![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- military - 07-08-2007 Chris Rock nie będzie grał w Rush Hour 3, tak samo jak nie grał w Rush Hour 2 ani Rush Hour 1. - Mierzwiak - 07-08-2007 :lol: Chris TUCKER gra w Rush Hour :wink: - Łukasz Waligórski - 07-08-2007 Hehe... a wiecie, że w "Rush Hour 3" gra Roman Polański!? :shock: Jego postać to niejaki Detektyw Revi. Spójrzcie sobie tutaj: ![]() ![]() Ciekawy jest tytuł tej gazety (czy raczej książki), którą czytają na drugim zdjęciu, nie? :D - Hitch - 07-08-2007 Nie widac tych zdjec...:) - Battonsson - 07-08-2007 To kliknij w miejsce gdzie powinny być prawym przyciskiem i "Pokaż obrazek". - Hitch - 07-08-2007 Wiesz wpadlem na to zanim napisalem posta...i zaskocze cie - wraz niedziala, dlatego napisalem tego posta! - military - 07-08-2007 A mnie działa - Polański wygląda jak Oldman w Batman Begins. :) - Battonsson - 07-08-2007 Hmmm to ciężka sprawa. widocznie "ma to coś wspólnego z seksem" :lol: - Semi - 07-08-2007 Mierzwiak napisał(a):Chris TUCKER gra w Rush Hour no tak, pomylilam rock, tucker co za roznica - nawet sa do siebie podobni (niewyparzone geby) - Oconnel - 07-08-2007 Chyba mamy oficjalny tytuł nowego filmu JJ abrmasa znanego dotychczas jako Montrous, Cloverfield, 1-18-08 czy Slusho.
- romeck - 07-08-2007 Łeeeeeeee, no i znów monument na pierwszym planie, aby tylko dać do zrozumienia gawiedzi, że to będzie uderzało w Amerykę i Jej Największe Świętości. - Oconnel - 07-08-2007 Widziałem jeszcze dwa inne w obiegu, lepsze. Jak znajdę to zapodam. EDIT: Poprawka, tytuł nie jest taki pewny. To nadal tytuł roboczy :) - Don Vito - 07-08-2007 Być może to już było: ![]() ![]() ![]() To nieoficjalna ekranizacja Max Payne'a, czy co? I tak do us...j śmierci będę apelował, wołał, namawiał, aż z rozpaczy wgryzę się w sufit. OBRAZKI JEDEN OBOK DRUGIEGO, A NIE JEDEN POD DRUGIM! - Oconnel - 07-08-2007 To jest remake Życzenia Śmierci. W nowej wersji gra Kevin Bacon. Trailer jest od paru dni na sieci tutaj: http://www.apple.com/trailers/fox_atomic/deathsentence/ - Don Vito - 07-08-2007 Wiem kto w tym gra, widziałem trailer i wiem, kto jest reżyserem. Filmweb podaje, że jest to ekranizacja książki o tym samym tytule (IMDB to potwierdza), a opis i plakaty przywołują na myśl Max Payne'a. Dlatego ciekawi mnie ta produkcja. - Mierzwiak - 07-08-2007 romeck napisał(a):Łeeeeeeee, no i znów monument na pierwszym planie, aby tylko dać do zrozumienia gawiedzi, że to będzie uderzało w Amerykę i Jej Największe Świętości.Gwarantuję Ci, że po obejrzeniu tego filmu będziesz odwoływał te wszystkie banialuki (sorki :P) które wypisujesz 8) - Hitch - 08-08-2007 Nie badz taki pewny. Mission Impossible 3 bylo raptem sredniackie. - romeck - 08-08-2007 Mierzwiak napisał(a):Gwarantuję Ci, że po obejrzeniu tego filmu będziesz odwoływał te wszystkie banialuki (sorki :P) które wypisujesz 8)Przecież ja nie piszę o filmie, tylko o łopatologicznym plakacie. Zresztą w trailerze jest to samo - gdzieś już o tym z Jakuzzim rozmawialiśmy. Jaki będzie film, to się okaże. - D'mooN - 10-08-2007
- romeck - 10-08-2007 Było 2 strony temu. ;) |