![]() |
|
"Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu (/Thread-Miasto-noc%C4%85-polski-thriller-o-kanibalu--4916) Strony:
1
2
|
RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - SonnyCrockett - 03-06-2018 Film którego najmocniejszym elementem promocji jest detektyw Rutkowski to musi być zupełne gówno. RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - MikeCieszynski - 03-06-2018 (03-06-2018, 20:04)SonnyCrockett napisał(a): Film którego najmocniejszym elementem promocji jest detektyw Rutkowski to musi być zupełne gówno. Dodanie Rutkowskiego na pewno może trochę boleć hehe, ale podobno jest tylko wbity jako fragment fabuły, a cały film nie opiera się na jego osobie. RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - f.lamer - 03-06-2018 (03-06-2018, 14:50)Mental napisał(a): "Miasto nocą" to nazwa dla produktu reklamowego albo youtube'owego testu Sony Alfa 7S. moje pierwsze skojarzenie to de mono de mono to nie jest porządny zespół RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Bucho - 03-06-2018 Wchodzac teraz w ten temat nucilem wlasnie ten kawalek :) De Mono ssie, ale ten kawalek im sie udal (ok) RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Mierzwiak - 03-06-2018 Zostawcie ten tytuł, poprzedni był gorszy :) RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - MikeCieszynski - 07-06-2018 (03-06-2018, 21:20)Mierzwiak napisał(a): Zostawcie ten tytuł, poprzedni był gorszy :) No tak, tytuł Miasto nocą na pewno jest lepszy niż Szczecin nocą. Szkoda że od razu takie negatywne nastawienie do całego filmu hehe RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Gieferg - 07-06-2018 To jest jakiś projekt realizowany z datków rzucanych do puszki przez przechodniów? RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Gal Anonim - 07-06-2018 No chyba dość jasne jest, że to projekt na pewno niezależny, a pewnie nawet (pół) amatorski. Przynajmniej tak to wygląda z tym "Szczecinem Nocą". IMO fajnie, że takich projektów widać coraz więcej w Polsce. Może za jakiś czas polskie kino niezależne bedzie jakoś wyglądać. RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - MikeCieszynski - 08-06-2018 (07-06-2018, 13:42)Gieferg napisał(a): To jest jakiś projekt realizowany z datków rzucanych do puszki przez przechodniów? Z tego co się zorientowałem to jest film finansowany z prywatnych środków, bez żadnych dotacji ani żebrania. A filmy Vegi są profesjonalne, czy półprofesjonalne? ;) RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Monika - 08-06-2018 Mnie uczono, że amator robi coś hobbystycznie (np. fotografia, filmowanie), wyłącznie dla swojej przyjemności. Udostępnia to najczęściej swoim znajomym i nie czerpie z tego żadnych profitów. Profesjonalista natomiast robi dokładnie to samo co amator tyle tylko z tą różnicą, że robi to dla szerszej publiczności i czerpie z tego duże profity. Taka jest różnica między amatorką a profesjonalizmem. Wiec Vega jest jak najbardziej profesjonalistą. Poza tym nie przejmuj się zimnym przyjęciem na forum. Tutaj panuje bardzo hermetyczne środowisko i każdy nowy jest chłodno traktowany. Są też silne grupy Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Będąc dłużej na forum szybko zorientujesz się kto do jakiej grupy należy. RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Gal Anonim - 08-06-2018 (08-06-2018, 00:03)MikeCieszynski napisał(a): A filmy Vegi są profesjonalne, czy półprofesjonalne? ;)Jezeli ekipa zajmujaca sie jakimś filmem to ludzie, ktorzy robia to zawodowo - to profesjonalne. Jezeli ekipa to grupa znajomych, ktorzy moze chca to robic, ale nie zajmują się filmem zawodowo i tylko np. dopiero buduja na tym kariere to powiedzialbym, ze amatorskie. |