Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- military - 07-08-2007

Chris Rock nie będzie grał w Rush Hour 3, tak samo jak nie grał w Rush Hour 2 ani Rush Hour 1.


- Mierzwiak - 07-08-2007

:lol:

Chris TUCKER gra w Rush Hour :wink:


- Łukasz Waligórski - 07-08-2007

Hehe... a wiecie, że w "Rush Hour 3" gra Roman Polański!? :shock:

Jego postać to niejaki Detektyw Revi. Spójrzcie sobie tutaj:

[Obrazek: DF02119.jpg]
[Obrazek: DF01999F.jpg]

Ciekawy jest tytuł tej gazety (czy raczej książki), którą czytają na drugim zdjęciu, nie? :D


- Hitch - 07-08-2007

Nie widac tych zdjec...:)


- Battonsson - 07-08-2007

To kliknij w miejsce gdzie powinny być prawym przyciskiem i "Pokaż obrazek".


- Hitch - 07-08-2007

Wiesz wpadlem na to zanim napisalem posta...i zaskocze cie - wraz niedziala, dlatego napisalem tego posta!


- military - 07-08-2007

A mnie działa - Polański wygląda jak Oldman w Batman Begins. :)


- Battonsson - 07-08-2007

Hmmm to ciężka sprawa. widocznie "ma to coś wspólnego z seksem" :lol:


- Semi - 07-08-2007

Mierzwiak napisał(a):Chris TUCKER gra w Rush Hour

no tak, pomylilam

rock, tucker co za roznica - nawet sa do siebie podobni (niewyparzone geby)


- Oconnel - 07-08-2007

Chyba mamy oficjalny tytuł nowego filmu JJ abrmasa znanego dotychczas jako Montrous, Cloverfield, 1-18-08 czy Slusho.

[Obrazek: furioussm.jpg]


- romeck - 07-08-2007

Łeeeeeeee, no i znów monument na pierwszym planie, aby tylko dać do zrozumienia gawiedzi, że to będzie uderzało w Amerykę i Jej Największe Świętości.


- Oconnel - 07-08-2007

Widziałem jeszcze dwa inne w obiegu, lepsze. Jak znajdę to zapodam.

EDIT:
Poprawka, tytuł nie jest taki pewny. To nadal tytuł roboczy :)


- Don Vito - 07-08-2007

Być może to już było:

[Obrazek: 7168761.2.jpg][Obrazek: 7168762.2.jpg][Obrazek: 7168774.2.jpg]

To nieoficjalna ekranizacja Max Payne'a, czy co?

I tak do us...j śmierci będę apelował, wołał, namawiał, aż z rozpaczy wgryzę się w sufit.
OBRAZKI JEDEN OBOK DRUGIEGO, A NIE JEDEN POD DRUGIM!



- Oconnel - 07-08-2007

To jest remake Życzenia Śmierci. W nowej wersji gra Kevin Bacon. Trailer jest od paru dni na sieci tutaj:
http://www.apple.com/trailers/fox_atomic/deathsentence/


- Don Vito - 07-08-2007

Wiem kto w tym gra, widziałem trailer i wiem, kto jest reżyserem. Filmweb podaje, że jest to ekranizacja książki o tym samym tytule (IMDB to potwierdza), a opis i plakaty przywołują na myśl Max Payne'a. Dlatego ciekawi mnie ta produkcja.


- Mierzwiak - 07-08-2007

romeck napisał(a):Łeeeeeeee, no i znów monument na pierwszym planie, aby tylko dać do zrozumienia gawiedzi, że to będzie uderzało w Amerykę i Jej Największe Świętości.
Gwarantuję Ci, że po obejrzeniu tego filmu będziesz odwoływał te wszystkie banialuki (sorki :P) które wypisujesz 8)


- Hitch - 08-08-2007

Nie badz taki pewny.
Mission Impossible 3 bylo raptem sredniackie.


- romeck - 08-08-2007

Mierzwiak napisał(a):Gwarantuję Ci, że po obejrzeniu tego filmu będziesz odwoływał te wszystkie banialuki (sorki :P) które wypisujesz 8)
Przecież ja nie piszę o filmie, tylko o łopatologicznym plakacie. Zresztą w trailerze jest to samo - gdzieś już o tym z Jakuzzim rozmawialiśmy. Jaki będzie film, to się okaże.


- D'mooN - 10-08-2007

[Obrazek: sweeneytodd1_large.jpg]


- romeck - 10-08-2007

Było 2 strony temu. ;)