![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Snappik - 22-07-2012 Saints Row: The Third - kompletny odjazd wzorowany na GTA, ale też ciągnący za sobą wuchtę absurdalnych pomysłów, czarnego humoru, seksizmu, strzelanin, bluzgów i wyjętych z Austina Powersa postaci. Jeśli nie zaśmiejesz się w trakcie grania w SRTT to znaczy, że nie żyjesz. Myślałem, że padnę na plecy w misji polegającej na rzucaniu się pod nadjeżdżające samochody celem uzyskania jak największej sumy z ubezpieczenia, a to tylko część świadomych debilizmów ze stony twórców:) W rozgrywce przeszkadzają błędy techniczne (AI na drogach potrafi zachować się dziwnie) i troszkę wysokie wymagania sprzętowe. 8/10 ![]() ![]() RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 28-07-2012 Jeśli chcecie zaopatrzyć się w DayZ, jest okazja: Arma II + Arma II: Arrowhead za 44.80 PLN w promocji. RE: Gry - Kusy - 29-07-2012 Dont fear the reaper + inwazja obcych. Klimat! RE: Gry - Karol - 30-07-2012 ![]() Spec-Ops: The Line Holy fucking shit. Potężne zaskoczenie. Spodziewałem się klimatycznej strzelanki z systemem walki a'la Gears of War, a dostałem mroczną, gorzką opowieść o granicach człowieczeństwa. W skrócie wygląda to tak, że Dubaj nawiedza seria potężnych burz piaskowych. Trzyosobowy oddział pojawia się na miejscu kilka miesięcy później, aby sprawdzić dochodzący z miasta sygnał, wiadomość od pułkownika Johna Konrada, który ze swoim oddziałem zajmował się ewakuacją miasta. Oczywiście to gracz jest dowódcą trzyosobowego teamu - stanowczym ale straumatyzowanym kapitanem Walkerem, w którego wciela znany z roli Nathana Drake'a Nolan North. Jest to o tyle zabawne, że gra - pomijając podobny gameplay i setting - jest zupełnym przeciwieństwem serii "Uncharted". Ciężka, depresyjna, posiadająca potężny ładunek emocjonalny historia i masa sytuacji, w których gracz zaczyna kwestionować decyzje swoje i bohatera. Do tego wizualnie gra zachwyca, dialogi są rewelacyjne, a całość utrzymana w niesamowitym klimacie. Nie bez powodu mamy tu pułkownika Johna Konrada, bo całość jest zadziwiająco oryginalną wariacją na temat "Jądra Ciemności" i "Czasu Apokalipsy". Jeśli to nie jest najlepszą rekomendacją, to już nie wiem, co nią jest. Po prostu: grać. Spora część graczy narzeka na jakieś problemy z gamaplayem, ale ja widocznie nie jestem jak większość graczy, bo żadnych większych zastrzeżeń nie mam. Porywająca, fascynująca gra, co na długo zostaje w głowie i powala całą masą szokujących, rzadko spotykanych rozwiązań. Tyle na zachętę, mam nadzieję, że ktoś tu po tytuł sięgnie, bo zdecydowanie warto. Aha - pod żadnym pozorem NIE oglądać żadnych filmików, recenzji i zdjęć. GRAĆ! ;) ![]() jedno zdjęcie, na zachętę RE: Gry - Hitch - 02-08-2012 Kupiłeś, żeby płakać jak wyjdzie GOTY? :) RE: Gry - Perfik - 02-08-2012 Na konsolach zazwyczaj gry automatycznie włączają się w języku jaki mamy ustawiony jako domyślny (a Arkham City nawet na pewno). Sprawdź w ustawieniach konsoli czy masz ustawiony polski. RE: Gry - Gal Anonim - 03-08-2012 Rusza promocja viralowa GTA V i jest bardzo w stylu GTA :) http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12239563,_Sperma_nie_istnieje__to_klamstwo_nauczycieli_biologii_.html?bo=1 RE: Gry - Hitch - 03-08-2012 Kocham Rockstara :) Kifflom! RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 03-08-2012 A niemal u progu gra, która być może umili czekanie na GTA V. Jeszcze 2 tygodnie... [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9Xc6DM5KKm0[/youtube]
Jazda, jak w GTA, strzelaniny w stylu Maxa Payne i walki na podobieństwo Arkham City. Mmmm... RE: Gry - Hitch - 03-08-2012 Szkoda, że animacje gówniane, a nie tak jak w Arkham. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 03-08-2012 E, tam. Weź pod uwagę, że to jednak sandbox. Wiem, wiem, to niczego nie usprawiedliwia, bo Arkham... też w pewnym sensie jest sandboksowe, ale jak na grę z otwartym światem, gdzie zazwyczaj element walki wręcz był traktowany po macoszemu (GTA, Mafia, a nawet, moim zdaniem, daleki od doskonałości, toporny system w "Asasynach...") to wypada tu wręcz znakomicie. No i wreszcie nieco inny klimat, Hong-Kong, te sprawy... :) RE: Gry - Hitch - 03-08-2012 A co ma piernik do wiatraka? Akurat zaimplementowanie lepszej animacji nie leży poza możliwościami technicznymi twórców. Animatorzy nie zajmują się projektowaniem poziomów czy modelowaniem samochodów - sandboxowość gry nie usprawiedliwia ich lenistwa i osiadania na słabych laurach. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 03-08-2012 Rzeczywiście, Ty o niebie, ja o chlebie. :) Mi jednak ta "niestaranna" animacja aż tak bardzo nie przeszkadza, cieszy mnie natomiast, że ten element wydaje się być tutaj integralną częścią rozgrywki, a nie dorzuconym na odczepnego, jak jak większości gier tego typu. RE: Gry - military - 03-08-2012 Meh, kolejny w miarę standardowy gangsta-sandbox. Najlepszym sandboksem jest Crackdown. Tam zaczyna się jako człowiek o w miarę normalnych możliwościach, ale z czasem zyskuje się możliwości, które sprawiają, że ta gra jest lepsza od każdego innego sandboxa. Gdzie indziej możesz rzucać w przestępców samochodami, skakać na wysokość budynku, walić z wyrzutni rakiet jak z karabinu maszynowego? Najlepsze, że na to wszystko musisz zapracować - rozwijasz się stopniowo, zawsze mając motywację, żeby dalej grać i stać się jeszcze potężniejszym. Na końcu jesteś w zasadzie Hulkiem.:) I to jest zabawne, a nie popierdzielanie w samochodzie przez zakorkowane ulice. RE: Gry - Hitch - 03-08-2012 Co kto lubi, Military :) RE: Gry - Turus - 03-08-2012 A dla mnie Crackdown to kupa, nie wytrzymałem do końca. Gierka poszła na alledrogo o ile pamiętam. Siać rozpierduchę to już wolałem w Prototype albo w GTA za gówniarza na kodach. RE: Gry - military - 03-08-2012 Co kto lubi, Turusie.:) RE: Gry - Hitch - 03-08-2012 I na tym zakończmy, co? W końcu, Wojskowy, ty się ostatnio czepiałeś, że czepiali się twoich opinii. Fuck it, grajmy w co nam pasuje i żyjmy z tym, jakby nam to nie przeszkadzało, bo niby czemu miałoby? :) RE: Gry - military - 03-08-2012 Przeca ja się nie czepiam niczyjej opinii, tylko wyrażam zdanie o Sleeping Dogs.:) Poza tym ocena tej gry spada do 1/10 za to, że pomyliła mi się z Watch Dogs i na minutę się podnieciłem, że to już wychodzi. RE: Gry - Hitch - 03-08-2012 A ja leję na "Sleeping Dogs". "True Crime" nigdy nie było dobre, a teraz przykrywają miałkość materiału wyjściowego bluzgami, krwią i innym tytułem. W dodatku sugerują, że bieganie oraz mordobicie będą znaczną częścią rozgrywki, pokazując jednocześnie na jak topornym poziomie oddadzą to ostatecznie. |