![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Mierzwiak - 20-02-2011 To ma być zabawne? - Mefisto - 20-02-2011 Jak nie, to trudno :P - patyczak - 20-02-2011 Mefisto wkurzył się na polską kinematografię. Ja się zaśmiałem:D - Gal Anonim - 20-02-2011 Przypomina parodystyczne plakaty Mierzwiaka. :) - patyczak - 20-02-2011
- Perfik - 20-02-2011 Czemu Timberlake przed Garfieldem? :P - Mental - 20-02-2011 Dlaczego wszystkie pampry wyglądają tak samo? To jakaś hodowla? Czemu nie ma rozróżnienia na chłopców (z bronią i w spodniach) i dziewczynki (w sukienkach i z lalkami)? - Mierzwiak - 20-02-2011 Crov napisał(a):Przypomina parodystyczne plakaty Mierzwiaka. :)Obrażasz mnie :wink: - Mefisto - 20-02-2011 patyczak napisał(a):Mefisto wkurzył się na polską kinematografię. nie, śmieję się z plakaciarzy :) Cytat:Ja się zaśmiałem:D mission accomplished - Jakuzzi - 22-02-2011 Mierzw, a moze jeden z wpisow na blogu poswiecilbys tworczosci patyczaka? ;) Jego plakaty nie odstaja przeciez od innych, niekiedy prezentowanych przykladow tworczosci wlasnej. Tym bardziej, ze fajnie byloby pokazac ludziom polskiego, szerzej nieznanego 'fanarciarza'. ;) - patyczak - 04-03-2011
- patyczak - 06-03-2011
- patyczak - 06-03-2011
- Snuffer - 06-03-2011 Nom. Fajny pomysł, reszta trochę bidna. - Snuffer - 06-03-2011 Nom. Fajny pomysł, reszta trochę bidna. - Mierzwiak - 06-03-2011 Świetne liternictwo, beznadziejne tło ; ) No i co się dzieje z kontrastem? - Mierzwiak - 06-03-2011 Świetne liternictwo, beznadziejne tło ; ) No i co się dzieje z kontrastem? - patyczak - 06-03-2011 Znaczy tło beznadziejne przez te plamy moczu, czy przez to, że jest puste?:) ![]() Tło gładkie i zwiększony kontrast. - patyczak - 06-03-2011 Znaczy tło beznadziejne przez te plamy moczu, czy przez to, że jest puste?:) ![]() Tło gładkie i zwiększony kontrast. - Mierzwiak - 06-03-2011 Beznadziejne przez to, że nie ma kontrastu i przez nieokreślony kolor, który po bliższym przyjrzeniu ujawnia liczne plamy moczu :P Pisząc o kontraście miałem na myśli czarne tło, na którym trójwymiarowe litery będą się prezentować doskonale. |