![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Arahan - 06-06-2012 Aaa to przepraszam, ale podjarał mnie ten zwiastun. Póki co gry E3 wg. mnie to: 1. The Las of Us, 2. GOW 4: A, 3. Watch Dogs, 4. Tomb Raider. Najlepsza konferencja - zdecydowanie UBISOFT, a zaraz za nim SONY. Microsoft wyjątkowo bezbarwny. RE: Gry - Gal Anonim - 06-06-2012 http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11879892,Steampunkowy_festiwal_wyborow__czyli_Dishonored_nie.html?bo=1 Czekam bardzo. RE: Gry - Mental - 06-06-2012 Jezu, Watch Dogs... Chcę to! RE: Gry - Gal Anonim - 06-06-2012 prit-tej szit-tej http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,11880980,Dwuglos__czy_warto_czekac_na_Beyond_Two_Souls_.html?bo=1 RE: Gry - Mierzwiak - 06-06-2012 Watch Dogs wygląda fantastycznie, co za klimat! Odniosłem tylko wrażenie, że jest to za proste. Ten etap który zaprezentowano w zasadzie przechodził się sam, oby w finalnej wersji gameplay był ciekawszy. The Last of Us chyba nie wymaga komentarza. Zakup obowiązkowy. Beyond: Two Souls kolejny gromkopierdny bzdet, który ma być rewolucją w dziedzinie interaktywnej rozrywki? Nie, dziękuję. Gry są po to żeby w nie GRAĆ, od oglądania są filmy. --- Grał ktoś w Borderlands? Jestem na samym początku, klimat i grafika wymiatają, ale jestem znudzony monotonnym gameplayem i czerstwymi zadaniami. Jak jest dalej? RE: Gry - Snappik - 06-06-2012 Dalej są czerstwe zadania i gameplay. Dziwi mnie fenomen tej gry. Takie h'n's w FPS. RE: Gry - Khet - 06-06-2012 Cytat:Dziwi mnie fenomen tej gry. Takie h'n's w FPS.Bo w zamierzeniach to miał być własnie h'n's w FPS. Przeznaczony głównie do coopa, bo w pojedynkę nie ma za bardzo sensu grać. RE: Gry - Rodia - 07-06-2012 A mnie jakoś The Last Of Us wyjątkowo nie zachwycił. Co prawda grafika i klimat super i widzę, że nawet gameplay do rzeczy... ale sam nie wiem. Chyba nie lubię post-apokaliptycznych klimatów. Znudziły mi się w momencie, gdy podstawą każdego takiego świata była epidemia zombie, a nikt nigdy nie miał jaj, żeby fabuła skupiła się na czymś innym i ciekawszym niż desperackie próby przetrwania przed zombiakami. Dla mnie potencjał światów post-apo już dawno wyczerpał Fallout i "28 dni później" Boyle'a i jakoś wątpię czy The Last... coś w tym względzie zmieni. A Watch Dogs zajebiste, choć mam takie same zastrzeżenia jak Mierzwiak. Mnie martwi co innego. Nadal nie zapowiedzieli Half-Life'a 3... ech, do następnego roku :) RE: Gry - military - 07-06-2012 Cytat:nikt nigdy nie miał jaj, żeby fabuła skupiła się na czymś innym i ciekawszym niż desperackie próby przetrwania przed zombiakami. I Am Alive - trzęsienia ziemi, duszące chmury pyłu, zero zombiaków. Jedyni przeciwnicy to inni ludzie. RE: Gry - Gal Anonim - 07-06-2012 Wygląda na duchowego spadkobiercę Lego Island, które tak lubiłem - szkoda, ze tylko na WiiU: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,11884374,Lego_City__Undercover__czyli_klockowe_GTA__Jest_na.html RE: Gry - Mental - 07-06-2012 The Last of Us - realistyczne dialogi, dużo bluzgają (podobnie w Watch Dogs). I fajna koncepcja - koleś zabija na oczach dziecka innych ludzi. RE: Gry - Persona non grata - 07-06-2012 Nie wiem, czy było, bo zazwyczaj nie podpisujecie gier, które wrzucacie, tylko umieszczacie same linki, więc jeśli ktoś dał to już wcześniej to sorry. The Testament of Sherlock Holmes: "Tajemnica srebrnego kolczyka" i przede wszystkim "Jack the Ripper" to jak dla mnie ekstra rozrywka. Część z Kubą Rozpruwaczem była łatwiejsza, ale miała naprawdę świetny klimat: dużo nocnych scen, brud, wyczuwalny wręcz smród ulic Whitechapel, wszechobecne ubóstwo, pijaństwo, prostytucja w parze z kiłą. Kilka bardzo przyjemnych wieczorów spędzonych z gierką pozwoliło mi poczuć klimat wiktoriańskiej Anglii. W "Testamencie Sherlocka Holmesa" najprawdopodobniej gracze wrócą również do lokacji z "Kuby Rozpruwacza", więc chętnie odświeżę sobie wspomnienia. Tym razem będzie to lokacja odremontowana, bo gra ma być stworzona na nowym silniku i nie będzie odstawać od swoich konkurentów. Szkoda tylko, że jest to prawdopodobnie równoznaczne z tym, że mój rzęch zwyczajnie jej nie pociągnie. Mimo to - czekam. RE: Gry - Mierzwiak - 08-06-2012 http://kotaku.com/5916567/e3s-unsolved-mystery-are-watch-dogs-and-star-wars-1313-really-next+gen-games Myślicie, że coś jest na rzeczy? RE: Gry - military - 08-06-2012 Dlaczego wszyscy tak się podniecają grafiką Star Warsów? Fajna, ale serio - najładniejsza gra ever? Pogięło? Dowolny Crysis lepiej wygląda. RE: Gry - Khet - 08-06-2012 Cytat:Fajna, ale serio - najładniejsza gra ever? PogięłoZwłaszcza, że już zapowiedziano wprost, że gra ma być skrajnie liniowa, bez najmniejszej możliwości skoku w bok. Tym bardziej nie ma się czym podniecać, jeśli ma to być tylko ładnie wyglądająca jazda po szynach. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 08-06-2012 Mierzwiak napisał(a):Myślicie, że coś jest na rzeczy? Już zapowiedzieli, na jakich platformach się Watch Dogs pojawi: X360, PS3 i PC. Chociaż nie wykluczają portów na nowe generacje, więc może jednak... RE: Gry - Mierzwiak - 08-06-2012 Jasne, ale nie wierzę, że to będzie tak wyglądało na którejkolwiek z konsol. Niemożliwe, niewykonalne, error, overload, death. RE: Gry - military - 08-06-2012 Cytat:Jasne, ale nie wierzę, że to będzie tak wyglądało na którejkolwiek z konsol. Niemożliwe, niewykonalne, error, overload, death. Gdzieś czytałem, że na prezentacji puszczali materiał z X360, ale nie wiem, czy to nie bullszit. RE: Gry - Gal Anonim - 08-06-2012 To bulszit, podobno puszczali materiał z PC. RE: Gry - Mierzwiak - 08-06-2012 (08-06-2012, 13:47)Crov napisał(a): To bulszit, podobno puszczali materiał z PC.Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. Spójrzcie na dym tuż po eksplozji, X360 i PS3 nie są w stanie wygenerować czegoś takiego :) Tymczasem... Specjalnego wrażenia to na mnie nie robi. Ładne, ale żeby od razu next gen? Raczej current gen 1.5. |