Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Snappik - 27-01-2012

Przecież to jest właśnie wersja po patchach;) To co było zepsute na PC (czyli np. 3 akt) tu będzie poprawione.


RE: Gry - military - 27-01-2012

To, co poprawiono na PC, można było sknocić na Xboksie.:)

Ale chyba jednak się pokuszę o zakup w dniu premiery, bo przebolałem dramatycznie słaby prolog "jedynki" i zaczyna mi się podobać.


RE: Gry - military - 28-01-2012

http://polygamia.pl/blogi/antygry/2012/01/bulletdrizzle/1

Wrażenia po Bulletstormie, czyli dlaczego ta gra ssie blaszane wory megazorda.


RE: Gry - Arahan - 28-01-2012

Premiera Aliens: Colonial Marines przesunięta na jesień :/

na otarcie łez zwiastun - bardzo fajny zresztą ;)






RE: Gry - Mierzwiak - 28-01-2012

(28-01-2012, 12:07)Arahan napisał(a): Premiera Aliens: Colonial Marines przesunięta na jesień :/
A to zaskoczenie, to zupełnie jak w przypadku ilu, 100% głośnych tytułów? :)




RE: Gry - military - 06-02-2012

http://www.youtube.com/watch?v=IQUgJpZyOOs&feature=youtu.be


RE: Gry - Turus - 06-02-2012

Ahhh... to była gra. Ciekawe czy dziś wciąż sprawiła by mi tyle radochy co kiedyś.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 07-02-2012

military - cykl świetny, uwielbiam takie wspominki i muszę przyznać, że po nieodżałowanym Gamestory (które chyba "splajtowało") robisz to najlepiej (Von Zaya lubię, ale jego humoru czasem nie trawię w Doomu Starców)! Tylko dlaczego tak rzadko, ja się pytam!?


RE: Gry - wujo444 - 07-02-2012

fajny filmik, coś się Sanitarium ostatnio wszystkim przypomniało - niedawno był art na stronce CDA.

Co do linijki, że takich gier sie nie robi, możesz spróbować Dark Fall 3: Lost Souls. Też horror, też schizowy (nie tak bardzo odjechane, ale ma swoje motywy), tylko mechanika poruszania jest archaiczna i strasznie męcząca.


RE: Gry - military - 07-02-2012

Cytat:Tylko dlaczego tak rzadko, ja się pytam!?

Bo Gamezilla ma ograniczony budżet.;) Dzięki za miłe słowa. Przy okazji: wybór Sanitarium do drugiego odcinka był chyba błędem, bo w porównaniu z GTA:SA mało kto to obejrzał. No ale cóż - przygodówka.


RE: Gry - military - 07-02-2012

http://www.wykop.pl/link/1034329/sanitarium-historia-zapomnianego-horroru/

Towarzysze, wykopiecie?


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 07-02-2012

Wykopiemy! (specjalnie założyłem konto na Wykopie, nie zmarnuj tej szansy ;-)


RE: Gry - Albertino - 07-02-2012

http://www.amazon.com/1001-Video-Games-Must-Before/dp/0789320908

nie jestem fanem poprzednich wydawnictw z tej serii, ale to jest całkiem fajna lekturka.


RE: Gry - military - 07-02-2012

Albatros, dzięki.:)


RE: Gry - Mental - 07-02-2012

military, składam zamówienie na cykl programów o najlepszej grze wszech czasów - trylogii Thief ;)






RE: Gry - military - 07-02-2012

Chętnie, ale dopisz to w komentarzach tutaj:

http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2012/2/perly-lamusa-_2-te-o-sanitarium

Bo na podstawie tego naczelny wybierze grę do następnego odcinka.

Swoją drogą - w ciul roboty z tym było, ale uwaga Internetu już skupiła się na czymś innym. Życie.


RE: Gry - Mental - 07-02-2012

Ja pierdyle, trzeba się logować :(




RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-02-2012

Albertino napisał(a):nie jestem fanem poprzednich wydawnictw z tej serii, ale to jest całkiem fajna lekturka.

Wersja na Kindle o więcej niż połowę tańsza... Prawie kupiłem, ale ostatecznie skończyło się na dodaniu do listy życzeń. Stwierdziłem, że w sumie "po co mi to", a kupię może, jak załapie się to kiedyś na jakiś Daily Deal, albo coś :)


RE: Gry - military - 08-02-2012

http://www.wykop.pl/link/1036585/historia-gta-san-andreas/ - prośba o jeszcze jedno kopnięcie.;)


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 09-02-2012

Dzisiejsza promocja na Steamie sprawiła, że niemal zaplułem ekran: Dino D-Day .

Cytat:Jest rok 1942. Adolf Hitler odniósł sukces podczas próby wskrzeszenia dinozaurów. Horda gadów zdeptała Europę i Morze Śródziemne. Czy nic nie może powstrzymać nazistowskiej armii dinozaurów? Dino D-Day to szalona, przepełniona akcją gra wieloosobowa, która przenosi cię w czasy II wojny światowej, takiej jaka powinna być w rzeczywistości.

Miał ktoś "przyjemność" w to grać? Oceny niezbyt zachęcające, ale ten pomysł!...