Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Cyberbug 2077 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Cyberbug 2077 (/Thread-Cyberbug-2077--4920)



RE: Cyberpunk 2077 - zdzichon - 30-08-2018

Ok, to mnie zmyliło. Na tweeterze nie ma bolda, że się w jakieś gwiazdki bawią?


RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 30-08-2018

Nie podkreślenie tylko kursywa raczej (Markdown). Nie sądzę by to był sarkazm ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 30-08-2018

Dajcie ankietę (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 30-08-2018

https://www.pcgamer.com/what-were-the-best-and-worst-parts-of-the-cyberpunk-2077-demo/


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 30-08-2018

Czy tylko ja zmieniłem zdanie i uważam, po zobaczeniu dema oczywiście, że miasto miałoby +100 do klimatu gdyby jednak był spory smog?


RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 30-08-2018

Tak, tylko Ty ;]
Liczę na efektowne wykorzystanie dnia/nocy i efektów pogodowych.

I premierę w 2020 ;]


RE: Cyberpunk 2077 - Gal Anonim - 30-08-2018

Zgadzam się, Mierzwiak. Smog, dym, kurz fruwający w powietrzu. Mniam. W ogóle Gibson ma racje z tym brudem, chciałbym go dużo, bo nie wiem czy nie ostatni cyberpunk, który był dość brudny to oryginalny Deus Ex.


RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 30-08-2018

Też o tym myślałem. Ale taki zajebisty, wolumetryczny smog, odpowiednio podświetlony przez wszechobecne neony. :) Przez chwilę myślałem, że dzięki temu mogliby nawet zaoszczędzić na zasobach, ale to też nie są tanie rzeczy do obliczenia.


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 30-08-2018

Gdy bohater wychodzi na miasto jest zbyt... ładnie. To wszystko designersko jest oczywiście bardzo dobre i ma klimat, ale też nie odniosłem wrażenia że oglądam coś aż tak futurystycznego, z odpowiednią dawką brudu właśnie. Tu mi to słoneczko i doskonała widoczność jednak nie pasuje, bajeranckie Los Santos to trochę mało.

No ale mogę się "mylić" w swojej wczesnej ocenie, narzekałem że trailery BR2049 nie pokazują niczego ciekawego, że klimat nie ten, ale w kontekście filmu okazało się że wyszło genialnie. Tylko że tam smog był :P:P:P


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 30-08-2018

No ale macie tez miejsca jak obskurna kryjówka scavengerów wypełniona zimnymi, rozebranymi na części trupami, i prowadzące do niej brudne korytarze apartamentów wyglądające wypisz-wymaluj jak korytarze hotelowe z pierwszego Matrixa.

Jak dla mnie wygląd miasta jest idealny, bo tak właśnie wyglądałoby miasto futurystyczne za dnia. Widać też było, że ta ulica na która wyszła V, to pewnie była jedna z lepszych dzielnic. Pamiętajcie, że to ma być metropolia mimo wszystko, a nie jeden wielki śmietnik. W zwiastunie było pełno miesc, które po przyjrzeniu się wyglądały mega industrialnie (miejsce spotkania z Meredith), czy cyberpunkowo-azjatycko-brudnie (uliczka w któej znajdowało się biuro ripperdoca). Ta dzielnica w której znajdowła się kryjówka gangu pewnie też będzie zajebiście wyglądać nocą. Albo miejski bazar obok którego póżniej przechodziła V, który wyglądał jak miejsce, w którym wieczorem Decard mógłby wpierdalać makaron. 

Generalnie jak się przyjrzeć detalom różnych zakamarków i dzielnic, to wygląda jakby o wszystko zadbano, po prostu jak słońce praży na maksa, to nie ma przebacz, rzeczy będą wyglądać nieco przyziemniej.


RE: Cyberpunk 2077 - Mierzwiak - 31-08-2018

Jeśli mało wam tego dema to macie raz jeszcze, tym razem z komentarzem redakcji DF:




RE: Cyberpunk 2077 - Huntersky - 31-08-2018

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam fetysz dokładnego analizowania efektów graficznych. :)

To co mi się jeszcze podoba to post processing, w tym o dziwo abberacja chromatyczna, która nadaje całości lekki wygląd VHS.


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 01-09-2018

LOL, jeśli WatchMojo robi TOP10 z twojego gameplaya, to wiedz, że coś się dzieje:




RE: Cyberpunk 2077 - Mental - 01-09-2018

Metropolia wygląda idealnie. Czuć wręcz "fakturę" eighties w tym wszystkim, ale w taki fajny, niewymuszony sposób. Laska się budzi, myje zęby, wchodzi do zbrojowni, którą trzyma za drzwiami w pokoju w mieszkaniu w bloku! po czym wybiera giwerę, zakłada kurtkę i wychodzi - przecież to jest mega kult nawet bez grania.

Krytycy mają niestety w głowach zakodowane mroczne obrazy z "Blade Runnera" czy innych dystopii robionych na jedno kopyto i potem słychać jojczenie, że "nie tak wygląda miasto przyszłości", co samo w sobie jest stwierdzeniem tak kuriozalnym, że szkoda strzępić ryja na komentarz.


RE: Cyberpunk 2077 - Albertino - 01-09-2018

Wszystko wygląda zajebiście, naprawdę łykam to bez popity, ale po tym gameplayu trochę boję się o fabułę. Mam nadzieję, że dadzą radę.

Voice acting (choć też nie zawsze) to w zasadzie jedyna słaba rzecz w tym demie. No i jak ogólnie nie lubię FPS-ów, więc jak będzie dużo strzelania to też będę raczej rozczarowany.


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 02-09-2018

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/9bxfv2/some_observations_after_watching_the_gameplay/


RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 06-09-2018




RE: Cyberpunk 2077 - Kluski - 21-10-2018

Kanye śledzi konto Cyberpunka na Twitterze:

https://twitter.com/gamebowski/status/1053688776709599232

od razu widać, ze swój chłop ;)


RE: Cyberpunk 2077 - Proteus - 16-03-2019

Jeżeli to prawda, a nie jedynie głupia plota, to "mają rozmach, skurwisyny".

https://gameranx.com/updates/id/171822/article/reports-claim-lady-gaga-was-spotted-at-cd-projekt-reds-studio-collaboration-for-cyberpunk-2077-on-the-horizon/


RE: Cyberpunk 2077 - Badus - 16-03-2019

Chętnie zobaczyłbym ją w roli zbliżonej do Elizy z "Deus Ex", czyli NPC silnie zakorzeniony w świecie gry, ale niekoniecznie wchodzący w interakcję z samym graczem.
Oby nie skończyło się na jakiejś pojedynczej bieda piosence.