Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Arahan - 06-06-2012

Aaa to przepraszam, ale podjarał mnie ten zwiastun.
Póki co gry E3 wg. mnie to:

1. The Las of Us,
2. GOW 4: A,
3. Watch Dogs,
4. Tomb Raider.

Najlepsza konferencja - zdecydowanie UBISOFT, a zaraz za nim SONY. Microsoft wyjątkowo bezbarwny.


RE: Gry - Gal Anonim - 06-06-2012

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11879892,Steampunkowy_festiwal_wyborow__czyli_Dishonored_nie.html?bo=1

Czekam bardzo.


RE: Gry - Mental - 06-06-2012

Jezu, Watch Dogs... Chcę to!


RE: Gry - Gal Anonim - 06-06-2012

prit-tej szit-tej

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11880980,Dwuglos__czy_warto_czekac_na_Beyond_Two_Souls_.html?bo=1


RE: Gry - Mierzwiak - 06-06-2012

Watch Dogs wygląda fantastycznie, co za klimat! Odniosłem tylko wrażenie, że jest to za proste. Ten etap który zaprezentowano w zasadzie przechodził się sam, oby w finalnej wersji gameplay był ciekawszy.

The Last of Us chyba nie wymaga komentarza. Zakup obowiązkowy.

Beyond: Two Souls kolejny gromkopierdny bzdet, który ma być rewolucją w dziedzinie interaktywnej rozrywki? Nie, dziękuję. Gry są po to żeby w nie GRAĆ, od oglądania są filmy.

---

Grał ktoś w Borderlands? Jestem na samym początku, klimat i grafika wymiatają, ale jestem znudzony monotonnym gameplayem i czerstwymi zadaniami. Jak jest dalej?


RE: Gry - Snappik - 06-06-2012

Dalej są czerstwe zadania i gameplay. Dziwi mnie fenomen tej gry. Takie h'n's w FPS.


RE: Gry - Khet - 06-06-2012

Cytat:Dziwi mnie fenomen tej gry. Takie h'n's w FPS.
Bo w zamierzeniach to miał być własnie h'n's w FPS. Przeznaczony głównie do coopa, bo w pojedynkę nie ma za bardzo sensu grać.


RE: Gry - Rodia - 07-06-2012

A mnie jakoś The Last Of Us wyjątkowo nie zachwycił. Co prawda grafika i klimat super i widzę, że nawet gameplay do rzeczy... ale sam nie wiem. Chyba nie lubię post-apokaliptycznych klimatów. Znudziły mi się w momencie, gdy podstawą każdego takiego świata była epidemia zombie, a nikt nigdy nie miał jaj, żeby fabuła skupiła się na czymś innym i ciekawszym niż desperackie próby przetrwania przed zombiakami. Dla mnie potencjał światów post-apo już dawno wyczerpał Fallout i "28 dni później" Boyle'a i jakoś wątpię czy The Last... coś w tym względzie zmieni.

A Watch Dogs zajebiste, choć mam takie same zastrzeżenia jak Mierzwiak.

Mnie martwi co innego. Nadal nie zapowiedzieli Half-Life'a 3... ech, do następnego roku :)


RE: Gry - military - 07-06-2012

Cytat:nikt nigdy nie miał jaj, żeby fabuła skupiła się na czymś innym i ciekawszym niż desperackie próby przetrwania przed zombiakami.

I Am Alive - trzęsienia ziemi, duszące chmury pyłu, zero zombiaków. Jedyni przeciwnicy to inni ludzie.


RE: Gry - Gal Anonim - 07-06-2012

Wygląda na duchowego spadkobiercę Lego Island, które tak lubiłem - szkoda, ze tylko na WiiU:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,11884374,Lego_City__Undercover__czyli_klockowe_GTA__Jest_na.html


RE: Gry - Mental - 07-06-2012

The Last of Us - realistyczne dialogi, dużo bluzgają (podobnie w Watch Dogs). I fajna koncepcja - koleś zabija na oczach dziecka innych ludzi.





RE: Gry - Persona non grata - 07-06-2012

Nie wiem, czy było, bo zazwyczaj nie podpisujecie gier, które wrzucacie, tylko umieszczacie same linki, więc jeśli ktoś dał to już wcześniej to sorry.

The Testament of Sherlock Holmes:



"Tajemnica srebrnego kolczyka" i przede wszystkim "Jack the Ripper" to jak dla mnie ekstra rozrywka. Część z Kubą Rozpruwaczem była łatwiejsza, ale miała naprawdę świetny klimat: dużo nocnych scen, brud, wyczuwalny wręcz smród ulic Whitechapel, wszechobecne ubóstwo, pijaństwo, prostytucja w parze z kiłą. Kilka bardzo przyjemnych wieczorów spędzonych z gierką pozwoliło mi poczuć klimat wiktoriańskiej Anglii. W "Testamencie Sherlocka Holmesa" najprawdopodobniej gracze wrócą również do lokacji z "Kuby Rozpruwacza", więc chętnie odświeżę sobie wspomnienia. Tym razem będzie to lokacja odremontowana, bo gra ma być stworzona na nowym silniku i nie będzie odstawać od swoich konkurentów. Szkoda tylko, że jest to prawdopodobnie równoznaczne z tym, że mój rzęch zwyczajnie jej nie pociągnie. Mimo to - czekam.


RE: Gry - Mierzwiak - 08-06-2012

http://kotaku.com/5916567/e3s-unsolved-mystery-are-watch-dogs-and-star-wars-1313-really-next+gen-games

Myślicie, że coś jest na rzeczy?


RE: Gry - military - 08-06-2012

Dlaczego wszyscy tak się podniecają grafiką Star Warsów? Fajna, ale serio - najładniejsza gra ever? Pogięło? Dowolny Crysis lepiej wygląda.


RE: Gry - Khet - 08-06-2012

Cytat:Fajna, ale serio - najładniejsza gra ever? Pogięło
Zwłaszcza, że już zapowiedziano wprost, że gra ma być skrajnie liniowa, bez najmniejszej możliwości skoku w bok. Tym bardziej nie ma się czym podniecać, jeśli ma to być tylko ładnie wyglądająca jazda po szynach.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-06-2012

Mierzwiak napisał(a):Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Już zapowiedzieli, na jakich platformach się Watch Dogs pojawi: X360, PS3 i PC. Chociaż nie wykluczają portów na nowe generacje, więc może jednak...


RE: Gry - Mierzwiak - 08-06-2012

Jasne, ale nie wierzę, że to będzie tak wyglądało na którejkolwiek z konsol. Niemożliwe, niewykonalne, error, overload, death.


RE: Gry - military - 08-06-2012

Cytat:Jasne, ale nie wierzę, że to będzie tak wyglądało na którejkolwiek z konsol. Niemożliwe, niewykonalne, error, overload, death.

Gdzieś czytałem, że na prezentacji puszczali materiał z X360, ale nie wiem, czy to nie bullszit.


RE: Gry - Gal Anonim - 08-06-2012

To bulszit, podobno puszczali materiał z PC.


RE: Gry - Mierzwiak - 08-06-2012

(08-06-2012, 13:47)Crov napisał(a): To bulszit, podobno puszczali materiał z PC.
Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Spójrzcie na dym tuż po eksplozji, X360 i PS3 nie są w stanie wygenerować czegoś takiego :)

Tymczasem...



Specjalnego wrażenia to na mnie nie robi. Ładne, ale żeby od razu next gen? Raczej current gen 1.5.