Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Mierzwiak - 20-02-2011

To ma być zabawne?


- Mefisto - 20-02-2011

Jak nie, to trudno :P


- patyczak - 20-02-2011

Mefisto wkurzył się na polską kinematografię.

Ja się zaśmiałem:D


- Gal Anonim - 20-02-2011

Przypomina parodystyczne plakaty Mierzwiaka. :)


- patyczak - 20-02-2011

[Obrazek: socialkopiamala.jpg]


- Perfik - 20-02-2011

Czemu Timberlake przed Garfieldem? :P


- Mental - 20-02-2011

Dlaczego wszystkie pampry wyglądają tak samo? To jakaś hodowla? Czemu nie ma rozróżnienia na chłopców (z bronią i w spodniach) i dziewczynki (w sukienkach i z lalkami)?


- Mierzwiak - 20-02-2011

Crov napisał(a):Przypomina parodystyczne plakaty Mierzwiaka. :)
Obrażasz mnie :wink:


- Mefisto - 20-02-2011

patyczak napisał(a):Mefisto wkurzył się na polską kinematografię.

nie, śmieję się z plakaciarzy :)

Cytat:Ja się zaśmiałem:D

mission accomplished


- Jakuzzi - 22-02-2011

Mierzw, a moze jeden z wpisow na blogu poswiecilbys tworczosci patyczaka? ;) Jego plakaty nie odstaja przeciez od innych, niekiedy prezentowanych przykladow tworczosci wlasnej. Tym bardziej, ze fajnie byloby pokazac ludziom polskiego, szerzej nieznanego 'fanarciarza'. ;)


- patyczak - 04-03-2011

[Obrazek: nieopuszczajkopi4a.jpg]


- patyczak - 06-03-2011

[Obrazek: incepcjakopiamaa.jpg]


- patyczak - 06-03-2011

[Obrazek: incepcjakopiamaa.jpg]


- Snuffer - 06-03-2011

Nom. Fajny pomysł, reszta trochę bidna.


- Snuffer - 06-03-2011

Nom. Fajny pomysł, reszta trochę bidna.


- Mierzwiak - 06-03-2011

Świetne liternictwo, beznadziejne tło ; )

No i co się dzieje z kontrastem?


- Mierzwiak - 06-03-2011

Świetne liternictwo, beznadziejne tło ; )

No i co się dzieje z kontrastem?


- patyczak - 06-03-2011

Znaczy tło beznadziejne przez te plamy moczu, czy przez to, że jest puste?:)

[Obrazek: incepcjaaaaa2.jpg]

Tło gładkie i zwiększony kontrast.


- patyczak - 06-03-2011

Znaczy tło beznadziejne przez te plamy moczu, czy przez to, że jest puste?:)

[Obrazek: incepcjaaaaa2.jpg]

Tło gładkie i zwiększony kontrast.


- Mierzwiak - 06-03-2011

Beznadziejne przez to, że nie ma kontrastu i przez nieokreślony kolor, który po bliższym przyjrzeniu ujawnia liczne plamy moczu :P

Pisząc o kontraście miałem na myśli czarne tło, na którym trójwymiarowe litery będą się prezentować doskonale.