![]() |
|
Super Mario Bros. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Super Mario Bros. (/Thread-Super-Mario-Bros--871) Strony:
1
2
|
RE: Super Mario Bros. - Pelivaron - 12-11-2025 RE: Super Mario Bros. - slepy51 - 12-11-2025 I cyk kolejny milard + w BO. RE: Super Mario Bros. - Gieferg - 12-11-2025 Akurat ostatnio powtarzałem znowu film z Hoskinsem i to jedyny Mario jakiego kiedykolwiek będę podrzebował. RE: Super Mario Bros. - samuuel - 12-11-2025 Wersja z Hoskinsem jest fajna, z praktycznymi efektami, mrocznym klimacikiem i taka udziwniona - bo taka też ma być kiedy trzeba zekranizować, no... Super Mario Bros z tymi wszystkimi grzybkami i ślizgającymi się żółwiami. Widziałem animację z Prattem i się wynudziłem, bo to produkt skierowany przede wszystkim do dzieci i po prostu kopiuj-wklej dowolnej nowej gry z Mario. Tutaj chodzi o jak najwięcej nawiązań do platformówek i dawanie ludziom dobrze znanego tego samego, a w aktorskiej wersji to nieźle się nagimnastykowali by stworzyć jakąkolwiek fabułę, i wyszedł im taki Łowca Androidów z grzybem ;) RE: Super Mario Bros. - Corn - 13-11-2025 Bo oryginał to powstawał tak, że para reżyserów bardzo chciała stworzyć film cyberepunkowy i od tego zaczęli prace, a potem ktoś ich zatrudnił do zrobienia Mario, więc połączyli te dwa pomysły. Nintendo nie miało o niczym pojęcia. RE: Super Mario Bros. - Rozgdz - 13-11-2025 Ta animacja była całkiem spoko .. a film z Hoskinsem bardzo fajnie się starzeje. I w sumie zawsze był bardzo fajny. Nie pamiętam żebym kiedyś miał jakieś negatywne wąty do niego. Za młodziaka to się wręcz oglądało z wypiekami na twarzy :p Hoskins to w ogóle był kapitalnie trafiony casting. Szkoda że nie było sequela.. RE: Super Mario Bros. - Pelivaron - 25-01-2026 Jestem turbo ciekawy czy to pobije część pierwszą. Ja tam stawiam, że miliard to pępknie lekkim dydkiem. RE: Super Mario Bros. - samuuel - 25-01-2026 Pamiętam jedynkę. Nudna kalka dowolnej obecnej gry z Mario, tutaj zwiastuna nie oglądam, bo to będzie wizualnie to samo. Mnie też bardziej ciekawią kasy kinowe i jak dużo to zarobi |