![]() |
|
Cyberbug 2077 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
|
RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018 Ah, czyli pokażą na dniach jeszcze więcej? RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018 Zdecydowanie, generalnie dla ciekawskich polecam ten wątek: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/ Tam cyberpunkowe świry dogrzebią się do najdrobniejszych detali i sekretów zawartych w zwiastunie (a wygląda, że jest tego więcej niż mogłoby się wydawać).
RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018 Może Sony też pokaże "swój" materiał? W końcu to tytuł multiplatformowy. @Bucho Zróżnicowane dzielnice są chyba oczywistościa. Rany jaki to ma potencjał! Nie zdziwię się jeśli ta gra wyjdzie za jakieś 3 lata dopiero. ORBITAL AIR SPACE CENTER na mapie metra :) RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018 Właśnie przyszło mi do głowy kolejne, generalne skojarzenie, działające MEGA na korzyć wyglądu tego zwiastunu. Wiecie co to jest? To jest DREDD. TO JEST DREDD GARLANDA W FORMIE GRY!!!!!! Ten sama, zajebista, przesycona kolorami dystopia. Hajp mode on, skurczybyki. RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018 Pewnie jakiś krótki (do 5 minut) gameplay u Sony i ten pokaz dla dziennikarzy. Kurde, uwielbiam Redów za takie wiadomości RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018 Dredd, dokładnie, też o nim pomyślałem. RE: Cyberpunk 2077 - shamar - 11-06-2018 Nie to żebym się chwalił ale mi to zalatywało Dreddem już przy pierwszym obejrzeniu... RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018 Akira też tam jest. RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018 Intryguje mnie kwestia wszczepów. Będa odblokowywane jako zdolności za kolejne poziomy? Czy dostaniemy normalne drzewko zdolności a wszczepy będzie trzeba kupować. Na początku jest mapa miasta, wygląda całkiem sporo, jestem ciekaw czy w gre nadal wchodza tereny wokół miasta. RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018 Bucho, na mapie metra masz min. - Northside industrial district - Little China - Japan Town RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-06-2018 (11-06-2018, 00:30)Mierzwiak napisał(a): @Bucho Dla was bankowo sa, ja skonczylem przygody z grami na Boulder Dash :) Przesadzam, ale pisze to bardziej w strone komentarzy, ze lepiej by bylo, gdyby caly swiat gry utopiony byl w tym samym klimacie co teaser. Imo wystacza jakies sensowne, rozbudowane misje na tego typu dzielniach i bedzie wystarczajaco slodko, bo swiat w CP juz na dzien dobry ma kilka razy wiecej sensu niz ten w BR. @@@ Rzeczywiscie pachnie Dreddem: (11-06-2018, 00:48)Mierzwiak napisał(a): Bucho, na mapie metra masz min. Pierdoleni detektywi :) Dziekowac. Hołlimoli, sky is the limit. RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018 O taki billboard wypatrzyłem :)
RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018 (11-06-2018, 00:36)shamar napisał(a): Nie to żebym się chwalił ale mi to zalatywało Dreddem już przy pierwszym obejrzeniu... Ale ja "wolny" jestem :)
RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018 Generalnie bardzo nie podoba mi się tylko kilka kadrów i to są wszystkie te momenty, kiedy zwiastun najbardziej przywodzi na myśli GTA: #1 Niby noc, ale nie podoba mi się klimat tego kadru. #2 To samo, mógłbym pomylić z GTA. #3 Tutaj też coś nie gra, ale idzie tą scenkę wybronić. Tak samo jak tę: #4 Tym razem bardziej Watch Dogs. Natomiast zdecydowanie więcej jest kadrów dobrych, lub genialnych. Mój absolutny faworyt: #5 I reszta w kolejności od najlepszych: #6 #7 #8 #9 #10 RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018 (11-06-2018, 00:47)Kuba napisał(a): Na początku jest mapa miasta, wygląda całkiem sporo, jestem ciekaw czy w gre nadal wchodza tereny wokół miasta.To na teren miejski nie wygląda:
RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-06-2018 Czarni cyber-albinosi najlepsi :) To ujecie "nocne" wyglada jak zachod slonca. Slonce zachodzi z poswiata, znaczy, ze jutro bedzie ladna pogoda :) RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018 Fakt Mierzwiak, zapomniałem o tym ujęciu :) https://www.cyberpunk.net/en/quadra RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018 W trailerze było też ukrytych kilka kodów na darmowe kopie Wiedźmina 3 z dodatkami do pobrania na Xboksa, ponoć już wykorzystane. Skubańce :) RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018 W sumie nie zdziwiłbym się gdyby na konferencji Sony zaprezentowali zwiastun w wydaniu nocnym :) RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018 (11-06-2018, 00:59)Kluski napisał(a): Mój absolutny faworyt: Ta ejtisowa, elektro-kurtka. Zakochany. |