Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Snappik - 22-07-2012

Saints Row: The Third - kompletny odjazd wzorowany na GTA, ale też ciągnący za sobą wuchtę absurdalnych pomysłów, czarnego humoru, seksizmu, strzelanin, bluzgów i wyjętych z Austina Powersa postaci. Jeśli nie zaśmiejesz się w trakcie grania w SRTT to znaczy, że nie żyjesz. Myślałem, że padnę na plecy w misji polegającej na rzucaniu się pod nadjeżdżające samochody celem uzyskania jak największej sumy z ubezpieczenia, a to tylko część świadomych debilizmów ze stony twórców:)

W rozgrywce przeszkadzają błędy techniczne (AI na drogach potrafi zachować się dziwnie) i troszkę wysokie wymagania sprzętowe.

8/10



[Obrazek: Full201104211723322383283_saints-row-the....jpgx_.jpg]

[Obrazek: wallpaper_saints_row_the_third_02.jpg]




RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 28-07-2012

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w DayZ, jest okazja: Arma II + Arma II: Arrowhead za 44.80 PLN w promocji.


RE: Gry - Kusy - 29-07-2012



Dont fear the reaper + inwazja obcych. Klimat!


RE: Gry - Karol - 30-07-2012

[Obrazek: spec-ops-the-line-recenzja_174yc.jpg]

Spec-Ops: The Line

Holy fucking shit.

Potężne zaskoczenie. Spodziewałem się klimatycznej strzelanki z systemem walki a'la Gears of War, a dostałem mroczną, gorzką opowieść o granicach człowieczeństwa. W skrócie wygląda to tak, że Dubaj nawiedza seria potężnych burz piaskowych. Trzyosobowy oddział pojawia się na miejscu kilka miesięcy później, aby sprawdzić dochodzący z miasta sygnał, wiadomość od pułkownika Johna Konrada, który ze swoim oddziałem zajmował się ewakuacją miasta. Oczywiście to gracz jest dowódcą trzyosobowego teamu - stanowczym ale straumatyzowanym kapitanem Walkerem, w którego wciela znany z roli Nathana Drake'a Nolan North. Jest to o tyle zabawne, że gra - pomijając podobny gameplay i setting - jest zupełnym przeciwieństwem serii "Uncharted". Ciężka, depresyjna, posiadająca potężny ładunek emocjonalny historia i masa sytuacji, w których gracz zaczyna kwestionować decyzje swoje i bohatera. Do tego wizualnie gra zachwyca, dialogi są rewelacyjne, a całość utrzymana w niesamowitym klimacie. Nie bez powodu mamy tu pułkownika Johna Konrada, bo całość jest zadziwiająco oryginalną wariacją na temat "Jądra Ciemności" i "Czasu Apokalipsy". Jeśli to nie jest najlepszą rekomendacją, to już nie wiem, co nią jest.

Po prostu: grać. Spora część graczy narzeka na jakieś problemy z gamaplayem, ale ja widocznie nie jestem jak większość graczy, bo żadnych większych zastrzeżeń nie mam. Porywająca, fascynująca gra, co na długo zostaje w głowie i powala całą masą szokujących, rzadko spotykanych rozwiązań. Tyle na zachętę, mam nadzieję, że ktoś tu po tytuł sięgnie, bo zdecydowanie warto.

Aha - pod żadnym pozorem NIE oglądać żadnych filmików, recenzji i zdjęć. GRAĆ! ;)

[Obrazek: spec_ops.jpeg]
jedno zdjęcie, na zachętę



RE: Gry - Hitch - 02-08-2012

Kupiłeś, żeby płakać jak wyjdzie GOTY? :)


RE: Gry - Perfik - 02-08-2012

Na konsolach zazwyczaj gry automatycznie włączają się w języku jaki mamy ustawiony jako domyślny (a Arkham City nawet na pewno). Sprawdź w ustawieniach konsoli czy masz ustawiony polski.


RE: Gry - Gal Anonim - 03-08-2012

Rusza promocja viralowa GTA V i jest bardzo w stylu GTA :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12239563,_Sperma_nie_istnieje__to_klamstwo_nauczycieli_biologii_.html?bo=1


RE: Gry - Hitch - 03-08-2012

Kocham Rockstara :)

Kifflom!


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 03-08-2012

A niemal u progu gra, która być może umili czekanie na GTA V. Jeszcze 2 tygodnie...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Xc6DM5KKm0[/youtube]

Jazda, jak w GTA, strzelaniny w stylu Maxa Payne i walki na podobieństwo Arkham City. Mmmm...


RE: Gry - Hitch - 03-08-2012

Szkoda, że animacje gówniane, a nie tak jak w Arkham.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 03-08-2012

E, tam. Weź pod uwagę, że to jednak sandbox. Wiem, wiem, to niczego nie usprawiedliwia, bo Arkham... też w pewnym sensie jest sandboksowe, ale jak na grę z otwartym światem, gdzie zazwyczaj element walki wręcz był traktowany po macoszemu (GTA, Mafia, a nawet, moim zdaniem, daleki od doskonałości, toporny system w "Asasynach...") to wypada tu wręcz znakomicie. No i wreszcie nieco inny klimat, Hong-Kong, te sprawy... :)


RE: Gry - Hitch - 03-08-2012

A co ma piernik do wiatraka? Akurat zaimplementowanie lepszej animacji nie leży poza możliwościami technicznymi twórców. Animatorzy nie zajmują się projektowaniem poziomów czy modelowaniem samochodów - sandboxowość gry nie usprawiedliwia ich lenistwa i osiadania na słabych laurach.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 03-08-2012

Rzeczywiście, Ty o niebie, ja o chlebie. :) Mi jednak ta "niestaranna" animacja aż tak bardzo nie przeszkadza, cieszy mnie natomiast, że ten element wydaje się być tutaj integralną częścią rozgrywki, a nie dorzuconym na odczepnego, jak jak większości gier tego typu.


RE: Gry - military - 03-08-2012

Meh, kolejny w miarę standardowy gangsta-sandbox. Najlepszym sandboksem jest Crackdown. Tam zaczyna się jako człowiek o w miarę normalnych możliwościach, ale z czasem zyskuje się możliwości, które sprawiają, że ta gra jest lepsza od każdego innego sandboxa. Gdzie indziej możesz rzucać w przestępców samochodami, skakać na wysokość budynku, walić z wyrzutni rakiet jak z karabinu maszynowego? Najlepsze, że na to wszystko musisz zapracować - rozwijasz się stopniowo, zawsze mając motywację, żeby dalej grać i stać się jeszcze potężniejszym. Na końcu jesteś w zasadzie Hulkiem.:) I to jest zabawne, a nie popierdzielanie w samochodzie przez zakorkowane ulice.


RE: Gry - Hitch - 03-08-2012

Co kto lubi, Military :)


RE: Gry - Turus - 03-08-2012

A dla mnie Crackdown to kupa, nie wytrzymałem do końca. Gierka poszła na alledrogo o ile pamiętam. Siać rozpierduchę to już wolałem w Prototype albo w GTA za gówniarza na kodach.


RE: Gry - military - 03-08-2012

Co kto lubi, Turusie.:)


RE: Gry - Hitch - 03-08-2012

I na tym zakończmy, co? W końcu, Wojskowy, ty się ostatnio czepiałeś, że czepiali się twoich opinii. Fuck it, grajmy w co nam pasuje i żyjmy z tym, jakby nam to nie przeszkadzało, bo niby czemu miałoby? :)


RE: Gry - military - 03-08-2012

Przeca ja się nie czepiam niczyjej opinii, tylko wyrażam zdanie o Sleeping Dogs.:) Poza tym ocena tej gry spada do 1/10 za to, że pomyliła mi się z Watch Dogs i na minutę się podnieciłem, że to już wychodzi.


RE: Gry - Hitch - 03-08-2012

A ja leję na "Sleeping Dogs". "True Crime" nigdy nie było dobre, a teraz przykrywają miałkość materiału wyjściowego bluzgami, krwią i innym tytułem. W dodatku sugerują, że bieganie oraz mordobicie będą znaczną częścią rozgrywki, pokazując jednocześnie na jak topornym poziomie oddadzą to ostatecznie.