![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Khet - 22-05-2012 A Torchlight 2 coraz bliżej - można się spodziewać gry jeszcze lepszej, zwłaszcza że dochodzą też lokacje na powierzchni:) RE: Gry - jarod - 22-05-2012 Torchlght 2 to zdecydowanie najlepsza rzecz w gatunku h&s od czasu drugiego Diaboła. Perfekcyjnie zaplanowana gierka, z kupą udogodnień dla gracza. Cały czas na dysku trzymam i zarzucam sobie, kiedy mam ochotę na coś lżejszego. A na dwójeczkę czekam, oj, czekam... RE: Gry - military - 23-05-2012 Ale Torchlight 2 jeszcze nie wyszedł.:) RE: Gry - jarod - 23-05-2012 Część 1 miałem na myśli, no :-) RE: Gry - Gal Anonim - 23-05-2012 Zombie nieszczególnie kręcą, ale z chęcią sprawdze ten mod do ArmA 2: http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11776227,DayZ___225_kilometrow_kwadratowych_zombie_apokalipsy.html?bo=1 RE: Gry - Snappik - 23-05-2012 (23-05-2012, 13:56)Crov napisał(a): Zombie nieszczególnie kręcą, ale z chęcią sprawdze ten mod do ArmA 2: Gram w to ;) Najlepiej zebrać się w 2-3 osoby wtedy odbiór jest znacznie lepszy. W skrócie: - można się zesrać ze strachu - tu każdy loot jest bardzo ważny - samochody to rzadkość - limitowana amunicja, każdy nabój ważny, ale jest plecak - bardzo trudne zombiaki jako wrog - KLIMAT! ale największym minusem są zajęte serwery. Tak koło 19:00 trzeba się ostro naklikać aby gdzieś wbić. RE: Gry - jarod - 25-05-2012 military mnie zmotywował i zapuściłem sobie betę Torchlight II. Jest dobrze, właściwie twórcy zrobili wszystko to, co zapowiadali - dodali "zewnętrzny świat", podrasowali grafikę, dorzucili jeszcze trochę udogodnień, zwiększyli wybór postaci... Z co fajniejszych "nowych" patentów - możliwość wyboru nagrody za wykonanie questa, dodatkowo możemy wybierać nie z randomowych itemów, ale z rzeczy przystosowanych dla naszej postaci. RE: Gry - military - 25-05-2012 Zapuściłem sobie dla porównania pierwsze Diablo. Ta gra klimatem zjada wszystko, co kiedykolwiek powstało. Dzięki ponurej grafice i temu kawałkowi: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IvvXsreyo30[/youtube] Jeśli chodzi o gameplay, jest OK, aczkolwiek trzy rzeczy mnie irytują. 1. zbyt wolny chód bohatera i brak możliwości biegania. 2. źle zbalansowani bossowie. Tu nawet nie chodzi o poziom trudności, bo to jest generalnie gra typu "click to win", ale zanim nazbiera się wystarczający level, żeby ubić Butchera z 2 poziomu podziemi, trzeba wybić wszystko co najmniej 3-4 poziomy niżej. 3. mały ekwipunek i konieczność targania staffu do miasta co 5 minut. A nie można tego odpuścić, bo bez sprzedaży nie masz kasy na lepszy ekwipunek, który zresztą trzeba ciągle naprawiać. Mimo wszystko podoba mi się, że to trudniejsza gra niż Torchlight. Tutaj naprawdę czuć wyzwanie. Graficznie... jest nadal znośnie. Dźwięki wymiatają. "Mmm, fresh meat" jest tak samo zarąbiste jak w chwili premiery. Dobra gra, wytrzymuje próbę czasu. 7/10 RE: Gry - Albertino - 25-05-2012 Dla wszystkich którzy mówią, że Torchlight ma w ogóle jakiś start do Diablo = lol. I nie, Diablo 3 nie ma tak cukierkowej grafiki jak Torchlight. Ci, któzy tak twierdzą po prostu w tę gierkę nie ciupali. Miałem dostęp do bety i tam czasem aż nic nie widać - pod tym względem jest w miarę ok. Przyjebałbym się rzeczywiście do muzy, która w D3 raczej słąbuje a w D2 była megaklimatyczna. RE: Gry - military - 25-05-2012 Cytat:Torchlight ma w ogóle jakiś start do Diablo Gejmplejowo TL jest lepszy od Diablo 1 i 2 (czy od trójki też - nie wiem, nie grałem). Przynajmniej w wersji konsolowej, bo sterowanie padem jest bardzo wygodne, a przy tym nieporównywalnie bardziej angażujące niż "kliknij żeby zabić". RE: Gry - military - 29-05-2012 Ok, jednak Torchlight nie jest lepsze od Diablo. Gra jest niedorzecznie łatwa. Gram na hardzie, jestem na ok. 17 poziomie (postaci, ale lochów w sumie też), większość wrogów załatwiam jednym uderzeniem, mam w zapasie 140 mikstur leczenia. Przechodzę przez grę jak przez masło. Chyba dotarłem do miejsca, w którym to się stało bez sensu. RE: Gry - Albertino - 29-05-2012 otóż to :) RE: Gry - Gal Anonim - 30-05-2012 Moje pierwsze wrażenie było takie: co to kurwa jest? Film Roberta Rodrigueza, że takie żenujące postacie się pojawiają? Ale potem 47 rozlożył te żenujące cizie raz-dwa, co jakoś poprawiło mi humor. Może to nie będzie prominentna grupa przeciwników grze. RE: Gry - Gal Anonim - 30-05-2012 Gość gra w DayZ, a ja coraz bardziej zastanawiam się czy by nie kupić ArmA2 i nie zagrać w to: RE: Gry - Snappik - 30-05-2012 Sama Arma 2 nie wystarcza. Musisz kupić podstawkę plus dodatek, czyli Combined Operations. BTW. Ta gra jest od 3 tygodni w pierwszej trójce sprzedaży na Steamie. Czesi z Bohemii pewnie nie mogą przestać chlać ze szczęścia. RE: Gry - Turus - 31-05-2012 Hitman kontra pingwiny z madagaskaru. Fajny trailer, już nie mogę się doczekać momentu kiedy krążek z tą grą zakręci się w mojej konsoli. RE: Gry - Galadh - 31-05-2012 (30-05-2012, 21:01)Snappik napisał(a): Sama Arma 2 nie wystarcza. Musisz kupić podstawkę plus dodatek, czyli Combined Operations. Kumpel ostatnio rozpłynął się lekko nad stężeniem zacności w tym modzie, ale wspominał bodaj, że wystarczy mieć dodatek Arrowhead, który jest przecież standalone. Jak to w końcu jest? RE: Gry - Snappik - 31-05-2012 W Arrowheadzie nie masz Czarnorusi, która jest teatrem działań moda. Twój kolega bredzi :) Ogólnie DayZ bierze z A2 teren, a z Arrowheada technologię plus skrypty (Arrowhead to taka ArmA 2.5). Zreszta strona moda mówi wszystko - http://dayzmod.com/about.php Requirements: ArmA II: CO DayZ Mod Files (Available on the downloads page) Balls RE: Gry - Galadh - 01-06-2012 Zrozumiano, wobec tego go poinstruuję. :P Ech, czyli wydatek będzie większy. Zabawne, bo chyba nigdy nie kupowałem gry z myślą o modzie. Co jeszcze zabawniejsze, klimaty zombie jakoś specjalnie mnie nie pociągają, ale na słuch o tym zajarałem się potężnie. RE: Gry - Arahan - 02-06-2012 Jak ja cholernie żałuję, że premierę przesunięto na 2013 rok :/ [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NGFq7WMb-A0[/youtube] fajny smaczek pod koniec ;) - I hate tombs ... :D W ogóle to zbliża się E3, jestem mega ciekawy co nam zaprezentują i czy następcy xklocka i ps3 się pojawią :) |