![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - military - 18-06-2011 Bitwa pod Wiedniem? Historia Roja? Ja pier... Gdyby Polacy kręcili Braveheart, miałby tytuł "William Wallace 1270 - 1305". RE: Zapowiedzi - Motoduf - 18-06-2011 Jeszcze a propos "Prosto z nieba" - czy ktoś to w ogóle widział? Weszło do kin wtedy, kiedy miało? Bo czekałem na ten film z zapartym tchem, spodziewając się najgorszego gniota w życiu, a tymczasem od oficjalnej premiery minęło kilka tygodni, a w całym trójmieście filmu jak nie było, tak nie ma. RE: Zapowiedzi - Mental - 18-06-2011 Kiedyś chodziły ploty, że "Bitwę pod Wiedniem" miał Gibson realizować. Niestety ta plotka okazała się wyjątkowo nieprawdziwa :( RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 18-06-2011 Nie realizować tylko zagrać Sobieskiego. Oczywiście nic nie wyszło. A jeżeli chodzi o Bitwę to jest szansa, że nie wyjdzie żenada, bo polski wkład ogranicza się do paru aktorów i pokrycia części budżetu. RE: Zapowiedzi - Danus - 18-06-2011 (16-06-2011, 12:50)Hitch napisał(a): Nie poprawiaj mnie, jeśli nie wiesz, co miałem na myśli. Nie chodziło mi o kłucie igiełką, tylko potężne rozkuwanie. I pokaż mi, gdzie jestem chamski dla ludzi, którym się to nie należy. Ten post to wyżyny 100 % hipokryzji. Hitch jesteś mistrz. RE: Zapowiedzi - Mental - 18-06-2011 Azgaroth napisał(a):Nie realizować tylko zagrać Sobieskiego. Film, w którym gra Gibson, jest także przez Gibsona realizowany - może nie w 100%, ale w 50% na pewno. Wszystkie najlepsze motywy mega infantylnego "Patrioty" Emmericha pochodzą od Gibsona, jedno z największych arcydzieł światowej kinematografii po roku 1903, czyli "Payback", także został przemontowany przez Mela i Mel dodał do niego dwadzieścia ton epy i trzy tony wysokooktanowego paliwa od Texaco. RE: Zapowiedzi - shamar - 18-06-2011 Gibson miał być zamieszany w Victory. Tu mamy ponoć historie jakiegoś włoskiego księdza a Polacy są tylko tłem. RE: Zapowiedzi - Motoduf - 18-06-2011 (18-06-2011, 16:14)Mental napisał(a): Kiedyś chodziły ploty, że "Bitwę pod Wiedniem" miał Gibson realizować. Niestety ta plotka okazała się wyjątkowo nieprawdziwa :( Kiedyś chodziły też ploty, że Gibson ma realizować film o księdzu Henryku Jankowskim. Te ploty też okazały się nieprawdziwe, akurat w tym wypadku na szczęście ;) RE: Zapowiedzi - Mental - 18-06-2011 No i o ile to był akurat wymysł wybitnie z dupy jakiegoś klechy, w który wierzył chyba tylko sam zainteresowany padre Don Jankowski, to już pomysł z tym, żeby Gibson kręcił widowisko historyczne o starciu cywilizacji chrześcijańskiej z islamem, był pomysłem znakomitym, jedynym w swoim rodzaju i szkoda, że nie wypalił. Pamiętam, że swego czasu sam się napaliłem na ten projekt i już prawie uwierzyłem w możliwość jego realziacji. RE: Zapowiedzi - soldamn - 19-06-2011 angielski tytuł bitwy pod wiedniem to "September Eleven 1683" :D (swoją drogą dopiero teraz zauważyłem, że ta bitwa to 9/11. I nawet strony w gruncie rzeczy te same strony walczą). A to z Gibsonem, to przecież była plotka. I to taka grubymi nićmi szyta, nie zdziwiłbym się, gdyby on nawet nigdy w życiu nie słyszał o pomyśle nakręcenia takiego filmu. Nie pierwszy i nie ostatni raz polscy dziennikarze rozmarzyli się :) RE: Zapowiedzi - Kaczor - 23-06-2011 Która to już próba? J-23 ma być jak "Szeregowiec Ryan" i James Bond Stanisław Mikulski i Emil Karewicz zagrają w filmowej ekranizacji serialu "Stawka większa niż życie". Reżyserem jest twórca "Pitbulla" Patryk Vega, scenariusz napisał autor "Psów" Władysław Pasikowski Mikulski, jak przed laty, wcieli się w rolę Klossa, zaś Karewicz - w Hermanna Brunnera. - Obaj panowie, mimo wieku, mają wciąż świetną kondycję, emanują fantastyczną energią. Brali już udział m.in. w scenach z użyciem efektów specjalnych, na przykład w sekwencji zawalenia się latarni morskiej. Wykonali wiele ujęć bez dublerów kaskaderskich. Rzucali się na grube materace, gdy nad ich głowami przelatywały spreparowane odłamki po eksplozji - przekonuje Patryk Vega. Obraz pod tytułem "Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć", będzie nowoczesnym szpiegowskim filmem wojennym. Ma przypominać kombinację "Szeregowca Ryana" i "Jamesa Bonda". Premiera kinowa polskiej superprodukcji planowana jest na pierwszą połowę 2012 r. Scenariusz przygotował Władysław Pasikowski, autor takich filmów jak "Kroll", "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew". W obsadzie, obok Mikulskiego i Karewicza, pojawią się m.in.: Daniel Olbrychski, Wojciech Mecwaldowski, Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Woronowicz. Reżyser nie chce wyjawiać szczegółów na temat fabuły powstającego filmu i opowiadać o przygodach głównych bohaterów, szykuje bowiem niespodziankę dla widzów. - Mogę tylko powiedzieć, że nasz film będzie bardziej realistyczny w stosunku do serialowego pierwowzoru. To nowoczesne kino, pełne efektów specjalnych. Powstające na bazie znakomitego, pisanego przez kilka lat scenariusza. Wierzę, że będzie to megahit - powiedział Vega. Rzeczpospolita/PAP RE: Zapowiedzi - Mental - 24-06-2011 Cytat:Obraz pod tytułem "Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć", będzie nowoczesnym szpiegowskim filmem wojennym. Ma przypominać kombinację "Szeregowca Ryana" i "Jamesa Bonda". Ech, te polskie plany - prawie jak lot w kosmos z jednoczesną penetracja wnętrza ziemi :) RE: Zapowiedzi - shamar - 24-06-2011 Film będzie się dział podczas wojny ? Rozumiem, że nie będzie kontynuacją serialu. Czyżby dziadki się tak postarzały przez te parę lat ? RE: Zapowiedzi - military - 24-06-2011 Smutny to kraj, w którym mówiąc o filmie najbardziej podkreśla się fakt, że będzie tam Efekt Specjalny. I porównuje się film do 14-letniego filmu wojennego, a następnie do 50-letniej serii s-f, jednocześnie stawiając na "realizm". RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 24-06-2011 Mnie w ogóle śmieszy to przywoływanie amerykańskich hitów. Co to w ogóle znaczy "jak Szeregowiec Ryan"? Film tak zrealizowany i wyreżyserowany jak ten u nas nigdy nie powstanie, więc o co chodzi? O to że aktorzy będą nosić podobne kostiumy? A może zdjęcia będą podobnie wystylizowane? RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 24-06-2011 Że będą starzy ludzie na cmentarzu wspominający wojnę. Jak w "Ryanie". RE: Zapowiedzi - Snappik - 24-06-2011 Jest waląca się latarnia morska - jest epa. RE: Zapowiedzi - Mefisto - 24-06-2011 Polska superprodukcja? Przeca to oksymoron. W ogóle aż dziw bierze, że skoro jest latarnia morska, to nie nawiązali do Shutter Island :P RE: Zapowiedzi - Azgaroth - 24-06-2011 Nie znasz się, to będzie nawiązanie do Latarnika Sienkiewicza :) RE: Zapowiedzi - Kaczor - 03-07-2011 Rozbawiła mnie okrutnie zapowiedź kolejnej polskiej superprodukcji 3D - pt. "Czterej pancerni i pies" (!). Tak, niejaki Łukasz Karwowski szuka pieniędzy na kontynuację przygód pancernych. Film ma dziać się w '45 roku, po wydarzeniach z serialu - dzielna załoga i pies będą szukać nazi-wunderwaffe w Górach Sowich jak to określił reżyser "w stylu Indiany Jonesa i Złota dla zuchwałych". Stawiam kiszone ogórki przeciwko małosolnym że ta produkcja dołączy do nowych "Krzyżaków", nowego "Klossa" albo filmu o powstaniu warszawskim. |