![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
- D'mooN - 30-06-2007 http://en.wikipedia.org/wiki/Parasitic_twin - Anonymous - 30-06-2007 Basket Case!! Dzięki D'mooN! - wujekhaker - 21-07-2007 Nie chciałem o nic pytać, miałem nawet skromną nadzieję że wreszcie też komuś pomogę :) i dlatego tu ajrzałem. Ostatnia zagadka przypomniała mi o jednym z odcinków Archiwum, to był jeden z najlepszych i bym chętnie go jeszcze sobie szpaknął, albo kogoś nim nastraszył. Historia pewnej rodzinki mutantów. Trójka albo więcej braci, którzy mieszkali w domu na uboczu, byli bardzo zniekształceni, a to dlatego że od lat dochodziło tam do kazirodztwa. Mieli jakąś kobite w domu, ona nie miała nóg i trzymali ją pod łóżkiem na takim wózku jak mają w amerykańskich warsztatach. Paskudna historia i fajnie pokazana. Mega była scenka jak pojechali do miasta i jakiegoś typa bezczelnie zatłukli pałami w jego domu. Ktos wie jak ten epizod sie zwie, jakie sezon itd. ? Bo wogóle się nie orientuje w tym serialu, oglądalem tylko to co było w tv. Hitch w tym odcinku, o którym pisaleś był koleś pokryty łuską i miał chyba nawet skrzela na bokach. Umiał łowić ryby zębami - przechuj komandos :) - apone - 21-07-2007 Odcinek o który pytasz: "Home", trzeci epizod czwartego sezonu. Cytat:Hitch w tym odcinku, o którym pisaleś był koleś pokryty łuską i miał chyba nawet skrzela na bokach. "Humbug" 02x20 - wujekhaker - 21-07-2007 dzięki Apone Skoro jesteś taki obcykany to jeszcze mam pytanie: odcinek o rodzince 2+1 mieszkającej z matką kobity. Pochodziły one z Rumunii i ta staruszka była jakąś czarownicą. Nie pamiętam już o co tam chodziło, ale zapamiętałem jedą scenkę, może to też pomoże. Dzieciak chodził z balonem po wesołym miasteczku chyba i tak sobie chodził :) kamera pokazywała jego i balon po jakimś czasie dzieciaka chyba cos zasłoniło i został sam balon, który poleciał do nieba :) Już prawie wogóle nie pamiętam o co w tym odcinku biegało, pamiętam tylko że sie na nim troszke bałem. Ten i ten poprzedni zapamiętałem jako najstraszniejsze. Może jeszcze jakieś typy na mocne odcinki ? - apone - 21-07-2007 The Calusari 02x21. Nie jestem żadnym specem, ostatnio od początku do końca wałkuję X- Files po prostu 8). "Humbug", "The Calusari", "F. Emasculata"- trzy rewelacyjne odcinki z drugiego sezonu. - Glut - 30-07-2007 Kiedyś na forum ktoś opowiadał w ramach tematu 'najgorsze filmy' o 'latających korpusach', to jest filmie kung fu z kadłubkowatymi (pozbawionymi kończyn) wojownikami ćwiczącymi w lesie aby pokonać cesarza. Opcja szukaj mnie nie pomaga ;/. Kto pomoże? - military - 30-07-2007 Spróbuj "Cripple Masters". Internet trochę mi szwankuje, więc nie sprawdzę czy to na pewno ten tytuł, ale jeśli nie ten, to podobny. - Glut - 30-07-2007 Crippled Masters, to tak. Wielkie dzięki Military, będę mógł mamie pokazać. - Battonsson - 06-08-2007 Proszę o pomoc Szanownych Forumowiczów :) Chodzi mi o serial s.f., który składał sie z niepowiązanych ze sobą opowieści. Zaczynał się szumem na ekranie, a potem pan mówił że nie masz co regulować obraz bo obcy go kontrolują :). Nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Chyba na Jedynce to leciało. - military - 06-08-2007 Strefa zmroku? - D'mooN - 06-08-2007 The Outer Limits (Po tamtej stronie) - Battonsson - 07-08-2007 Wielkie dzięki D'mooN - to dokładnie to! :) To intro jest niesamowite :) - military - 21-08-2007 Wiem, że mógłbym to sprawdzić w spisie odcinków, ale tych odcinków jest ze 200, a ja nawet nie pamiętam serii, więc... Jak nazywały się (i możliwie numer serii\epizodu niech poda dobry człowiek odpisujący) odcinki X-files, w których: 1. Mulder i Scully są na opuszczonym statku i szybko się starzeją? 2. Mulder przenosi się w czasie na nazistowki luksukowy okręt? I jeśli ktoś chce, niech poleci mi najbardziej przerażający odcinek ze wszystkich. ;) - D'mooN - 21-08-2007 1. 2x19 'Dod Kalm'. 2. 6x03 'Triangle'. A najbardziej przerażający... 2x14 'Die Hand Die Verletz' ;) - military - 21-08-2007 Dzięki :) - Great Gonzo - 21-08-2007 Jeśli chodzi o mocniejsze odcinki to moje dwa typy to: IRRESISTIBLE (Sezon 2) CHINGA (Sezon 5) - apone - 21-08-2007 Od siebie dodam "Home" i "The Calusari" - military - 21-08-2007 O właśnie, Home jest świetny. Dziwny sentyment mam do Ice, choć to tak słaby i źle nakręcony odcinek, że płakać się chce ze śmiechu. :) - Mefisto - 21-08-2007 hmm..znacie wszystkie tytuły serii na pamięć? :twisted: |