![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Snuffer - 17-02-2008 Alone in the dark 5 - OMFG. jeśli gra będzie w połowie tak dobra jak ten zwiastun to z miejsca stanie się moją ulubioną. Marzę także o dobrej fabule. Nie mogę się doczekać. - Mierzwiak - 17-02-2008 Ja po przejściu Crysisa i Gearsów skoczyłem w nieco lżejsze klimaty i przeszedłem Lego Star Wars II: The Original Trilogy - urocza, zabawna gra dostarczająca mnóstwo frajdy :D - Hitch - 15-03-2008 Max Payne Ostatnimi czasy jechalem tylko na modach, ale w zwiazku z dyskusja na temat filmu Max Payne, postanowilem sobie odswiezyc surowa gre bez zadnych modyfikacji. Strzela sie fajnie i niezly klimacik na poczatku. Niestety wygladzanie wszystkiego rzuca sie niemilosiernie w oczy. W dialogu poprzedzajacym prolog w domu, jak byk widac, ze Max w oryginalnym scenariuszu mial powiedziec przynajmniej "shithole" a nie... "hellhole" (kto tak mowi w ogole?). Ogolnie zarzut tyczy sie calego swiata przedstawionego. Gangsterzy sa dziecinnie przerysowani i rzucaja tak denne i tanie teksty, ze sie rzygac chce. Cos takiego widujemy jedynie w kreskowkach (i to tych najgorszych). A potem, robi sie tylko gorzej gdy za przeciwnikow zaczynamy dostawac facetow w okularach i plaszczach... Temat narkotykow zostal potraktowany takze bardzo dziecinnie. Zamiast znanych ludzkosci srodkow odurzajacych mamy zielona ciecz i nazwe rodem z nordyckich legend. A zeby dzieciom czulo sie straszny narkotykowy klimat. Jak wczesniej pisalem, na poczatku jest fajna atmosfera. Prolog w domu Maxa, metro, burdel, doki, klub dla metali... A potem nagla zmiana i zostajemy wrzuceni w sam srodek bajki s-f. Tajne bazy wojskowe, tajne labolatoria, debilna afera spiskowa, rzad zamieszany w morderstwo zony zwyklego detektywa, tajne stowarzyszenia, laserowe bomby, i cala masa innych bzdur. Iscie filmowa fabula zaczyna sie sypac, a tworca scenarisuza widac, ze chcial poupychac do gry jak najwiecej "bajerow", lacznie z nawiazaniami do Matrixow. Pomimo tego, ze gralo sie fajnie, jednak zycie w przeswiadczeniu o zaletach Maxa Payne'a bylo lepsze. Pamiec ludzka ejst zawodna i lubi dopowiadac pewne rzeczy kiedy cos nam sie podobalo. Tak samo jest w tym wypadku. Chcemy usprawiedliwiac radosc plynaca z samej gry falszywimi faktami o niej. Niestety, Max Payne nie jest mroczny. Nie jest wulgarny. Nie jest brutalny. Nie jest odkrywczy. Prawde mowiac gdzies od polowy jest naprawde glupkowaty i naiwny. Ale... gralo sie fajnie :) 4 / 6 Max Payne 2 A tu za to wszystkie wady poprzednika bledna. Tworcy majac sobie juz zapewniony sukces sequela, upchali historie prawdziwym mrokiem i brudem. Przyczepic sie mozna jedynie do wplecionego na sile watku milosnego (czy gliniarz, ktory wczesniej zabil 1000 ludzi, mszczac sie za zone, nagle zakocha sie w jakiejs dupie?). Gra przypomina film bardziej niz kiedykolwiek. Zmniejszona zostala liczba przeciwnikow (dziesieciokrotnie!). Wiecej jest historii niz strzelania, zostaly wyrzucone takze elementy dziecinne i naiwne. Nie odwiedzamy juz baz wojskowych ani tajnych osrodkow badawczych. Niestety zostalo tajne stowarzyszenie ale tylko ze wzgledu na zachowanie ciaglosci fabularnej (no i w sumie ginie bardzo szybko :)). Max Payne 2 jest znacznie lepszy od poprzednika. Zasyfiale kamienice, brudne menele, narkomani i ogolnie swiat gdzie nikt nie jest swiety. Kazdy ma cos na sumieniu i niezawsze rozliczenie rowna sie oczyszczeniu... Dla smaczkow, polecam rozne dialogi odbywajace sie w tle kiedy przechodzimy przez levele, gdzie nie strzelamy. Np. na posterunku policji, jakis kraweznik spisuje zeznania podejrzanego o morderstwo: Twoja zona i jej kochanek zostali znalezieni w twoim domu, pocieci pila mechaniczna, na ktorej sa twoje odciski palcow, a ciebie znalezlismy calego uwalonego w ich krwi, nacpanego, spiacego w swoim lozku... i twierdzisz, ze to nie ty. W sumie jedynym minusem produkcji, godzacym w jej wartosc rozrywkowa, jest jej dlugosc. Choc, patrzac na to z innej strony, moze tworcy chcieli udawac film takze pod wzgledem "czasu trwania" :) 6- / 6 - Negrin - 15-03-2008 Hitch napisał(a):jak byk widac, ze Max w oryginalnym scenariuszu mial powiedziec przynajmniej "shithole" a nie... "hellhole" (kto tak mowi w ogole?).Hmm... Chyba nikt... Results 1 - 10 of about 1,220,000 for hellhole Oh, wait... - Gal Anonim - 15-03-2008 Jak swego czasu próbowałem wrócić do pierwszego "Maxa" to mnie ścięło i cała zabawa się rypła, gdy okazało się, że strzelając delikwentowi głowę nie ginie natychmiastowo. Chodzenie z pistoletami nie było już przyjemne. Dwójka znacznie lepsza. - Mierzwiak - 30-03-2008 Jak dla mnie MISTRZOWSKIE wideo z San Andreas: - - lepsza jakość, 97 MB: http://ftp.ftp.gtagaming.com/sanandreas/movies/itsbeengood.zip - Tyler Durden - 31-03-2008 Ostatnio postanowiłem zabrać się na poważnie za "Residenta Evil 4" i w końcu go przejść. Gra się przyjemnie, seria przeżyła ciekawą ewolucję, zrezygnowanie z zombiaków wyszło jej na zdrowie, podobnie jak odpuszczenie sobie statycznych, filmowych kadrów i umieszczenie kamery za ramieniem bohatera. Więcej jest akcji i strzelania, jest dynamiczniej ale nie jest to jakaś tępa młócka, chwilami bywa gorąco podczas starć z większą ilością przeciwników a przez to jest ciekawie. Przy tej okazji sięgnąłem po nie tak znowu świeży zwiastun Resident Evil 5: http://www.gametrailers.com/player/22800.html Co tu dużo mówić, wygląda to przepięknie, umieszczenie akcji na Czarnym Lądzie wydaje się być trafionym i interesującym pomysłem, a sama gra dosyć skutecznie kusi do zainwestowania w jakiegoś current-gena. - Negrin - 01-04-2008 Idealna gra na wiosnę! http://www.thinkgeek.com/stuff/41/superpiipii.html?cpg=70H - Hitch - 01-04-2008 Tyler, RE4 to rzeczywiscie swietna gra biorac pod uwage tylko akcje. Niestety fabula waz ze scenariuszem, leza i kwicza... :) - Karol - 01-04-2008 The Legent of Zelda - Trailer filmu. Tia... 8) - Negrin - 01-04-2008 Ok, it's official: kocham IGN i nienawidzę IGN :) Dzisiaj już sporo fajnych rzeczy widziałem, ale IGN pozamiatało. A nienawidzę, bo to było kurde zajebiste :( - desjudi - 03-04-2008 najlepsza gra świata: http://www.joemonster.org/art/8965/Gra-ktora-przechodzi-2%-ludzi 8) poddałem się na 8 planszy, po 184 śmierciach 8) - military - 04-04-2008 Wlasnie sie uzaleznilem: http://youtube.com/watch?v=1lZ-mzh50Uc Prowadzenie do boju swoich pataponow wygrywa ze wszystkim innym. :) PATA PATA PATA PON! - Glut - 04-04-2008 O Muj Borze. xD Japoński naród. Military, tak piszesz bo piszesz czy serio masz PSP? - military - 04-04-2008 Mam PSP, a ta gra zdecydowanie wymiata. :) Sciagnalem na razie demo, ale jutro jade do sklepu. :) - Tyler Durden - 04-04-2008 Kurde...to jest chore, dziwaczne, ryjące beret, bzdurne, z wpadającą w ucho muzyczką. Ja.Chcę.W.To.Zagrać!!! :) - Oconnel - 04-04-2008 Oła... spadłem z krzesła! - Negrin - 04-04-2008 Nie chcę nic mówić, ale podobno na dłuższą metę Patapon jest nudny i monotonny :) W każdym razie z takimi opiniami się zetkknąłem. Ale że pozytywnie zryty i wyjątkowy jak na PSP to i owszem :) - Mefisto - 04-04-2008 desjudi napisał(a):najlepsza gra świata: bo potem robi się po prostu wkurzająca :D - Oconnel - 04-04-2008 15 level, 368 śmierci. 16 level prawie przeszedłem, ale mam po prostu dość :D :shock: EDIT: W tym 160 śmierci na levelu 10 :D |