Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Mierzwiak - 15-04-2008

To miało być przedstawienie postaci a nie klimatu, zresztą w SH2 nie chodzi tylko o hardkorowy horror :P Chociaż masz rację, muszę mu nadać nieco silenthillowości.

Bello albo Nieslen jako Maria? Chyba z krzesła spadłeś 8)


- Jakuzzi - 15-04-2008

Tomash, drugi plakat do Defensorow Prawa jest wyrabany w kosmos. :)


- desjudi - 15-04-2008

świetne plakaty Tomaska! ech, lata 80... (ten drugi chyba wyglądałby lepiej bez srebrnej ramki)


- romeck - 15-04-2008

Zgadzam się co do tej ramki. Ramka out! :)


- tomashec - 15-04-2008

troche sie nad nia zastanawialem i faktycznie chyba troche pstrokato:) w przyszlosci beda plakaty z innymi bohaterami tej produkcji:)
w ogole dzieki:)


- Artemis - 15-04-2008

tomashec rzadzi! klimat.


- D'mooN - 15-04-2008

[Obrazek: montecassinoposterkw4.th.jpg]


- Mental - 15-04-2008

dobra, wektorowa robota. jakie zdjecie wykorzystales do narysowania bestii?

kilka uwag:

- maksymalnie nieczytelny tytul;
- brakuje mi czegos w gornej czesci plakatu. proponowalbym wstawic ogolocone z lisci galezie. cos jak na zdjeciu ponizej;
- na moje oko pysk zwierzecia ciut za blisko krawedzi (daj mu troche powietrza po prawej:));
- bialo-czerwona szarfa na ramieniu bestii - to jakis symbol walk powstanczych? armia krajowa?:)

[Obrazek: pkpys2.th.jpg]

EDIT:

fotka przedstawia fragment poznanskiego dworca z perspektywy mostu teatralnego.


- Mierzwiak - 15-04-2008

Drugie podejście do Silent Hill:

[Obrazek: sh2pz6.th.jpg]


- D'mooN - 15-04-2008

@ Mental

Podkładka pod likantropa to ilustracja znaleziona w sieci, opactwo to trasowana fotka. Nie pracowałem nad kompozycją, szczegółami, nie obrabiałem tego w żadnym sofcie bitmapowym. To tylko szybki szkic i pretekst do odkurzenia tabletu:)

Jeśli chodzi o przestrzeń u góry - miała być czysta, tak jak i zbocze góry.
Tytuł pierwotnie miał zlewać się z ilustracją bardziej, ale na tym etapie (szkic) ręczne dzierganie literek nie ma sensu:)

Jeśli chodzi o opaskę...Wilkołaki walczące w polskich szeregach i siejące pogrom podczas jednego z trudniejszych oblężeń IIWŚ. Słabo?;)


- Glut - 16-04-2008

Mental napisał(a):[Obrazek: pkpys2.th.jpg]

EDIT:

fotka przedstawia fragment poznanskiego dworca z perspektywy mostu teatralnego.

Half Life 2, Half Life 2, Half Life 2 .... Niezłe zdjęcie Mental. :)


- D'mooN - 16-04-2008

[Obrazek: celaposterle3.th.jpg]


- Mental - 17-04-2008

Glut napisał(a):Niezłe zdjęcie Mental. :)

robilem lepsze:) np. to jest calkiem zajebiste:

[Obrazek: paralotniarzos1.th.jpg]

ale nie porowokuj mnie wiecej, bo to nie temat o fotach tylko o plakatach:)

D'mooN:

sam rysowales czy umiescilem w IL i uzyles jako kalki? ide o zaklad, ze rysowales sam, ale tytulu juz nie umiales narysowac, wiec zrobiles go na kompie:)

EDIT

fotka z dedykacja dla Eorath, bo ponoc lubi czajace sie koty:) zrobilem ja na miescie jakies dwa miechy temu na lekkim zoomie. ow zupelnie obcy i bezkarnie walesajacy sie kocur pozwolil mi podejsc do siebie na odleglosc 20 centymetrow.

[Obrazek: kotcq3.th.jpg]


- D'mooN - 17-04-2008

Mental napisał(a):sam rysowales czy umiescilem w IL i uzyles jako kalki? ide o zaklad, ze rysowales sam, ale tytulu juz nie umiales narysowac, wiec zrobiles go na kompie:)

Nie umiałem, literki mnie przerastają...:)

A tak serio, to całość (poza info na dole) jest autorska.


- Eorath - 17-04-2008

Mental napisał(a):fotka z dedykacja dla Eorath, bo ponoc lubi czajace sie koty:) zrobilem ja na miescie jakies dwa miechy temu na lekkim zoomie. ow zupelnie obcy i bezkarnie walesajacy sie kocur pozwolil mi podejsc do siebie na odleglosc 20 centymetrow.

[Obrazek: kotcq3.th.jpg]

Ojej :) Czuję się wzruszona i owszem lubię. Widocznie mu się spodobałeś, skoro pozwolił Ci podejść tak blisko. W domu rodziców niedawno czarny wielki kocur przyniósł w prezencie szczura ;)


- tomashec - 24-09-2008

[Obrazek: kluczeviaplakat2qb0.th.jpg]


- Mefisto - 07-02-2009

ot taki okazyjny dżołk w dwóch odsłonach
[Obrazek: buttonposterco8.th.jpg][Obrazek: buttonposter2ml6.th.jpg]

i takie pomysły mnie naszły - może to bardziej w stylu impresji niż pełnoprawnego plakatu (szczególnie wobec dzisiejszych, krzykliwych posterów), ale jako taki myślę też się sprawdzają :)
[Obrazek: tdtessrk0.th.jpg][Obrazek: tdtess2fk4.th.jpg]


- Mierzwiak - 12-02-2009

Mefi, ten pierwszy projekt TDTESS najlepszy (kolorystyka!) tylko trzeba to było zrobić w formacie tradycyjnego plakatu, wtedy prezentowałby się znacznie lepiej.

Mój plakat Public Enemies został zdjęty z deviantart:(


- Mefisto - 12-02-2009

akurat te plakaty bazują na zdjęciu i miało ono taki wymiar, a nie inny (a już mi się nie chciało kombinować z formatem) - poza tym nieco specjalnie robiłem to pod klimat starych afiszy, które często miały taki właśnie format (z tego filmu właśnie głównie taki); a mnie osobiście podoba się bardziej ten drugi :)

a co do DA, to I told You so ;)


- Mierzwiak - 01-04-2009

Zmierzenie się z plakatem najlepszego filmu okazało się trudne, również ze względu na praktycznie zerową ilość materiałów (porządne fotki) więc zdecydowałem się na prosty teaser poster:

[Obrazek: heatposter1j.th.jpg]