![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Ah Niu - 05-07-2006 Max w drugiej części to może i typowy ale za to zmęczony życiem, sakrastyczny glina po 40 męczony cały czas demonami przeszłości. Do tego permanentnie uniesiona jedna brew ;) A ten typek ze zdjecia wogole go nie przypomina (Maxa z pierwszej części) Tak wygląda "aktor" który podkładał twarz w pierwszej części (Sam Lake): ![]() A tak aktor z sequela (Timothy Gibbs): ![]() I jakoś na twardego glinę pasuje mi bardziej ten drugi. - Mental - 05-07-2006 Ten drugi to bardziej do "Beverly Hills" się nadaje. Takim spojrzeniem mógłby zahipnotyzować każdą niewiastę. Nawet ja już się prawie zakochałem :) A ten pierwszy przypomina mi trochę kumpla z ogólniaka :) Obejrzyj sobie "The Shield" i zobacz, na co stać Kenny'ego. Nawet uśmiecha się jak Max. W pierwszym Maxie najważniejsze są bruzdy, jakie tworzą się na jego twarzy, gdy się uśmiecha - biegną od nosa aż po kąciki ust. To znak rozpoznawczy tej wrednej, cwaniackiej mordy. - Ah Niu - 05-07-2006 Z resztą Max musi być przystojny skoro udało mu się wyrwać taką pannicę jak Kathy Tong...
- Mental - 05-07-2006 Wiadomo - płec piękna też do kina musi iść. Trza więc dokooptować do ekipy jakąś dupeczkę, wymyślić na poczekaniu wątek miłosny, upakować do trailera ile wlezie, po czym czekać na wyniki z otwarcia. - Ah Niu - 05-07-2006 Tyle że Max Payne nie trafił jeszcze do kin ;). Mało raczej dziewczyn miało z nim styczność i była to gra raczej prosto dla facetów. Ale ani dupeczka ani wątek miłosny nie zostały wymyślone na poczekaniu. Obydwa elementy miały miejsce już w pierwszej części. Tam Max też spotyka Monę Sax, wpada mu ona w oko i przez moment nawet współpracują...Kontynuacją tego wątku jest ich spotkanie i romans w drugiej części. Max podsumowuje to fajnymi słowami "Może tak się dzieje, przez to, że ona żyje kiedy inni blisko mnie umierają?" - Mental - 05-07-2006 Ah Niu napisał(a):Tyle że Max Payne nie trafił jeszcze do kin . Mało raczej dziewczyn miało z nim styczność i była to gra raczej prosto dla facetów. Hollywood zrobi z niej film dla wszystkich od lat 12. A że Max kiedyś powstanie, tego jestem pewien. - Guzeppe - 05-07-2006 Mi Max z jedynki bardziej pasił. Był przede wszystkim bardziej kozacki: biały T-Shirt, hawajska koszula, wisiorek i skórzana kurtała; z wyglądu przywodzi torchę na myśl Brada Pitta w Se7en. Facet któremu ubili rodzinę i który leci non-stop na lekach przeciwbólowcyh i wykańcza tysiące bandziorów- klasyczna historia umieszczona w świetnych lokacjach. W dwójce Max przemienił się w typowego gościa w krawacie uwikłanego w jakąś kabałę. Stracił swoje cwaniactwo a została tylko udręka. W jedynce połączenie udręki i owego cwaniactwa dawało wrażenie prawdziwej tragedii, nietuzinkowości, a otoczka surrealizmu podsycana była motywem wszechobecnych "painkillerów" (w wielu komiksowych przerywnikach się pojawiały). Pomysł z środkami przeciwbólowymi został wykorzystany w "Człowieku w ogniu" i też fajnie wyglądały sceny, gdy Denzel Washnigton leżał w basenie z klatką obwiązaną bandażami. Jest to niemal odbicie Maxa- ziomek ściga bandziorów, którzy porwali jego małą przyjaciółkę, balansując na skraju wycieńczenia i wykrwawienia. - Hitch - 17-10-2006 Temat trochę zakurzony. Ostatnio zakupiłem sobie PlayStation 2 i muszę stwierdzić że ta leciwa już konsola daje ejszcze nieźle rade. Co prawda nie "pójdą" na niej hiciory typu Doom 3 albo Far Cry poprzez swoje zaawansowanie techniczne jednak te gry są na kompa bo jak wiadomo na konsolach rządzą bijatyki. I w ukazywaniu ich PS2 będzie długo niedościgniona (no może do PS3)! Zacznijmy więc mały przegląd bijatyk: Rise to Honor - garniturki z Holywood namówiły Jeta Li do zrobienia gry o sobie. Był ciekawy pomysł, był Jet Li, była kasa i zaplecze technicze, a wyszlo...tylko dobrze. Niestety scenariusz kuleje a podłożone głosy są koszmarne! Jednak wszystko rekompensuje świetny system walki, który jest bardzo płynny, praktycznie nie widać "przejsc" miedzy animacjami. Irytowac moze troche mala ilosc ciosow i tepi wrogowie, jednak mimo wszystko jest dynamicznie i stylowo ;) Należy wspomniec tez o świetnej muzyce autorstwa Raymonda Wonga (Kung Fu Hustle, Shaolin Soccer) Mortal Kombat 5 - 5 lat przyszło czekać fanom na powrót króla automatów, zarówno pod wzgledem wysokiego poziomu (bo jak wiadomo Trilogy i MK4 to niestety kupy...) jak i po prostu kolejnej części. Moim zdaniem się udało. Po udziwnieniach wprowadzonych w części trzeciej, seria wraca ponownie w mroczne klimaty. Wrócili także wszyscy klasyczni wojownicy (no poza Liu Kangiem, któremu się...tragicznie umarło ;) ) i forma batalii w postaci turnieju. Postacie mają po trzy style walki (dwa wręcz, jeden bronią). Pojedynki są szybkie a wymiana ciosów efektowna. Do tego nieodłączny element serii - wiadro krwi wylewane po uderzeniu przeciwnika. Postaciom po obiciu mordy tworzą się rany na twarzy a krew wylana na arene pozostaje tam nie znikając. Naprawdę świetne mordobicie w moim odczuciu znacznie lepsze niż cukierkowy Tekken... Tekken 4 - Nuda, nuda, nuda. To nie jest walka o smierc i zycie. To kolorowe pstrokate przedstawienie. Tu nie ma walki tylko taniec niegodny prawdziwego wojownika ;) Grafika jest bardzo ładna. Ubrania falują, piersi paniom skaczą przy najmniejszym ruchu, postacie ruszają się płynnie i ładnie. Jednak nie mamy wrażenia prawdziwego mordobicia. Pewnie przez te wszedobylskie różowe i jaskrawe, świecące elementy. Dodajmy do tego roboty, drewniane kukły, misie pandy i bande anime-kolesi ze śmiesznymi fryzurami. Mimo wszystko gra sprawia troche frajdy. Jednak przez pierwszy dzien tylko, góra dwa. Potem robi się nudno niestety. - Karol - 17-10-2006 Dla mnie PlayStation to przede wszystkim gry z fabułą: Finale, ICO, Shadow Of Colossus, Silent Hill - seria oraz MGS. Za bijatykami raczej nie przepadam, ale dziwi mnie twoje zdanie na temat Tekkena - wszyscy to doookoła tak wychwalają! - Hitch - 17-10-2006 A ja kupilem se konsole bo pewnego szarego dnia doszedlem do wniosku ze na PC można tylko strzelać... MGSy wszystkie co wyszly na PS i PS2 oraz Silent Hille (chyba z wyjatkiem jedynki...) są dostepne na PC. A brakuje właśnie bijatyk. Rasowych odmóżdżonych napierdzielanek ;) A w Tekkenie ogólnie klimat mi się nie podoba. Zbyt to wszystko takie plastikowe i na wskroś...japońskie. Nawet Amerykanie mają skośne oczy w tej grze ;) do tego jak na bijatyke...zerowa brutalność... - MOLQ - 17-10-2006 A Virtua Fighter pamietacie :] stara gierka :) nawet nie wiem juz jakie dobre bijatyki wychodza , kiedys siedzialem w temacie gier non stop ( ah te wydane zlotowki na CD-Action , PC World , Swiat Gier :D ) . Teraz to pogrywam tylko przez neta . Czekam az X Boxik 360 bedzie tanszy to sobie wyprobuje go na LCD :) albo PS3 - i znowu wojna konsolowcow :P BTW HITCH nie obrazaj MK bo to jest jedna z lepszych bijatyk , jzu nie powiem ile kasy tracilem na to i na Street Fightera na automatach Capcom , lezka sie kreci w oczku , Moge zrozumiec jakos ze nie palasz sympatia do MK (ale nie rozumiem ) ale Tekkena nie lubisz :shock: CS i MOH RLZ !!! - Hitch - 17-10-2006 A gdzie ja MK obrażam?? Oprocz Trilogy i 4... Do dzisiaj pykam w dwójke. - Mental - 17-10-2006 Najlepszy i tak jest Thief !!! - Hitch - 17-10-2006 Możliwe, ale w Thifie nie mozna nikogo z obrotu w pysk machnąć ;) - Karol - 18-10-2006 Hitch napisał(a):MGSy wszystkie co wyszly na PS i PS2 oraz Silent Hille (chyba z wyjatkiem jedynki...) są dostepne na PC. eee... nie: MGS3, najlepszy z serii, nie wyszedł na PC-ta. Nie mówiąc o tym, że trzeba stanąć na głowie, żeby gdzieś zdobyć oryginały jedynki i dwójki. W moim sklepie w mieście dwójka JEST, ale nieprzerwanie kosztuje 139 zł :roll: . Jednak ani w SH ani w MGS nie gra się lepiej na niczym innym niż na PS2 - to są rzeczy stworzone pod konsole i to się czuje ;). - Hitch - 18-10-2006 MGS3 ma wyjsc na PC niebawem ;) - hops - 18-10-2006 Cieszcie się PCtowcy, bo MGS3 to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. - desjudi - 18-10-2006 a ja sobie pogrywam od czasu do czasu w Dungeon Siege II i Civilization 4. bardzo dobre gry, nie tak nowe, ale graficznie zabijające i grywalnością powalające 8) jeszcze 2 lata temu nie mogłem znaleźć pośród gier niczego, co by mnie porwało i zbałamuciło, a po pewnym zawodowym epizodzie, nawet się do gier przekonałem, co więcej - niejednokrotnie zdaje się być sztuką nie mniej znaczącą niż sztuki pozostałe ;) - Don Vito - 18-10-2006 Ja uwielbiam Splinter Cella, niestety nie udało mi się zdobyć jeszcze 3 części, a czwarta najprawdopodobniej mi nie pójdzie :cry: - Dr_Bakier - 18-10-2006 Kolejnz SC , z podtytułem Double Agent, bedzie na tym samym silniku co poprzednie wiec powinien pójść. Na xboxa 360 bedzie ulepszona wersja. A nie wiem czy wiesz ale exclusive na kolejne częsci wykupił M$ :twisted: |