Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Khet - 22-05-2012

A Torchlight 2 coraz bliżej - można się spodziewać gry jeszcze lepszej, zwłaszcza że dochodzą też lokacje na powierzchni:)


RE: Gry - jarod - 22-05-2012

Torchlght 2 to zdecydowanie najlepsza rzecz w gatunku h&s od czasu drugiego Diaboła. Perfekcyjnie zaplanowana gierka, z kupą udogodnień dla gracza. Cały czas na dysku trzymam i zarzucam sobie, kiedy mam ochotę na coś lżejszego. A na dwójeczkę czekam, oj, czekam...


RE: Gry - military - 23-05-2012

Ale Torchlight 2 jeszcze nie wyszedł.:)


RE: Gry - jarod - 23-05-2012

Część 1 miałem na myśli, no :-)


RE: Gry - Gal Anonim - 23-05-2012

Zombie nieszczególnie kręcą, ale z chęcią sprawdze ten mod do ArmA 2:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11776227,DayZ___225_kilometrow_kwadratowych_zombie_apokalipsy.html?bo=1


RE: Gry - Snappik - 23-05-2012

(23-05-2012, 13:56)Crov napisał(a): Zombie nieszczególnie kręcą, ale z chęcią sprawdze ten mod do ArmA 2:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11776227,DayZ___225_kilometrow_kwadratowych_zombie_apokalipsy.html?bo=1

Gram w to ;) Najlepiej zebrać się w 2-3 osoby wtedy odbiór jest znacznie lepszy. W skrócie:
- można się zesrać ze strachu
- tu każdy loot jest bardzo ważny
- samochody to rzadkość
- limitowana amunicja, każdy nabój ważny, ale jest plecak
- bardzo trudne zombiaki jako wrog
- KLIMAT!

ale największym minusem są zajęte serwery. Tak koło 19:00 trzeba się ostro naklikać aby gdzieś wbić.



RE: Gry - jarod - 25-05-2012

military mnie zmotywował i zapuściłem sobie betę Torchlight II. Jest dobrze, właściwie twórcy zrobili wszystko to, co zapowiadali - dodali "zewnętrzny świat", podrasowali grafikę, dorzucili jeszcze trochę udogodnień, zwiększyli wybór postaci... Z co fajniejszych "nowych" patentów - możliwość wyboru nagrody za wykonanie questa, dodatkowo możemy wybierać nie z randomowych itemów, ale z rzeczy przystosowanych dla naszej postaci.


RE: Gry - military - 25-05-2012

Zapuściłem sobie dla porównania pierwsze Diablo. Ta gra klimatem zjada wszystko, co kiedykolwiek powstało. Dzięki ponurej grafice i temu kawałkowi:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IvvXsreyo30[/youtube]

Jeśli chodzi o gameplay, jest OK, aczkolwiek trzy rzeczy mnie irytują.

1. zbyt wolny chód bohatera i brak możliwości biegania.
2. źle zbalansowani bossowie. Tu nawet nie chodzi o poziom trudności, bo to jest generalnie gra typu "click to win", ale zanim nazbiera się wystarczający level, żeby ubić Butchera z 2 poziomu podziemi, trzeba wybić wszystko co najmniej 3-4 poziomy niżej.
3. mały ekwipunek i konieczność targania staffu do miasta co 5 minut. A nie można tego odpuścić, bo bez sprzedaży nie masz kasy na lepszy ekwipunek, który zresztą trzeba ciągle naprawiać.

Mimo wszystko podoba mi się, że to trudniejsza gra niż Torchlight. Tutaj naprawdę czuć wyzwanie. Graficznie... jest nadal znośnie. Dźwięki wymiatają. "Mmm, fresh meat" jest tak samo zarąbiste jak w chwili premiery. Dobra gra, wytrzymuje próbę czasu. 7/10


RE: Gry - Albertino - 25-05-2012

Dla wszystkich którzy mówią, że Torchlight ma w ogóle jakiś start do Diablo = lol. I nie, Diablo 3 nie ma tak cukierkowej grafiki jak Torchlight. Ci, któzy tak twierdzą po prostu w tę gierkę nie ciupali. Miałem dostęp do bety i tam czasem aż nic nie widać - pod tym względem jest w miarę ok. Przyjebałbym się rzeczywiście do muzy, która w D3 raczej słąbuje a w D2 była megaklimatyczna.


RE: Gry - military - 25-05-2012

Cytat:Torchlight ma w ogóle jakiś start do Diablo

Gejmplejowo TL jest lepszy od Diablo 1 i 2 (czy od trójki też - nie wiem, nie grałem). Przynajmniej w wersji konsolowej, bo sterowanie padem jest bardzo wygodne, a przy tym nieporównywalnie bardziej angażujące niż "kliknij żeby zabić".


RE: Gry - military - 29-05-2012

Ok, jednak Torchlight nie jest lepsze od Diablo. Gra jest niedorzecznie łatwa. Gram na hardzie, jestem na ok. 17 poziomie (postaci, ale lochów w sumie też), większość wrogów załatwiam jednym uderzeniem, mam w zapasie 140 mikstur leczenia. Przechodzę przez grę jak przez masło. Chyba dotarłem do miejsca, w którym to się stało bez sensu.


RE: Gry - Albertino - 29-05-2012

otóż to :)


RE: Gry - Gal Anonim - 30-05-2012



Moje pierwsze wrażenie było takie: co to kurwa jest? Film Roberta Rodrigueza, że takie żenujące postacie się pojawiają? Ale potem 47 rozlożył te żenujące cizie raz-dwa, co jakoś poprawiło mi humor. Może to nie będzie prominentna grupa przeciwników grze.



RE: Gry - Gal Anonim - 30-05-2012

Gość gra w DayZ, a ja coraz bardziej zastanawiam się czy by nie kupić ArmA2 i nie zagrać w to:






RE: Gry - Snappik - 30-05-2012

Sama Arma 2 nie wystarcza. Musisz kupić podstawkę plus dodatek, czyli Combined Operations.

BTW. Ta gra jest od 3 tygodni w pierwszej trójce sprzedaży na Steamie. Czesi z Bohemii pewnie nie mogą przestać chlać ze szczęścia.


RE: Gry - Turus - 31-05-2012

Hitman kontra pingwiny z madagaskaru. Fajny trailer, już nie mogę się doczekać momentu kiedy krążek z tą grą zakręci się w mojej konsoli.


RE: Gry - Galadh - 31-05-2012

(30-05-2012, 21:01)Snappik napisał(a): Sama Arma 2 nie wystarcza. Musisz kupić podstawkę plus dodatek, czyli Combined Operations.

BTW. Ta gra jest od 3 tygodni w pierwszej trójce sprzedaży na Steamie. Czesi z Bohemii pewnie nie mogą przestać chlać ze szczęścia.

Kumpel ostatnio rozpłynął się lekko nad stężeniem zacności w tym modzie, ale wspominał bodaj, że wystarczy mieć dodatek Arrowhead, który jest przecież standalone. Jak to w końcu jest?




RE: Gry - Snappik - 31-05-2012

W Arrowheadzie nie masz Czarnorusi, która jest teatrem działań moda. Twój kolega bredzi :)

Ogólnie DayZ bierze z A2 teren, a z Arrowheada technologię plus skrypty (Arrowhead to taka ArmA 2.5).

Zreszta strona moda mówi wszystko - http://dayzmod.com/about.php

Requirements:
ArmA II: CO
DayZ Mod Files (Available on the downloads page)
Balls


RE: Gry - Galadh - 01-06-2012

Zrozumiano, wobec tego go poinstruuję. :P Ech, czyli wydatek będzie większy. Zabawne, bo chyba nigdy nie kupowałem gry z myślą o modzie. Co jeszcze zabawniejsze, klimaty zombie jakoś specjalnie mnie nie pociągają, ale na słuch o tym zajarałem się potężnie.


RE: Gry - Arahan - 02-06-2012

Jak ja cholernie żałuję, że premierę przesunięto na 2013 rok :/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NGFq7WMb-A0[/youtube]

fajny smaczek pod koniec ;)
- I hate tombs ... :D


W ogóle to zbliża się E3, jestem mega ciekawy co nam zaprezentują i czy następcy xklocka i ps3 się pojawią :)