![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Snappik - 27-01-2012 Przecież to jest właśnie wersja po patchach;) To co było zepsute na PC (czyli np. 3 akt) tu będzie poprawione. RE: Gry - military - 27-01-2012 To, co poprawiono na PC, można było sknocić na Xboksie.:) Ale chyba jednak się pokuszę o zakup w dniu premiery, bo przebolałem dramatycznie słaby prolog "jedynki" i zaczyna mi się podobać. RE: Gry - military - 28-01-2012 http://polygamia.pl/blogi/antygry/2012/01/bulletdrizzle/1 Wrażenia po Bulletstormie, czyli dlaczego ta gra ssie blaszane wory megazorda. RE: Gry - Arahan - 28-01-2012 Premiera Aliens: Colonial Marines przesunięta na jesień :/ na otarcie łez zwiastun - bardzo fajny zresztą ;) RE: Gry - Mierzwiak - 28-01-2012 (28-01-2012, 12:07)Arahan napisał(a): Premiera Aliens: Colonial Marines przesunięta na jesień :/A to zaskoczenie, to zupełnie jak w przypadku ilu, 100% głośnych tytułów? :) RE: Gry - military - 06-02-2012 http://www.youtube.com/watch?v=IQUgJpZyOOs&feature=youtu.be RE: Gry - Turus - 06-02-2012 Ahhh... to była gra. Ciekawe czy dziś wciąż sprawiła by mi tyle radochy co kiedyś. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 07-02-2012 military - cykl świetny, uwielbiam takie wspominki i muszę przyznać, że po nieodżałowanym Gamestory (które chyba "splajtowało") robisz to najlepiej (Von Zaya lubię, ale jego humoru czasem nie trawię w Doomu Starców)! Tylko dlaczego tak rzadko, ja się pytam!? RE: Gry - wujo444 - 07-02-2012 fajny filmik, coś się Sanitarium ostatnio wszystkim przypomniało - niedawno był art na stronce CDA. Co do linijki, że takich gier sie nie robi, możesz spróbować Dark Fall 3: Lost Souls. Też horror, też schizowy (nie tak bardzo odjechane, ale ma swoje motywy), tylko mechanika poruszania jest archaiczna i strasznie męcząca. RE: Gry - military - 07-02-2012 Cytat:Tylko dlaczego tak rzadko, ja się pytam!? Bo Gamezilla ma ograniczony budżet.;) Dzięki za miłe słowa. Przy okazji: wybór Sanitarium do drugiego odcinka był chyba błędem, bo w porównaniu z GTA:SA mało kto to obejrzał. No ale cóż - przygodówka. RE: Gry - military - 07-02-2012 http://www.wykop.pl/link/1034329/sanitarium-historia-zapomnianego-horroru/ Towarzysze, wykopiecie? RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 07-02-2012 Wykopiemy! (specjalnie założyłem konto na Wykopie, nie zmarnuj tej szansy ;-) RE: Gry - Albertino - 07-02-2012 http://www.amazon.com/1001-Video-Games-Must-Before/dp/0789320908 nie jestem fanem poprzednich wydawnictw z tej serii, ale to jest całkiem fajna lekturka. RE: Gry - military - 07-02-2012 Albatros, dzięki.:) RE: Gry - Mental - 07-02-2012 military, składam zamówienie na cykl programów o najlepszej grze wszech czasów - trylogii Thief ;) RE: Gry - military - 07-02-2012 Chętnie, ale dopisz to w komentarzach tutaj: http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2012/2/perly-lamusa-_2-te-o-sanitarium Bo na podstawie tego naczelny wybierze grę do następnego odcinka. Swoją drogą - w ciul roboty z tym było, ale uwaga Internetu już skupiła się na czymś innym. Życie. RE: Gry - Mental - 07-02-2012 Ja pierdyle, trzeba się logować :( RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-02-2012 Albertino napisał(a):nie jestem fanem poprzednich wydawnictw z tej serii, ale to jest całkiem fajna lekturka. Wersja na Kindle o więcej niż połowę tańsza... Prawie kupiłem, ale ostatecznie skończyło się na dodaniu do listy życzeń. Stwierdziłem, że w sumie "po co mi to", a kupię może, jak załapie się to kiedyś na jakiś Daily Deal, albo coś :) RE: Gry - military - 08-02-2012 http://www.wykop.pl/link/1036585/historia-gta-san-andreas/ - prośba o jeszcze jedno kopnięcie.;) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 09-02-2012 Dzisiejsza promocja na Steamie sprawiła, że niemal zaplułem ekran: Dino D-Day . Cytat:Jest rok 1942. Adolf Hitler odniósł sukces podczas próby wskrzeszenia dinozaurów. Horda gadów zdeptała Europę i Morze Śródziemne. Czy nic nie może powstrzymać nazistowskiej armii dinozaurów? Dino D-Day to szalona, przepełniona akcją gra wieloosobowa, która przenosi cię w czasy II wojny światowej, takiej jaka powinna być w rzeczywistości. Miał ktoś "przyjemność" w to grać? Oceny niezbyt zachęcające, ale ten pomysł!... |