Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Komentarze pod recenzjami - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: Komentarze pod recenzjami (/Thread-Komentarze-pod-recenzjami--751)

Strony: 1 2


- ALIEEN - 18-02-2008

Coz - ja naleze do grupy, ktora jest przeciwko wpisom pod recenzjami.
Pod wypowiedzia Romecka podpisuje sie rekami i nogami.
Dlaczego? Krotko: bo te komentarze zasmieca strone, z doswiadczenia
wiem, ze beda nietresciwe i badziewne, nikt nie bedzie panowal nad taka
iloscia i sprawdzal, co jest do wywalenia a co nie, a zaden recenzent
nie bedzie sprawdzal co chwile swoich tekstow w celu przejrzenia komentarzy.

EDIT: wlasnie zauwazylem powyzszy wpis Duxa i rad jestem z decyzji :)


- hops - 18-02-2008

OK, done. Ja już się w tej kwestii nie będę wypowiadał więcej, co nie zmienia faktu, że warto było spróbować.