![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Joe Chip - 04-06-2012 Prezentacja jednego etapu z Black Ops 2: http://g4g.pl/pl/black-ops-2-stary-ale-jary RE: Gry - Hitch - 04-06-2012 Cytat:Tutaj Ironside mówi o odejściu z gry:Czyli oficjalnie już nie ma po co grać w ten syf. Szkoda, że rewolucyjna technologia twarzy z "L.A. Noire" trafia na zaplecze takiego badziewia zamiast jakiejś klawej gry. RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012 Jedyna gra po E3, która mnie zaciekawiła (może nie licząc Hitmana, ale na niego już i tak czekałem) - nowość o tytule Watch_Dogs. Połączenie GTA, Deus Ex i może SC: Conviction. Wygląda bardzo apetycznie. Widzę, że cyberpunk robi się coraz modniejszy (niedawno CD Projekt RED zapowiedział wydanie gry ze świata Cyberpunk 2020). Problem? Tę grę robi Ubisoft, który jest znany z gier dość żałośnie uproszczonych, więc nie wiem czy można się spodziewać czegoś na miarę cyberpunkowego GTA, czy raczej kolejnego nieudanego klona znanej serii. Czekam, ale z dystansem. Ubisoft jeszcze ani razu mnie pozytywnie nie zaskoczył w ciągu ostatnich paru latach. RE: Gry - Khet - 05-06-2012 Ellen Page w nowej grze (filmie?) Quantic Dream: RE: Gry - Turus - 05-06-2012 Nie zachwyciło mnie to, chociaż lubię gry Quantic Dream. Szczerze mówiąc to wygląda to jakoś nijak. Ludzie podniecają się mimiką twarzy, ale dla mnie lepsza już była chociażby w L.A. Noire. (nie żebym mówił, że tu jest słaba) RE: Gry - Hitch - 05-06-2012 Cytat:lepsza już była chociażby w L.A. Noire.Chociażby? Mimika w dziele Rockstara to techniczno-aktorski majstersztyk. Lepszej póki co nie ma. Nowy "Splinter Cell" korzysta z tej technologii i być może coś poprawi na tym polu, choć sama gra śmierdzi gównem na tyle, że przekonam się o tym na Youtubie dopiero. Co do "Beyond" - zapowiada się kolejna durna, grafomańska, pseudodojrzała historyjka od Cage'a. Dodatkowo wsparta przez mistrzynię pretensjonalnej gromkopierdności, Ellen Page. Nie ma co, dobrali się idealnie. RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012 Co do pretensjonalności to Tworze plotkę: w następnej grze Davida Cage'a wystąpi Vincent Gallo i Daniel Day-Lewis. RE: Gry - military - 05-06-2012 Ja już mogę Beyondowi wystawić ocenę: 0/10. Cage reprezentuje to, co najgorsze w branży growej. RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012 (05-06-2012, 16:57)Hitch napisał(a):Skąd info, że to ta sama technologia co w LA Noire? Bo jak dla mnie, na tym filmiku z kręcenia, technologia wygląda jak normalny motion capture, moze ulepszony, ale nie jak ten z LA Noire.Cytat:lepsza już była chociażby w L.A. Noire.Chociażby? Mimika w dziele Rockstara to techniczno-aktorski majstersztyk. Lepszej póki co nie ma. Nowy "Splinter Cell" korzysta z tej technologii i być może coś poprawi na tym polu, choć sama gra śmierdzi gównem na tyle, że przekonam się o tym na Youtubie dopiero. No i to pieprzenie z tym "fizikaliti", ktore trzeba wnieść do roli. Ironside mógłby robić dubbing i spoko by było. RE: Gry - military - 05-06-2012 BTW, sądząc po konferencji MS i Sony na E3, Xbox 360 właśnie oficjalnie zdechł. Zero ciekawych gier, odcinanie kuponów od dawno zakończonych serii (większość zaprezentowanych gier z numerem co najmniej 4), chwalenie się tym, że DLC na tytuły multiplatformowe będzie trochę wcześniej... No cóż, fajna to była (i jest) konsola, z masą fajnych tytułów, ale ona już się po prostu skończyła. Pozostaje tylko grać na niej w starsze gierki, a dla nowych kupić PS3. RE: Gry - Hitch - 05-06-2012 Cytat:Skąd info, że to ta sama technologia co w LA Noire?Te wielkie hełmofony z kamerami i podświetleniem twarzy ci umknęły? :) No i padła nazwa performance capture. Jakby nie było, zabili markę i tyle. Nie rozumiem tego typu zagrywek. Skoro robią z tego rasowego akcyjniaka, żeby wpasować się w wymogi nastoletniej publiki, czemu zmieniają pod tym kontem serię, która nigdy taka nie była? Robią to dla ludzi, którzy też za "Splinter Cellem" nie przepadali. Nie tylko zmienili mechanikę rozgrywki, ale też zrobili z Sama kolejnego odpicowanego plejasa, który dopiero co wrócił z dyski. Dzieciarnia nie chce grać starym dziadem? Who gives a fuck? Pierwsze SC jakoś znalazły rzesze wiernych fanów gotowych rozstać się z gotówką. Nowy "Max Payne" też pokazuje, że inwestowanie w starego bohatera też może się sprawdzić. RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012 Nie umknęly mi, dlatego przecież napisałem, że wygląda jak zwykłe motion capture, bystrzaku. W LA Noire wyglądało to inaczej: Skany emocji robiono inaczej niż ruchów. RE: Gry - Hitch - 05-06-2012 Nie wygląda jak zwykły mocap - w dodatkach do "Uncharted" aktorzy jakoś nie mają tych hełmofonów pomimo odgrywania scen także głosem. Minęło parę lat, może zamiast oddzielnie kręcić ruch postaci i mimikę, postanowili to ściupić, co by czasu nie marnować. RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012 Czyli nie masz informacji, tylko się domyślasz. Dziękuje, o to pytałem. :) Różnicę widać już na pierwszy rzut oka, bo postacie w Splinter Cellu nie wyglądają, jak aktorzy, podczas gdy postacie w LA Noire wyglądały, jak odgrywający ich aktorzy. RE: Gry - Hitch - 05-06-2012 Mini-widmo OK, pomyliłem motion scan ("L.A. Noire") z performance capture ("Avatar"). Tym bardziej decyzja Ubisoftu jest z gatunku tych kretyńskich. Nawet w tym klipie nowy aktorzyna twierdził, że ma dublera-kaskadera, który jest jak prawdziwy Sam Fisher. Skoro i tak go zastępują co raz, czemu nie robić tego z Ironsidem? Można połączyć jego mimikę i głos z wygibasami kaskadera, a z racji nieużywania motion scanu, dodatkowo stworzyć Fisherowi taki ryj jaki się chce. Ale, że postać przeszła kolejny lifting i jest teraz jeszcze młodsza niż w jedynce... RE: Gry - Khet - 05-06-2012 Cytat:BTW, sądząc po konferencji MS i Sony na E3, Xbox 360 właśnie oficjalnie zdechł.Ja na tej ich konferencji zaliczałem facepalm za facepalmem - czekałem tylko, aż zapowiedzą obsługę spłuczki poprzez Kinect. Jedynie gry multiplatformowe ratowały całość (Tomb Raider!), bo Gearsami czy Halo już rzygam. RE: Gry - Turus - 05-06-2012 (05-06-2012, 18:13)Khet napisał(a):Dla mnie ta konsola już dawno zdechła. Służyła mi jako fajna maszynka do grania w momencie kiedy pojawiła się PS3 i przez jakieś pierwsze 2 lata nie było w co na nią grać. Potem na PS'a zaczęliśmy dostawać kozackie gry i Xkloc zaczął powoli odchodzić w niepamięć. nie wiem w ogóle po co ja ją trzymam w domu.Cytat:BTW, sądząc po konferencji MS i Sony na E3, Xbox 360 właśnie oficjalnie zdechł.Ja na tej ich konferencji zaliczałem facepalm za facepalmem - czekałem tylko, aż zapowiedzą obsługę spłuczki poprzez Kinect. A co do gier, to oczywiście nie mogę się doczekać gry z tym panem w roli głównej. ![]() RE: Gry - Proteus - 05-06-2012 The Last of Us z każdym kolejnym materiałem robi coraz większe wrażenie. Widać realistyczne, dorosłe podejście do walki oraz zachowań i tekstów przeciwników. Bez typowej przesady czy silenia się na nie wiadomo jaką dojrzałość(we're looking at You Quantic). Ot, po prostu wszystko co zostało zaprezentowane na tym filmiku, wyglądało niespotykanie naturalnie i przekonywająco jak na grę. Oczywiście dopiero okaże się ile w tym jest faktycznego gameplayu, a ile reżyserowanej pokazówy na targi. Tak czy inaczej, jaram się. No i do tego, jak to wszystko fantastycznie wygląda. Ogólnie jako stary pececiarz, dopiero ostatnio zacząłem na serio odkrywać dzieła Naughty Dog czy Rockstar Games. Po uzupełnieniu biblioteki gier o kilka ostatnich tytułów z ich repertuaru, obydwie firmy wskoczyły do mojej ścisłej czołówki najlepszych developerów. Na tym etapie, ciężko mi uwierzyć, że coś co wyjdzie spod ich szyldu, nie okaże się złotem. TLOU to w tej chwili najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł na E3. http://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0glnqs&feature=player_embedded&oref=http%3A%2F%2Fs.ytimg.com%2Fyt%2Fswfbin%2Fwatch_as3-vfliuDwY4.swf RE: Gry - Arahan - 06-06-2012 Myślałem, że nowy GOW mnie pozamiatał, ale The Last of Us ... matko, coś pięknego. A wracając do Kratosa, czy tylko mi się wydaje, czy lokacje mają nieco orientalny klimat ? [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tZT2sVkPHgQ[/youtube] I gra odkrycie E3: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mvjQHtH7K9g[/youtube] RE: Gry - Gal Anonim - 06-06-2012 Już wrzuciłem Watch_Dogs, Arahanie. |