![]() |
|
X-Men: Apocalypse (2016) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: X-MEN UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-X-MEN-UNIVERSE--63) +---- Wątek: X-Men: Apocalypse (2016) (/Thread-X-Men-Apocalypse-2016--4540) |
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gieferg - 24-01-2015 Ale Nightcrawlera faktycznie by mogli dać. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - zombie001 - 17-02-2015 Singer wstawił na instagrama jeden z concept-artów do filmu =/ Interesujące.. cokolwiek to jest
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - kałuża - 18-02-2015 (18-02-2015, 14:47)Phil napisał(a): http://www.superherohype.com/news/330495-kodi-smit-mcphee-is-nightcrawler-in-x-men-apocalypse Yea! X-men2 został świetnie wykreowany, ciekawe jak będzie tym razem? RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 24-03-2015 UWAGA UWAGA RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gieferg - 26-03-2015 Who gives a fuck? Tu się już od dawna nic nie trzyma kupy i były większe problemy niż powtórzenie jakiejś czwartoplanowej postaci o której roli w X2 nikt nie pamięta. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gieferg - 26-03-2015 Bardziej mnie martwi czemu Xavier w X1 opowiada o wydarzeniach, które nie miały miejsce albo czemu są dwie Emmy Frost, albo na cholerę pozbawiać Wolverine'a adamantowych szponów, skoro w kolejnym filmie i tak ma je na miejscu bez słowa wyjaśnienia. Skoro na to wszystko mogę machnąć ręką, to na jakąś Jubilee (której w ogóle nie znam, prawdę mówiąc) tym bardziej. No i daliby jakąś sensowną Psylocke (niby była w Last Stand ale...)RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015 (26-03-2015, 12:53)Phil napisał(a): I give a fuck, bo ja pamiętam.A o tym, że Kitty była już w X1, do tego w swoim najstarszym wcieleniu, po czym w X2 w młodszym, po czym w X3 w jeszcze innym w wykonaniu Page? ![]() RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015 Jaka znowu zmiana postaci?
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015 Statystkę, której imię widnieje wyłącznie w napisach końcowych, która nie wypowiada ani jednego słowa, a która to miała służyć wyłącznie temu, by być żywym mrugnięciem do fanów nazywasz "postacią"? Masz specyficzne poczucie humoru. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - SonnyCrockett - 26-03-2015 Ciągłość postaci w X-Menach najlepiej ilustruje Trask z X-Men: The Last Stand i X-Men: Days of Future Past. ![]() ![]() edit: Poprawione.
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015 W X2 nie było żadnego Traska, ale wybaczam, w końcu 2 i 3 są na klawiaturze obok siebie
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Juby - 26-03-2015 (26-03-2015, 20:52)Mierzwiak napisał(a): Statystkę, której imię widnieje wyłącznie w napisach końcowych, która nie wypowiada ani jednego słowa, a która to miała służyć wyłącznie temu, by być żywym mrugnięciem do fanów nazywasz "postacią"? Masz specyficzne poczucie humoru. Nie tylko w napisach końcowych. Storm zwraca się do jednego z zamkniętych mutantów w bazie Strykera Jubilee. Totalnie mi nie przeszkadza wstawienie tej postaci do XA. Lubiłem Jubi w X-Men TAS, więc fajnie będzie zobaczyć ją na dużym ekranie. A spójność serii malała od X3. Od FC, które miało być rebootem a wyszło prequelem pełnym sprzeczności, nie przywiązuje do niej żadnej uwagi. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015 Wiesz kto to, a mimo to dwa razy źle napisałeś jej imię. Uważasz że przeciętny widz w ogóle to pamięta? Ja jestem fanem tych filmów a nie mógłbym mieć tego bardziej w mojej niemutanckiej dupie
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 26-03-2015 Powoływanie sie na "przecietnego widza" to nie jest dobra taktyka, bo przeciętny widz podejrzewam nie pamieta pseudonimów połowy X-Men. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015 A nieprzeciętny widz nie umie ich nawet napisać. To na kogo się powoływać?
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 26-03-2015 Na fakty. A fakt jest taki, ze Jubilee była już w filmach - i to tych bardziej kanonicznych niż X3, choć z Traskiem podobna wtopa. RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Crash - 13-04-2015 Olivka jest super ![]() RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mefisto - 13-04-2015 (13-04-2015, 22:49)Phil napisał(a): Wygoglowałem tę Munn i ma potencjał Tzn otwarcie przyznajesz się, że wcześniej o niej nie słyszałeś? WTF? RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - SonnyCrockett - 14-04-2015 Ja też nie znam. No i do tego piegowata. Możecie ją sobie brać.
RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mefisto - 14-04-2015 Banda pedałów
|