Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Oscary 2020 - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Oscary 2020 (/Thread-Oscary-2020--5186)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020

Ok, kończmy to już...


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Ależ ona ma irytujący głos.


RE: Oscary 2020 - phonik - 10-02-2020

https://www.vice.com/en_us/article/v743gm/the-best-reactions-to-eminems-performance-of-lose-yourself-at-the-oscars
LOL


RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020

Ona to na poczekaniu wymyśla, nie?


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Cytat:https://www.vice.com/en_us/article/v743gm/the-best-reactions-to-eminems-performance-of-lose-yourself-at-the-oscars

LOL
A ja tam widziałem ludzi gibających się do rytmu jak rezusy. A Adele Dazim niech tak nie krzywi ryja, jej występ nie był w 1/10 tak dobry.


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

Piraci z Karaibów? WTF?! Co jest w tym roku z tym podkładem muzycznym. To przecież nie ma najmniejszego sensu! xD


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

Ocenzurowali Jokera! Tak ABC DISNEY i Fuck to brzydkie słowo. xD


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

O KURŁA :D

TAAAAAK! Genialnie! :D


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Nie.
NIE!!!
Powiedzcie, że znowu zamienili koperty.


RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020

Tak!

Ale trochę wkurwiony jestem, bo miałem postawić na niego kasę ale nie zdążyłem :(


RE: Oscary 2020 - srebrnik - 10-02-2020

Ale zajebiście


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

A żeby Japońce znowu najechały wam kraj.


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

W końcu wygrał nie tylko najlepszy film w stawce, ale także mój ulubiony film roku. Super, idealnie :)


RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 10-02-2020

YES, KU*WA!!!!!


RE: Oscary 2020 - simek - 10-02-2020

Ekstra :)


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Okej. Podsumowując wieczór: żenada, parodia i nienawidzę was wszystkich.
To do następnego roku.


RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020

Dzięki za wspólnie spędzone kilka godzin :) Było momentami żenująco, ale wszystko dobrze się skończyło. Dobrej nocy :D


RE: Oscary 2020 - Norton - 10-02-2020

Pierwszy raz od czasu No Country For Old Men wygrał film wyborny. Drugi plan to pomyłki, ale lubię i Pitta i Dern, więc fajnie, że dostali za całokształt. Renee kiepska, Phoenix mógłby mówić trochę mniej (ale i tak jest wybitnym aktorem). Gali nie oglądałem (sprawdziłem tylko spicze w głównych kategoriach) i zakładam, że nie była ciekawa.

Steve McQueen nie dostał Oscara za reżyserię - to tak na marginesie.

Edycja:

Bong zgarnął dziś w sumie cztery statuetki. Czy to rekord?


RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020

OK tradycyjnie uważam, że zmarnowałem noc na żenującą galę, ale dzięki Wam, Waszym komentarzom był to mile spędzony czas i pewnie do następnego razu. Mimo całej otoczki Oscar dla Hildur jak najbardziej zasłużony i bardzo się z niego cieszę. 

To do następnego razu, życzę spokojnej nocy/dnia i teraz mi trochę głupio, że spędziłem ten weekend między innymi w berlińskich kawiarniach, robiąc sobie #coffeeporn i fotki kaw z dużą ilością MLEKA na Instagram. Najmocniej przepraszam :(

[Obrazek: 22291385_1598525580205148_12490709488964...e=5ECBC08F]


RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020

Cytat:Bong zgarnął dziś w sumie cztery statuetki. Czy to rekord?
Liczbowo na równi z Disneyem, ale w ważniejszych kategoriach.
Wygrał film może i znakomity, ale pokonał skończone arcydzieło.