Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018

Ah, czyli pokażą na dniach jeszcze więcej?


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018

Zdecydowanie, generalnie dla ciekawskich polecam ten wątek:

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/

Tam cyberpunkowe świry dogrzebią się do najdrobniejszych detali i sekretów zawartych w zwiastunie (a wygląda, że jest tego więcej niż mogłoby się wydawać).

[Obrazek: jdQBQbQ.png]


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

Może Sony też pokaże "swój" materiał? W końcu to tytuł multiplatformowy.

@Bucho
Zróżnicowane dzielnice są chyba oczywistościa. Rany jaki to ma potencjał! Nie zdziwię się jeśli ta gra wyjdzie za jakieś 3 lata dopiero.

ORBITAL AIR SPACE CENTER na mapie metra :)


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018

Właśnie przyszło mi do głowy kolejne, generalne skojarzenie, działające MEGA na korzyć wyglądu tego zwiastunu.

Wiecie co to jest? To jest DREDD. TO JEST DREDD GARLANDA W FORMIE GRY!!!!!! Ten sama, zajebista, przesycona kolorami dystopia.


Hajp mode on, skurczybyki.


RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018

Pewnie jakiś krótki (do 5 minut) gameplay u Sony i ten pokaz dla dziennikarzy. Kurde, uwielbiam Redów za takie wiadomości


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

Dredd, dokładnie, też o nim pomyślałem.


RE: Cyberpunk 2077 - shamar - 11-06-2018

Nie to żebym się chwalił ale mi to zalatywało Dreddem już przy pierwszym obejrzeniu...


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018

Akira też tam jest.


RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018

Intryguje mnie kwestia wszczepów. Będa odblokowywane jako zdolności za kolejne poziomy? Czy dostaniemy normalne drzewko zdolności a wszczepy będzie trzeba kupować.
Na początku jest mapa miasta, wygląda całkiem sporo, jestem ciekaw czy w gre nadal wchodza tereny wokół miasta.


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

Bucho, na mapie metra masz min.
- Northside industrial district
- Little China
- Japan Town


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-06-2018

(11-06-2018, 00:30)Mierzwiak napisał(a): @Bucho
Zróżnicowane dzielnice są chyba oczywistościa. Rany jaki to ma potencjał! Nie zdziwię się jeśli ta gra wyjdzie za jakieś 3 lata dopiero.


Dla was bankowo sa, ja skonczylem przygody z grami na Boulder Dash :)

Przesadzam, ale pisze to bardziej w strone komentarzy, ze lepiej by bylo, gdyby caly swiat gry utopiony byl w tym samym klimacie co teaser. Imo wystacza jakies sensowne, rozbudowane misje na tego typu dzielniach i bedzie wystarczajaco slodko, bo swiat w CP juz na dzien dobry ma kilka razy wiecej sensu niz ten w BR.


@@@

Rzeczywiscie pachnie Dreddem:




(11-06-2018, 00:48)Mierzwiak napisał(a): Bucho, na mapie metra masz min.
- Northside industrial district
- Little China
- Japan Town


Pierdoleni detektywi :) Dziekowac. Hołlimoli, sky is the limit.


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

O taki billboard wypatrzyłem :)

[Obrazek: GsOF83j.jpg]


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018

(11-06-2018, 00:36)shamar napisał(a): Nie to żebym się chwalił ale mi to zalatywało Dreddem już przy pierwszym obejrzeniu...

Ale ja "wolny" jestem :)

[Obrazek: dreamworks-simple-jack-retard-movie-offe...e-down.jpg]


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018

Generalnie bardzo nie podoba mi się tylko kilka kadrów i to są wszystkie te momenty, kiedy zwiastun najbardziej przywodzi na myśli GTA:

#1
Niby noc, ale nie podoba mi się klimat tego kadru.

#2
To samo, mógłbym pomylić z GTA.

#3
Tutaj też coś nie gra, ale idzie tą scenkę wybronić. Tak samo jak tę:

#4
Tym razem bardziej Watch Dogs.


Natomiast zdecydowanie więcej jest kadrów dobrych, lub genialnych. Mój absolutny faworyt:

#5

I reszta w kolejności od najlepszych:

#6

#7

#8

#9

#10



RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

(11-06-2018, 00:47)Kuba napisał(a): Na początku jest mapa miasta, wygląda całkiem sporo, jestem ciekaw czy w gre nadal wchodza tereny wokół miasta.
To na teren miejski nie wygląda:
[Obrazek: RfRuyNh.jpg]


RE: Cyberpunk 2077 - Bucho - 11-06-2018

Czarni cyber-albinosi najlepsi :)

To ujecie "nocne" wyglada jak zachod slonca. Slonce zachodzi z poswiata, znaczy, ze jutro bedzie ladna pogoda :)


RE: Cyberpunk 2077 - Kuba - 11-06-2018

Fakt Mierzwiak, zapomniałem o tym ujęciu :)

https://www.cyberpunk.net/en/quadra


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 11-06-2018

W trailerze było też ukrytych kilka kodów na darmowe kopie Wiedźmina 3 z dodatkami do pobrania na Xboksa, ponoć już wykorzystane. Skubańce :)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 11-06-2018

W sumie nie zdziwiłbym się gdyby na konferencji Sony zaprezentowali zwiastun w wydaniu nocnym :)


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 11-06-2018

(11-06-2018, 00:59)Kluski napisał(a): Mój absolutny faworyt:

Ta ejtisowa, elektro-kurtka. Zakochany.