Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+---- Dział: ALIEN & PREDATOR (https://forumkmf.pl/Forum-ALIEN-PREDATOR--20)
+---- Wątek: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott (/Thread-Alien-Covenant-2017-re%C5%BC-Ridley-Scott--3138)



RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - koronex1989 - 25-12-2016

Hmm John Logan odpowiada w prawie za całość za scenariusz? Myślałem że wnosil niewielkie poprawki ale creditsy mówią co innego


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Mierzwiak - 25-12-2016

Ale ja nie mówię że nie chcę dla niej marnego końca, tylko że ten koniec, jaki by nie był, chciałbym zobaczyć :) Jej wątek nie został w Prometeuszu zamknięty więc jeśli Ridley ją oleje, to ma dodatkowy minus na tej kurewsko długiej liście minusów jakich się w ostatnich latach dorobił.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Gieferg - 25-12-2016

No ale chyba Rapace ostatecznie jest w obsadzie, nie? Więc wątek zakończenie powinien dostać.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Albertino - 25-12-2016

Długo trzymali w tajemnicy występ Rapace - wydaje mi się, że jej rola będzie większa niż granie trupa lub coś w ten deseń.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Mefisto - 25-12-2016

Ja pierdolę, jakie to jest marne. Scotta powinni w izolatce zamknąć, skoro już nawet nie udaje, że kręci b-klasowe filmidło straight to dvd. Porażka. Nawet Waterston udało mu się zepsuć.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Juby - 25-12-2016

(25-12-2016, 13:04)Huntersky napisał(a): Prometeusz 2: Teraz Mamy Karabiny. Do tego wizualnie słabo, szaro i sterylnie, plus ta nieszczęsna końcówka. Nie czuję się zachęcony.

To samo. Słabo, jakoś tanio wizualnie, niemal jak rimejk Promka z Obcym za kabiną prysznicową. Ziew.

Ale do kina i tak pójdę.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Mefisto - 25-12-2016

(25-12-2016, 14:09)Gieferg napisał(a): Ale w kinie jestem na 100%.

Cytat:Ale do kina i tak pójdę.

Nikt wam pod choinkę nie sprezentował darmowych wizyt psychiatrycznych? :P


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Juby - 25-12-2016

Między Guardiansami a Dunkierką nie ma nic ciekawszego, a po coś w końcu powtarzam stare części. :P


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Mefisto - 25-12-2016

Masochizm pełną gębą :D


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - vast - 25-12-2016

To jest sequel do promka? Bo ja już nie nadążam. Trailer cieniutki, nie ma co komentować. CGI obcy to chuj nie obcy.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Gieferg - 25-12-2016

(25-12-2016, 16:49)Mefisto napisał(a):
(25-12-2016, 14:09)Gieferg napisał(a): Ale w kinie jestem na 100%.

Cytat:Ale do kina i tak pójdę.

Nikt wam pod choinkę nie sprezentował darmowych wizyt psychiatrycznych? :P

Prędzej oleję wszystkie przyszłoroczne ekranizacje komiksów niż nowy film Scotta. Alien, to nie Star Warsy, które mogę bez problemu odpuścić.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Mefisto - 25-12-2016

Twój szmal i czas - wyrzuć je na śmierdzącą kupę wedle uznania :)


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - al_jarid - 25-12-2016

Czyli w kinie nie chodzi o poziom filmów, tylko o to, do jakiej serii należą? Aha, no okej.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Gieferg - 25-12-2016

Wybieram filmy przede wszystkim pod kątem tematyki, dopiero potem patrzę na poziom. Choćby nie wiem jak zajebisty był jakiś film gangsterski i tak do kina na niego nie pójdę. Żebym nie poszedł na Aliena musiałby tu i na RT zostać jednogłośnie uznany totalnym gównem.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Kluski - 25-12-2016

Naprawdę? To wygląda jak zwiastun jakiegoś generycznego gówna a nie nowy film Scotta. Film bez duszy się zapowiada, a miała być rehabilitacja po Prometeuszu.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Snappik - 25-12-2016

Nudna buła. Pod każdym względem. Do tego gromkopierdny opis jakoby bohaterowie mieli przybyć do "raju" a to kolejny raz przemielone krajobrazy Islandii i Szkocji. Meh.

Ocena dotyczy oczywiście zwiastuna bo sam film może być zjadliwy. Może.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Ash_9001 - 25-12-2016

(25-12-2016, 20:36)Snappik napisał(a): Do tego gromkopierdny opis jakoby bohaterowie mieli przybyć do "raju" a to kolejny raz przemielone krajobrazy Islandii i Szkocji.

Tym razem to chyba głównie Nowa Zelandia i Australia ;)


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Proteus - 25-12-2016

+ 1 za czapki uszatki noszone przez żołnierzy i Davida.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Doppelganger - 25-12-2016

Totalnie bez wyrazu, nieoryginalny trailer. Film będzie pewnie lepszy od Prometeusza, ale to żadne osiągnięcie.
Ale oczywiście dam dziadowi te 30 dychy i pójdę do kina choć dla mnie seria kończy się idealnie na Alien 3.


RE: Alien: Covenant (2017) reż. Ridley Scott - Predator895 - 25-12-2016

Ciekawe jaki będzie kolejny krok dziadka Scotta w tej franczyzie ?? Trzecia ekspedycja przyleci w to samo, lub inne miejsce tylko tym razem założą odpowiednie skafandry odporne na black goooo ?? ;]  Ciekawe co pokierowało nimi, aby tak szybko go wypuścić niż to było planowane. Cameron cały czas przesuwa smerfy w niewiadomą, a Weaver zakontraktowana na ile tego będzie cztery sequele ??, będzie musiała czekać tyle czasu ?? W sumie to nie ma nic większego do roboty, albo i ma bo Blomkamp po upływie tych dwóch lat powinien już raczej ogarnąć cały ten scenariusz dopasowany do tego majowego CZEGOŚ, łącznie z storyboardami, potrzebnym budżetem i wszystkim. Aktorzy też są chętni, tak więc coś czuję, że czekają na dziadka i analizę zarobków, aby być może w drugiej połowie 2017 ruszyć z produkcją A5 lub o zgrozo kolejnego miszmaszu Scotta. Wszystko będzie jasne w okolicach maja, cholernie liczę na to, że Blomkamp jednak powróci do projektu, bo mam już dosyć tego genetycznego mambo jambo chciałbym kontynuacji oryginalnej serii.