![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Anielski_Pyl - 10-04-2012 Cytat:Tak naprawdę jedyną rzecz, którą bardzo usprawniono, i która pozwoliła mi poczuć że gram w sequel, to zdobywanie znaków pozostawionych przez Riddlera i jego misje. Rada? Zagraj w obie gry jeszcze raz, nim zaczniesz pisać podobne rzeczy :) RE: Gry - Wawrzyniec - 10-04-2012 W AC zagrałem zaraz po ukończeniu AA. @Mierzwiak Heh, ja tylko twierdzę, że nie ma pomiędzy obiema częściami dużego skoku jakościowego. RE: Gry - Mierzwiak - 10-04-2012 Dla mnie AA jest doskonałe, więc nie spodziewam się żadnego skoku. Chcę zagrać w kolejną równie świetną grę :) RE: Gry - Anielski_Pyl - 10-04-2012 Cytat:Heh, ja tylko twierdzę, że nie ma pomiędzy obiema częściami dużego skoku jakościowego. Casus Terminatora i Terminatora 2: Dzień Sądu. Ni mniej, ni więcej :) Mierzwiak - coś czuję, że nie wytrzymasz do GOTY ;) RE: Gry - Wawrzyniec - 10-04-2012 Dobra, Anielski, rozgryzłeś mnie :). Mierzwiak, w takim razie szykuj się na dobry szpil. RE: Gry - Turus - 10-04-2012 Widzę Anielski, ze mocno jarasz się fabułą Arkham City, ja szczerze mówiąc skończyłem już grę jakiś czas temu i już nie pamiętam wątku fabularnego. Nie porwała mnie jakoś ta historia. Nie mówię, ze była zła, ale niczym mnie nie zachwyciła. RE: Gry - Anielski_Pyl - 10-04-2012 Bo się gówno znasz, gnoju. RE: Gry - Perfik - 10-04-2012 LOL :) A żeby było na temat - mnie gra porwała, ale ze dwa miesiące po ukończeniu, nie mogę sobie przypomnieć, czym był ten protokół 10 o którym piszecie :) RE: Gry - Gal Anonim - 10-04-2012 Anielski za znanie się na grach dostał +2 punkty. Jeszcze trochę i będzie level up. PS Anielski, dziękuje za PW. Bardzo pouczające. ;) RE: Gry - Arahan - 12-04-2012 Animacja Maxa jest niesamowita: http://www.ppe.pl/news-14993-Bullet_time_w_Max_Payne_3.html RE: Gry - Snappik - 12-04-2012 Trine 2 - zdecydowanie najładniejsza platformówka ever. Dowody: ![]() ![]() ![]() Pierwszy etap złodziejki mógłby być śmiało jakimś prologiem dla Assasins Creed 2D/ Po prostu magia bajki oraz fantasy wycieka z tej gry wszystkimi otworami. Nawet pretekstowa fabuła, która jest tak biedna że nie wiem o co w niej chodzi nie przeszkadza w delektowaniu się rozgrywką. 9.5/10 RE: Gry - military - 13-04-2012 Może i technicznie ładna, ale estetycznie - nabździane kolory jakby jednorożec dostał sraczki. Nie podoba mi się grafika Trine 2. Jedynka wyglądała o wiele lepiej - przynajmniej było widać, o co chodzi. RE: Gry - Khet - 13-04-2012 (13-04-2012, 09:25)military napisał(a): Może i technicznie ładna, ale estetycznie - nabździane kolory jakby jednorożec dostał sraczki. Nie podoba mi się grafika Trine 2. Jedynka wyglądała o wiele lepiej - przynajmniej było widać, o co chodzi. Zagraj najpierw :p Na screenach może to wydaje się napaćkane, ale w ruchu jest cudowne i nie pozwala się oderwać. RE: Gry - military - 13-04-2012 Duke Nukem 3D (XBLA) - przeglądając dema z XBLA i zastanawiając się, na co wydać pozostałe mi punkty, ściągnąłem Duke'a. Chciałem sprawdzić, jak wypadła konwersja - nie zamierzałem go kupować. Nigdy nie przepadałem za Diukiem. Ale przeszedłem demo i... to jest zupełnie inna gra. Na joypadzie gra się mega-płynnie, przez co rozgrywka niesamowicie wciąga. Do tej pory wkurzało mnie w DN3D sterowanie, tzn. i z myszką źle, i bez myszki niedobrze. Z padem nie mam najmniejszych problemów, a że grę skonwertowano idealnie, nie mogłem się powstrzymać przed zakupem. DN3D (w takiej postaci) jest GENIALNY. Ma to, co lubię, tzn. zero bullshitu. Kosmici porwali nasze panienki - załatw ich. I od tej pory wszystko jest w rękach gracza. Świetne poziomy, w których trzeba naprawdę szukać dróg i kombinować; pełno nawiązań do filmów; zaskakująco fajny i intensywny klimat - no po prostu 10/10. Niezły wygrzew, a przy tym niegłupia gra. I, co ciekawe, wcale nie dziecinna. Parodystyczna - owszem, ale nigdy głupawa. A wydaje się, że tak właśnie jest w przypadku DNF. Tak czy siak, za jednym posiedzeniem przeszedłem cały pierwszy epizod i część drugiego. Polecam - za 800 MS Points dostajecie mistrzostwo świata.
RE: Gry - Galadh - 13-04-2012 ![]() Powszechną opinią, iż Arcania to gra zła, ale żeby aż dopłacać za jej nabycie? No cóż, po kilku minutach skorygowali swój błąd i chodziło im o 75%. Tak, generalnie spory upust na uniwersum Gothic na Steamie przez kolejną dobę. Pierwsze trzy części za jedyne 5 euro, niby mam, ale dodatek do dwójki nie działa, jedynka gdzieś zapodziana... Ach, chyba kupię, co mi tam. Warto mieć legendarną serię pod ręką. RE: Gry - wujo444 - 13-04-2012 przed chwilą to -150% było aktualne, bo cena wynosiła -25 euro ;) A od 2 dni pomykam ze znajomymi po Drakensang Online - MMOH'N'S, który działa przez przeglądarkę (ale i tak korzysta z mocy obliczeniowej kompa, więc netbooki i stare kompy odpadają) i jest całkiem przyjemnie. Gdyby tylko nie pewne przegięcia w mikropłatnościach (mały plecak, eliksiry i ulepszenia sprzętu tylko za twarda walutę), to gra byłaby naprawdę fajna. Ale jak macie grupę znajomych z mikrofonami, to dajcie tytułowi szansę. RE: Gry - dawletiarow - 14-04-2012 Też się właśnie zastanawiam bo świetna kolekcja. RE: Gry - Ash - 16-04-2012 Trzeci Cryzys nadchodzi... http://gameplay.pl/news.asp?ID=67482 RE: Gry - military - 17-04-2012 Crysisy wyglądają zajebiście. Pod względem gameplayu nie dorastają do poziomu DN3D. I to jest problem współczesnych gier. RE: Gry - Turus - 17-04-2012 Pod względem gameplay'u Crysisy to chyba najnudniejsze gry w jakie grałem kiedykolwiek. |