![]() |
|
Punisher: War Zone (2008) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Punisher: War Zone (2008) (/Thread-Punisher-War-Zone-2008--503) |
- Gal Anonim - 20-12-2007 Mierzwiak napisał(a):Niekoniecznie. Idiotyczne by było jakby opowiadały za każdym razem origin, ale gdy przedstawiają po prostu inne historie to mnie to nie przeszkadza, w tym wypadku. Jakby Batman Burtona i Nolana wyszły w podobnych latach też nie byłoby to moim zdaniem złe, bo różnią sie interpretacją. To może jedynie odbić się na box office. Choć rzeczywiście mam nadzieję, że ten Punisher Alexander będzie tym właściwym i zostanie pociągnięty przynajmniej na tyle, żeby stać się jakąś ciekawą trylogią.Crov napisał(a):Dlaczego? Tu nie będzie originu, tylko będziemy rzuceni w środek akcji, jak w przypadku nowego Hulka, który też jest restartem serii.Dlatego że to idiotyczne by co kilka lat pojawiały się filmy o tej samej postaci które nie mają ze sobą nic wspólnego. Cytat:Co do Hulka, taaaa, jasne, niezły mi restart, skoro akcja zaczyna się w dżungli, czyli tam gdzie skończył się pierwszy film :?Wybacz, ja nie oglądałem jeszcze filmu i nie wiem gdzie się zaczyna. Twórcy mówili, że restart, a przynajmniej, że odcinają się od wersji Anga Lee i mnie to wystarczy. - Mierzwiak - 20-12-2007 A ja wiem gdzie się zaczyna nowy Hulk bo podano to w OFICJALNYM opisie filmu. Wybaczam że tego nie wiesz. - Gal Anonim - 20-12-2007 Buractwo buractwem, ale nie wiem gdzie znalazłeś taki "oficjalny" opis filmu. Na oficjalnej stronie w opisie nie jest nic wspomniane o tym, że film rozpoczyna się w dżungli. Tak czy siak, film ma odcinać się od filmu Anga Lee. Podejrzewam też, że zmieni się origin Hulka na ten komiksowy. To bez znaczenia czy zaczyna się w dżungli, czy na sympozjum naukowym. - Anonymous - 05-01-2008 Dzisiaj chyba skończę oglądanie drugiego sezonu Rzymu :) a wiedząc, że w nowym Punisherze ma zagrać Ray Stevenson musze chyba dopisać sobie ten film do listy oczekiwanych premier (zwłaszcza, jeśli rzeczywiście będzie R). Facet wydaje się być strzałem w dziesiątkę :) - Q - 29-01-2008 Nowe fotki ![]() ![]() ![]() Co prawda ich rozdzielczość jest mała, ale są dosyć klimatyczne, jedyne ale to, to że czaszka trochę słabo widoczna. - Anonymous - 29-01-2008 Ray jest stworzony do tej roli. Mam nadzieję, że film będzie lepszy od poprzednich i faktycznie R-rated. Akurat w wypadku Punishera po prostu nie wypada robić Pg-13. - Gal Anonim - 29-01-2008 Myślę, że R-ka jest niepodważalna. Lexi to mówi, Ray to mówi, więc jeżeli byłoby PG-13 to by się ośmieszyli. Studio musiało wyrazić zgodę. "Punisher" z Jane'em też miał R-kę. - Anonymous - 29-01-2008 Taką R-kę jak w Punisherze z Jane to mogą sobie wsadzić. Liczę na taką R-kę jak w Rambo 8) . No dobra, chociaz w połowie, chociaż w 1/3 taką. - Mierzwiak - 29-01-2008 Powie mi ktoś jaki jest cel wypuszczania do sieci mikroskopijnych zdjęć? - Gal Anonim - 29-01-2008 Dla mikroskopijnych ludzi. :) - Mierzwiak - 29-01-2008 Dzięki, wiedziałem że to musi mieć jakiś sens. - Q - 02-02-2008 Jak dla kogoś fotki były za małe to tu są większe: http://www.punisher.batcave.in5.pl/film/grafa/punisher2/galeria/04.jpg http://www.punisher.batcave.in5.pl/film/grafa/punisher2/galeria/02.jpg - trochę inne ujęcie w porównaniu do poprzedniej - Mierzwiak - 16-05-2008 Fajny i pomysłowy muszę przyznać teaserek:
- KISS45 - 21-05-2008 http://www.punisher.batcave.in5.pl/index.php nie wiem czy znacie stronke ale polecam - Corn - 21-05-2008 Stronka kiepska. To już moja była lepsza, tyle że zmarła śmiercią tragiczną spowodowaną brakiem czasu. Jej pozostałości możesz oglądać pod adresem http://www.punisher.pl . Obecnie to radzę korzystać z marvelcomics.pl albo z zagranicznych serwisów. - Q - 21-05-2008 W porównaniu do innych stron zawiera aktualne informacje o filmach z Punisherem, a jak pokazują przykłady nie jest to takie oczywiste... - koronex1989 - 13-06-2008 Pojawił sie pierwszy zwiastun http://www.filmweb.pl/Pierwszy+zwiastun+do+%22The+Punisher++War+Zone%22,News,id=43803 - Gal Anonim - 13-06-2008 I mam mieszane uczucia. Z jednej strony Stevenson jest ekstra, ale z drugiej strony boję się, że będziemy mieli tu ten podobny sztuczny "mrok" czyli mrok tylko na papierze, jak w Batman Begins czy Daredevilu. No i ten tekst na końcu był z deka kiczowaty, ale ma coś w sobie. :P No i mam nadzieję, że to zwolnione tempo w niektórych momentach to tylko do zwiastuna. - KISS45 - 29-06-2008 mamy nowe plakaty :D http://www.superherohype.com/news/punishernews.php?id=7404 KISS, czy potrafisz napisać posta w którym nie będzie odnośnika do jakiejś stronki z 'arcyważną nowinką'? Botów spamujących nam tutaj nie trzeba - więc zacznij dyskutować i pisać jak człowiek, albo zniknij. - Q - 30-06-2008 Kolejna porcja plakatów z Punisherem w roli głównej i trzeba przyznać, że mają klimat (nawet czaszka jest dosyć dobrze widzialna), teraz czekam na wersje z innymi postaciami. ![]() ![]() ![]()
|