![]() |
|
Filmy, w których słowo "FUCK" pada najczęściej - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Filmy, w których słowo "FUCK" pada najczęściej (/Thread-Filmy-w-kt%C3%B3rych-s%C5%82owo-FUCK-pada-najcz%C4%99%C5%9Bciej--537) |
- Jakuzzi - 01-07-2007 Zablokowalem wszystkie blokady. Nie mam co blokowac. Z nerwow obgryzam paznokcie i wpadam w alkoholizm. :( - Mental - 01-07-2007 cienias jesteś :) ja zablokowałem sobie możliwość blokowania blokad :) - MOLQ - 01-07-2007 Zaraz wpadnie Romeck i on ma moc zablokowania kont :lol: wiec zablokowanie blokad blokadami blokujacymi nic nie da ;] - Mental - 01-07-2007 sorry, MOLQ, ale konto romecka zablokowałem wtyczką o nazwie "romeckblock". a zatem romeck nikogo nie zablokuje, bo sam jest zablokowany :) - Jakuzzi - 01-07-2007 Zapuscilem sobie film pt. Blokersi. Nie wiem o czym, ale mam nadzieje, ze nauczy mnie jak odblokowac blokade blokowania blokad. - Mental - 01-07-2007 Jakuzzi, ja juz nawet filmu nie moge sobie zapuścić. zablokowałem wszystkie divxy :) ps. proponuje przerwac to bezczelne w swej bezceremonialności nabijanie postów :) - Great Gonzo - 01-07-2007 Moglibyście, chociaż trochę poprzeklinać, żeby zachować jakiś związek z tematem;). Postuluję, żeby ten temat przenieść do paplaniny, z chęcią go przygarnę:) - Hitch - 01-07-2007 Romeck to teraz ja! Poprosilem o pomoc hakera z TVNu co sie wlamuje na policyjne serwery i podaje sie za policjantow. Zablokowal on blokady blokujace zablokowane lacza Romcka, po to, zebym mogl sie podawac za niego i teraz Mentalu ty jestes zablokowany w dodadtku do jutra uploaduje ci problemy z prostatą specjalnym polaczeniem nano-molekularno-kropelkowym. No i pryszczaci fani Matrixa zablokuja ci wszystkie strony internetowe poza http://www.pudelek.pl A potem podam sie za ciebie i wprowadze swoje zmiany do scenariusza Bulwiaka, a nastepnie jako ty, przyznam sie, ze sobie ukradlem scenariusz i to ja zdobede slawe. A tobie nikt nie uwierzy bo Military powie ze niemozliwe jest takie podawanie sie za kogos w sieci z pomoca TVNowskiego hakiera. - Deckard - 14-07-2007 Z forum imdb, specjalnie dla Mentala: http://imdb.com/title/tt0418279/board/nest/78840954 - marinho - 15-07-2007 http://www.maxior.pl/?p=index&id=62015&0 :) Scarface i wszystko jasne - Deckard - 15-07-2007 Bylo. A tak swoja droga, ogladalem dzis Donniego Darko po ra 300, spojrzalem na pudelko a tam informacje: Rated 15 (UK) R (US) No coz kurde w tym filmie na R zasluguje????? - Dr_Strangelove - 15-07-2007 marinho napisał(a):Scarface i wszystko jasne Pod "Scarface" podpisuje się obiema rękami przy tym temacie. Być może są jakieś filmy gdzie słowo "f**k" pada częściej (chociażby jakieś produkcje klasy "ź"), ale z ust Al Pacino brzmi niesamowicie. P.S. Ile razy to słów nie było "tłumaczone" przez rodzimych lektorów. - Sighrolf - 16-07-2007 Myślę, że słowo "fuck" najczęściej pada w filmach porno :wink: A napewno pada w tych filmach najczęściej pod względem proporcji w stosunku do reszty tekstu. - Snuffer - 06-08-2007 co do Fuck to film "Fuck" :) dokumentalny właśnie o tym słowie. I klasyka "Reservoir Dogs" nie wiem ile razy tam pada ale zdecydowanie z największym smakiem i wyczuciem. - Yossa - 06-08-2007 Deckard napisał(a):No coz kurde w tym filmie na R zasluguje????? Nie wnikaj. Czasami odnoszę wrażenie, że kategorie wiekowe są przyznawane na podstawie rzutów kostką, czego przykładem może być to, że u nas DH4 i Death Proof (przynajmniej wg. informacji w kinie) mają tą samą kategorię wiekową. - Mierzwiak - 06-08-2007 Donnie Darko: Cytat: Rated R for language, some drug use and violence. No cóż, nieznane są wyroki MPAA :wink: - Revan - 06-09-2007 Moim zdaniem zdecydowanie najczęściej słowo "fuck" pada w Scarface, no i oczywiście Reservoir Dogs. FUCK! - Glut - 06-09-2007 Jak to twoim zdaniem? 'Liczba 345 jest duża. Tak, ale moim zdaniem 340 jest większa!' To są suche liczby, wątpię czy można być indywidualistą i mieć własne zdanie w tej kwestii. ;) - Revan - 06-09-2007 Rzeczywiście masz rację, ale staram sie zachowywać jak forumowicz i wygłaszać własne zdanie, indywidualnie :P i nie obrażając przy tym uczuć innych :D - Glut - 06-09-2007 Twardy z ciebie zawodnik. Ale zerknij na listę z pierwszego postu w tym temacie. :) |