Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Joe Chip - 04-06-2012

Prezentacja jednego etapu z Black Ops 2:

http://g4g.pl/pl/black-ops-2-stary-ale-jary


RE: Gry - Hitch - 04-06-2012

Cytat:Tutaj Ironside mówi o odejściu z gry:
Czyli oficjalnie już nie ma po co grać w ten syf. Szkoda, że rewolucyjna technologia twarzy z "L.A. Noire" trafia na zaplecze takiego badziewia zamiast jakiejś klawej gry.


RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012

Jedyna gra po E3, która mnie zaciekawiła (może nie licząc Hitmana, ale na niego już i tak czekałem) - nowość o tytule Watch_Dogs. Połączenie GTA, Deus Ex i może SC: Conviction. Wygląda bardzo apetycznie. Widzę, że cyberpunk robi się coraz modniejszy (niedawno CD Projekt RED zapowiedział wydanie gry ze świata Cyberpunk 2020).



Problem? Tę grę robi Ubisoft, który jest znany z gier dość żałośnie uproszczonych, więc nie wiem czy można się spodziewać czegoś na miarę cyberpunkowego GTA, czy raczej kolejnego nieudanego klona znanej serii. Czekam, ale z dystansem. Ubisoft jeszcze ani razu mnie pozytywnie nie zaskoczył w ciągu ostatnich paru latach.




RE: Gry - Khet - 05-06-2012

Ellen Page w nowej grze (filmie?) Quantic Dream:




RE: Gry - Turus - 05-06-2012

Nie zachwyciło mnie to, chociaż lubię gry Quantic Dream. Szczerze mówiąc to wygląda to jakoś nijak. Ludzie podniecają się mimiką twarzy, ale dla mnie lepsza już była chociażby w L.A. Noire. (nie żebym mówił, że tu jest słaba)


RE: Gry - Hitch - 05-06-2012

Cytat:lepsza już była chociażby w L.A. Noire.
Chociażby? Mimika w dziele Rockstara to techniczno-aktorski majstersztyk. Lepszej póki co nie ma. Nowy "Splinter Cell" korzysta z tej technologii i być może coś poprawi na tym polu, choć sama gra śmierdzi gównem na tyle, że przekonam się o tym na Youtubie dopiero.

Co do "Beyond" - zapowiada się kolejna durna, grafomańska, pseudodojrzała historyjka od Cage'a. Dodatkowo wsparta przez mistrzynię pretensjonalnej gromkopierdności, Ellen Page. Nie ma co, dobrali się idealnie.


RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012

Co do pretensjonalności to Tworze plotkę: w następnej grze Davida Cage'a wystąpi Vincent Gallo i Daniel Day-Lewis.


RE: Gry - military - 05-06-2012

Ja już mogę Beyondowi wystawić ocenę: 0/10. Cage reprezentuje to, co najgorsze w branży growej.


RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012

(05-06-2012, 16:57)Hitch napisał(a):
Cytat:lepsza już była chociażby w L.A. Noire.
Chociażby? Mimika w dziele Rockstara to techniczno-aktorski majstersztyk. Lepszej póki co nie ma. Nowy "Splinter Cell" korzysta z tej technologii i być może coś poprawi na tym polu, choć sama gra śmierdzi gównem na tyle, że przekonam się o tym na Youtubie dopiero.
Skąd info, że to ta sama technologia co w LA Noire? Bo jak dla mnie, na tym filmiku z kręcenia, technologia wygląda jak normalny motion capture, moze ulepszony, ale nie jak ten z LA Noire.

No i to pieprzenie z tym "fizikaliti", ktore trzeba wnieść do roli. Ironside mógłby robić dubbing i spoko by było.




RE: Gry - military - 05-06-2012

BTW, sądząc po konferencji MS i Sony na E3, Xbox 360 właśnie oficjalnie zdechł. Zero ciekawych gier, odcinanie kuponów od dawno zakończonych serii (większość zaprezentowanych gier z numerem co najmniej 4), chwalenie się tym, że DLC na tytuły multiplatformowe będzie trochę wcześniej...

No cóż, fajna to była (i jest) konsola, z masą fajnych tytułów, ale ona już się po prostu skończyła. Pozostaje tylko grać na niej w starsze gierki, a dla nowych kupić PS3.


RE: Gry - Hitch - 05-06-2012

Cytat:Skąd info, że to ta sama technologia co w LA Noire?
Te wielkie hełmofony z kamerami i podświetleniem twarzy ci umknęły? :)
No i padła nazwa performance capture.

Jakby nie było, zabili markę i tyle. Nie rozumiem tego typu zagrywek. Skoro robią z tego rasowego akcyjniaka, żeby wpasować się w wymogi nastoletniej publiki, czemu zmieniają pod tym kontem serię, która nigdy taka nie była? Robią to dla ludzi, którzy też za "Splinter Cellem" nie przepadali. Nie tylko zmienili mechanikę rozgrywki, ale też zrobili z Sama kolejnego odpicowanego plejasa, który dopiero co wrócił z dyski.

Dzieciarnia nie chce grać starym dziadem? Who gives a fuck? Pierwsze SC jakoś znalazły rzesze wiernych fanów gotowych rozstać się z gotówką. Nowy "Max Payne" też pokazuje, że inwestowanie w starego bohatera też może się sprawdzić.


RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012

Nie umknęly mi, dlatego przecież napisałem, że wygląda jak zwykłe motion capture, bystrzaku. W LA Noire wyglądało to inaczej:



Skany emocji robiono inaczej niż ruchów.


RE: Gry - Hitch - 05-06-2012

Nie wygląda jak zwykły mocap - w dodatkach do "Uncharted" aktorzy jakoś nie mają tych hełmofonów pomimo odgrywania scen także głosem. Minęło parę lat, może zamiast oddzielnie kręcić ruch postaci i mimikę, postanowili to ściupić, co by czasu nie marnować.


RE: Gry - Gal Anonim - 05-06-2012

Czyli nie masz informacji, tylko się domyślasz. Dziękuje, o to pytałem. :)

Różnicę widać już na pierwszy rzut oka, bo postacie w Splinter Cellu nie wyglądają, jak aktorzy, podczas gdy postacie w LA Noire wyglądały, jak odgrywający ich aktorzy.


RE: Gry - Hitch - 05-06-2012

Mini-widmo
OK, pomyliłem motion scan ("L.A. Noire") z performance capture ("Avatar"). Tym bardziej decyzja Ubisoftu jest z gatunku tych kretyńskich. Nawet w tym klipie nowy aktorzyna twierdził, że ma dublera-kaskadera, który jest jak prawdziwy Sam Fisher. Skoro i tak go zastępują co raz, czemu nie robić tego z Ironsidem? Można połączyć jego mimikę i głos z wygibasami kaskadera, a z racji nieużywania motion scanu, dodatkowo stworzyć Fisherowi taki ryj jaki się chce. Ale, że postać przeszła kolejny lifting i jest teraz jeszcze młodsza niż w jedynce...


RE: Gry - Khet - 05-06-2012

Cytat:BTW, sądząc po konferencji MS i Sony na E3, Xbox 360 właśnie oficjalnie zdechł.
Ja na tej ich konferencji zaliczałem facepalm za facepalmem - czekałem tylko, aż zapowiedzą obsługę spłuczki poprzez Kinect.

Jedynie gry multiplatformowe ratowały całość (Tomb Raider!), bo Gearsami czy Halo już rzygam.


RE: Gry - Turus - 05-06-2012

(05-06-2012, 18:13)Khet napisał(a):
Cytat:BTW, sądząc po konferencji MS i Sony na E3, Xbox 360 właśnie oficjalnie zdechł.
Ja na tej ich konferencji zaliczałem facepalm za facepalmem - czekałem tylko, aż zapowiedzą obsługę spłuczki poprzez Kinect.

Jedynie gry multiplatformowe ratowały całość (Tomb Raider!), bo Gearsami czy Halo już rzygam.
Dla mnie ta konsola już dawno zdechła. Służyła mi jako fajna maszynka do grania w momencie kiedy pojawiła się PS3 i przez jakieś pierwsze 2 lata nie było w co na nią grać. Potem na PS'a zaczęliśmy dostawać kozackie gry i Xkloc zaczął powoli odchodzić w niepamięć. nie wiem w ogóle po co ja ją trzymam w domu.
A co do gier, to oczywiście nie mogę się doczekać gry z tym panem w roli głównej.
[Obrazek: gowelephantbrainstmiqw.gif]



RE: Gry - Proteus - 05-06-2012

The Last of Us z każdym kolejnym materiałem robi coraz większe wrażenie. Widać realistyczne, dorosłe podejście do walki oraz zachowań i tekstów przeciwników. Bez typowej przesady czy silenia się na nie wiadomo jaką dojrzałość(we're looking at You Quantic). Ot, po prostu wszystko co zostało zaprezentowane na tym filmiku, wyglądało niespotykanie naturalnie i przekonywająco jak na grę. Oczywiście dopiero okaże się ile w tym jest faktycznego gameplayu, a ile reżyserowanej pokazówy na targi. Tak czy inaczej, jaram się. No i do tego, jak to wszystko fantastycznie wygląda.

Ogólnie jako stary pececiarz, dopiero ostatnio zacząłem na serio odkrywać dzieła Naughty Dog czy Rockstar Games. Po uzupełnieniu biblioteki gier o kilka ostatnich tytułów z ich repertuaru, obydwie firmy wskoczyły do mojej ścisłej czołówki najlepszych developerów. Na tym etapie, ciężko mi uwierzyć, że coś co wyjdzie spod ich szyldu, nie okaże się złotem. TLOU to w tej chwili najbardziej oczekiwany przeze mnie tytuł na E3.

http://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0glnqs&feature=player_embedded&oref=http%3A%2F%2Fs.ytimg.com%2Fyt%2Fswfbin%2Fwatch_as3-vfliuDwY4.swf


RE: Gry - Arahan - 06-06-2012

Myślałem, że nowy GOW mnie pozamiatał, ale The Last of Us ... matko, coś pięknego.

A wracając do Kratosa, czy tylko mi się wydaje, czy lokacje mają nieco orientalny klimat ?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tZT2sVkPHgQ[/youtube]

I gra odkrycie E3:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mvjQHtH7K9g[/youtube]


RE: Gry - Gal Anonim - 06-06-2012

Już wrzuciłem Watch_Dogs, Arahanie.