Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
"Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu (/Thread-Miasto-noc%C4%85-polski-thriller-o-kanibalu--4916)

Strony: 1 2


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - SonnyCrockett - 03-06-2018

Film którego najmocniejszym elementem promocji jest detektyw Rutkowski to musi być zupełne gówno.


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - MikeCieszynski - 03-06-2018

(03-06-2018, 20:04)SonnyCrockett napisał(a): Film którego najmocniejszym elementem promocji jest detektyw Rutkowski to musi być zupełne gówno.


Dodanie Rutkowskiego na pewno może trochę boleć hehe, ale podobno jest tylko wbity jako fragment fabuły, a cały film nie opiera się na jego osobie.


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - f.lamer - 03-06-2018

(03-06-2018, 14:50)Mental napisał(a): "Miasto nocą" to nazwa dla produktu reklamowego albo youtube'owego testu Sony Alfa 7S.

moje pierwsze skojarzenie to de mono
de mono to nie jest porządny zespół


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Bucho - 03-06-2018

Wchodzac teraz w ten temat nucilem wlasnie ten kawalek :)



De Mono ssie, ale ten kawalek im sie udal (ok)


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Mierzwiak - 03-06-2018

Zostawcie ten tytuł, poprzedni był gorszy :)




RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - MikeCieszynski - 07-06-2018

(03-06-2018, 21:20)Mierzwiak napisał(a): Zostawcie ten tytuł, poprzedni był gorszy :)


No tak, tytuł Miasto nocą na pewno jest lepszy niż Szczecin nocą.

Szkoda że od razu takie negatywne nastawienie do całego filmu hehe


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Gieferg - 07-06-2018

To jest jakiś projekt realizowany z datków rzucanych do puszki przez przechodniów?


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Gal Anonim - 07-06-2018

No chyba dość jasne jest, że to projekt na pewno niezależny, a pewnie nawet (pół) amatorski. Przynajmniej tak to wygląda z tym "Szczecinem Nocą".

IMO fajnie, że takich projektów widać coraz więcej w Polsce. Może za jakiś czas polskie kino niezależne bedzie jakoś wyglądać.


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - MikeCieszynski - 08-06-2018

(07-06-2018, 13:42)Gieferg napisał(a): To jest jakiś projekt realizowany z datków rzucanych do puszki przez przechodniów?

Z tego co się zorientowałem to jest film finansowany z prywatnych środków, bez żadnych dotacji ani żebrania.

A filmy Vegi są profesjonalne, czy półprofesjonalne? ;)


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Monika - 08-06-2018

Mnie uczono, że amator robi coś hobbystycznie (np. fotografia, filmowanie), wyłącznie dla swojej przyjemności. Udostępnia to najczęściej swoim znajomym i nie czerpie z tego żadnych profitów. Profesjonalista natomiast robi dokładnie to samo co amator tyle tylko z tą różnicą, że robi to dla szerszej publiczności i czerpie z tego duże profity. Taka jest różnica między amatorką a profesjonalizmem. Wiec Vega jest jak najbardziej profesjonalistą.
Poza tym nie przejmuj się zimnym przyjęciem na forum. Tutaj panuje bardzo hermetyczne środowisko i każdy nowy jest chłodno traktowany. Są też silne grupy Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Będąc dłużej na forum szybko zorientujesz się kto do jakiej grupy należy.


RE: "Miasto nocą" - polski thriller o kanibalu - Gal Anonim - 08-06-2018

(08-06-2018, 00:03)MikeCieszynski napisał(a): A filmy Vegi są profesjonalne, czy półprofesjonalne? ;)
Jezeli ekipa zajmujaca sie jakimś filmem to ludzie, ktorzy robia to zawodowo - to profesjonalne. Jezeli ekipa to grupa znajomych, ktorzy moze chca to robic, ale nie zajmują się filmem zawodowo i tylko np. dopiero buduja na tym kariere to powiedzialbym, ze amatorskie.