Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Black Sails - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Black Sails (/Thread-Black-Sails--3539)

Strony: 1 2 3 4


RE: Black Sails - Mental - 22-02-2014

Cytat:Tak, niestety, serial nie wytrzymał próby czterech odcinków testowych.

Ja też to rzuciłem po czterech. Wole piratów z klocków Lego.


RE: Black Sails - Craven - 23-02-2014

Piąty odcinek - moc. Bitwa i abordaż kapitalne.


RE: Black Sails - Craven - 06-03-2014



Padaka:

http://www.infinitelooper.com/?v=LbTbGiEJ7WE&p=n#/101;113


RE: Black Sails - Mefisto - 11-03-2014

OK, WTF epizodzie 7? Co to za zabawa w Jezusa była?


RE: Black Sails - mariusz - 15-03-2014

W ogóle cały ten odcinek 7 to wielkie WTF. Najbardziej mnie powalił fragment:



RE: Black Sails - Craven - 26-01-2015

Świetny start drugiego sezonu.


RE: Black Sails - Mefisto - 27-01-2015

Ja wiem czy świetny. Dobry, ale raczej standardowy. Cycki - som. Krew - jest. Lesbian scene - check. Retrospekcja - done. Nowy bad guy, który pierdoli od rzeczy - zgadza się. Myslę, że serial raczej utrzyma swój porządny, lecz nie urywający dupy poziom.


RE: Black Sails - Don Diego - 22-02-2015

Komentarz wyżej wyraża chyba wszystko co chciałoby się powiedzieć po ostatnim odcinku - serial nigdy do wybitnych nie należał, ale teraz stał się po prostu śmieszny. Zniszczono jedyną postać jaką śledziłem w tej produkcji i z ciekawości zobaczę jeszcze jeden odcinek, żeby sprawdzić czy to był tylko jednorazowy mokry sen scenarzysty, czy też jakiś zaczątek "poważnego wątku". Tak czy owak, to chyba koniec mojej przygody z black sails - za mało tu piractwa, a za dużo różnego rodzaju erotycznych trójkątów czy homoseksualnych wątków (ale w końcu to STARZ więc już po samym Spartacusie można się było tego spodziewać).


Edit:
//wujo444: "Komentarz wyżej" poleciał za wysoką konstruktywność w sposobie artykułowania jednej litery.



RE: Black Sails - Mental - 22-02-2015

I tak długo zwlekałeś z tą decyzją. A STARZ to jest ewidentnie stacja stargetowana na gimbaze, bo jakość emitowanego tam kontentu wali w dno od spodu.


RE: Black Sails - Mefisto - 23-02-2015

O kurwa! Faktycznie zajebali klimat tym wątkiem. Kto to kurwa pisał?


RE: Black Sails - Gieferg - 24-02-2015

A co się stało?
(ktoś mi niedawno polecał ten serial, ale nie zdążyłem po niego sięgnąć).

EDIT:

dobra, już wiem :P


RE: Black Sails - Pelivaron - 24-03-2015

W trzecim sezonie Ray Stevenson jako Czarnobrody

[Obrazek: 2knldkt1_nlqhvi.jpg]


RE: Black Sails - Mefisto - 30-03-2015

No i w sumie całkiem niezłe zamknięcie sezonu. Co prawda to kolejny z rzędu serial, w którym za dużo jest lania wody i gadania zamiast konkretów, ale z finałem się postarali w miarę. Kolejny sezon zapowiada się interesująco, o ile już nie będą podobnych pomysłów, co w tym serwować.


RE: Black Sails - nawrocki - 09-12-2015



3. sezon ma potencjał, by być najlepszym jak do tej pory.


RE: Black Sails - nawrocki - 27-01-2016

Cytat:Black Sails is quickly evolving from a series that was just something fun to watch on a Saturday night, to one of the better dramas on television.
Z jednej z recenzji trzeciego sezonu.

Pierwszy odcinek wyszedł w niedzielę, ale napisów wciąż nie ma, więc chyba trzeba będzie ogarnąć po angielsku.


RE: Black Sails - Grievous - 04-07-2016

Pierwszy sezon oglądałem na bieżąco- było całkiem fajnie, ale nic specjalnie wybijającego się ponad przyzwoity poziom. Z tego też powodu jakoś nie mogłem się zmotywować do zabrania się za kolejne sezony. Ale jako iż brat nie mógł się przestać nad nimi rozpływać, to wreszcie nadrobiłem.

O ile drugi sezon to w zasadzie zapchajdziura (chociaż dalej sympatyczna) z najgorszymi kablówkowymi przywarami, czyli więcej pitolenia niż akcji, romanse we wszystkich możliwych konfiguracjach i forsowanie homowątków... tak trzeci to jakieś niespotykane objawienie. Nie wiem czy to zasługa jakiegoś backslashu czy może zmienili się showrunnerzy/scenarzyści, ale to był kawał naprawdę dobrej telewizji. Bardziej prostolinijna i przejrzysta historia, całkiem efekciarskie, ze świetnym rozwojem postaci (po tym jak zjebano Flinta w 2 sezonie, myślałem, że już nie da się go odratować; aż ciężko mi uwierzyć, jak fajną postacią się stał John Silver) i udanym miksem prawdziwej historii, książkowej "Wyspy Skarbów" jak i kina przygodowego spod znaku morskich opowieści. Kto nie nadrobił, niech nadrobi.

PS Na minus jednak, mocno wkurwiające dwie panny.
PPS Ten serial ma chyba jedną z najlepszych czołówek ever.


RE: Black Sails - nawrocki - 04-07-2016

Motyw muzyczny z czołówki wymiata. Potwierdzam również że serial z sezonu na sezon robi się coraz lepszy.


RE: Black Sails - Grievous - 04-10-2016

Czwarty, finałowy sezon powraca 29 stycznia.

[Obrazek: blacksailsposter.jpg]


RE: Black Sails - Gieferg - 29-04-2017

Nadrabiam - pierwszy sezon zaliczony - chwila zwątpienia przy nudnym odcinku 3, ale potem już do końca coraz lepiej. Ale że
ehh, a był jedną z fajniejszych postaci <smuteczek>


RE: Black Sails - nawrocki - 29-04-2017

Scena zejścia tej postaci to jedna z najbardziej emocjonujących scen w pierwszym sezonie i wg mnie przełomowy moment dla całego serialu - dalej było już tylko lepiej (z chwilowymi spadkami formy).