![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-06-2011 http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,9007971,SkarLans__czyli_komedia_za_grosze.html Cytat:Nakręcona aparatami fotograficznymi, niemal przy zerowych kosztach (...) Komedia ma trwać ok. 35 minut. Do jej obejrzenia - prócz nazwisk - mają zachęcić też wyjątkowo niskie ceny biletówŻe co? Chcą żeby ktoś ZAPŁACIŁ za obejrzenie tego stolca? RE: Zapowiedzi - MauZ - 10-06-2011 zobaczycie, że ten film jeszcze odniesie taki sukces, że pokryjemy facepalmami kilka forumowych stron. RE: Zapowiedzi - gigacz - 10-06-2011 Przynajmniej wiadomo czego dokładnie się spodziewać po filmie. Nie to co po PISFsowskich komediach romantycznych (poza klapą oczywiście). RE: Zapowiedzi - shamar - 15-06-2011 Tu nic nie ma bo Hitch sie przyczepił. RE: Zapowiedzi - Hitch - 15-06-2011 A co to ma do zapowiedzi polskich filmów? RE: Zapowiedzi - Pitero - 15-06-2011 Ja wtrącę, że tytuł tematu to po prostu 'zapowiedzi" więc o co cho? :) RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 15-06-2011 A ja dodam, że znajduje się w dziale "Filmy polskie". O to cho. RE: Zapowiedzi - Pitero - 15-06-2011 A ja dodam, że jak patrzysz "nowe posty" to tego nie widać. O. RE: Zapowiedzi - BezcelowyAlbatros - 15-06-2011 A ja uzupełnię, że jak się chce napisać nowego posta to się chyba wie, w jaki się dział wchodzi, nie? I dodam ;-) żeby nie było, że mnie jakoś to specjalnie obeszło :) RE: Zapowiedzi - shamar - 15-06-2011 (15-06-2011, 21:39)Hitch napisał(a): A co to ma do zapowiedzi polskich filmów? A gdzie to miałem dać ? Jest osobny temat "Polskie plakaty" ale nie ma "Polskie zwiastuny". Dam do plakatów , oki ? Bedziesz konent... co za ludzie. RE: Zapowiedzi - Hitch - 16-06-2011 Nie "co za ludzie" tylko zacznij przejawiać cechy istoty wyposażonej w mózg. To nie jest polski film, ani zapowiedź polskiego filmu - to raz. Sądzę, że większość osób sra na to, co mówi polski lektor w trailerze Largo 2 - to dwa. RE: Zapowiedzi - shamar - 16-06-2011 (16-06-2011, 07:16)Hitch napisał(a): Nie "co za ludzie" tylko zacznij przejawiać cechy istoty wyposażonej w mózg. To nie jest polski film, ani zapowiedź polskiego filmu - to raz. Sądzę, że większość osób sra na to, co mówi polski lektor w trailerze Largo 2 - to dwa. Dałeś sobie ostrzeżenie za obrażanie mojej osoby, używanie słowa "sra" i pisanie takich oto postów "na temat" , jak ten : (10-06-2011, 10:53)Hitch napisał(a): Widmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ? Może twoją propozycje powinieneś wcześniej sam przemyśleć ? Tu nie chodzi o to, czy dostałem ostrzeżenie słusznie ale o obłudę i wybiórcze działanie. PS - Jak masz zamiar odpisać kolejny obraźliwy tekst, to nie pisz wcale. Trzeba coś sobą reprezentować żeby potem wymagać tego od innych. RE: Zapowiedzi - Hitch - 16-06-2011 Wytykasz mi sposób łapania widm? Co ty, niepoważny jesteś? :) Sobie nie dałem, ale ty możesz dostać kolejne za pyskowanie i za dalszy brak poszanowania sugestii odnośnie twojej marnej interpunkcji, która kuje oczy. Pojmij to w końcu, że my tu chcemy czytać ładnie napisane posty. Obcowanie z twoimi nie sprawia najmniejszej przyjemności. RE: Zapowiedzi - wujo444 - 16-06-2011 Kłuje, FFS Hitch, czepiasz się, a sam kultury nie okazujesz za grosz. Wyluzuj. Jak dla mnie ost do zdjęcia. RE: Zapowiedzi - Hitch - 16-06-2011 Nie poprawiaj mnie, jeśli nie wiesz, co miałem na myśli. Nie chodziło mi o kłucie igiełką, tylko potężne rozkuwanie. I pokaż mi, gdzie jestem chamski dla ludzi, którym się to nie należy. RE: Zapowiedzi - shamar - 16-06-2011 (16-06-2011, 12:40)Hitch napisał(a): Sobie nie dałem, ale ty możesz dostać kolejne za pyskowanie i za dalszy brak poszanowania sugestii odnośnie twojej marnej interpunkcji, która kuje oczy. A wydawało mi się , że pisałem coś o obłudzie i wybiórczym traktowaniu. A Ty dalej brniesz w obrażanie. "Pyskowaniem" to strasz smarkaczy pod klatką. "Ukuj" się. Żegnam. RE: Zapowiedzi - Ciuniek - 16-06-2011 Zdjęcia próbne do filmu "Major" na podstawie powieści Marcina Ciszewskiego pod tym samym tytułem, do przeczytania której zbieram się już nie wiem sam ile. Jeśli ktoś słyszał, ten wie o co chodzi. Jeśli ktoś słyszy ten tytuł pierwszy raz, niech najpierw obejrzy i da się zaskoczyć, a później zajrzy niżej. W tym miejscu mogę powiedzieć, że takiego filmu w Polsce chyba jeszcze nie było. Tak naprawdę w tym fragmencie boli mnie tylko jedna scena - strzał ze Stena nakręcony z perspektywy pierwszej osoby. Oprócz tego czuję wewnętrzny optymizm, który pewnie zostanie roztrzaskany za jakiś czas po brutalnym zderzeniu z rzeczywistością. ;) Czyżby temat wojny w polskim kinie w końcu miałby zostać pokazany w lżejszej formie, bez nadęcia i martyrologii? Po cichu liczę na film "wojennego kina przygodowego" w stylu produkcji made in USA, który jednak nie będzie próbował udawać, że nie został nakręcony tu w kraju, a raczej gdzieś za Oceanem. I na koniec liczę też, że projekt nie wyląduje na półce z nalepką "może kiedyś, może" tak jak (najprawdopodobniej) "Hardkor 44". RE: Zapowiedzi - military - 16-06-2011 Dwa komentarze: 1. wygląda jak totalna amatorka, ale z tych sympatycznych; 2. aktorstwo gościa w głównej roli jest ok, ale niesamowicie mnie wpienia shatnerowska maniera 99% wszystkich polskich aktorów (tutaj także obecna), czyli zapominanie tekstu i nadrabianie tego pauzami i dziwną dykcją. "Ja tutaj jestem... żeby zaprowadzić pana do... do majora", "nasze metody... szkolenia są... niestandardowe powiedziałbym, niestandardowe...". NAUCZCIE SIĘ, KURVA, TEKSTU! RE: Zapowiedzi - Kaczor - 18-06-2011 Bitwa pod Wiedniem Kolejna bitewna polska super(ko)produkcja :) Włosko-turecko-polska właściwie. Obsada = Bitwa Warszawska + dowolna komedia romantyczna + garść Włochów, czyli Olbrychski, Szyc, Adamczyk, Mecwaldowski a w roli Sobieskiego Jerzy Skolimowski. ![]() Historia "Roja", czyli w ziemi lepiej słychać Nieoficjalny zwiastun zmontowany po części z materiału przed postprodukcją. Kolejny z cyklu filmów martyrologicznych w stylu "Generała Nila"... ; RE: Zapowiedzi - shamar - 18-06-2011 Bitwa pod Wiedniem Możliwe, że właśnie dlatego, że to koprodukcja nie wyjdzie bardzo żenująco. Historia Roja Wygląda nieźle. Wydaję się, że będzie więcej akcji niż w "Nilu". Tam za bardzo skupili się na pokazywanie komuny a za mało na działaniach wojennych Fieldorfa. |