Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 30-08-2013

Ja też nie. Już kombinuję, jak tu sobie zrobić kilka dni wolnego.

A zwiastun rzeczywiście taki sobie, ale fajnie, że skupia się na heistowych misjach - mam nadzieję, że będzie tego dużo. Highlight to - pustynny krajobraz na samym początku, dopasowanie muzy szczególnie pod slow-mo z wbieganiem do banku i nocna ucieczka przed policją w deszczu.
Cały czas obawiam się tego przełączania między bohaterami - to będzie albo strzał w 10, albo coś co popsuje zabawę.


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 30-08-2013

Masa screenów, przecieków, newsów, a ja do tej pory nie wiedziałem, że w GTA V będzie też śnieg.
(Patrz lewy dolny róg)
[Obrazek: aDC4oQP.jpg]


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 30-08-2013

Ciekawy artykuł o muzyce w grze:

http://www.rollingstone.com/culture/news/inside-the-grand-theft-auto-v-soundtrack-20130828


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 30-08-2013

(30-08-2013, 16:21)Huntersky napisał(a): ja do tej pory nie wiedziałem, że w GTA V będzie też śnieg.
Ja też nie. Ale grałem w RDR i tam był, a że mapa w V ma być jeszcze większa, to wcale mnie to nie dziwi.



RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 01-09-2013

Chyba nie było - previewsy stacji radiowych:
https://soundcloud.com/rockstargames

Can't wait.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 03-09-2013

IGN już grał:

http://uk.ign.com/articles/2013/09/03/world-first-hands-on-with-grand-theft-auto-v?page=1

Cytat:Never mind November; I suspect the next generation will start when GTA V says it is does.



RE: Grand Theft Auto - MOLQ - 04-09-2013

[Obrazek: comment_HzGrnVJBoMdOPIA67AkhHUshU9S8Pgd9,w400.jpg]

[Obrazek: comment_D2n9At842zImaUlognkAWjF0STTTfeqq,w400.jpg]


RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 04-09-2013

http://uk.ign.com/articles/2013/09/04/10-crazy-awesome-things-i-saw-and-did-in-grand-theft-auto-online
To, co? Zbieramy forumową ekipę?

Wygląda na to, że gra będzie sugerować zmiany postaci w trakcie misji. Cool. Trochę zmniejsza to moje obawy dotyczące tej opcji. Jeśli przełączanie jest wystarczająco płynne i naturalne to w sumie może wyjść z tego naprawdę fajna rzecz podnosząca atrakcyjność i różnorodność misji.

Wszystkie te drobne szczegóły związane np. z realizmem przyczynowo-skutkowym też wyglądają super (motyw z granatami, o którym mówią goście z IGN!). Wszyscy się zachwycają poziomem szczegółów, tym jak miasto żyje swoim życiem.

Obiecująco wyglądają też zmiany w działaniu poziomu wanted.




RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 04-09-2013

Boję się tego trybu multi, bo wygląda tak zajebiście, że brak słów. Boję się, bo single będzie zapewne wystarczająco czasożerny i wciągający.

Panie Premierze, jak grać?

13 dni. Masakra. Jeśli empik nie nawali i rzeczywiście wyśle grę w poniedziałek, to 17 września odbieram w salonie, wracam do domu, instaluję i... nie wiem co zrobię, bo na 14:00 do pracy. FUCK :)


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 04-09-2013

Muve zdarzało się dostarczać preordery dzień przed premierą, nie zaszkodziłoby też tym razem.

...zacząłem przechodzić San Andreas chyba po raz 5. Jeżeli nowa część będzie oferowała równie dużo funu i contentu, to będę wniebowzięty.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 04-09-2013

Cytat:To, co? Zbieramy forumową ekipę?

Ja już zacząłem, ale wszyscy palą się do tego jak pies do jeża :)


RE: Grand Theft Auto - simek - 04-09-2013

Ten multi brzmi świetnie, jeszcze w życiu nie grałem na konsoli online, ale teraz się chyba skuszę.


RE: Grand Theft Auto - Gal Anonim - 04-09-2013

Zastanawiam się czy te trzy postacie w grze i rozbudowane mutli (które jest niby standalone, ale jak rozumiem jest w opakawniu z GTA V?) moga coś mówić o przyszłości DLC do GTA V. Tj. czy możemy oczekwiać kolejnych historii w tym świecie przed premierą szóstki, czy pozostaną głównie dodatki do multi.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 04-09-2013

(04-09-2013, 20:17)Crov napisał(a): które jest niby standalone, ale jak rozumiem jest w opakawniu z GTA V?
Do gry wymagana jest płyta z V i instalacja patcha który wyjdzie w dniu uruchomienia usługi czyli 1 października.

Niby jest to standalone, ale w trakcie normalnej gry w V będziesz mógł wejść do trybu multi wybierając czwartą postać (o ile ją sobie stworzysz ofkorz) z kółeczka wyboru bohaterów.

Przy IV DLC było lepsze niż podstawka, więc owszem, też się zastanawiam co będzie tym razem. GTA Online ma być rozwijane i żyć własnym życiem, a sama V? Ciekawe, bardzo ciekawe.




RE: Grand Theft Auto - Hitch - 04-09-2013

Cytat:Tj. czy możemy oczekwiać kolejnych historii w tym świecie przed premierą szóstki, czy pozostaną głównie dodatki do multi.

Myślę, że jeśli już teraz są zapowiadane nowe lokacje (może miasta?) do multi to podobne rzeczy wyjdą do singla. Rockstar lubi się przeskakiwać. Ostatnie DLC dodawały "jedynie" trochę fabuły i postaci w tym samym mieście. DLC dodające most do np. Las Venturas wcale nie jest takie nierealne :)


RE: Grand Theft Auto - Juror_z_MamTalent - 05-09-2013

(04-09-2013, 19:06)Mierzwiak napisał(a): Jeśli empik nie nawali i rzeczywiście wyśle grę w poniedziałek, to 17 września odbieram w salonie

Empik, gdzie zamówiłem preordera dał mi już znać, że nawali i ze względu na późniejszą wysyłkę z magazynów mogę odebrać grę 18 września w salonie. W związku z tym olałem ich i zamówiłem o 10zł taniej w euro rtv agd, więc wyszedłem ok na tym.



RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 05-09-2013

Kiedy składałeś zamówienie?

Ja 22 lutego, na maila nic od nich nie dostałem, a w statusie zamówienia cały czas wisi data wysyłki 16 września.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 05-09-2013

Ja dzisiaj z Ultimy dostałem telefon, że dystrybutor potwierdził dostarczenie gry do sklepu na 16 września, a sklep potwierdza dostarczenie gry do mnie na 17 :)

Muszę tylko się jeszcze wymigać od roboty tego dnia :)


RE: Grand Theft Auto - Juror_z_MamTalent - 06-09-2013

Niedawno składałem zamówienie, może to przez to.

Takie coś było w treści maila:


UWAGA! Planowana data otrzymania przesyłki to środa, 18 wrzesień 2013

Informujemy, że zmianie uległa data wysyłki zamówienia z magazynu. Jeśli nie jesteś zainteresowany realizacją zamówienia z nowym terminem wysyłki, możesz samodzielnie je anulować po zalogowaniu się na Twoje Konto, w zakładce Historia Zamówień.


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 06-09-2013

Tesco też ma atrakcyjną ofertę: http://www.tesco.pl/promocje/gazetki/28-katalog/tychy-ul-towarowa-2/swf#/9