![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- D'mooN - 18-08-2007 Plakaty z portretami ze względu na swój minimalizm jeszcze się bronią (tragiczne typo pomijam), ale główny plakat...chcieli dobrze, a wyszło jak zwykle. - Cassel - 19-08-2007 Kiepskie. Mam nadzieję, że przynajmniej na eksport przygotują coś lepszego. Bo z czym do gości, na zagraniczne festiwale - z Małaszyńskim i Stenką? Wrażenia to nie zrobi. Na tym ostatnim plakacie przecież nic nie ma. Nie mówię, żeby zaraz było dosłownie, klęczący nad wykopanym grobem żołnierz, któremu w tył głowy celuje z pistoletu enkawudzista, ale mogłoby być coś bardziej symbolicznego, z orzełkiem na wojskowej czapce, pociągiem pełnym zesłańców czy coś takiego. Trochę wyobraźni... - Mierzwiak - 19-08-2007 Plakaty tradycyjnie fatalne, chociaż muszę powiedzieć że to i tak jedne z lepszych (wśród tych złych :lol: ). Ale tekstura którą pokryto tytuł... o zgrozo! - romeck - 19-08-2007 Glut napisał(a):Ale Cielecka dziwnie wygląda. Ja myślę, że ona tak po prostu wygląda. - Glut - 19-08-2007 Zawsze widziałem ją w rolach wrednych suk itd. Stąd to zdziwienie. Warkoczyki, dziecięca twarz. :) - romeck - 19-08-2007 To miał być żart. :) - Glut - 19-08-2007 Aha :)) - picek - 19-08-2007 Cielecka jest fajna. a plakaty jak na Polskę ujdą w tłumie :) - Semi - 19-08-2007 Na glownym plakacie Zmijewski wyglada jakby mial zaraz wybuchnac smiechem. Malaszynski i ten wyraz skupienia na twarzy..... normalnie seagal. I podpis: FILM ANDRZEJA WAJDY. Szkoda ze nie dopisali - TO TEN CO OSKARA DOSTAL. Wystarczyloby Andrzej Wajda. Wlasciwie, plakat jak plakat - nic specjalnego - desjudi - 19-08-2007 bardzo dobre plakaty, jak na polskie standardy. nic nie mówią o filmie, ale przecież każdy wie, o co tu chodzi. - Mierzwiak - 19-08-2007 Dwa świetne moim zdaniem plakaty, szczególnie ten drugi: ![]()
- Mefisto - 19-08-2007 Cytat:Przesadziłeś troszkę Kolego z rozmiarami. ale linki było zostawić :P Linki możesz umieścić sam, poza tym nikt Ci nie broni zedytować posta i umieścić obrazki w odpowiednich rozmiarach, tudzież ich miniaturki. ...do czego namawiam. ;) - Akaki - 19-08-2007 Odnośnie Katynia - rażą mnie te mundury niczym prosto z magazynu. - Glut - 19-08-2007 Ale to oczywiste że polscy żołnierze podczas walk są uczesani pachnący i mają mundury wyprasowane. Teatr telewizyjny. :) - Mefisto - 20-08-2007 Cytat:Linki możesz umieścić sam, poza tym nikt Ci nie broni zedytować posta i umieścić obrazki w odpowiednich rozmiarach, tudzież ich miniaturki. ale Tobie było łatwiej zostawić, niż mnie teraz szukać i bawić się w jakiekolwiek edytowanie - nie znam linków na pamięć jak nie pasowało, to było powiedzieć na pm czy coś - zresztą bywały już większe obrazki i nikt nie robił z tego powodu burdy (ostatnio bodaj nowy Depp) Ale dzięki temu następnym razem się zastanowisz. Rozmiary były bezmyślnie duże. Proszę nie kontynuować tej dziwnej wymiany zdań. - Mierzwiak - 28-08-2007
- Don Vito - 30-08-2007 http://gfx.filmweb.pl/po/34/69/223469/7172393.3.jpg - Snuffer - 30-08-2007 Naprawdę średni plakat :? - Mierzwiak - 30-08-2007 Nie tyle co średni, co po prostu wyglądający jak okładka gry. That's all. - Snuffer - 30-08-2007 A to plus czy wada wg. ciebie? No nie pasuje mi ten cień fatalnie podłożony. |