![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Mental - 06-03-2011 Cytat:Od razu przypomniało mi się, czemu przestałem zaglądać na to forum. Dzień, w którym dowiaduje się, że ktoś przestał gdzieś zaglądać z mojego powodu, to dla mnie dzień udany :) - Mefisto - 07-03-2011 ![]() może nie do końca udane, ale druga wersja w toku - patyczak - 07-03-2011 Intrygujące:) Tylko dlaczego format taki niestandardowy? - patyczak - 07-03-2011 Intrygujące:) Tylko dlaczego format taki niestandardowy? - Sana - 07-03-2011 intrygujące? to jest prawie idealne! :grin: - Sana - 07-03-2011 intrygujące? to jest prawie idealne! :grin: - Mefisto - 08-03-2011 patyczak napisał(a):Tylko dlaczego format taki niestandardowy? Bo cały napis musiał się zmieścić, a na dole i górze nie było już nic ciekawego i nie chciałem kombinować Sana napisał(a):to jest prawie idealne! :grin: dzięki :oops: - Mefisto - 08-03-2011 patyczak napisał(a):Tylko dlaczego format taki niestandardowy? Bo cały napis musiał się zmieścić, a na dole i górze nie było już nic ciekawego i nie chciałem kombinować Sana napisał(a):to jest prawie idealne! :grin: dzięki :oops: - patyczak - 11-03-2011 Ostatnio jest głośno o plakatach X-menów, więc i ja spróbowałem coś zrobić:)
- patyczak - 11-03-2011 Ostatnio jest głośno o plakatach X-menów, więc i ja spróbowałem coś zrobić:)
- jarod - 11-03-2011 Zabiłeś mnie. - jarod - 11-03-2011 Zabiłeś mnie. - MauZ - 11-03-2011 k*&$a jasna! patyczak! zastanawia mnie dlaczego Twoje plakaty cały czas oglądam tylko w necie, a nie przechodząc obok Multikina czy Cinema City. genialne plakaty. GE-NIAL-NE! - MauZ - 11-03-2011 k*&$a jasna! patyczak! zastanawia mnie dlaczego Twoje plakaty cały czas oglądam tylko w necie, a nie przechodząc obok Multikina czy Cinema City. genialne plakaty. GE-NIAL-NE! - Craven - 12-03-2011 LOL, można to puścić w świat? :) - Craven - 12-03-2011 LOL, można to puścić w świat? :) - wujo444 - 12-03-2011 ja tam bym był wredny i zostawił notkę Xaviera przy projekcie z trylogii :twisted: - wujo444 - 12-03-2011 ja tam bym był wredny i zostawił notkę Xaviera przy projekcie z trylogii :twisted: - szopman - 12-03-2011 Nie ukrywam ze pomysł zgapiony z X-MEN: First Class http://img14.imageshack.us/img14/844/clarkie.jpg - szopman - 12-03-2011 Nie ukrywam ze pomysł zgapiony z X-MEN: First Class http://img14.imageshack.us/img14/844/clarkie.jpg |