![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - patyczak - 15-09-2012 Zgadzam się z tym zarzutem. Fabuła Arkham City wydaje się tylko pretekstem do zaprezentowania jak największej ilości złoczyńców z uniwersum Batmana. Może nie jest jakoś tragicznie zła, ale jest chaotyczna. Poszczególne historie są świetne, ale nie ma nad nimi jakiejś wiążącej idei. W pierwszej części Joker był głównym przeciwnikiem i wszystko było mu podporządkowane. A tutaj powrzucano to tygla zbyt dużo składników i wymieszano. Wszystko wydaje się tak samo ważne i przez to rozmywa się trzon historii. W AA mieliśmy prawdziwą, fascynującą historię. W AC mamy zbiór misji pobocznych. Ale i tak jest super - gameplay jest tak zajebisty, że wybaczam niezachwycającą fabułę:) RE: Gry - Turus - 15-09-2012 O widzę, że nie tylko mi fabuła do końca nie podpasowała. Jeszcze pamiętam jak mnie Anielski za to zwyzywał, mówiąc, że się nie znam. Do tej z AA nawet nie ma startu. Tutaj po prostu pokonywałem grę i szczerze mówiąc średnio mnie obchodził do końca zarys fabularny. Był sobie po prostu jakiś motyw żeby Gacek skopał kilka ryjów i tyle. RE: Gry - Mierzwiak - 15-09-2012 (15-09-2012, 15:24)patyczak napisał(a): Ale i tak jest super - gameplay jest tak zajebisty, że wybaczam niezachwycającą fabułę:)Ja również, niemniej wolałbym, żeby fabuła była pierwsza klasa. Wtedy zasługiwałoby to na tytuł GOTY :) RE: Gry - Huntersky - 16-09-2012 Ja tymczasem gram w Black Mesa i jestem naprawdę zadowolony. 8 lat developingu nie poszły na marne, widać że moderzy robili ten projekt z sercem. Zrobione na nowo levele robią wrażenie, a całość jest chyba najładniejszą produkcją wykorzystującą Source. Polecam, szczególnie komuś, kto nigdy nie grał w pierwszego Half-Life'a, a chciałby zobaczyć z czym to się je.
RE: Gry - Gal Anonim - 17-09-2012 Obsidian z pomocą KickStartera robi oldskulowego eRPeGa. Zaczęli zbiórkę 14 września, potrzebują 1 100 000 dolarów, a do dziś zebrali już prawie póltora miliona! Świetnie. Szkoda, że świat w grze zapowiada się na jakąs wariację na temat klasycznego fantasy, ale ekipa tworząca grę robi mi duże nadzieje. http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12498280,Project_Eternity_od_Obsidianu_w_pelni_ufundowane_.html RE: Gry - Hitch - 17-09-2012 Że też nikt nie wpadł na pomysł Kickstartera w czasach powstawania prawdziwego "Fallout 3". Toż by zrobili najlepszą grę wszech czasów. RE: Gry - Gal Anonim - 17-09-2012 Toć powstaje Wasteland. Ja jestem zadowolony, bo choć trójka to kicha, że aż głowa boli, to dostaliśmy przynajmniej merytorycznie zadowalające New Vegas. A ja nie będę ukrywał, że zdecydowanie bardziej lubie RPG, które pozwalają na bezpośrednie sterowanie postacią obserwując rozgrywkę z jej oczu lub zza pleców, a nie klikanie myszką i izometryczny widok. Bo na prawdziwego RPG w FPP z normalną walką - nie taktyczną czy turową - z kickstartera pewnie przyjdzie nam dłuuugo poczekać. RE: Gry - Hitch - 17-09-2012 A ja właśnie pragnę do bólu klasycznego (nawet i w 2D!) erpega, byleby się nie dział w fantasy. Co do "Wasteland 2" mam spore obawy (mechaniczny ogromny skorpion, serio?) i coś czuję, że finalny produkt nie chcąc wyglądać jak kalka "Fallouta" zapędzi się w jakieś niezbyt rozsądne rewiry. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 17-09-2012 W oczekiwaniu na Dishonored (pre-order złożony :-): [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VkP9XeGHvfY[/youtube] Kawałek można pobrać z oficjalnej strony... http://www.cdaction.pl/news-28844/dishonored---pobierz-utwor-ze-zwiastuna-z-e3-i-wez-udzial-w-konkursie.html ...zrobić miks i wygrać cenne nagrody ;-) EDIT: I jeszcze trailer, jakby ktoś nie wiedział, o co chodzi: [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u4b_pKoTebk[/youtube] RE: Gry - Craven - 17-09-2012 (16-09-2012, 11:29)Huntersky napisał(a): Ja tymczasem gram w Black Mesa i jestem naprawdę zadowolony. (...) Chwilkę się dziś bawiłem. Bardzo fajny lifting. Może sobie zainstaluję w jakimś wolnym okresie i się pobawię, dla przypomnienia. RE: Gry - Hitch - 18-09-2012 Jakby co to wyszła wersja non-steam "Black Mesa". Kiedyś grałem w "Half Life", ale mnie nie porwało. Dwójki to w ogóle nigdy nie tknąłem - może teraz skończę :) RE: Gry - Huntersky - 18-09-2012 Po co non-steam, skoro to jest darmowe? :) RE: Gry - Hitch - 18-09-2012 Bo może ktoś, jak np. ja, nie chce instalować Steama? RE: Gry - Karol - 18-09-2012 Szkoda, wspaniała rzecz. RE: Gry - Snappik - 18-09-2012 Guild Wars 2 - co ja będę pisać... posłuchajcie: Megagra, pierwsze MMO na serio z mojej strony, ale czuję że trafiłem w dychę. WoW jakoś mnie nigdy nie kupił, a GW2 robi to od początku. Grafika, oprawa, klimat, system questów, eventów, story mode, crafting - moc moc moc. ![]() ![]() Pod względem artyzmu WOW i reszta ssie pałę ludziom z ArenaNet. Tu miasta wyglądają jak miasta, są ogromne, od cholery postaci, kupców i atrakcji, zresztą zczajcie: Jedyny minus to jak zwykle trudny start techniczny nowego MMO - zdarza się, że dany event lub quest się blokuje i nie można go rozpocząć. Cholera, zajebiste to jest :) RE: Gry - Gal Anonim - 19-09-2012 RE: Gry - Gal Anonim - 20-09-2012 Rimejki kilku starych filmowych Bondów z Danielem Craigiem zamiast poprzedników? Jako gra? Chętnie sprawdzę. RE: Gry - Galadh - 20-09-2012 (12-09-2012, 13:48)Crov napisał(a): Chwalcie pana. Przeinstalowywałem trzy razy Conviction i UPlay i wreszcie zadziałalo. Jea... Crackowanie oryginalnej gry, którą kupiłem m.in. dlatego by moc na luzie grać w sieci z kumplem to nie jest dobre wyjscie dla mnie. Prędzej bym zażądał zwrotu pieniędzy od Steama. Bez obaw, najlepsze dopiero przed Tobą. Lojalnie radzę Ci wyłączyć UPlay'owy cloud sync save'ów i opierać się na lokalnych, bo dopiero z tym zaczynają się jaja. Najczęściej ma to swoje symptomy właśnie w SP:C. W pewnym momencie UPlay poinformuje o desynchronizacji między zapisami na dysku i na ich serwerach i zapyta, które ma zastąpić. Nieważne co wtedy wybierzesz, i tak cofnie Cię przynajmniej o kilka godzin progresu - podobno shutdown i ponowienie pozwala je ocalić. Sam tak miałem, ale jak pobawiłem się z usuwaniem save'ów z dysku, ponownym wbijaniem z serwerów i tak w kółko w końcu jakimś cudem wróciłem do właściwego momentu i zaprzestałem eksperymentów. W PoP: The Forgotten Sands jazda jest jeszcze lepsza, progres fabularny może odzyskać szybko, ale za to występują bugi, które powodują regres w rozwoju postaci, a w dodatku blokują go na amen. :> Kurna, nigdzie nie widziałem tak szwankującej "chmury". Kumplowi z kolei ścięło ładną setkę godzin unlocków i osiągnięć w multi SP:C. Odpowiedź supportu? "Aby uporać się z problemem, prosimy zacząć od początku". True story. Ubi w ogóle ma taktu i ogłady na pęczki, zupełnie, jakby nie wystarczyło im głosić sentencji o radykalnym zabarwieniu, to teraz krążą ploty, że po AC3 zaprzestają sprzedaży gier na Steam i wzorem EA zabierają zabawki na UPlay, rozszerzając cyfrowy store także na zewnętrzne marki. Szkoda, że Origin w gruncie rzeczy kusi solidnym wykonaniem (mniej błędów wieku dziecięcego niż Steam) i naprawdę niskimi, przystosowanymi do każdego rynku cenami. Ubi ma z kolei szwankujący bubel. Bogowie... RE: Gry - Mierzwiak - 20-09-2012 http://kotaku.com/5944433/sony-unveils-a-brand-new-model-of-the-ps3 Jak Wam się widzi nowy model PS3? Jak dla mnie wersja Slim wygrywa ze wszystkim, nie tylko dlatego że sam ją posiadam :P RE: Gry - Khet - 20-09-2012 Paskudny :p Nowa metoda aplikacji płyty + paskudna powierzchnia i przypomina to raczej PolyStation 3. Ja jestem jednak wierny swojemu FATowi, a Sony niech lepiej nad mniejszą awaryjnością pracuje, a nie kolejnym idiotycznymi designami. |