![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- MOLQ - 12-05-2007 Jednak Richard ma jakis interes w tym wszystkim skoro pomogl Johnowi. Moze Richard trzyma sztame z Jacobem ? - Mush Room - 12-05-2007 No właśnie - może Ben taki był ciekawy co Jacob powiedział do Locka, bo Ben go w ogóle nie słyszał i (może) przestał go też widzieć. Z tego samego powodu, właśnie po to, by go znowu zobaczyć (SPOILER!) zabił (?) Locka. (DE END OF SPOILER). O, widzę, że już Mierzwiak o tym napisał ;) A, że ten proch to sól? No, ciekawe, ba, nawet prawdopodobne. Ben to psychol ;) - MOLQ - 12-05-2007 Mozliwe ze Ben manipulowal Johnem w chatce , moze owa chatka to jest MAGIC BOX :D gdzie wszystko sie spelnia . Tylko , ze Ben mial przewage nad Johnem bo wiedzial , ze moze tam wszystko wyczarowac , a John byl tego nieswiadomy i latwo ulegl ??iluzji?? , a Ben chcial mu tylko bardziej zjarac mozgownice . :) - Mierzwiak - 12-05-2007 A wyspa leży na wielkim żelku Haribo. - MOLQ - 12-05-2007 Ktos tu ma zly dzien :> :) - picek - 12-05-2007 fajne byłoby gdyby się okazało, że to wszystko to jakieś urojenia albo sen bohaterów ;-) - MOLQ - 12-05-2007 Nie wiem czy tak fajnie :) , ja osobiscie nie chcialbym zobaczyc zakonczenia w stylu : Jack wstaje , wlacza TV i szykuje sie na lot 815 :) .Wszyscy sie spotykaja, patrza sie na siebie i mowia jednoczesnie : NO FUCKING WAY :D - Mush Room - 12-05-2007 OBY NIE :D No zastrzelę ich jak się okaże, że właśnie po to 6 lat serial oglądałem :P - Mierzwiak - 12-05-2007 MOLQ napisał(a):Ktos tu ma zly dzien :> :)Po prostu czytanie niektórych rzeczy przyprawia mnie o ból głowy. Dlatego przestałem się udzielać na forum o lost. picek napisał(a):fajne byłoby gdyby się okazało, że to wszystko to jakieś urojenia albo sen bohaterów ;-)Fajnie? To najgorsze i najbanalniejsze z możliwych zakończeń w historii tej planety. I pomyśleć że w taki sam sposób zakończyłby serial Stephen King. Kto powiedział że ten człowiek potrafi spieprzyć zakończenie najlepszej fabuły? Zdaje się że ja. Zresztą o to można być spokojnym, twórcy mówili że to się dzieje naprawdę. - Mush Room - 14-05-2007 Taki EWENTUALNY SPOILER (w sumie do 3x20) No i wyjaśniło się - twórcy w oficjalnym podcaście podali, że owy proch, który otaczał chatkę Jacoba, to pył wulkaniczny, służący do więzienia go tam. - MOLQ - 14-05-2007 No niezle teoria sie sprawdzila :) , a co do 3x21 to obstawiam ze Charlie w koncu pojdzie do piachu :) - Khet - 14-05-2007 MOLQ napisał(a):a co do 3x21 to obstawiam ze Charlie w koncu pojdzie do piachu :) Przyjmuję zakłady :D - MOLQ - 14-05-2007 Ben do Richarda: You do remember birthdays, don't you? Zabrzmiało to dla mnie tak, jakby Ben rzucał tu aluzję do niestarzenia się Richarda. Tak jakby on już przestał liczyć swoje lata i mógł zapomnieć, czym są urodziny. To jest post jakiegos kolesia z forum LOST . Bardzo interesujace. W sumie Richard wtedy dziwnie spojrzal na Bena :) http://www.dailymotion.com/related/3287575/video/x16l6b_newbrain/1 To tez jest ciekawe only fools are enslaved by timee and space - Mierzwiak - 14-05-2007 Skoro wyspa zwiększa liczbę plemników, leczy raka itp., dlaczego nie miałaby powstrzymywać starzenia? Podejrzewam że retrospekcje Richarda i jego ludzi będą bardzo ekscytujące. - Khet - 17-05-2007 3x21 Spoiler Cóż, za tydzień będzie gorąco :P Fajny motyw ze Zwierciadłem (wiedziałem, że ktoś będzie środku :] ). A ci, którzy obstawiali, że 'wiadomo kto' się dzisiaj wykończy, to troszkę się zawiedli chyba ;) Ogółem odcinek bardzo dobry, nawet nie porównuje z poprzednim, bo na końcu sezonu to chyba nie ma sensu. - picek - 17-05-2007 SPOILER 3x21 Odcinek genialny! Z postaci Charliego zrobili fajnego, wzruszającego chłopca. Jeśli w następnym odcinku zginie to ma rewelacyjne pożegnanie. Jestem ciekaw czy Desmond wiedział, że ludzie będą w środku bunkru i okłamał Charliego? Jak jest z tym ostatnim odcinkiem.. będzie jakoś podwójny czy jak? - Khet - 17-05-2007 Ostatni odcinek jest podwójny :) Przyznam, że podobały mi się dzisiejsze retrospekcje. I pojawiła się dziewczyna Sayida :P - Mierzwiak - 17-05-2007 Rewelacyjny odcinek (to stwierdzenie stało się już banałem w przypadku LOST). Myślę że to, co ma się niby stać rzeczywiście się stanie, tak czy siak jak napisał picek to bardzo dobre pożegnanie. Miło że w końcu pokazano Rose i Bernarda :) Kojarzycie tę Inną? (tylko niech mi nit nie mówi że ta fotka to jakikolwiek spoiler) ![]() Wiedziałem że skądś ją znam i rzeczywiście, to aktorka Tracy Middendorf (grała opiekunkę Dylana w "Nowym koszmarze Wesa Ravena i min. w "Alias"): http://www.lostpedia.com/wiki/Tracy_Middendorf PS. Aktor, który gra Richarda, w "The Dark Knight" zagra burmistrza Gotham :D - Mush Room - 17-05-2007 Wow... tylko tyle mogę powiedzieć. Kurde oni skrócili chyba ten odcinek bo to ledwo co się zaczął i już się skończył! No rewelacja. Teraz już nie wiem czy ten EKHM w końcu zginie, czy nie, pewnie i tak, ale przerwali w takim momencie, że aż otworzyłem japę. No cóż... czekamy jeszcze tydzień, a później jakieś 8 miechów ;) - Dr_Bakier - 19-05-2007 ostatnie odcinki są świetne, ciekawe czemu wcześniej nie wpadli na pomysł by sprawdźić dokąd prowadzi kabel (mieli już ze trzy łódki) ale przymykam oko. A jak już jesteśmy przy aktorach to nauczycielka małego Bena to księżniczka Peach z filmu "Super Mario Bros" :P ciekawe czemu charlie po prostu nie przeciął kabla zasilającego :twisted: |