![]() |
|
Komentarze pod recenzjami - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10) +--- Wątek: Komentarze pod recenzjami (/Thread-Komentarze-pod-recenzjami--751) Strony:
1
2
|
- ALIEEN - 18-02-2008 Coz - ja naleze do grupy, ktora jest przeciwko wpisom pod recenzjami. Pod wypowiedzia Romecka podpisuje sie rekami i nogami. Dlaczego? Krotko: bo te komentarze zasmieca strone, z doswiadczenia wiem, ze beda nietresciwe i badziewne, nikt nie bedzie panowal nad taka iloscia i sprawdzal, co jest do wywalenia a co nie, a zaden recenzent nie bedzie sprawdzal co chwile swoich tekstow w celu przejrzenia komentarzy. EDIT: wlasnie zauwazylem powyzszy wpis Duxa i rad jestem z decyzji :) - hops - 18-02-2008 OK, done. Ja już się w tej kwestii nie będę wypowiadał więcej, co nie zmienia faktu, że warto było spróbować. |