![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Hitch - 06-08-2012 Cytat:DLC dostają średnie oceny Już tam pal licho "Harley's Revenge", ale warto dla chociażby już domyślnie dogranych kostiumów z TAS i "Beyond". No i wypróbowałem grę na PC, więc czekanie aż tak bardzo mi nie doskwiera :) RE: Gry - military - 06-08-2012 Cytat:Znaczy w Armę i Operation Flashpoint grałeś na Xboxie? Tak.:) ![]() ![]() Generalnie jeśli w coś da się zagrać na konsoli - gram na konsoli (chyba że konwersja jest tragiczna). W przypadku Army nie mam wielkiego wyboru, prawda? RE: Gry - Gal Anonim - 06-08-2012 Fani zrobili Thiefa w Doomie 3 i do tego cała masę misji: http://www.thedarkmod.com/missions/ RE: Gry - Hitch - 07-08-2012 #! Niesamowite, co zapaleńcy potrafili zrobić ze starusieńkim silnikiem "Duke Nukem 3D"... RE: Gry - military - 07-08-2012 Otoczenie wygląda fajnie, ale wrogów i łapę z giwerą wolałem w glorious 2D. RE: Gry - Hitch - 07-08-2012 To cały czas jest work in progress. Łapa z pistoletem i strzelbą wyglądają już lepiej. Warto coraz sprawdzić stronkę pod kątem apdejtów. hrp.duke4.net RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 07-08-2012 Hitch napisał(a):Szczerze wątpię. Rocksteady bardzo pieczołowicie nakreśla świat gry i subtelnie zapowiada, co będzie w sequelach. Zaczynam w to wątpić: Nowy Batman z innym scenarzystą Jeśli brać te plotki serio, to nie bardzo mi się na chwilę obecną podoba droga, jaką zdają się obierać twórcy tej serii... RE: Gry - Hitch - 07-08-2012 To byłby strzał w stopę dziesięciolecia. Pozbycie się Diniego (autora scenariuszy najlepszych odcinków TASu i "Lostów") i zmiana świata gry na jakieś gej porno z lat '60 wróży syf pokroju "Batman: Brave and Bold" czy jak to gówno się tam nazywało. RE: Gry - Gal Anonim - 07-08-2012 Ja jestem bardzo ciekaw tej zmiany. Grę ciągle robi Rocksteady, więc ciekaw jestem czy będzie to przeniesienie mechaniki z gier "Arkham..." w świat Batmana lat 60-ych, czy coś zupełnie innego. To pierwsze byłoby bardzo interesujące. A Brave and the Bold to nie syf, tylko komediowy pastisz. Bardzo sprawnie zrobiony zresztą. RE: Gry - Joe Chip - 07-08-2012 Chętnie bym zobaczył ten remake: http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/31/doczekamy-sie-remakeu-gry-blood RE: Gry - military - 07-08-2012 Niech zrobią tak dobrą konwersję na X360, jak DN3D (konwersja lepsza od oryginału), a będę w niebiosach. RE: Gry - Gal Anonim - 07-08-2012 Jason, Jeff i Korey ze Spill.com grają w Slender, horror przygodówke o Slendermanie :) http://my.spill.com/profiles/blogs/happy-hour-slender A tu inne filmiki godzinne z grania, niektore naprawde swietne: http://my.spill.com/profiles/blogs/the-loading-bar-happy-hour-archive A tu Achievement Hunter: RE: Gry - Ash - 07-08-2012 Cytat:Niech zrobią tak dobrą konwersję na X360, jak DN3D (konwersja lepsza od oryginału),A to ciekawe, niby pod jakim względem na konwersja była lepsza od oryginału? :) Anyway, w tekście Gamezilli pada nazwisko Jace Hall, jednego z twórców Blooda. Pewnie nie wielu z was wie, ale JH prowadzi swój własny show (internetowy) poświęcony branży gier komputerowych, w jednym odcinku z 2008 roku odwiedził nawet siedzibe firmy 3DRealms, i miał zaszczyt zagrać w Duke Nukem Forever. Korzystając z okazji zadał twórcom Duka bardzo ważne pytanie - "What the fuck is taking so long?" Kozak! :) RE: Gry - military - 07-08-2012 Cytat:A to ciekawe, niby pod jakim względem na konwersja była lepsza od oryginału? :) Sterowania. No i była wersja razem z dodatkiem.:) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 10-08-2012 Na moim, a w zasadzie naszym blogu ruch coraz większy - pozostajemy w nurcie RPG - tym razem świetny tekst imć Galadha dotyczący Risen. Zapraszam do lektury, komentowania i lubienia na fejsie ;-) A tu trailer GTAV "odtworzony" w realiach Battlefield 3 :) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xe2K0lV6IIQ[/youtube]
RE: Gry - military - 11-08-2012 Ace Combat: Assault Horizon - to, co się w tej grze wyczynia na ekranie, przechodzi ludzkie pojęcie. Walka w ekstremalnym zbliżeniu, pokazana w bardzo filmowy sposób, a jednocześnie dają 100% kontroli i wolności. Samolot nie tkwi pośrodku ekranu; podczas momentów, w których siedzisz komuś na ogonie, kamera najeżdża na broń, której akurat używasz, i pokazuje ostrzał w zbliżeniu, a czasem podąża za wystrzeloną rakietą. Jeśli wykończysz ważnego wroga, widzisz przez chwilę jego zniszczenie w slo-mo - odłamki latają, czasem ciała wypadają z kabiny, ekran jest spryskiwany plamami oleju. Po prostu rzeź, która w akcji wygląda obłędnie.:) ![]() Ten screen z gameplayu jest bardziej dynamiczny niż większość gier w akcji.:) Misje są długie i dynamiczne - cele zmieniają się wielokrotnie, co zadanie robi się coś innego. Poza tym są etapy, w których gra się strzelcem pokładowym albo pilotuje helikopter. Fabuła wreszcie odchodzi od fikcyjnych krajów i ma miejsce w "prawdziwym" świecie. Jest sporo scenek w bazie, w których można się wczuć w klimat. Są całkiem fajni bohaterowie. Krótko: 174/10. Najbardziej dynamiczna gra, w jaką kiedykolwiek grałem, i chyba najlepsza powietrzna strzelanka, z jaką się zetknąłem. Jedna z najlepszych gier generacji. Jedna z najlepszych gier ever (oczywiście pod warunkiem, że lubicie tego typu gry). A, no i muzyka - jeden z najlepszych, pompujących adrenalinę soundtracków. Który jest dorzucony na płycie do Limited Edition. Która chodzi za grosze, bo gra nie sprzedała się zbyt dobrze. [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ovtwXGhgeYY[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oSfB1RErwj8[/youtube] RE: Gry - Gal Anonim - 13-08-2012 Mój boże, mistrzostwo :) http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_971119&feature=iv&src_vid=Kk9oa_PiXAk&v=tw7CKnfk4JY RE: Gry - military - 14-08-2012 Batman: Arkham City - na razie pograłem ok. 3 godziny, ale widzę różnice między AA a AC. I to spore różnice. Zacznijmy od tego, że gra mnie przytłoczyła: kiedy już wbiłem się w strój Batmana i mogłem iść WSZĘDZIE, rozwiązywać zagadki Riddlera, robić misje poboczne - poczułem się dość zdezorientowany. Nie ma tu zbyt dobrego tutoriala, a wprowadzenie do gry nie przebiega tak gładko, jak w poprzedniej części, która po kolei uczyła korzystania ze wszystkich możliwości. Gdybym nie grał w AA, pewnie byłbym początkowo zniechęcony. Tak samo walka - zero wprowadzenia; musiałem sobie dość długo przypominać, o co chodzi, bo dostawałem po dupie od pierwszych chwil (gram na hardzie). Nie mówiąc o tym, że nie wspomnieli ani słowem o skradaniu (nawet kiedy trzeba było się skradać). Słowem: mechanika gry nadal jest świetna, ale brakuje wprowadzenia w ten ogrom możliwości. Druga sprawa: nawigacja po mapie/menusach - wygodniejsza była w pierwowzorze. W AC korzystanie z miliona pod-menusów jest uciążliwe. Po prostu gorzej je zaprojektowano, choć rozumiem, że zmiany były potrzebne, bo dodano tam mnóstwo nowych rzeczy. Mimo wszystko trudno się w tym połapać, a wizualnie jest gorzej. Menusy są po prostu brzydkie, kiedy w AA kipiały od klimatu. HUD też zbrzydł, a licznik combosów stał się tak mały, że trzeba odrywać wzrok od akcji, żeby sprawdzić, czy można już wykończyć kogoś specjalem. Tyle narzekania. Teraz zalety: - miasto wygląda FENOMENALNIE. Grafika to szczyt szczytów; nie wyobrażam sobie, żeby ta gra wyglądała jeszcze lepiej; - walka z 15-20 przeciwnikami - fajna sprawa. Choć za dużo tutaj polegania na kontrach, ale to może być wina tego, że gram na hardzie - nie ma czasu na wyprowadzenie ciosu, bo trzeba ciągle kontrować. Mimo wszystko fajna bitka; - klimat i grywalność - po prostu trudno się oderwać. Na koniec trochę narzekania: - deVito był tak dobrym Pingwinem, że wszystkie inne wcielenia tej postaci są słabe. Pingwin z AC jest jakiś taki... bez wyrazu; - Bane wygląda dużo gorzej niż w AA. WTF?; - nadal nie ma Batmobila; - chcę całe Gotham i jaskinię, god dammit! Po 3 godzinach gra mi się bardzo podoba, aczkolwiek AA podobała mi się jeszcze bardziej. RE: Gry - military - 14-08-2012 Cytat:serio? nie zauważyłem żadnej różnicy... Chyba kwestia oświetlenia, w jakim został pokazany. AA: ![]() AC:
RE: Gry - patyczak - 14-08-2012 Ja mam chyba 56 procent tylko:/ Zagadki w tej części wydają mi się o wiele trudniejsze - pewnie wynika to z większego obszaru gry. |