Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Mental - 06-03-2011

Cytat:Od razu przypomniało mi się, czemu przestałem zaglądać na to forum.

Dzień, w którym dowiaduje się, że ktoś przestał gdzieś zaglądać z mojego powodu, to dla mnie dzień udany :)


- Mefisto - 07-03-2011

[Obrazek: pacifici.th.jpg]

może nie do końca udane, ale druga wersja w toku


- patyczak - 07-03-2011

Intrygujące:)

Tylko dlaczego format taki niestandardowy?


- patyczak - 07-03-2011

Intrygujące:)

Tylko dlaczego format taki niestandardowy?


- Sana - 07-03-2011

intrygujące? to jest prawie idealne! :grin:


- Sana - 07-03-2011

intrygujące? to jest prawie idealne! :grin:


- Mefisto - 08-03-2011

patyczak napisał(a):Tylko dlaczego format taki niestandardowy?

Bo cały napis musiał się zmieścić, a na dole i górze nie było już nic ciekawego i nie chciałem kombinować

Sana napisał(a):to jest prawie idealne! :grin:

dzięki :oops:


- Mefisto - 08-03-2011

patyczak napisał(a):Tylko dlaczego format taki niestandardowy?

Bo cały napis musiał się zmieścić, a na dole i górze nie było już nic ciekawego i nie chciałem kombinować

Sana napisał(a):to jest prawie idealne! :grin:

dzięki :oops:


- patyczak - 11-03-2011

Ostatnio jest głośno o plakatach X-menów, więc i ja spróbowałem coś zrobić:)

[Obrazek: xmen.jpg]


- patyczak - 11-03-2011

Ostatnio jest głośno o plakatach X-menów, więc i ja spróbowałem coś zrobić:)

[Obrazek: xmen.jpg]


- jarod - 11-03-2011

Zabiłeś mnie.


- jarod - 11-03-2011

Zabiłeś mnie.


- MauZ - 11-03-2011

k*&$a jasna! patyczak! zastanawia mnie dlaczego Twoje plakaty cały czas oglądam tylko w necie, a nie przechodząc obok Multikina czy Cinema City.
genialne plakaty. GE-NIAL-NE!


- MauZ - 11-03-2011

k*&$a jasna! patyczak! zastanawia mnie dlaczego Twoje plakaty cały czas oglądam tylko w necie, a nie przechodząc obok Multikina czy Cinema City.
genialne plakaty. GE-NIAL-NE!


- Craven - 12-03-2011

LOL, można to puścić w świat? :)


- Craven - 12-03-2011

LOL, można to puścić w świat? :)


- wujo444 - 12-03-2011

ja tam bym był wredny i zostawił notkę Xaviera przy projekcie z trylogii :twisted:


- wujo444 - 12-03-2011

ja tam bym był wredny i zostawił notkę Xaviera przy projekcie z trylogii :twisted:


- szopman - 12-03-2011

Nie ukrywam ze pomysł zgapiony z X-MEN: First Class
http://img14.imageshack.us/img14/844/clarkie.jpg


- szopman - 12-03-2011

Nie ukrywam ze pomysł zgapiony z X-MEN: First Class
http://img14.imageshack.us/img14/844/clarkie.jpg