Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - patyczak - 15-09-2012

Zgadzam się z tym zarzutem. Fabuła Arkham City wydaje się tylko pretekstem do zaprezentowania jak największej ilości złoczyńców z uniwersum Batmana. Może nie jest jakoś tragicznie zła, ale jest chaotyczna. Poszczególne historie są świetne, ale nie ma nad nimi jakiejś wiążącej idei. W pierwszej części Joker był głównym przeciwnikiem i wszystko było mu podporządkowane. A tutaj powrzucano to tygla zbyt dużo składników i wymieszano. Wszystko wydaje się tak samo ważne i przez to rozmywa się trzon historii.

W AA mieliśmy prawdziwą, fascynującą historię. W AC mamy zbiór misji pobocznych.

Ale i tak jest super - gameplay jest tak zajebisty, że wybaczam niezachwycającą fabułę:)


RE: Gry - Turus - 15-09-2012

O widzę, że nie tylko mi fabuła do końca nie podpasowała. Jeszcze pamiętam jak mnie Anielski za to zwyzywał, mówiąc, że się nie znam. Do tej z AA nawet nie ma startu. Tutaj po prostu pokonywałem grę i szczerze mówiąc średnio mnie obchodził do końca zarys fabularny. Był sobie po prostu jakiś motyw żeby Gacek skopał kilka ryjów i tyle.



RE: Gry - Mierzwiak - 15-09-2012

(15-09-2012, 15:24)patyczak napisał(a): Ale i tak jest super - gameplay jest tak zajebisty, że wybaczam niezachwycającą fabułę:)
Ja również, niemniej wolałbym, żeby fabuła była pierwsza klasa. Wtedy zasługiwałoby to na tytuł GOTY :)


RE: Gry - Huntersky - 16-09-2012

Ja tymczasem gram w Black Mesa i jestem naprawdę zadowolony. 8 lat developingu nie poszły na marne, widać że moderzy robili ten projekt z sercem. Zrobione na nowo levele robią wrażenie, a całość jest chyba najładniejszą produkcją wykorzystującą Source. Polecam, szczególnie komuś, kto nigdy nie grał w pierwszego Half-Life'a, a chciałby zobaczyć z czym to się je.

[Obrazek: 2vae0ie.jpg]


RE: Gry - Gal Anonim - 17-09-2012

Obsidian z pomocą KickStartera robi oldskulowego eRPeGa. Zaczęli zbiórkę 14 września, potrzebują 1 100 000 dolarów, a do dziś zebrali już prawie póltora miliona! Świetnie. Szkoda, że świat w grze zapowiada się na jakąs wariację na temat klasycznego fantasy, ale ekipa tworząca grę robi mi duże nadzieje.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12498280,Project_Eternity_od_Obsidianu_w_pelni_ufundowane_.html


RE: Gry - Hitch - 17-09-2012

Że też nikt nie wpadł na pomysł Kickstartera w czasach powstawania prawdziwego "Fallout 3". Toż by zrobili najlepszą grę wszech czasów.


RE: Gry - Gal Anonim - 17-09-2012

Toć powstaje Wasteland. Ja jestem zadowolony, bo choć trójka to kicha, że aż głowa boli, to dostaliśmy przynajmniej merytorycznie zadowalające New Vegas. A ja nie będę ukrywał, że zdecydowanie bardziej lubie RPG, które pozwalają na bezpośrednie sterowanie postacią obserwując rozgrywkę z jej oczu lub zza pleców, a nie klikanie myszką i izometryczny widok. Bo na prawdziwego RPG w FPP z normalną walką - nie taktyczną czy turową - z kickstartera pewnie przyjdzie nam dłuuugo poczekać.


RE: Gry - Hitch - 17-09-2012

A ja właśnie pragnę do bólu klasycznego (nawet i w 2D!) erpega, byleby się nie dział w fantasy. Co do "Wasteland 2" mam spore obawy (mechaniczny ogromny skorpion, serio?) i coś czuję, że finalny produkt nie chcąc wyglądać jak kalka "Fallouta" zapędzi się w jakieś niezbyt rozsądne rewiry.


RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 17-09-2012

W oczekiwaniu na Dishonored (pre-order złożony :-):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VkP9XeGHvfY[/youtube]

Kawałek można pobrać z oficjalnej strony...

http://www.cdaction.pl/news-28844/dishonored---pobierz-utwor-ze-zwiastuna-z-e3-i-wez-udzial-w-konkursie.html

...zrobić miks i wygrać cenne nagrody ;-)

EDIT: I jeszcze trailer, jakby ktoś nie wiedział, o co chodzi:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u4b_pKoTebk[/youtube]




RE: Gry - Craven - 17-09-2012

(16-09-2012, 11:29)Huntersky napisał(a): Ja tymczasem gram w Black Mesa i jestem naprawdę zadowolony. (...)

Chwilkę się dziś bawiłem. Bardzo fajny lifting. Może sobie zainstaluję w jakimś wolnym okresie i się pobawię, dla przypomnienia.



RE: Gry - Hitch - 18-09-2012

Jakby co to wyszła wersja non-steam "Black Mesa". Kiedyś grałem w "Half Life", ale mnie nie porwało. Dwójki to w ogóle nigdy nie tknąłem - może teraz skończę :)


RE: Gry - Huntersky - 18-09-2012

Po co non-steam, skoro to jest darmowe? :)


RE: Gry - Hitch - 18-09-2012

Bo może ktoś, jak np. ja, nie chce instalować Steama?


RE: Gry - Karol - 18-09-2012

Szkoda, wspaniała rzecz.


RE: Gry - Snappik - 18-09-2012

Guild Wars 2 - co ja będę pisać... posłuchajcie:







Megagra, pierwsze MMO na serio z mojej strony, ale czuję że trafiłem w dychę. WoW jakoś mnie nigdy nie kupił, a GW2 robi to od początku. Grafika, oprawa, klimat, system questów, eventów, story mode, crafting - moc moc moc.

[Obrazek: bc64efb4-d527-4c34-8286-06a3ab38dc73.jpg]

[Obrazek: 1cfc8e5e-2bad-4157-9c58-9f4048f84e97.jpg]

Pod względem artyzmu WOW i reszta ssie pałę ludziom z ArenaNet. Tu miasta wyglądają jak miasta, są ogromne, od cholery postaci, kupców i atrakcji, zresztą zczajcie:



Jedyny minus to jak zwykle trudny start techniczny nowego MMO - zdarza się, że dany event lub quest się blokuje i nie można go rozpocząć. Cholera, zajebiste to jest :)


RE: Gry - Gal Anonim - 19-09-2012




RE: Gry - Gal Anonim - 20-09-2012

Rimejki kilku starych filmowych Bondów z Danielem Craigiem zamiast poprzedników? Jako gra? Chętnie sprawdzę.




RE: Gry - Galadh - 20-09-2012

(12-09-2012, 13:48)Crov napisał(a): Chwalcie pana. Przeinstalowywałem trzy razy Conviction i UPlay i wreszcie zadziałalo. Jea... Crackowanie oryginalnej gry, którą kupiłem m.in. dlatego by moc na luzie grać w sieci z kumplem to nie jest dobre wyjscie dla mnie. Prędzej bym zażądał zwrotu pieniędzy od Steama.

Bez obaw, najlepsze dopiero przed Tobą. Lojalnie radzę Ci wyłączyć UPlay'owy cloud sync save'ów i opierać się na lokalnych, bo dopiero z tym zaczynają się jaja. Najczęściej ma to swoje symptomy właśnie w SP:C. W pewnym momencie UPlay poinformuje o desynchronizacji między zapisami na dysku i na ich serwerach i zapyta, które ma zastąpić. Nieważne co wtedy wybierzesz, i tak cofnie Cię przynajmniej o kilka godzin progresu - podobno shutdown i ponowienie pozwala je ocalić. Sam tak miałem, ale jak pobawiłem się z usuwaniem save'ów z dysku, ponownym wbijaniem z serwerów i tak w kółko w końcu jakimś cudem wróciłem do właściwego momentu i zaprzestałem eksperymentów. W PoP: The Forgotten Sands jazda jest jeszcze lepsza, progres fabularny może odzyskać szybko, ale za to występują bugi, które powodują regres w rozwoju postaci, a w dodatku blokują go na amen. :> Kurna, nigdzie nie widziałem tak szwankującej "chmury". Kumplowi z kolei ścięło ładną setkę godzin unlocków i osiągnięć w multi SP:C. Odpowiedź supportu? "Aby uporać się z problemem, prosimy zacząć od początku". True story.

Ubi w ogóle ma taktu i ogłady na pęczki, zupełnie, jakby nie wystarczyło im głosić sentencji o radykalnym zabarwieniu, to teraz krążą ploty, że po AC3 zaprzestają sprzedaży gier na Steam i wzorem EA zabierają zabawki na UPlay, rozszerzając cyfrowy store także na zewnętrzne marki. Szkoda, że Origin w gruncie rzeczy kusi solidnym wykonaniem (mniej błędów wieku dziecięcego niż Steam) i naprawdę niskimi, przystosowanymi do każdego rynku cenami. Ubi ma z kolei szwankujący bubel. Bogowie...



RE: Gry - Mierzwiak - 20-09-2012

http://kotaku.com/5944433/sony-unveils-a-brand-new-model-of-the-ps3

Jak Wam się widzi nowy model PS3? Jak dla mnie wersja Slim wygrywa ze wszystkim, nie tylko dlatego że sam ją posiadam :P


RE: Gry - Khet - 20-09-2012

Paskudny :p Nowa metoda aplikacji płyty + paskudna powierzchnia i przypomina to raczej PolyStation 3. Ja jestem jednak wierny swojemu FATowi, a Sony niech lepiej nad mniejszą awaryjnością pracuje, a nie kolejnym idiotycznymi designami.