Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- D'mooN - 18-08-2007

Plakaty z portretami ze względu na swój minimalizm jeszcze się bronią (tragiczne typo pomijam), ale główny plakat...chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle.


- Cassel - 19-08-2007

Kiepskie. Mam nadzieję, że przynajmniej na eksport przygotują coś lepszego. Bo z czym do gości, na zagraniczne festiwale - z Małaszyńskim i Stenką? Wrażenia to nie zrobi. Na tym ostatnim plakacie przecież nic nie ma. Nie mówię, żeby zaraz było dosłownie, klęczący nad wykopanym grobem żołnierz, któremu w tył głowy celuje z pistoletu enkawudzista, ale mogłoby być coś bardziej symbolicznego, z orzełkiem na wojskowej czapce, pociągiem pełnym zesłańców czy coś takiego. Trochę wyobraźni...


- Mierzwiak - 19-08-2007

Plakaty tradycyjnie fatalne, chociaż muszę powiedzieć że to i tak jedne z lepszych (wśród tych złych :lol: ). Ale tekstura którą pokryto tytuł... o zgrozo!


- romeck - 19-08-2007

Glut napisał(a):Ale Cielecka dziwnie wygląda.

Ja myślę, że ona tak po prostu wygląda.


- Glut - 19-08-2007

Zawsze widziałem ją w rolach wrednych suk itd. Stąd to zdziwienie. Warkoczyki, dziecięca twarz. :)


- romeck - 19-08-2007

To miał być żart. :)


- Glut - 19-08-2007

Aha :))


- picek - 19-08-2007

Cielecka jest fajna.
a plakaty jak na Polskę ujdą w tłumie :)


- Semi - 19-08-2007

Na glownym plakacie Zmijewski wyglada jakby mial zaraz wybuchnac smiechem. Malaszynski i ten wyraz skupienia na twarzy..... normalnie seagal.
I podpis: FILM ANDRZEJA WAJDY. Szkoda ze nie dopisali - TO TEN CO OSKARA DOSTAL. Wystarczyloby Andrzej Wajda.
Wlasciwie, plakat jak plakat - nic specjalnego


- desjudi - 19-08-2007

bardzo dobre plakaty, jak na polskie standardy. nic nie mówią o filmie, ale przecież każdy wie, o co tu chodzi.


- Mierzwiak - 19-08-2007

Dwa świetne moim zdaniem plakaty, szczególnie ten drugi:

[Obrazek: kingdomxlgkh9.th.jpg][Obrazek: pathologyud0.th.jpg]


- Mefisto - 19-08-2007

Cytat:Przesadziłeś troszkę Kolego z rozmiarami.

ale linki było zostawić :P

Linki możesz umieścić sam, poza tym nikt Ci nie broni zedytować posta i umieścić obrazki w odpowiednich rozmiarach, tudzież ich miniaturki.

...do czego namawiam. ;)



- Akaki - 19-08-2007

Odnośnie Katynia - rażą mnie te mundury niczym prosto z magazynu.


- Glut - 19-08-2007

Ale to oczywiste że polscy żołnierze podczas walk są uczesani pachnący i mają mundury wyprasowane. Teatr telewizyjny. :)


- Mefisto - 20-08-2007

Cytat:Linki możesz umieścić sam, poza tym nikt Ci nie broni zedytować posta i umieścić obrazki w odpowiednich rozmiarach, tudzież ich miniaturki.

ale Tobie było łatwiej zostawić, niż mnie teraz szukać i bawić się w jakiekolwiek edytowanie - nie znam linków na pamięć
jak nie pasowało, to było powiedzieć na pm czy coś - zresztą bywały już większe obrazki i nikt nie robił z tego powodu burdy (ostatnio bodaj nowy Depp)

Ale dzięki temu następnym razem się zastanowisz. Rozmiary były bezmyślnie duże.

Proszę nie kontynuować tej dziwnej wymiany zdań.



- Mierzwiak - 28-08-2007

[Obrazek: sweeneyposter2st4.th.jpg]


- Don Vito - 30-08-2007

http://gfx.filmweb.pl/po/34/69/223469/7172393.3.jpg


- Snuffer - 30-08-2007

Naprawdę średni plakat :?


- Mierzwiak - 30-08-2007

Nie tyle co średni, co po prostu wyglądający jak okładka gry. That's all.


- Snuffer - 30-08-2007

A to plus czy wada wg. ciebie? No nie pasuje mi ten cień fatalnie podłożony.