![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Hitch - 03-03-2012 http://www.rockstargames.com/newswire/article/21461/updated-the-experience-is-mindblowing-the-press-goes-handson-wit.html Na końcu znajduje się krótka seria pytań i odpowiedzi z Gamespot. Między innymi dowiadujemy się, że nie będzie odnawialnego zdrowia. Już słyszę ten ryk niezadowolenia ze strony pokolenia Modern Warfare :) RE: Gry - military - 03-03-2012 No to sobie pograłem w MGS. Grałem na ePSXe, doszedłem do momentu zmiany płyty - w żaden sposób nie mogę jej zmienić. Po prostu emulator tego nie wykrywa, ani jeśli zmieniam z iso na iso, ani z iso na virtual drive, ani jeszcze inaczej. Nie da się zrobić sejwa między płytami i wczytać go z dysku drugiego. Próbowałem różnych pluginów do cdromu - nic. Fajnie było, szkoda że nie dokończę. Przynajmniej już jedzie do mnie MGS HD Collection. RE: Gry - Anielski_Pyl - 03-03-2012 Kurwa :) Toż na PieCyku pykasz i emulator PSX'a dla MGS1 zapodajesz? Ściągnij sobie wersję PC-tową (ok. 900 MB) i po problemie xD Tylko, że wówczas od początku... RE: Gry - Khet - 03-03-2012 Wersja PCtowa wygląda obleśnie (brak efektów graficznych, które były obecne nawet na PSX). Sam próbowałem ostatnio grać w to na PC ale to był dramat - zdecydowałem się na zassanie oryginału z PSN i jest git:) RE: Gry - military - 03-03-2012 Dramat zażegnany - to ePSXe w wersji 1.7.0 miał buga, wystarczyło ten fragment przejść na 1.5.1 i potem kontynuować na nowszej wersji. Wersja PC robiłaby prawdopodobnie większe problemy techniczne pod Vistą niż wersja emulowana. Która poza tym jednym problemem działa pięknie. W ogóle bardziej wolałbym grać w to na konsoli, no ale cóż - przynajmniej mam pada do PC. BTW: Czy na PS3 jest tak, że konsola poprawia jakość gier z PSX, np. zwiększa rozdziałkę? Bo np. jak gram w coś z Xboksa na X360, to niektóre tytuły mają wyższą rozdzielczość, lepsze efekty itp. RE: Gry - Anielski_Pyl - 03-03-2012 Cytat:Bo np. jak gram w coś z Xboksa na X360, to niektóre tytuły mają wyższą rozdzielczość, lepsze efekty itp. Niestety, wydaje ci się :) Gdyby tak było, to edycje HD nie szalałyby w najlepsze. Wprawdzie jakieś mikro zmiany mogą nastąpić, ale to pewnie nie do wyłapania. RE: Gry - Khet - 03-03-2012 W wypadku gier z PSXa można jedynie wygładzić lekko obraz, przy czym różnica w jakości jest nieznaczna - o piksele i tak się można pozabijać. Jeśli odpali się gry z PS2 jest już bez porównania lepiej (upscalling). Co i tak nie zmienia faktu, że gry z poprzednich generacji nie lubią się specjalnie z telewizorami HD. Na X360 grałem jedynie w Medal of Honor: Frontline, jeśli chodzi o starsze pozycje i było w sumie okej, ale nie lepiej niż w wypadku gier z PS2 odpalanych na trójce. RE: Gry - military - 03-03-2012 Cytat:Niestety, wydaje ci się :) Gdyby tak było, to edycje HD nie szalałyby w najlepsze. Doom - uscalling, widescreen. Black - lepsze efekty cząsteczkowe, upscalling. A reedycje szaleją z innego powodu. Po pierwsze: to pakiety, po drugie: są przystosowane do HDTV (np. widescreen - nie wszystkie gry z Xboksa go obsługują). Poprawki do starych gier były częścią aktualizacji systemowych. Niestety wieki temu przestali się tym przejmować - teraz pompują w reedycje. Bo to znaczy że dostajesz to samo, ale za opłatą. RE: Gry - Arahan - 03-03-2012 Masa, naprawdę MASA informacji o nowym AC i pachnie smakowicie :) http://www.ppe.pl/news-14193-Garsc_informacji_o_Aassassins_Creed_III.html również na tej stronie informacje o GoW4 :D RE: Gry - Turus - 04-03-2012 GoW IV ??? A po co to. Toż Kratos ubił już wszystkich najfajniejszych bogów. Kogo on mógł jeszcze tam pozbawić żywota ? RE: Gry - Anielski_Pyl - 04-03-2012 Cytat:GoW IV ??? A po co to. 1) Dla kolejnej gry z serii, która definiuje pojęcie Epickości :) 2) Bo jeśli w tej generacji cokolwiek stanie obok Uncharted 3 pod względem oprawy, to tylko gra z tego IP. Cytat:Kogo on mógł jeszcze tam pozbawić żywota ? W mitologii greckiej jest tego całkiem sporo. Poza tym patent z "dwójki", czyli manipulacja czasem nie został należycie wykorzystany i to w nim dopatrywałbym się fabularnej furtki dla "czwórki". Konflikt z nordyckimi bogami? Epa murowana. RE: Gry - Turus - 04-03-2012 (04-03-2012, 14:43)Anielski_Pyl napisał(a):Kratos vs Odyn czy Thor ? Wątpię aby to było dobre. Nie wiem po prostu co można jeszcze zrobić z ta serią aby ludzie nie zaczęli psioczyć, że robi to się już monotonne. 3 to idealne zwieńczenie serii z genialną grafiką, mistrzowskimi walkami z bossami, świetną rozgrywką i toną miodu wylewającą z się z TV na każdym kroku. Idealne zakończenie serii i tam IMO powinno zostać.Cytat:GoW IV ??? A po co to. RE: Gry - Anielski_Pyl - 04-03-2012 Żadne tam "IMO powinno", skoro kolejne części zbierają świetne noty, a miód wylewa się z ekranu. III był zwieńczeniem konfliktu Kratos - Zeus, za to ostatnia wydana część, Duch Sparty, pokazała, że można do formuły dodać bardzo ciekawe patenty. Zresztą nie jest tajemnicą, że IV będzie miała multi, a pewnie i dużo więcej nowości. IV będzie przepotężnym zwieńczeniem całej generacji - tutaj nie powinno być wątpliwości. RE: Gry - Arahan - 04-03-2012 Swoją drogą nie wyobrażam sobie większej epickości. Przecież walka z tytanami, potworami, bogami z trójki kilkukrotnie sprawiała, że zbierałem szczękę z podłogi. RE: Gry - Turus - 04-03-2012 W wersje na kieszonsolki nie miałem okazji grac i za pewne nie będę. Więc się nie wypowiadam. A multi w IV, nie wyobrażam sobie jak ono mogło wyglądać. Masz rację Anielski, że każda część po kolei zbiera świetne recenzje, ale już przy III pojawiały się czasami jęki zawodu, że to GoW II w lepszej grafice. Ja się co prawda nie zgadzam, bo III to moja ulubiona część, a jakaś pierwsza godzina gry to chyba najlepsze co mi się w grach przytrafiło. Z jednej strony cieszy mnie, że moja ulubiona seria na PS'a dostanie kolejną część, z drugiej obawiam się, że będzie to już tylko odcinanie kuponów. RE: Gry - Anielski_Pyl - 04-03-2012 Cytat:W wersje na kieszonsolki nie miałem okazji grac i za pewne nie będę. To robisz sobie straszną krzywdę, tym bardziej, że Chains of Olympus i Ghost of Sparta wydano w HD na PS3 jako GoW: Origins Collection. Zwłaszcza Ghost of Sparta jest tutaj ważne, bo gra wyszła po III, zawiera więc całą tę rozbudowaną mechanikę zabawy i jest to druga, po III oczywiście, najładniejsza graficznie część serii. Cytat:obawiam się, że będzie to już tylko odcinanie kuponów Santa Monica to jeden z nielicznych deweloperów będących znakiem jakości w branży. Twoje obawy są zatem bezzasadne. RE: Gry - Indroman - 08-03-2012 Nadchodzący, darmowy FPS on-line. Podjarałem się... RE: Gry - military - 08-03-2012 Internet ugiął się pod ciężarem oryginalności tego dzieła. RE: Gry - Khet - 08-03-2012 Jeśli dają za darmo, to wystarczy że będzie grywalne i rajcowane :p CoDy przestały grzeszyć oryginalnością w 2007 roku, a w temacie multi królują. RE: Gry - Indroman - 08-03-2012 Jak będę siedział przy browczyku z internetem to zapytam go o jego odczucia. A że śmierdzi na kilometr "CoD meets BF" to akurat średnio mnie obchodzi. Czyli, że widmo... |