Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Wonder Woman (2017) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: Wonder Woman (2017) (/Thread-Wonder-Woman-2017--4141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Danus - 30-11-2015

(30-11-2015, 02:20)shamar napisał(a):
(29-11-2015, 23:35)Danus napisał(a): Jeden z tych projektów, których nie zamierzam tykać kijem przez szmatę. Już w zwiastunie BvS WW wygląda przekomicznie, a co dopiero oglądać o niej cały film. Pasuję:)

Ale obejrzałeś wszystkie filmy z Marvela? :) I nic nie wyglądało "przekomicznie"?
Oglądałem wszystkie i nie ma na razie rzeczy tego kalibru w świecie Marvela .
Mierzwiak co ma do tego Independence Day Resurgence?


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Juby - 30-11-2015

"Rzeczy tego kalibru"? Czyli czego? Tak przekomicznego wyglądu superbohatera?

[Obrazek: giphy.gif]

No rzeczywiście, żałosny cosplay, wygląda przekomicznie, to chyba będzie komedia. NIe to co

:P


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Gal Anonim - 30-11-2015

(30-11-2015, 11:00)Juby napisał(a):
(29-11-2015, 23:35)Danus napisał(a): Już w zwiastunie BvS WW wygląda przekomicznie, a co dopiero oglądać o niej cały film.

Excuse me?
[Obrazek: tumblr_inline_ms8hqmNjKy1qz4rgp.gif]
Sliczna dziewczynka, szkoda, że gra wojowniczą amazonkę, a wygląda jak studentka, która wbija na cosplay. ;) Szybciej przyjąłbym Supermana wyglądajacego chłopięco.

(30-11-2015, 16:58)Juby napisał(a): No rzeczywiście, żałosny cosplay, wygląda przekomicznie, to chyba będzie komedia. NIe to co
Brrr. Straszne to jest. Ale dobrze chociaż, że Marvel wpakował w ten kostium męzczyzne, a w filmie w wiekszosci ściagal mu te durnowata maske. :)


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Pitero - 30-11-2015

W to czarno-białe zdjęcie Gal mogę się wlepiać godzinami. Dla mnie ona jest jedną z najpiękniejszych aktorek i bardzo się cieszę, że wybrali ją do roli Wonder a teraz jeszcze kręcą o niej własny film. Czekam na pierwszy teaser :)


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Gieferg - 30-11-2015

Cytat: koszmarną Lois Lane?

Dafuq? o_O

Wybór Gadot do roli WW dalej do mnie nie przemawia, ale z ostatecznym werdyktem poczekam aż ją zobaczę w filmie. A co do Amy to jedyne co mi przeszkadza to fakt, że nie nakręcili MoS jakieś 6-7 lat wcześniej (zamiast tej nikomu niepotrzebnej chujozy Singera), żeby miała szansę dłużej pograć Lois zanim się za bardzo zestarzeje.


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Pelivaron - 30-11-2015

(30-11-2015, 19:49)Phil napisał(a): koszmarną Lois Lane

Poebao?


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Gieferg - 30-11-2015

Adams > Gadot. Przykro mi XD


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Mefisto - 30-11-2015

Dobra, dobra - żadnej byście z domu nie wypuścili :P


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Arahan - 30-11-2015

Gadot bije Adams na głowę.


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - shamar - 30-11-2015

(30-11-2015, 13:21)Danus napisał(a): Oglądałem wszystkie i nie ma na razie rzeczy tego kalibru w świecie Marvela .

Ale jakiego KALIBRU? W "Thorze" lata koleś z młotkiem, między wymiarami. W Capie - agentka Carter szarżuje w swoim mundurku, razem z oddziałem chłopa w kaskach. W "Avengers" czy "Iron Manie 3" wszyscy są nieśmiertelni i latają se po niebie...
Więc o jaki kaliber chodzi?


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Danus - 30-11-2015

A tutaj Gadot komicznie podskakuje:) Lepiej?


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - shamar - 01-12-2015

Przyznaj się, że jesteś DC hejterem :) I tyle.

Ja tam wolę "bardziej realistyczne, mroczne" podejście (oby takie były) w DC niż ten kolorowy plastic marvelowski.


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Juby - 01-12-2015

(30-11-2015, 23:59)Danus napisał(a): A tutaj Gadot komicznie podskakuje:) Lepiej?

Jedyne co w tym temacie jest komiczne to twoja postawa względem filmu i niezrozumiała krytyka co do wyglądu głównej bohaterki.
Doczekam się w końcu odpowiedzi, co jest w niej takiego przekomicznego?

I proszę was, nie zaczynajcie znowu dyskusji "DC vs. Marvel".


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Danus - 01-12-2015

Moja postawa jest komiczna bo nie jaram się filmem? LOL.
Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS, po drugie nie nie czuję tej postaci i dla mnie chudzinka w kusej spódniczce rozpierdalająca wrogów to nie moja bajka. Nigdy nie trawiłem WW w komiksach i teraz moja postawa wobec postaci na pewno się nie zmieni.


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Danus - 01-12-2015

(01-12-2015, 01:55)shamar napisał(a): Przyznaj się, że jesteś DC hejterem :) I tyle.  

Ja tam wolę "bardziej realistyczne, mroczne" podejście (oby takie były) w DC niż ten kolorowy plastic marvelowski.

Nie jestem DC hejterem bo na BvS czekam jak mało który:)


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Mierzwiak - 01-12-2015

(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS
No, zwłaszcza do prologu na Kryptonie i całego wątku sci-fi... zaraz, nie wątku sci-fi, tylko sci-fi którym Superman zawsze był.

Dobrze się czujesz? :)


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Arahan - 01-12-2015

Weź Mierzwiak, nie znęcaj się ;)


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Pelivaron - 01-12-2015

(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS,

Kto tak mówił i kiedy? Nie mam zamiaru zaczynać wojenki bo oba uniwersa są dla mnie zajebiste, ale takie WW bardziej pasuje do świata MoS niż Doktor Strange do marvelowskiego uniwersum (na ten moment, nie wiadomo jak to tam wszystko zostanie przedstawione) .


RE: Wonder Woman (reż. Patty Jenkins , 2017) - Juby - 01-12-2015

(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Moja postawa jest komiczna bo nie jaram się filmem? LOL.
Już to chyba było kiedyś mówione WW nie pasuje do świata, który przedstawił nam Snyder w MoS, po drugie nie nie czuję tej postaci i dla mnie chudzinka w kusej spódniczce rozpierdalająca wrogów to nie moja bajka. Nigdy nie trawiłem WW w komiksach i teraz moja postawa wobec postaci na pewno się nie zmieni.

Twoja postawa jest komiczna, bo nie potrafisz jej konkretnie uzsadnić.

Wonder Woman pasuje do świata MoS tak samo, a nawet bardziej niż Thor pasował do świata pierwszego Iron Mana (a wyszło super). "Chudzinką" to Gal była w Fast Five, do BvS ćwiczyła i widać, że nabrała masy. A wymaganie żeby superbohaterka wyglądała jak kulturystka, bo jest super silna to idiotyzm.

(01-12-2015, 10:38)Danus napisał(a): Nie jestem DC hejterem bo na BvS czekam jak mało który:)

Na ten film, w którym jedną z głównych ról odegra Wonder Woman, odziana w kusą spódniczkę i rozpierdalająca swoich wrogów?

[Obrazek: 63641.gif?st=36P4esGZT0ypV3sd4F8Dhw&e=1449005561]


RE: Wonder Woman (2017) - shamar - 16-01-2016

Connie :)

Co się porobiło z forum? Nie widzę cytatów....