Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Hitch - 06-08-2012

Cytat:DLC dostają średnie oceny

Już tam pal licho "Harley's Revenge", ale warto dla chociażby już domyślnie dogranych kostiumów z TAS i "Beyond". No i wypróbowałem grę na PC, więc czekanie aż tak bardzo mi nie doskwiera :)


RE: Gry - military - 06-08-2012

Cytat:Znaczy w Armę i Operation Flashpoint grałeś na Xboxie?

Tak.:)

[Obrazek: operation_flashpoint_elite_frontcover_la...wzB6GS.jpg][Obrazek: 1253066067-Operation_Flashpoint_Dragon_Rising.jpg]

Generalnie jeśli w coś da się zagrać na konsoli - gram na konsoli (chyba że konwersja jest tragiczna). W przypadku Army nie mam wielkiego wyboru, prawda?


RE: Gry - Gal Anonim - 06-08-2012

Fani zrobili Thiefa w Doomie 3 i do tego cała masę misji:



http://www.thedarkmod.com/missions/


RE: Gry - Hitch - 07-08-2012

#!

Niesamowite, co zapaleńcy potrafili zrobić ze starusieńkim silnikiem "Duke Nukem 3D"...


RE: Gry - military - 07-08-2012

Otoczenie wygląda fajnie, ale wrogów i łapę z giwerą wolałem w glorious 2D.


RE: Gry - Hitch - 07-08-2012

To cały czas jest work in progress. Łapa z pistoletem i strzelbą wyglądają już lepiej. Warto coraz sprawdzić stronkę pod kątem apdejtów.

hrp.duke4.net


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 07-08-2012

Hitch napisał(a):Szczerze wątpię. Rocksteady bardzo pieczołowicie nakreśla świat gry i subtelnie zapowiada, co będzie w sequelach.

Zaczynam w to wątpić:

Nowy Batman z innym scenarzystą

Jeśli brać te plotki serio, to nie bardzo mi się na chwilę obecną podoba droga, jaką zdają się obierać twórcy tej serii...




RE: Gry - Hitch - 07-08-2012

To byłby strzał w stopę dziesięciolecia. Pozbycie się Diniego (autora scenariuszy najlepszych odcinków TASu i "Lostów") i zmiana świata gry na jakieś gej porno z lat '60 wróży syf pokroju "Batman: Brave and Bold" czy jak to gówno się tam nazywało.


RE: Gry - Gal Anonim - 07-08-2012

Ja jestem bardzo ciekaw tej zmiany. Grę ciągle robi Rocksteady, więc ciekaw jestem czy będzie to przeniesienie mechaniki z gier "Arkham..." w świat Batmana lat 60-ych, czy coś zupełnie innego. To pierwsze byłoby bardzo interesujące.

A Brave and the Bold to nie syf, tylko komediowy pastisz. Bardzo sprawnie zrobiony zresztą.


RE: Gry - Joe Chip - 07-08-2012

Chętnie bym zobaczył ten remake:

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2012/31/doczekamy-sie-remakeu-gry-blood


RE: Gry - military - 07-08-2012

Niech zrobią tak dobrą konwersję na X360, jak DN3D (konwersja lepsza od oryginału), a będę w niebiosach.


RE: Gry - Gal Anonim - 07-08-2012

Jason, Jeff i Korey ze Spill.com grają w Slender, horror przygodówke o Slendermanie :)

http://my.spill.com/profiles/blogs/happy-hour-slender

A tu inne filmiki godzinne z grania, niektore naprawde swietne:

http://my.spill.com/profiles/blogs/the-loading-bar-happy-hour-archive

A tu Achievement Hunter:




RE: Gry - Ash - 07-08-2012

Cytat:Niech zrobią tak dobrą konwersję na X360, jak DN3D (konwersja lepsza od oryginału),
A to ciekawe, niby pod jakim względem na konwersja była lepsza od oryginału? :)
Anyway, w tekście Gamezilli pada nazwisko Jace Hall, jednego z twórców Blooda. Pewnie nie wielu z was wie, ale JH prowadzi swój własny show (internetowy) poświęcony branży gier komputerowych, w jednym odcinku z 2008 roku odwiedził nawet siedzibe firmy 3DRealms, i miał zaszczyt zagrać w Duke Nukem Forever. Korzystając z okazji zadał twórcom Duka bardzo ważne pytanie - "What the fuck is taking so long?"



Kozak! :)


RE: Gry - military - 07-08-2012

Cytat:A to ciekawe, niby pod jakim względem na konwersja była lepsza od oryginału? :)

Sterowania. No i była wersja razem z dodatkiem.:)


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 10-08-2012

Na moim, a w zasadzie naszym blogu ruch coraz większy - pozostajemy w nurcie RPG - tym razem świetny tekst imć Galadha dotyczący Risen. Zapraszam do lektury, komentowania i lubienia na fejsie ;-)


A tu trailer GTAV "odtworzony" w realiach Battlefield 3 :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xe2K0lV6IIQ[/youtube]



RE: Gry - military - 11-08-2012

Ace Combat: Assault Horizon - to, co się w tej grze wyczynia na ekranie, przechodzi ludzkie pojęcie. Walka w ekstremalnym zbliżeniu, pokazana w bardzo filmowy sposób, a jednocześnie dają 100% kontroli i wolności. Samolot nie tkwi pośrodku ekranu; podczas momentów, w których siedzisz komuś na ogonie, kamera najeżdża na broń, której akurat używasz, i pokazuje ostrzał w zbliżeniu, a czasem podąża za wystrzeloną rakietą. Jeśli wykończysz ważnego wroga, widzisz przez chwilę jego zniszczenie w slo-mo - odłamki latają, czasem ciała wypadają z kabiny, ekran jest spryskiwany plamami oleju. Po prostu rzeź, która w akcji wygląda obłędnie.:)

[Obrazek: ace-combat-assault-horizon_73930_acecomb...izon-7.jpg]

Ten screen z gameplayu jest bardziej dynamiczny niż większość gier w akcji.:)


Misje są długie i dynamiczne - cele zmieniają się wielokrotnie, co zadanie robi się coś innego. Poza tym są etapy, w których gra się strzelcem pokładowym albo pilotuje helikopter. Fabuła wreszcie odchodzi od fikcyjnych krajów i ma miejsce w "prawdziwym" świecie. Jest sporo scenek w bazie, w których można się wczuć w klimat. Są całkiem fajni bohaterowie.

Krótko: 174/10. Najbardziej dynamiczna gra, w jaką kiedykolwiek grałem, i chyba najlepsza powietrzna strzelanka, z jaką się zetknąłem. Jedna z najlepszych gier generacji. Jedna z najlepszych gier ever (oczywiście pod warunkiem, że lubicie tego typu gry).

A, no i muzyka - jeden z najlepszych, pompujących adrenalinę soundtracków. Który jest dorzucony na płycie do Limited Edition. Która chodzi za grosze, bo gra nie sprzedała się zbyt dobrze.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ovtwXGhgeYY[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oSfB1RErwj8[/youtube]


RE: Gry - Gal Anonim - 13-08-2012

Mój boże, mistrzostwo :)



http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_971119&feature=iv&src_vid=Kk9oa_PiXAk&v=tw7CKnfk4JY


RE: Gry - military - 14-08-2012

Batman: Arkham City - na razie pograłem ok. 3 godziny, ale widzę różnice między AA a AC. I to spore różnice. Zacznijmy od tego, że gra mnie przytłoczyła: kiedy już wbiłem się w strój Batmana i mogłem iść WSZĘDZIE, rozwiązywać zagadki Riddlera, robić misje poboczne - poczułem się dość zdezorientowany. Nie ma tu zbyt dobrego tutoriala, a wprowadzenie do gry nie przebiega tak gładko, jak w poprzedniej części, która po kolei uczyła korzystania ze wszystkich możliwości. Gdybym nie grał w AA, pewnie byłbym początkowo zniechęcony. Tak samo walka - zero wprowadzenia; musiałem sobie dość długo przypominać, o co chodzi, bo dostawałem po dupie od pierwszych chwil (gram na hardzie). Nie mówiąc o tym, że nie wspomnieli ani słowem o skradaniu (nawet kiedy trzeba było się skradać). Słowem: mechanika gry nadal jest świetna, ale brakuje wprowadzenia w ten ogrom możliwości.

Druga sprawa: nawigacja po mapie/menusach - wygodniejsza była w pierwowzorze. W AC korzystanie z miliona pod-menusów jest uciążliwe. Po prostu gorzej je zaprojektowano, choć rozumiem, że zmiany były potrzebne, bo dodano tam mnóstwo nowych rzeczy. Mimo wszystko trudno się w tym połapać, a wizualnie jest gorzej. Menusy są po prostu brzydkie, kiedy w AA kipiały od klimatu. HUD też zbrzydł, a licznik combosów stał się tak mały, że trzeba odrywać wzrok od akcji, żeby sprawdzić, czy można już wykończyć kogoś specjalem.

Tyle narzekania. Teraz zalety:
- miasto wygląda FENOMENALNIE. Grafika to szczyt szczytów; nie wyobrażam sobie, żeby ta gra wyglądała jeszcze lepiej;
- walka z 15-20 przeciwnikami - fajna sprawa. Choć za dużo tutaj polegania na kontrach, ale to może być wina tego, że gram na hardzie - nie ma czasu na wyprowadzenie ciosu, bo trzeba ciągle kontrować. Mimo wszystko fajna bitka;
- klimat i grywalność - po prostu trudno się oderwać.

Na koniec trochę narzekania:
- deVito był tak dobrym Pingwinem, że wszystkie inne wcielenia tej postaci są słabe. Pingwin z AC jest jakiś taki... bez wyrazu;
- Bane wygląda dużo gorzej niż w AA. WTF?;
- nadal nie ma Batmobila;
- chcę całe Gotham i jaskinię, god dammit!

Po 3 godzinach gra mi się bardzo podoba, aczkolwiek AA podobała mi się jeszcze bardziej.


RE: Gry - military - 14-08-2012

Cytat:serio? nie zauważyłem żadnej różnicy...

Chyba kwestia oświetlenia, w jakim został pokazany.

AA:
[Obrazek: batman-arkham-asylum-20090624090322677.jpg]

AC:
[Obrazek: Bane_Arkham_City.jpg]


RE: Gry - patyczak - 14-08-2012

Ja mam chyba 56 procent tylko:/

Zagadki w tej części wydają mi się o wiele trudniejsze - pewnie wynika to z większego obszaru gry.