Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Kupić, nie kupić, gdzie kupić... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43)
+--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46)
+--- Wątek: Kupić, nie kupić, gdzie kupić... (/Thread-Kupi%C4%87-nie-kupi%C4%87-gdzie-kupi%C4%87--361)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


- Mierzwiak - 01-02-2007

Chyba nie ma u nas takiego wydania, na oceandvd też jest tylko wersja z lektorem.


- apone - 01-02-2007

Dzisiaj w Media Markt natknąłem się na dwupłytową wersję "Za Garść Dolarów" za ok. 40 zł. Wie ktoś czy poza dwoma wersjami filmu są tam jakieś treściwe dodatki oraz czy jest możliwe aby cała trylogia dolara była tak wydana?


- military - 04-02-2007

Czy w Polsce została wydana Diuna w wersji trzygodzinnej? Mam wydanie dystrybuowane przez Hagi (137 minut), wiem o drugim - best filmu (trwa tyle samo), ale właśnie przeczytałem na imdb że istnieje trzygodzinny "cut"! Nie mam jednak pojęcia, jak go zdobyć.

P.S.
Zarówno na pudełku Hagi, jak i BF stoi, że to "edycja specjalna"- specjalnie skrócona?


- Mierzwiak - 04-02-2007

U nas tego raczej (na pewno) nie ma, ale możesz sobie zamówić TUTAJ


- military - 04-02-2007

Dzięki. Szkoda, że nie ma informacji czy to 1 czy 2 dvd.


- Mierzwiak - 04-02-2007

Wersja z Regionu 4 jest jednopłytowa, więc ta pewnie też.


- Super Green - 05-02-2007

Gieferg napisał(a):Sprawdziłem, faktycznie nie ma napisów, innego wydania również nie ma, może jest jakieś zagraniczne z polskimi napisami jak to było np z Predatorem?

Posiadam zagraniczne wydanie Terminatora ( 2 DVD, DTS ) niestety jest ten sam problem co w wydaniach krajowych - brak polskich napisów. Do wyboru w wersji polskiej wyłącznie lektor . Ale DTS - miodzio :D

[Obrazek: dvd-r2-terminator_ultimate.jpg]


- romeck - 05-02-2007

Takie wydanie też mam.

Czy w Twoim też nie ma tych ślicznych fotografii?:

[Obrazek: terminator.jpg]

:(


- Super Green - 05-02-2007

Właśnie nie mam ! Zdziwiłem się bardzo bo mam też podobnie wydany Platoon i tam jest cały zestaw zdjęć.


- romeck - 05-02-2007

Ano właśnie. :( Próbujemy z Alieenem dojść dlaczego i skąd się wzięło to powyższe zdjęcie na którym bazowaliśmy od początku. Na razie bez skutku.

Ja też mam taki "Pluton" (CUDO!), ale i mam też "Siedmiu Wspaniałych" (jeszcze większe CUDO!) i sądziłem, że i "Terminator" mnie oczaruje. Niestety... :(


- Super Green - 05-02-2007

Właśnie miałem o to spytać, bo już za długo się nato CUDO czaję . Możesz coś napisać o jakości obrazu, dźwięku i ogólnie dodatków . Z serii Ultimate Edition widziałem jeszcze Milczenie owiec - niestety pospieszyłem się i mam inne.


- romeck - 05-02-2007

Pozwolę sobie odesłać w odpowiednie miejsca. :)

Tu masz oficjalną stronę, informacje ogólne:
http://www.ultimateedition-dvd.co.uk/

Tutaj bardziej szczegółowo o wydaniu i dodatkach (w wersji obrazkowej ;)):
http://www.dvdactive.com/news/releases/the-magnificent-seven-ultimate-edition.html

A tutaj o jakości obrazu - porównanie z wcześniejszym wydaniem:
http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=60934

A od siebie mogę dodać, że to naprawdę CUDO! Alieen może potwierdzić. Aha - fotki są po prostu ZAKURWISTE! :)


- Super Green - 05-02-2007

Dzięki za linki romeck. Przeleciałem na razie po łebkach, ale już widzę że kupię (obraz jak na tak wiekowy film wymiata). I jeszcze ten DTS ... już nie mogę się doczekać świetnej muzyki Elmera Bernsteina. Zdaje się ,że widziałem to wydanie na allegro. Na razie. :)


- romeck - 05-02-2007

No właśnie - jest na Allegro i to w nienajgorszej cenie (też w takiej kupiłem, od tego samego człowieka - polecam!).


- Don Vito - 05-02-2007

Mam pytanko do ludzi, którzy orientują się w tendencjach panujących na rynku DVD. Otóż jakiś czas temu (bodajże styczeń) w Polsce na DVD wydano film pt. Potęga Strachu (Running Scared)- to taki niskobudżetowy film, o którym kiedyś wspominałem. Na płycie nie ma dodatków, a film kosztuje około 40zł. Moje pytanie brzmi: Czy w przeciągu tego roku film może stanieć do przedziału 10-25 zł? Tyle mógłbym za niego dać, bo 40 to za dużo jak na sam film.


- military - 15-02-2007

Czemu Terminator 1 na DVD stał się jakimś białym krukiem? Gdzie go można dostać? Zacząłem poszukiwania od empika w Katowicach - oczywiście nie mieli, na dodatek towar jest "trudno dostępny", więc mimo że zamówiłem, wcale nie jest pewne że go otrzymam. Toteż postanowiłem poszukać w innych miejscach. Empik w Silesii - nie ma. Saturn - nie ma i nie będzie. Tarnogórska wypożyczalnia wideo - nie ma. Media Markt w Czeladzi - nie ma, nie wiadomo czy będzie. Empik w Czeladzi - nie było, nie ma, nigdy nie będzie. Empik w Sosnowcu - nie ma. Carrefour - nie ma. Real w Czeladzi - ch** wie, może i jest, ale w burdelu jaki tam mają ciężko cokolwiek znaleźć.

Zatrzymajmy się przy Realu. Doprawdy świetny to sklep. DVD w wielkich koszach, do których dna nie da się dosięgnąć. Top 10 i reszta filmów już na półkach, a po zawartości stwierdzam, że ekspozycji nie zmieniano od paru miesięcy. Miejsce 10 "top 10" okupuje T3 2DVD za 89.95. W jakiejś ciemnej dziurze tuż obok wyszperałem to samo wydanie za 19.99. Szukając dalej, znalazłem Powrót Króla 2 DVD za 29.95 bodajże, i 12 małp za 19.99. Oczywiście tego czego chciałem nie znalazłem, ale nie szukałem dokładnie, bo po minucie lepiłem się od pokrywającego wszystko brudu. W informacji pani nie potrafiła mi udzielić odpowiedzi na pytanie, czy mają na stanie T1, bo nie mają czegoś takiego jak baza danych, w której możnaby sprawdzić. Na półkach totalny chaos - starałem się rozgryźć klucz, według którego ułożono filmy, ale takiego najwyraźniej nie ma - mieszają się gatunki, ceny, nie ma porządku alfabetycznego ani chronologicznego. Ogółem rzecz biorąc - szczerze NIE polecam kupowania w Realu, chyba że macie przypadkiem ze 20 zł na zbyciu i godzinę wolnego czasu. Wtedy może wyszperacie coś ciekawego, choć szanse są nikłe. No a jak już wyszperacie, to trzeba jeszcze zmyć warstwę brudu.

Ale żeby T1 nie było w Media Markt ani w tylu Empikach...? Łodafak? Wiem, że można kupić na oceandvd.pl, ale 12 zł za przesyłkę - to się nie kalkuluje.


- tomashec - 15-02-2007

military widac ze w hipermarkecie nie pracowales...


- military - 15-02-2007

A co to ma do rzeczy? :)


- fipii - 16-02-2007

Heh przypomniało mi się jak wyszedłem na polowanie do MediaEksperta. Szukałem Piratów z Karaibów: Skrzynia umarlaka bo miała być za 49 zł. Zapytałem sprzedawce, powiedział że gdzieś tu była...3 półki na których panuje totalny burdel no i dwa kosze z grami, filmami i płytami z muzyką. Do dna to nawet nie mogłem sie dokopać....no ale znalazłem 8 mile za 19 i tym się zadowoliłem...


- Anonymous - 16-02-2007

Military :arrow: to chcesz już kupować wydanie T1 nawet bez napisów, czy znalazłeś jakieś z napisami?

Ostatnio doszedłem do wniosku, że wystarczą mi do szcześcia choćby angielskie napisy do oglądania samemu, a w towarzystwie niech już będzie ten lektor. Inna sprawa że za rozsądne pieniądze nigdzie tego filmu nie widziałem :?