Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Filmy, w których słowo "FUCK" pada najczęściej - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Filmy, w których słowo "FUCK" pada najczęściej (/Thread-Filmy-w-kt%C3%B3rych-s%C5%82owo-FUCK-pada-najcz%C4%99%C5%9Bciej--537)

Strony: 1 2 3


- Jakuzzi - 01-07-2007

Zablokowalem wszystkie blokady. Nie mam co blokowac. Z nerwow obgryzam paznokcie i wpadam w alkoholizm. :(


- Mental - 01-07-2007

cienias jesteś :) ja zablokowałem sobie możliwość blokowania blokad :)


- MOLQ - 01-07-2007

Zaraz wpadnie Romeck i on ma moc zablokowania kont :lol: wiec zablokowanie blokad blokadami blokujacymi nic nie da ;]


- Mental - 01-07-2007

sorry, MOLQ, ale konto romecka zablokowałem wtyczką o nazwie "romeckblock". a zatem romeck nikogo nie zablokuje, bo sam jest zablokowany :)


- Jakuzzi - 01-07-2007

Zapuscilem sobie film pt. Blokersi. Nie wiem o czym, ale mam nadzieje, ze nauczy mnie jak odblokowac blokade blokowania blokad.


- Mental - 01-07-2007

Jakuzzi, ja juz nawet filmu nie moge sobie zapuścić. zablokowałem wszystkie divxy :)

ps. proponuje przerwac to bezczelne w swej bezceremonialności nabijanie postów :)


- Great Gonzo - 01-07-2007

Moglibyście, chociaż trochę poprzeklinać, żeby zachować jakiś związek z tematem;). Postuluję, żeby ten temat przenieść do paplaniny, z chęcią go przygarnę:)


- Hitch - 01-07-2007

Romeck to teraz ja!
Poprosilem o pomoc hakera z TVNu co sie wlamuje na policyjne serwery i podaje sie za policjantow. Zablokowal on blokady blokujace zablokowane lacza Romcka, po to, zebym mogl sie podawac za niego i teraz Mentalu ty jestes zablokowany w dodadtku do jutra uploaduje ci problemy z prostatą specjalnym polaczeniem nano-molekularno-kropelkowym. No i pryszczaci fani Matrixa zablokuja ci wszystkie strony internetowe poza http://www.pudelek.pl
A potem podam sie za ciebie i wprowadze swoje zmiany do scenariusza Bulwiaka, a nastepnie jako ty, przyznam sie, ze sobie ukradlem scenariusz i to ja zdobede slawe.
A tobie nikt nie uwierzy bo Military powie ze niemozliwe jest takie podawanie sie za kogos w sieci z pomoca TVNowskiego hakiera.


- Deckard - 14-07-2007

Z forum imdb, specjalnie dla Mentala:

http://imdb.com/title/tt0418279/board/nest/78840954


- marinho - 15-07-2007

http://www.maxior.pl/?p=index&id=62015&0

:) Scarface i wszystko jasne


- Deckard - 15-07-2007

Bylo.

A tak swoja droga, ogladalem dzis Donniego Darko po ra 300, spojrzalem na pudelko a tam informacje: Rated 15 (UK) R (US)
No coz kurde w tym filmie na R zasluguje?????


- Dr_Strangelove - 15-07-2007

marinho napisał(a):Scarface i wszystko jasne

Pod "Scarface" podpisuje się obiema rękami przy tym temacie. Być może są jakieś filmy gdzie słowo "f**k" pada częściej (chociażby jakieś produkcje klasy "ź"), ale z ust Al Pacino brzmi niesamowicie.

P.S. Ile razy to słów nie było "tłumaczone" przez rodzimych lektorów.


- Sighrolf - 16-07-2007

Myślę, że słowo "fuck" najczęściej pada w filmach porno :wink: A napewno pada w tych filmach najczęściej pod względem proporcji w stosunku do reszty tekstu.


- Snuffer - 06-08-2007

co do Fuck to film "Fuck" :) dokumentalny właśnie o tym słowie. I klasyka "Reservoir Dogs" nie wiem ile razy tam pada ale zdecydowanie z największym smakiem i wyczuciem.


- Yossa - 06-08-2007

Deckard napisał(a):No coz kurde w tym filmie na R zasluguje?????

Nie wnikaj. Czasami odnoszę wrażenie, że kategorie wiekowe są przyznawane na podstawie rzutów kostką, czego przykładem może być to, że u nas DH4 i Death Proof (przynajmniej wg. informacji w kinie) mają tą samą kategorię wiekową.


- Mierzwiak - 06-08-2007

Donnie Darko:

Cytat: Rated R for language, some drug use and violence.

No cóż, nieznane są wyroki MPAA :wink:


- Revan - 06-09-2007

Moim zdaniem zdecydowanie najczęściej słowo "fuck" pada w Scarface, no i oczywiście Reservoir Dogs. FUCK!


- Glut - 06-09-2007

Jak to twoim zdaniem?

'Liczba 345 jest duża.
Tak, ale moim zdaniem 340 jest większa!'

To są suche liczby, wątpię czy można być indywidualistą i mieć własne zdanie w tej kwestii. ;)


- Revan - 06-09-2007

Rzeczywiście masz rację, ale staram sie zachowywać jak forumowicz i wygłaszać własne zdanie, indywidualnie :P i nie obrażając przy tym uczuć innych :D


- Glut - 06-09-2007

Twardy z ciebie zawodnik. Ale zerknij na listę z pierwszego postu w tym temacie. :)