![]() |
|
John McClane vs James Bond vs John Rambo - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ankiety, sondy, plebiscyty, głosowania (https://forumkmf.pl/Forum-Ankiety-sondy-plebiscyty-g%C5%82osowania--26) +--- Wątek: John McClane vs James Bond vs John Rambo (/Thread-John-McClane-vs-James-Bond-vs-John-Rambo--676) Strony:
1
2
|
- Glut - 22-09-2007 Hitch, Ty sztywniaku. ;) A w parku wygrałby Rambo, schował by się na drzewie albo zrobił jakąś wymyślną pułapkę na taksówkę Johna. - Mefisto - 22-09-2007 to może taki sparring: Hitch vs Mierzwiak vs Military? :D - Gal Anonim - 22-09-2007 Ja bym chętnie zobaczył: Hitch vs Mierzwiak vs Military vs Godzilla. Wtedy byłby spokój :P - Hitch - 22-09-2007 Z Militarym czy Mierzwiakiem czasem dochodze do porozumienia, tak wiec lepszy bylby tag team ja i wszyscy, ktorym nie podobaly sie tegoletnie (i inne badziewie) blockbustery vs. zjadacze popkornu, ktorym zle on wplywa na odbierania filmowej fikcji :) - Deckard - 22-09-2007 Crov napisał(a):Ja bym chętnie zobaczył: Hitch vs Mierzwiak vs Military vs Godzilla. Wtedy byłby spokój :PJak ktorys przezyje, to zostaje mu 1v1 z Mentalem w kategorii R :) (biedna godzilla, Mental zgwalci jej ojca, zabije matke a na koniec odgryzie glowe, popijajac wodke i klnac jak pijak nie mogacy zawiazac buta ;-) ) Topic rodem z imdb... - Mush Room - 22-09-2007 Nie przeglądam topiców na imdb :) Po prostu rozmawiałem ze znajomymi, wysunęła się taka dyskusja i byłem ciekaw Waszych opinii. Tak naprawdę, takie dyskusje najlepiej sprawdzają się przy piwie :) - Hitch - 22-09-2007 To wy w piaskownicy piwo pijecie? Powiem rodzicom to sie pożegnasz z babkami i foremkami na dwa lata :) - Mush Room - 23-09-2007 Nie chce mi się z tobą gadać :) - Anonymous - 29-09-2007 Mush Room napisał(a):Dobra inaczej - Shwarzeneger z Commando czy Rambo? :) Był aki filmik na youtube i nie wiem czemu go zdjęli... EDIT: tu mozna obejrzeć: http://stage6.divx.com/Movies-we-would-like-to-see/video/1207473/Survivor:-Rambo-vs--Commando - Artur - 12-07-2008 Z całej trójki McClane'a lubię najbardziej. Bond i Rambo są tu na równi (ze wskazaniem na 007) |