![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - military - 12-05-2012 Później walka jest trudniejsza - większe grupy wrogów, szybsze ataki (choć nadal trochę za wolne), no i wspomniane przez Mierzwiaka paralizatory. Ogólnie trudno się czepić, choć gdybym bardzo chciał, to pewnie optowałbym za rozdzieleniem ciosów z piąchy i kopniaków pod dwa przyciski - żeby przynajmniej było wrażenie większej kontroli, no i większa możliwość własnoręcznego klepania kombosów. Ale tak jak jest, nie jest źle. Ba - jest bardzo dobrze. Jeżeli sequel jest bardziej rozbudowany i daje większą wolność, to kurka wodna... Kupuję, jak tylko skończę jedynkę.:) Mam nadzieję, że w Arkham City da się pojeździć Batmobilem.:) I że jest jakaś baza wypadowa - jaskinia, do której warto wracać, np. żeby się upgrade'ować itp. Fajnie byłoby mieć taką norę, którą na dodatek można rozbudowywać. RE: Gry - Hitch - 12-05-2012 Cytat:Mam nadzieję, że w Arkham City da się pojeździć Batmobilem.:) I że jest jakaś baza wypadowaNie da. Nie ma. Ale gierka i tak wymiata. Rozmiar Arkham Asylum przy City przypomina demko techniczne :) RE: Gry - Mierzwiak - 12-05-2012 military, na dniach wychodzi edycja GOTY Arkham City więc wstrzymaj się z zakupem :) No i nie uważasz, że po skończeniu serii Nolana Warner powinien iść z kolejnymi filmami w kierunku właśnie stylistyki/konwencji z Arkham? Wiem, powtarzam się, ale wyobraźcie sobie taki film. Fap fap. RE: Gry - military - 12-05-2012 Jak najbardziej uważam. Ta gra wykorzystuje w genialny sposób wielkie i mocno porąbane uniwersum Batmana. Jest niby trochę jak filmy Burtona, ale jednak to coś innego, znacznie bardziej rozbudowanego i - moim zdaniem - przemyślanego. Jestem zachwycony i aż mam ochotę obejrzeć wszystkie filmowe Batmany.:) Swoją drogą, żeby do wszystkich gier komiksowych podchodzono z taką pomysłowością... Tutaj naprawdę widać dziesiątki lat rozbudowywania mitologii Batmana, a jednocześnie uniknięto popadania w debilizm z co gorszych linii fabularnych. Miodzio. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 12-05-2012 Filmowy Batman w stylistyce i na podstawie Arkham Asylum = komiksowe "Die Hard"! Również jestem, jak najbardziej, za. :) RE: Gry - Galadh - 14-05-2012 (12-05-2012, 15:05)Mierzwiak napisał(a): military, na dniach wychodzi edycja GOTY Arkham City więc wstrzymaj się z zakupem :) Ano wlaśnie, powstrzymałem się od kupna w steamowej promocji, widząc, że premiera blisko, w dodatku z nowym DLC. Szkoda tylko, że póki co końcówka maja wyznacza jedynie debiut na konsole, a wersja pecetowa w terminie późniejszym... Tak czy siak, liczę na to, że jak już położę na tym swoje łapki, fruwać będą kończyny. Jeśli ktoś ma konto na Steamie, to polecam dołączyć do oficjalnej społeczności Rockstara, bowiem rozdają Midnight Club 2 wszystkim, którzy uczynią to do jutra. Zdaje się, że są jakieś warunki, między innymi trzeba mieć na koncie minimum jedną kupioną grę, ale generalnie, warto. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 14-05-2012 Galadh napisał(a):rozdają Midnight Club 2 wszystkim Który nie chodzi na platformach Vista i Windows 7 - tylko XP. No, ale może komuś i tak się taka wiadomość przyda :) RE: Gry - military - 14-05-2012 Przy okazji B:AA - czy w wersji PS3 podczas jednego z ataków Scarecrowa też pojawia się symulowany błąd konsoli? Jeśli tak, to jak wygląda - tak jak jakaś przypadłość PS3? Na Xboksie wygląda jak typowy RROD. Myślałem że zejdę na zawał jak to zobaczyłem - zresetowałem konsolę i dopiero za drugim razem zrozumiałem, że tak ma być.:) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 14-05-2012 Mnie natomiast wkurza przypisanie kombinacji rzutu przeciwnikiem do przycisków X + A. Ogólnie sterowanie jest tu bardzo ładnie rozpisane, ale rzut wymaga niemałej ekwilibrystyki, albo wyjątkowo dużego kciuka. RE: Gry - Wawrzyniec - 14-05-2012 Przecież jeśli chodzi o kombinacje dwóch klawiszy, to X+A i Y+B (które też jest w B:AA wykorzystywane) są jednymi z najłatwiejszych do wykonania. RE: Gry - Mierzwiak - 14-05-2012 (14-05-2012, 12:59)military napisał(a): Przy okazji B:AA - czy w wersji PS3 podczas jednego z ataków Scarecrowa też pojawia się symulowany błąd konsoli? Jeśli tak, to jak wygląda - tak jak jakaś przypadłość PS3?Nie wiem jak wyglądają przypadłości na PS3 (i obym nigdy się o tym nie przekonał), ale wyglądało to jak awaria układu graficznego :) RE: Gry - Hitch - 14-05-2012 To była strasznie chamska zagrywka twórców, bo na kompie też sądziłem że mi się grafika zfajczyła w tym momencie :) RE: Gry - Karol - 14-05-2012 Trick stary jak świat - a właściwie od czasów pierwszego MGS i Eternal Darkness na Gamecube'a :). RE: Gry - military - 14-05-2012 Pograłem godzinę w Far Cry 2. Na razie nudno i jakoś tak dziwnie. Wrogowie zlewają się ze scenerią, co wkurza niemiłosiernie. Bronie, mapa, kokpit samochodu itp. zajmują za dużo miejsca na ekranie. Kontrast jest bardzo mocny, przez co w pomieszczeniach, a nawet w cieniu mało co widać. A i tak wszystko wygląda jakoś tak plastikowo. Rozpoczęcie gry jako chłopiec na posyłki ssie jajca - myślałem że będę wyszkolonym zabójcą, a tu mam szukać dla jakiegoś Kazia zgubionej walizki. No cóż, dam jej szansę, ale na razie jest po prostu słabo. RE: Gry - Khet - 14-05-2012 Cytat:Pograłem godzinę w Far Cry 2. Na razie nudno i jakoś tak dziwnie.Znowu pobawię się w marudę i powiem z góry - do samego końca gry (czyli przez kolejne 6-12h, zależnie od tego jak chce Ci się grać) jest dokładnie tak samo. Żadnych urozmaiceń. Jeżdżenie z jednego końca mapy na drugi by coś wysadzić albo pozabijać wszystkich. I tak razy sto. RE: Gry - military - 14-05-2012 Jak mnie klimat weźmie, to pewnie przeboleję, ale tutaj głównie mechanika walki posysa. Strzela się po prostu niefajnie. Pod tym względem nawet Homefront jest bardziej satysfakcjonujący. RE: Gry - Khet - 14-05-2012 Klimat to w sumie jedyne czym gra porywa - same wycieczki po tej mapie (a właściwie dwóch mapach) to unikalne przeżycie, ale na dłuższą metę i to zaczyna nużyć. Chyba że będziesz się bawił w szukanie diamentów, co też bawi... przez jakiś czas ;-) RE: Gry - Snappik - 16-05-2012 Batman: Arkham City - według licznika wbudowanego w grę mam już 12h rozegrane, a tymczasem odblokowałem 22% zawartości ;) Ta gra jest kur....sko wielka i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Spory teren do oblatania (wreszcie ten myk ma jakieś zastosowanie!), mnóstwo zadań pobocznych, walk, super animacje, dialogi, misje, klimat i w ogóle DOROSŁOŚĆ (Batek nie opierdziela się z wrogami, zarówno koksami z bejsbolem jak i tymi w garniturach:)) - gra jest znacznie mroczniejsza niż Arkham Asylum, ocieka wręcz szaleństwem, a pomysł na fabułę jakkolwiek prosty jest na razie znakomicie egzekwowany. Mark Hamill jako Joker przechodzi samego siebie choć jako postać musi mocno konkurować z Riddlerem, któremu wreszcie trafia się większa rola niż tylko znajdźki. Wypas. Na razie zauważyłem 2 (a w zasadzie to trzy) minusy: - postacie kobiecie wykonane są na pół gwizdka, Vicky Vale to jakaś poczwara z botoksem. - mimo wszystko czasem podczas zwykłego lotu trafia się do dziennika kilka misji pobocznych mimowolnie co zaburza płynność rozgrywki i powoduje chaos na HUDzie. - 12h na liczniku a ja jeszcze nie widziałem Gordona, w ogóle Policja jest w tej grze zabawnie żałosna bo albo nie istnieje, albo robi za zakładników :) Na razie mocne 9/10. BTW. Zakochałem się w OST. Po Elfmanowskim main theme ten staje się moim ulubionym: RE: Gry - military - 17-05-2012 Pobrzmiewają w tej muzyce echa nolanowskich filmów, ale bardzo delikatnie. Tak samo w muzyce z AA. Kiedy wreszcie wyjdzie to GOTY? Przecież mnie skręci z niecierpliwości.:) RE: Gry - Hitch - 17-05-2012 Poza wielgachnymi mutantami to w tych grach nie podobała mi się muzyka właśnie. Jak nigdzie pasowałby tu motyw Elfmana. |