Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
X-Men: Apocalypse (2016) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: X-MEN UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-X-MEN-UNIVERSE--63)
+---- Wątek: X-Men: Apocalypse (2016) (/Thread-X-Men-Apocalypse-2016--4540)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gieferg - 24-01-2015

Ale Nightcrawlera faktycznie by mogli dać.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - zombie001 - 17-02-2015

Singer wstawił na instagrama jeden z concept-artów do filmu =/

Interesujące.. cokolwiek to jest Język


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - kałuża - 18-02-2015

(18-02-2015, 14:47)Phil napisał(a): http://www.superherohype.com/news/330495-kodi-smit-mcphee-is-nightcrawler-in-x-men-apocalypse

BĘDZIE NIGHTCRAWLER!

Yea! X-men2 został świetnie wykreowany, ciekawe jak będzie tym razem?


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Pelivaron - 24-03-2015

UWAGA UWAGA




RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gieferg - 26-03-2015

Who gives a fuck?
Tu się już od dawna nic nie trzyma kupy i były większe problemy niż powtórzenie jakiejś czwartoplanowej postaci o której roli w X2 nikt nie pamięta.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gieferg - 26-03-2015

Bardziej mnie martwi czemu Xavier w X1 opowiada o wydarzeniach, które nie miały miejsce albo czemu są dwie Emmy Frost, albo na cholerę pozbawiać Wolverine'a adamantowych szponów, skoro w kolejnym filmie i tak ma je na miejscu bez słowa wyjaśnienia.

Skoro na to wszystko mogę machnąć ręką, to na jakąś Jubilee (której w ogóle nie znam, prawdę mówiąc) tym bardziej.

No i daliby jakąś sensowną Psylocke Język (niby była w Last Stand ale...)



RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015

(26-03-2015, 12:53)Phil napisał(a): I give a fuck, bo ja pamiętam.
A o tym, że Kitty była już w X1, do tego w swoim najstarszym wcieleniu, po czym w X2 w młodszym, po czym w X3 w jeszcze innym w wykonaniu Page? Uśmiech




RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015

Jaka znowu zmiana postaci? Uśmiech


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015

Statystkę, której imię widnieje wyłącznie w napisach końcowych, która nie wypowiada ani jednego słowa, a która to miała służyć wyłącznie temu, by być żywym mrugnięciem do fanów nazywasz "postacią"? Masz specyficzne poczucie humoru.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - SonnyCrockett - 26-03-2015

Ciągłość postaci w X-Menach najlepiej ilustruje Trask z X-Men: The Last Stand i X-Men: Days of Future Past. Duży uśmiech

[Obrazek: bolivar-trask.jpg]

edit: Poprawione. Oczko


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015

W X2 nie było żadnego Traska, ale wybaczam, w końcu 2 i 3 są na klawiaturze obok siebie Uśmiech


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Juby - 26-03-2015

(26-03-2015, 20:52)Mierzwiak napisał(a): Statystkę, której imię widnieje wyłącznie w napisach końcowych, która nie wypowiada ani jednego słowa, a która to miała służyć wyłącznie temu, by być żywym mrugnięciem do fanów nazywasz "postacią"? Masz specyficzne poczucie humoru.

Nie tylko w napisach końcowych. Storm zwraca się do jednego z zamkniętych mutantów w bazie Strykera Jubilee.

Totalnie mi nie przeszkadza wstawienie tej postaci do XA. Lubiłem Jubi w X-Men TAS, więc fajnie będzie zobaczyć ją na dużym ekranie.

A spójność serii malała od X3. Od FC, które miało być rebootem a wyszło prequelem pełnym sprzeczności, nie przywiązuje do niej żadnej uwagi.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015

Wiesz kto to, a mimo to dwa razy źle napisałeś jej imię. Uważasz że przeciętny widz w ogóle to pamięta? Ja jestem fanem tych filmów a nie mógłbym mieć tego bardziej w mojej niemutanckiej dupie Uśmiech


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 26-03-2015

Powoływanie sie na "przecietnego widza" to nie jest dobra taktyka, bo przeciętny widz podejrzewam nie pamieta pseudonimów połowy X-Men.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mierzwiak - 26-03-2015

A nieprzeciętny widz nie umie ich nawet napisać. To na kogo się powoływać? Uśmiech


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Gal Anonim - 26-03-2015

Na fakty. A fakt jest taki, ze Jubilee była już w filmach - i to tych bardziej kanonicznych niż X3, choć z Traskiem podobna wtopa.


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Crash - 13-04-2015

Olivka jest superOczko




RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mefisto - 13-04-2015

(13-04-2015, 22:49)Phil napisał(a): Wygoglowałem tę Munn i ma potencjał

Tzn otwarcie przyznajesz się, że wcześniej o niej nie słyszałeś? WTF?


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - SonnyCrockett - 14-04-2015

Ja też nie znam. No i do tego piegowata. Możecie ją sobie brać. Język


RE: X-Men: Apocalypse (reż. Bryan Singer, 2016) - Mefisto - 14-04-2015

Banda pedałów Język