Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Anielski_Pyl - 10-04-2012

Cytat:Tak naprawdę jedyną rzecz, którą bardzo usprawniono, i która pozwoliła mi poczuć że gram w sequel, to zdobywanie znaków pozostawionych przez Riddlera i jego misje.

Rada? Zagraj w obie gry jeszcze raz, nim zaczniesz pisać podobne rzeczy :)


RE: Gry - Wawrzyniec - 10-04-2012

W AC zagrałem zaraz po ukończeniu AA.

@Mierzwiak
Heh, ja tylko twierdzę, że nie ma pomiędzy obiema częściami dużego skoku jakościowego.


RE: Gry - Mierzwiak - 10-04-2012

Dla mnie AA jest doskonałe, więc nie spodziewam się żadnego skoku. Chcę zagrać w kolejną równie świetną grę :)


RE: Gry - Anielski_Pyl - 10-04-2012

Cytat:Heh, ja tylko twierdzę, że nie ma pomiędzy obiema częściami dużego skoku jakościowego.

Casus Terminatora i Terminatora 2: Dzień Sądu. Ni mniej, ni więcej :) Mierzwiak - coś czuję, że nie wytrzymasz do GOTY ;)


RE: Gry - Wawrzyniec - 10-04-2012

Dobra, Anielski, rozgryzłeś mnie :).

Mierzwiak, w takim razie szykuj się na dobry szpil.


RE: Gry - Turus - 10-04-2012

Widzę Anielski, ze mocno jarasz się fabułą Arkham City, ja szczerze mówiąc skończyłem już grę jakiś czas temu i już nie pamiętam wątku fabularnego. Nie porwała mnie jakoś ta historia. Nie mówię, ze była zła, ale niczym mnie nie zachwyciła.


RE: Gry - Anielski_Pyl - 10-04-2012

Bo się gówno znasz, gnoju.


RE: Gry - Perfik - 10-04-2012

LOL :)

A żeby było na temat - mnie gra porwała, ale ze dwa miesiące po ukończeniu, nie mogę sobie przypomnieć, czym był ten protokół 10 o którym piszecie :)


RE: Gry - Gal Anonim - 10-04-2012

Anielski za znanie się na grach dostał +2 punkty. Jeszcze trochę i będzie level up.

PS Anielski, dziękuje za PW. Bardzo pouczające. ;)


RE: Gry - Arahan - 12-04-2012

Animacja Maxa jest niesamowita:

http://www.ppe.pl/news-14993-Bullet_time_w_Max_Payne_3.html


RE: Gry - Snappik - 12-04-2012

Trine 2 - zdecydowanie najładniejsza platformówka ever. Dowody:

[Obrazek: trine2_5.jpg]

[Obrazek: trine_2_3.jpg]

[Obrazek: 5.jpg]

Pierwszy etap złodziejki mógłby być śmiało jakimś prologiem dla Assasins Creed 2D/ Po prostu magia bajki oraz fantasy wycieka z tej gry wszystkimi otworami. Nawet pretekstowa fabuła, która jest tak biedna że nie wiem o co w niej chodzi nie przeszkadza w delektowaniu się rozgrywką.

9.5/10


RE: Gry - military - 13-04-2012

Może i technicznie ładna, ale estetycznie - nabździane kolory jakby jednorożec dostał sraczki. Nie podoba mi się grafika Trine 2. Jedynka wyglądała o wiele lepiej - przynajmniej było widać, o co chodzi.


RE: Gry - Khet - 13-04-2012

(13-04-2012, 09:25)military napisał(a): Może i technicznie ładna, ale estetycznie - nabździane kolory jakby jednorożec dostał sraczki. Nie podoba mi się grafika Trine 2. Jedynka wyglądała o wiele lepiej - przynajmniej było widać, o co chodzi.

Zagraj najpierw :p Na screenach może to wydaje się napaćkane, ale w ruchu jest cudowne i nie pozwala się oderwać.


RE: Gry - military - 13-04-2012

Duke Nukem 3D (XBLA) - przeglądając dema z XBLA i zastanawiając się, na co wydać pozostałe mi punkty, ściągnąłem Duke'a. Chciałem sprawdzić, jak wypadła konwersja - nie zamierzałem go kupować. Nigdy nie przepadałem za Diukiem. Ale przeszedłem demo i... to jest zupełnie inna gra. Na joypadzie gra się mega-płynnie, przez co rozgrywka niesamowicie wciąga. Do tej pory wkurzało mnie w DN3D sterowanie, tzn. i z myszką źle, i bez myszki niedobrze. Z padem nie mam najmniejszych problemów, a że grę skonwertowano idealnie, nie mogłem się powstrzymać przed zakupem.

DN3D (w takiej postaci) jest GENIALNY. Ma to, co lubię, tzn. zero bullshitu. Kosmici porwali nasze panienki - załatw ich. I od tej pory wszystko jest w rękach gracza. Świetne poziomy, w których trzeba naprawdę szukać dróg i kombinować; pełno nawiązań do filmów; zaskakująco fajny i intensywny klimat - no po prostu 10/10. Niezły wygrzew, a przy tym niegłupia gra.

I, co ciekawe, wcale nie dziecinna. Parodystyczna - owszem, ale nigdy głupawa. A wydaje się, że tak właśnie jest w przypadku DNF.

Tak czy siak, za jednym posiedzeniem przeszedłem cały pierwszy epizod i część drugiego. Polecam - za 800 MS Points dostajecie mistrzostwo świata.

[Obrazek: 35550_normal.jpg]


RE: Gry - Galadh - 13-04-2012

[Obrazek: 65643-93ytd.jpg]

Powszechną opinią, iż Arcania to gra zła, ale żeby aż dopłacać za jej nabycie? No cóż, po kilku minutach skorygowali swój błąd i chodziło im o 75%. Tak, generalnie spory upust na uniwersum Gothic na Steamie przez kolejną dobę. Pierwsze trzy części za jedyne 5 euro, niby mam, ale dodatek do dwójki nie działa, jedynka gdzieś zapodziana... Ach, chyba kupię, co mi tam. Warto mieć legendarną serię pod ręką.


RE: Gry - wujo444 - 13-04-2012

przed chwilą to -150% było aktualne, bo cena wynosiła -25 euro ;)

A od 2 dni pomykam ze znajomymi po Drakensang Online - MMOH'N'S, który działa przez przeglądarkę (ale i tak korzysta z mocy obliczeniowej kompa, więc netbooki i stare kompy odpadają) i jest całkiem przyjemnie. Gdyby tylko nie pewne przegięcia w mikropłatnościach (mały plecak, eliksiry i ulepszenia sprzętu tylko za twarda walutę), to gra byłaby naprawdę fajna. Ale jak macie grupę znajomych z mikrofonami, to dajcie tytułowi szansę.


RE: Gry - dawletiarow - 14-04-2012

Też się właśnie zastanawiam bo świetna kolekcja.


RE: Gry - Ash - 16-04-2012

Trzeci Cryzys nadchodzi... http://gameplay.pl/news.asp?ID=67482


RE: Gry - military - 17-04-2012

Crysisy wyglądają zajebiście. Pod względem gameplayu nie dorastają do poziomu DN3D. I to jest problem współczesnych gier.


RE: Gry - Turus - 17-04-2012

Pod względem gameplay'u Crysisy to chyba najnudniejsze gry w jakie grałem kiedykolwiek.