Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Wonder Woman (2017) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: Wonder Woman (2017) (/Thread-Wonder-Woman-2017--4141)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Negatywny - 05-06-2017

(05-06-2017, 21:03)Mierzwiak napisał(a): Jako ostatni żyjący bóg nie chciałbyś mieć u swego boku, po swojej stronie kogoś takiego jak ona?

To przed kim on udowadniał, że ludzię są do dupy?




RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Kuba - 05-06-2017

A to on jest ostatnim bogiem? Film mam rozumieć tłumaczy sytuacje bogów? Dokładnie czy raczej powierzchownie?
Spoiler do JL




RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 05-06-2017

Cytat:i scenę z cykaniem zdjęcia z BvS).

A co z nią nie tak?

Cytat: Film mam rozumieć tłumaczy sytuacje bogów?




RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Perfik - 06-06-2017

(05-06-2017, 22:23)Juby napisał(a):
(05-06-2017, 20:02)Mierzwiak napisał(a): - Wonder Woman:
258 recenzji / 93% pozytywnych / średnia ocena 7,6/10

- Batman Begins:
269 recenzji / 84% pozytywnych / średnia ocena 7,7/10

- Spider-Man:
236 recenzji / 89% pozytywnych / średnia ocena 7,7/10

Jak więc widzisz zarówno BB jak i SM są minimalnie lepiej ocenianymi filmami. Dlaczego ludzie nie umieją czytać informacji zawartych na tej stronie i nie rozumieją zasady jej działania? Żenada to mało powiedziane.

Doskonale to rozumiem, ale na RT byłem kilka dni temu - o czym już pisałem - kiedy WW miała ocenę ponad 8 (przy blisko 200 recenzjach), a u TopCritics nawet z 8.6. :P

Się wtrącę, bo plucie na RT to jedna z bardziej irytujących mnie spraw w naszym okołofilmowym bagienku. BZDURA. Ocenę WW na RT śledzę od pierwszych recenzji i nigdy nie podskoczyła ona na ponad 7,6 może 7,7. Nie chce mi się sprawdzać, czy byłoby to w ogóle matematycznie możliwe, żeby po dodaniu około 60 recenzji z których może z 10% było negatywnych, możliwy byłby spadek z oceny ponad 8 na 7,6. :*


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - SonnyCrockett - 06-06-2017

Ten film jest daremny i wtórny że aż pali oczy. Widziałem go 3 godziny temu i jedyne emocje jakie film wywołał to chęć darowania sobie seansu po 50 CGI akrobacji amazonek na ich tajemniczej wyspie.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 06-06-2017

(06-06-2017, 00:38)Perfik napisał(a): [quote='Juby' pid='517886' dateline='1496694190']
Się wtrącę, bo plucie na RT to jedna z bardziej irytujących mnie spraw w naszym okołofilmowym bagienku. BZDURA. Ocenę WW na RT śledzę od pierwszych recenzji i nigdy nie podskoczyła ona na ponad 7,6 może 7,7. Nie chce mi się sprawdzać, czy byłoby to w ogóle matematycznie możliwe, żeby po dodaniu około 60 recenzji z których może z 10% było negatywnych, możliwy byłby spadek z oceny ponad 8 na 7,6. :*

http://ifotos.pl/z/aqnxaax/
Film zaczynał od 8.0 i długo kręcił się między tą oceną, a 7.9. U topcritics było chyba nawet 8.8 przez jakiś czas.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Mierzwiak - 06-06-2017

Zachowujesz się jakby pierwszy raz opinie krytyków były odmienne od twojej bo naprawdę dopiero teraz zauważyłeś że to się zdarza czy... szukam innego logicznego uzasadnienia ale nic mi nie przychodzi do głowy :|

Odkrycie że filmy na RT startują czasem z wysokiego pułapu by spadać wraz z kolejnymi opiniami też godne podziwu - na screenie który wkleiłeś WW miała wtedy ledwie 36 recenzji, co chcesz udowodnić, że nie wiesz jak działa matematyka?


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 06-06-2017

Nie odwracajcie uwagi od sedna, fanboje :P



Serio wam nie przeszkadza jakim niedorobionym retardem jest Ares w tym filmie? Powtórzę -

Zdaje się, że za wysoko oceniłem :/


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 06-06-2017

Cóż, pod koniec już miałem mocno wyjebane, więc mogło mi umknąć. No ale w takim razie to kolejny w tym roku villain, który podsuwa bohaterowi co ten ma robić w sposób jednoznaczny i oczywisty, bo nikt nie miał lepszego pomysłu na to, w jaki sposób bohater sam mógłby do tego dojść. Co się będziemy wysilać, to "bóg prawdy" i chooy.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Mierzwiak - 06-06-2017

(06-06-2017, 08:54)Gieferg napisał(a): Nie odwracajcie uwagi od sedna, fanboje :P
A co jest sednem? To że twoje musi być zawsze na wierzchu? Sorry, ale miłośnik filmowych stolców z humorem polegającym na puszczaniu bąków nie jest partnerem do dyskusji o wadach jakiegokolwiek filmu.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 06-06-2017

Nie wiem nawet za bardzo co masz na myśli, ale aż przykro patrzeć, jak w tym temacie z konkretnego dyskutanta przeistaczasz się w marnego trolla.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 06-06-2017

Nie wierzę w to co napiszę, ale w pełni zgadzam sie z Giefergiem. A dyskusja z Mierzwiakiem staje się wręcz żałosna, to wyliczanie cyferkami i robienie ze mnie - osoby z którą się nie zgadza - idioty, zarzucając mi nierozumienie matematyki i działania stron internetowych, uciekając przy tym od sedna jakim jest to, że WW zebrała bardzo dobre recenzje, choć jest mega przeciętniackim blockbusterem. Powtórka z TFA, które było wychwalane przez krytyków, bo oceniano je porównując do nielubianych prequeli (i bo hajp był za duży żeby nie lubić), a tutaj bo film wyszedł lepiej w porównaniu z ubiegłorocznymi tytułami DCEU (i bo kręciła kobieta o superbohaterce).

Nie boli mnie to, że moja opinia różni się od opinii większości recenzentów, tylko to, że nawet ja - filmowy laik, który jeszcze sporo filmów nie widział - dostrzega w WW mnóstwo toporności, słabości i przeciętnej rzemieślniczej roboty, podczas gdy krytycy puszczają to mimochodem, bo kręciła kobieta, a wiadomo jaka jest sytuacja w Holly.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Mierzwiak - 06-06-2017

(06-06-2017, 10:57)Juby napisał(a): WW zebrała bardzo dobre recenzje, choć jest mega przeciętniackim blockbusterem
Jak krytycy śmieją podważać FAKT ogłoszony przez Jubego. Skandal.

(06-06-2017, 10:57)Juby napisał(a): to wyliczanie cyferkami
Stary, ja nic nie wyliczam, podaję ci to co stoi jak wół na RT, wystarczy wejść i PRZECZYTAĆ.

BB - 7,7/10
SM - 7,7/10
WW - 7,6/10

Wonder Woman jest lepiej oceniana od Batman Begins i Spider-Mana czy nie?


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Gieferg - 06-06-2017

Cytat: a tutaj bo film wyszedł lepiej w porównaniu z ubiegłorocznymi tytułami DCEU

Też kwestia dyskusyjna :P
Ogólna naiwność fabuły (nie postaci WW), drażniła mnie nieporównywalnie bardziej niż jakiekolwiek z problemów BvS.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Negatywny - 06-06-2017

Tak wysokie oceny tego filmu to jakaś akcja afirmacyjna dla filmów DCU ;)

Poprzednie były upośledzone, a ten wyszedł w miarę normalny - trochę tak jakby gruby dzieciak przebiegł kilometr w niewiele ponad 5 minut, to dalej nie są 3 minuty, ale i tak wszyscy mu klaszczą ;)


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Snuffer - 06-06-2017

Jakby naprawdę trzeba było cokolwiek dopowiadać do faktu, że Philowi podoba się nowa produkcja superhero :D


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - OGPUEE - 06-06-2017

Fanowski plakat w pytę
[Obrazek: Wonder-woman-doaly-alt-poster-art-2.jpg]


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Arahan - 06-06-2017

I takie plakaty to ja rozumiem.


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Juby - 06-06-2017

(06-06-2017, 11:12)Mierzwiak napisał(a):
(06-06-2017, 10:57)Juby napisał(a): WW zebrała bardzo dobre recenzje, choć jest mega przeciętniackim blockbusterem
Jak krytycy śmieją podważać FAKT ogłoszony przez Jubego. Skandal.

No właśnie.

(06-06-2017, 11:14)Phil napisał(a):
Cytat:Nie boli mnie to, że moja opinia różni się od opinii większości recenzentów, tylko to, że nawet ja - filmowy laik, który jeszcze sporo filmów nie widział - dostrzega w WW mnóstwo toporności, słabości i przeciętnej rzemieślniczej roboty, podczas gdy krytycy puszczają to mimochodem, bo kręciła kobieta, a wiadomo jaka jest sytuacja w Holly.

Rozumiem, że masz przecieki z zebrań redakcyjnych?

Dostałem cynk od zaufanego źródła z Warner Bros. Potwierdził wszystko o czym piszę i stwierdził, że niejaki Mierzwiak zmieni swoją ocenę (na niższą) co najmniej 2 razy w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Potwierdzone informacje.


A tymczasem Zack Snyder skomentował WW słowem "proud" i opublikował chyba najładniejszą fotkę Gal w tej roli. Oczywiście dla siebie - pozbawioną kolorów.
[Obrazek: Zack-Snyder-Wonder-Woman-Proud.jpg?quali...800&zoom=2]


RE: Wonder Woman (2017) reż. Patty Jenkins - Kuba - 06-06-2017

(06-06-2017, 15:57)OGPUEE napisał(a): Fanowski plakat w pytę
[Obrazek: Wonder-woman-doaly-alt-poster-art-2.jpg]

Wygląda, nie ukrywajmy, zajebiście :P I na dodatek bardzo pomysłowy.