![]() |
|
Oscary 2020 - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Oscary 2020 (/Thread-Oscary-2020--5186) |
RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020 Ok, kończmy to już... RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Ależ ona ma irytujący głos. RE: Oscary 2020 - phonik - 10-02-2020 https://www.vice.com/en_us/article/v743gm/the-best-reactions-to-eminems-performance-of-lose-yourself-at-the-oscars LOL RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020 Ona to na poczekaniu wymyśla, nie? RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Cytat:https://www.vice.com/en_us/article/v743gm/the-best-reactions-to-eminems-performance-of-lose-yourself-at-the-oscarsA ja tam widziałem ludzi gibających się do rytmu jak rezusy. A Adele Dazim niech tak nie krzywi ryja, jej występ nie był w 1/10 tak dobry. RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 Piraci z Karaibów? WTF?! Co jest w tym roku z tym podkładem muzycznym. To przecież nie ma najmniejszego sensu! xD RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 Ocenzurowali Jokera! Tak ABC DISNEY i Fuck to brzydkie słowo. xD RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 O KURŁA :D TAAAAAK! Genialnie! :D RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Nie. NIE!!! Powiedzcie, że znowu zamienili koperty. RE: Oscary 2020 - Grievous - 10-02-2020 Tak! Ale trochę wkurwiony jestem, bo miałem postawić na niego kasę ale nie zdążyłem :( RE: Oscary 2020 - srebrnik - 10-02-2020 Ale zajebiście RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 A żeby Japońce znowu najechały wam kraj. RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 W końcu wygrał nie tylko najlepszy film w stawce, ale także mój ulubiony film roku. Super, idealnie :) RE: Oscary 2020 - Kryst_007 - 10-02-2020 YES, KU*WA!!!!! RE: Oscary 2020 - simek - 10-02-2020 Ekstra :) RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Okej. Podsumowując wieczór: żenada, parodia i nienawidzę was wszystkich. To do następnego roku. RE: Oscary 2020 - Pelivaron - 10-02-2020 Dzięki za wspólnie spędzone kilka godzin :) Było momentami żenująco, ale wszystko dobrze się skończyło. Dobrej nocy :D RE: Oscary 2020 - Norton - 10-02-2020 Pierwszy raz od czasu No Country For Old Men wygrał film wyborny. Drugi plan to pomyłki, ale lubię i Pitta i Dern, więc fajnie, że dostali za całokształt. Renee kiepska, Phoenix mógłby mówić trochę mniej (ale i tak jest wybitnym aktorem). Gali nie oglądałem (sprawdziłem tylko spicze w głównych kategoriach) i zakładam, że nie była ciekawa. Steve McQueen nie dostał Oscara za reżyserię - to tak na marginesie. Edycja: Bong zgarnął dziś w sumie cztery statuetki. Czy to rekord? RE: Oscary 2020 - Lawrence - 10-02-2020 OK tradycyjnie uważam, że zmarnowałem noc na żenującą galę, ale dzięki Wam, Waszym komentarzom był to mile spędzony czas i pewnie do następnego razu. Mimo całej otoczki Oscar dla Hildur jak najbardziej zasłużony i bardzo się z niego cieszę. To do następnego razu, życzę spokojnej nocy/dnia i teraz mi trochę głupio, że spędziłem ten weekend między innymi w berlińskich kawiarniach, robiąc sobie #coffeeporn i fotki kaw z dużą ilością MLEKA na Instagram. Najmocniej przepraszam :(
RE: Oscary 2020 - Paszczak - 10-02-2020 Cytat:Bong zgarnął dziś w sumie cztery statuetki. Czy to rekord?Liczbowo na równi z Disneyem, ale w ważniejszych kategoriach. Wygrał film może i znakomity, ale pokonał skończone arcydzieło. |