Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
John McClane vs James Bond vs John Rambo - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26)
+--- Wątek: John McClane vs James Bond vs John Rambo (/Thread-John-McClane-vs-James-Bond-vs-John-Rambo--676)

Strony: 1 2


- Glut - 22-09-2007

Hitch, Ty sztywniaku. ;)

A w parku wygrałby Rambo, schował by się na drzewie albo zrobił jakąś wymyślną pułapkę na taksówkę Johna.


- Mefisto - 22-09-2007

to może taki sparring: Hitch vs Mierzwiak vs Military? :D


- Gal Anonim - 22-09-2007

Ja bym chętnie zobaczył: Hitch vs Mierzwiak vs Military vs Godzilla. Wtedy byłby spokój :P


- Hitch - 22-09-2007

Z Militarym czy Mierzwiakiem czasem dochodze do porozumienia, tak wiec lepszy bylby tag team ja i wszyscy, ktorym nie podobaly sie tegoletnie (i inne badziewie) blockbustery vs. zjadacze popkornu, ktorym zle on wplywa na odbierania filmowej fikcji :)


- Deckard - 22-09-2007

Crov napisał(a):Ja bym chętnie zobaczył: Hitch vs Mierzwiak vs Military vs Godzilla. Wtedy byłby spokój :P
Jak ktorys przezyje, to zostaje mu 1v1 z Mentalem w kategorii R :) (biedna godzilla, Mental zgwalci jej ojca, zabije matke a na koniec odgryzie glowe, popijajac wodke i klnac jak pijak nie mogacy zawiazac buta ;-) )

Topic rodem z imdb...


- Mush Room - 22-09-2007

Nie przeglądam topiców na imdb :) Po prostu rozmawiałem ze znajomymi, wysunęła się taka dyskusja i byłem ciekaw Waszych opinii.

Tak naprawdę, takie dyskusje najlepiej sprawdzają się przy piwie :)


- Hitch - 22-09-2007

To wy w piaskownicy piwo pijecie? Powiem rodzicom to sie pożegnasz z babkami i foremkami na dwa lata :)


- Mush Room - 23-09-2007

Nie chce mi się z tobą gadać :)


- Anonymous - 29-09-2007

Mush Room napisał(a):Dobra inaczej - Shwarzeneger z Commando czy Rambo? :)

Był aki filmik na youtube i nie wiem czemu go zdjęli...

EDIT: tu mozna obejrzeć: http://stage6.divx.com/Movies-we-would-like-to-see/video/1207473/Survivor:-Rambo-vs--Commando


- Artur - 12-07-2008

Z całej trójki McClane'a lubię najbardziej. Bond i Rambo są tu na równi (ze wskazaniem na 007)