Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) (/Thread-W-krzywym-zwierciadle-czyli-Griswoldowie--4159)

Strony: 1 2


RE: W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) - Dirk - 24-12-2021

Za to Rusty jest tam zdecydowanie najgorszy. Wyjątkowo irytujący typ. :D


RE: W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) - yacajackowski - 24-12-2021

Dobra, tradycji wigilijnej musi stać się zadość - Griswoldowie jadą ściąć choinke :)


RE: W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) - first-pepe - 25-12-2021

Griswoldowie obejrzani, święta zaliczone :D Jest tutaj mnóstwo dobra, ale arcydziełem, którego nie powstydziliby się Pythoni, jest scena z morderczą wiewiórką.


RE: W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) - Gieferg - 25-12-2021

Griswoldowie i Die Hard wjechały u mnie wczoraj przed i po kolacji, dzisiaj będę się obżerał pierogami przy Kevinie a jutro pewnie coś nowego wypróbuję.


RE: W krzywym zwierciadle... czyli Griswoldowie :) - OGPUEE - 16-01-2022

Wakacje w krzywym zwierciadle - scena w czarnej dzielnicy kompletnie nierealistyczna i pełna poprawności politycznej - okolica za mało patologiczna i normalnie Murzyni by zabili Griswoldów i nie ograniczyli się do jedynie kradzieży kołpaków :).

Film spoko i tłumaczący, dlaczego transport publiczny jest najlepszy (swego czasu zagranicą jeździliśmy rodziną samochodem i wiem jak to "zaciśnianie rodzinnych więzów" wygląda). Chase urodził się do bycia Clarkiem Griswoldem - idealny obraz zarozumiałego bufona, który ciężko znosi porażki. Rodzina Eddy'ego, choć stereotypowa do bólu, jak w Witaj św. Mikołaju była sympatyczna i Hughes nie robił jakiejś chamskiej agendy. Fajne były sceny, gdy dzieci prowadziły ze sobą normalne rozmowy mimo dzielących ich różnic i monolog Eddy'ego o zamknięciu zakładu pracy. Już wredniejsza byłą ta ciotka i jej gnojowaty kundliszon, który powinien zostać uśpiony choćby za to co zrobił z kanapkami ;). I też mnie rozwaliła sytuacja z ciotką XD.

(07-02-2021, 00:30)Gieferg napisał(a): No nie wiem, można się tak z czarnych nabijać?
Ja się zgadzam z Mefim. I akurat czarny bohater bardziej by pasował do końcówki
8/10