Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co to za film? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99)



- D'mooN - 30-06-2007

http://en.wikipedia.org/wiki/Parasitic_twin


- Anonymous - 30-06-2007

Basket Case!! Dzięki D'mooN!


- wujekhaker - 21-07-2007

Nie chciałem o nic pytać, miałem nawet skromną nadzieję że wreszcie też komuś pomogę :) i dlatego tu ajrzałem. Ostatnia zagadka przypomniała mi o jednym z odcinków Archiwum, to był jeden z najlepszych i bym chętnie go jeszcze sobie szpaknął, albo kogoś nim nastraszył. Historia pewnej rodzinki mutantów. Trójka albo więcej braci, którzy mieszkali w domu na uboczu, byli bardzo zniekształceni, a to dlatego że od lat dochodziło tam do kazirodztwa. Mieli jakąś kobite w domu, ona nie miała nóg i trzymali ją pod łóżkiem na takim wózku jak mają w amerykańskich warsztatach. Paskudna historia i fajnie pokazana. Mega była scenka jak pojechali do miasta i jakiegoś typa bezczelnie zatłukli pałami w jego domu. Ktos wie jak ten epizod sie zwie, jakie sezon itd. ? Bo wogóle się nie orientuje w tym serialu, oglądalem tylko to co było w tv.
Hitch w tym odcinku, o którym pisaleś był koleś pokryty łuską i miał chyba nawet skrzela na bokach. Umiał łowić ryby zębami - przechuj komandos :)


- apone - 21-07-2007

Odcinek o który pytasz: "Home", trzeci epizod czwartego sezonu.

Cytat:Hitch w tym odcinku, o którym pisaleś był koleś pokryty łuską i miał chyba nawet skrzela na bokach.

"Humbug" 02x20


- wujekhaker - 21-07-2007

dzięki Apone
Skoro jesteś taki obcykany to jeszcze mam pytanie: odcinek o rodzince 2+1 mieszkającej z matką kobity. Pochodziły one z Rumunii i ta staruszka była jakąś czarownicą. Nie pamiętam już o co tam chodziło, ale zapamiętałem jedą scenkę, może to też pomoże. Dzieciak chodził z balonem po wesołym miasteczku chyba i tak sobie chodził :) kamera pokazywała jego i balon po jakimś czasie dzieciaka chyba cos zasłoniło i został sam balon, który poleciał do nieba :) Już prawie wogóle nie pamiętam o co w tym odcinku biegało, pamiętam tylko że sie na nim troszke bałem. Ten i ten poprzedni zapamiętałem jako najstraszniejsze.
Może jeszcze jakieś typy na mocne odcinki ?


- apone - 21-07-2007

The Calusari 02x21.

Nie jestem żadnym specem, ostatnio od początku do końca wałkuję X- Files po prostu 8). "Humbug", "The Calusari", "F. Emasculata"- trzy rewelacyjne odcinki z drugiego sezonu.


- Glut - 30-07-2007

Kiedyś na forum ktoś opowiadał w ramach tematu 'najgorsze filmy' o 'latających korpusach', to jest filmie kung fu z kadłubkowatymi (pozbawionymi kończyn) wojownikami ćwiczącymi w lesie aby pokonać cesarza. Opcja szukaj mnie nie pomaga ;/. Kto pomoże?


- military - 30-07-2007

Spróbuj "Cripple Masters". Internet trochę mi szwankuje, więc nie sprawdzę czy to na pewno ten tytuł, ale jeśli nie ten, to podobny.


- Glut - 30-07-2007

Crippled Masters, to tak. Wielkie dzięki Military, będę mógł mamie pokazać.


- Battonsson - 06-08-2007

Proszę o pomoc Szanownych Forumowiczów :)

Chodzi mi o serial s.f., który składał sie z niepowiązanych ze sobą opowieści. Zaczynał się szumem na ekranie, a potem pan mówił że nie masz co regulować obraz bo obcy go kontrolują :). Nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Chyba na Jedynce to leciało.


- military - 06-08-2007

Strefa zmroku?


- D'mooN - 06-08-2007

The Outer Limits (Po tamtej stronie)




- Battonsson - 07-08-2007

Wielkie dzięki D'mooN - to dokładnie to! :)

To intro jest niesamowite :)


- military - 21-08-2007

Wiem, że mógłbym to sprawdzić w spisie odcinków, ale tych odcinków jest ze 200, a ja nawet nie pamiętam serii, więc...

Jak nazywały się (i możliwie numer serii\epizodu niech poda dobry człowiek odpisujący) odcinki X-files, w których:

1. Mulder i Scully są na opuszczonym statku i szybko się starzeją?
2. Mulder przenosi się w czasie na nazistowki luksukowy okręt?

I jeśli ktoś chce, niech poleci mi najbardziej przerażający odcinek ze wszystkich. ;)


- D'mooN - 21-08-2007

1. 2x19 'Dod Kalm'.

2. 6x03 'Triangle'.


A najbardziej przerażający... 2x14 'Die Hand Die Verletz' ;)


- military - 21-08-2007

Dzięki :)


- Great Gonzo - 21-08-2007

Jeśli chodzi o mocniejsze odcinki to moje dwa typy to:
IRRESISTIBLE (Sezon 2)
CHINGA (Sezon 5)


- apone - 21-08-2007

Od siebie dodam "Home" i "The Calusari"


- military - 21-08-2007

O właśnie, Home jest świetny.

Dziwny sentyment mam do Ice, choć to tak słaby i źle nakręcony odcinek, że płakać się chce ze śmiechu. :)


- Mefisto - 21-08-2007

hmm..znacie wszystkie tytuły serii na pamięć? :twisted: