![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Jakuzzi - 20-11-2012 Zapodane screeny nasunęły mi myśl, że fajnie by było, gdyby ktoś odświeżył i ponownie wypuścił Rune. RE: Gry - military - 20-11-2012 Potwierdzam, fajnie by było. RE: Gry - Gal Anonim - 20-11-2012 (20-11-2012, 14:37)military napisał(a): Crov, jeśli byłby to czasowy exclusive, to po prostu powiedzieliby, że to czasowy exclusive - nikt się z tym nie kryje od dobrych 5 lat.W przypadku, na przykład, GTA IV i LA Noire nie mówiono od początku, że gra będzie na PC (wydaje mi się, że w przypadku GTA SA jeszcze też, ale nie dam głowy). Zawsze wyglądało to dokładnie tak: "Nie wiadomo, może, zależy, na razie skupiamy się na wersji na konsole ble ble." I właściwie tylko przy Red Deadzie i Agencie (którego wciąz nie ma) powiedzieli, że nie mają wersji PCtowej w planach dość szybko. Jak dla mnie to zwykłe PRowe gadanie, żeby nie zepsuć sobie kontaktów z konsolowcymi producentami. Na pewno wiele xboxów się sprzedało, bo GTA (ja z tego powodu go kupiłem). Zresztą nie tylko R* tak gada, to zwykła gadka twórców w tego typu sytuacjach i łatwo przewidzieć, co się jednak ukaze na platformie, o którą pyta dziennikarz. Aczkolwiek nie wykluczam, że to tylko wielki przypadek i przypadkowo zazwyczaj w podobny sposób formułują odpowiedzi twórcy i PRowcy zapytani o takie rzeczy. Cytat:Sam pomysł, że obaj konkurujący ze sobą producenci konsol mogliby jakoś wynegocjować brak wersji PC, jest tak absurdalny, że nie wiem, jak go skomentować.To dużo "exclusive'ów" musi wydawać się Tobie absurdalnych. RE: Gry - military - 20-11-2012 Jakich exclusive'ów? RE: Gry - Gal Anonim - 20-11-2012 Gier, które wydawane są tylko na jedną platformę, bo tak umówił się twórca gry z producentem platformy. RE: Gry - military - 20-11-2012 Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, pomyśl, zrozum, wtedy odpowiedz. RE: Gry - simek - 20-11-2012 Crov uważa każdą grę, która wyszła na konsole, a nie wyszła na pc za exclusive'a. RE: Gry - Gal Anonim - 20-11-2012 Nie prawda. RE: Gry - Gal Anonim - 22-11-2012 Gram w Hitmana. Jestem zawiedziony. To dobra gra, ale to nie Hitman. To dowód na to, że w przyrodzie nic nie ginie, bo to Splinter Cell pomieszany z Hitmanem. To może być dobre, bo starego Splinter Cella już nie ma i seria z Fisherem poszła w grę akcji, ale kurde. Co teraz będzie nowym Hitmanem? http://www.youtube.com/watch?v=2GXlDyR5QSw&feature=youtu.be RE: Gry - awalanz - 23-11-2012 Ja grałem w tego nowego hitmana i to nie jest już to samo. Widać, że efekty wizualne były ważniejsze niż sama gra. Szkoda bo starsze części były kapitalne. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 24-11-2012 (22-11-2012, 18:43)Crov napisał(a): Gram w Hitmana. Jestem zawiedziony. Ja, jako że nie grałem we wcześniejsze Hitmany, zawiedziony specjalnie nie jestem, i gra generalnie mi się podoba. Aczkolwiek, zastanawia mnie jedno. Zastanawia i wkurza jednocześnie. Postawiłem sobie poprzeczkę wysoko (jak na mnie) i gram na poziomie hard - czy to kwestia tego poziomu, czy durne niedociągnięcie w grze, kiedy na danym etapie unieszkodliwię kilku przeciwników, pochowam ciała a potem "zapiszę" grę aktywując któryś z punktów kontrolnych, to po po późniejszym wczytaniu tego "sejwa" znowu pojawiają mi się wrogowie, których zlikwidowałem przed zapisem. Wygląda to tak - ogłuszam policjanta, chowam go gdzieś, przebieram się i ruszam dalej. Znajduję checkpoint, zapisuję. Robi się gorąco, wczytuję grę i ten, którego zlikwidowałem nadal żyje. Mimo, iż po wczytaniu gry mam na sobie jego mundur. Żeby było śmieszniej, ponownie odgrywane są mini-scenki i dialogi, pomiędzy postaciami, które nieprzytomne powinny się znajdować w jakimś ustronnym miejscu. Durne to trochę, nawet jeśli celowe. Po prostu sukcesywne eliminowanie przeciwników z poziomu traci sens, bo przy pierwszym potknięciu - oczywiście, jeśli chce się zachować status niewykrytego - i po załadowaniu gry (zapisanej nawet wtedy, kiedy na planszy został, np. tylko jeden ludzik) wszystko wraca do stanu początkowego. No i jeszcze kwestia tego, co widzą przeciwnicy. Zwiększanie poziomu trudności, przez wprowadzanie rozwiązań, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością a poza tym trącą trochę oszukiwaniem gracza i łamaniem ustalonych reguł jest wg mnie tanie. Wrogowie dostrzegali mnie z takich kątów widzenia, że powinni mieć około 4 par oczu, po każdej stronie głowy. A że gra dzieje się na Ziemi, i przeciwnikami nie są kosmici, to jest trochę słabe. Można było to rozwiązać inaczej, np. stopniem reakcji na genenerowany hałas, zmieniając wrażliwość na odgłosy, "szum" otoczenia, czy głośność poruszania się po rożnym podłożu. No i przebieranie też trochę traci sens. OK. Przyjmuję do wiadomości, że ci, któych "barwy" noszę łatwiej mnie rozpoznają, ale na obecnym poziomie trudności w trymiga rozpoznają mnie wszyscy ("inaczej" ubrani, troszkę wolniej). I to takie, trochę oszustwo gry, o którym wspomniałem. No, ale póki co jakoś mi idzie, i mam dobre wyniki, a przy ostatniej misji dostałem nawet status weteran :) RE: Gry - Gal Anonim - 29-11-2012 Bałbym się stanąc obok tego kolesia :) Ale fajnie, widac, że inteligentny gość. Powinien dopakować i grać Hitmana w filmie. http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=l_4gDUFRvag&NR=1 RE: Gry - military - 29-11-2012 Z jednej strony zapowiada się ciekawa i klimatyczna gra, a pomysł powrotu na LV-426, do kolonii która częściowo ocalała po wybuchu, i oglądanie wydarzeń z A2 i A3 z innej perspektywy, jest intrygujący. Z drugiej strony - ileż można wracać na pieprzone LV-426? Z trzeciej strony - projekty nowych obcych prezentują się niedorzecznie. Z czwartej strony - mimo wszystko fajnie, że próbują wprowadzić jakieś oryginalne elementy. Z piątej strony - grafika wygląda generalnie gorzej niż w AVP. Z szóstej strony - fajna jest współpraca zespołowa, ale z siódmej strony przeskakiwanie między postaciami może niszczyć klimat. Sam nie wiem, co myśleć o tej grze. Pewnie wyrobię sobie zdanie dopiero po zakupie.:) EDIT: Nie daje mi usiedzieć na miejscu ten trailer przez tego pieprzonego świecącego obcego, który rozrywa sobie głowę i eksploduje kwasem. Biorąc po uwagę, że liczebność obcych jest uzależniona od liczebności ludzi (czyli: skąd tam tyle obcych?), samobójcze ataki są najgłupszą rzeczą, na jaką może wpaść scenarzysta tej gry. Ale z drugiej strony - może gejmplej będzie przez to lepszy. Ale z trzeciej strony... RE: Gry - Wawrzyniec - 29-11-2012 Zieew. Nie ma w tym trailerze absolutnie nic, co by mnie w jakikolwiek sposób zaintrygowało. To wszystko jest tak bardzo podobne do wcześniejszych gier z Alienami, że kupując CM czułbym się dymany na kasę. Tak na dobra sprawę nie wiem, co mieliby wprowadzić, żeby zachęcić mnie do zakupu. Nowe Alieny totalnie zlewam, a nowe giwery musiałyby ocierać się o geniusz, żeby przebić funkcjonalnością stary zestaw. W kwestii multi Colonial Marines jawi mi się jako uboższa wersja wszystkich AVP, bo brakuje Predatora. A jeśli chodzi o kampanię, to czuję w moczu, że będzie maksymalnie odtwórcza. Tę produkcję mogą przebić tylko rozjebujące mózg pomysły, a tych na razie w żadnym materiale promocyjnym nie dostrzegłem. RE: Gry - military - 29-11-2012 To nie ma być nowatorska gra, tylko "uczciwa", solidna adaptacja Alienów - bez Predatorów, bez bullshitu. Co prawda bullshit już widzę w postaci kretyńskich nowych obcych, ale nadal jestem zaciekawiony. Po prostu chcę połazić po Sulaco. Oczywiście może się okazać, że łażenie ograniczy się do podążania za dziesięcioma wskaźnikami oraz oglądania oskryptowanych scenek. Taka formuła, którą przyjęli (drużynowa współpraca, korzystanie z narzędzi) aż się prosi o dowolność w podchodzeniu do leveli i brak jakichkolwiek podpowiedzi. Wątpię jednak, że tak będzie. RE: Gry - Joe Chip - 29-11-2012 Cieszę się: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/syberia-3-gra-oficjalna-zapowiedz-benoit-sokal.html Hitman 6?: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/hitman-6-gra-grafiki-koncepcyjne.html RE: Gry - Gal Anonim - 29-11-2012 O kolejnym Hitmanie mowilo sie jeszcze przed premierą Absolution, tak jak i o tym, że chcą wypuszczać jedną część co roku, wg modelu Call of Duty (tj. nad serią pracować będą dwa studia). Jeżeli jakość zachowają to dla mnie spoko. Oby poprawili błędy, które popełnili twórcy Absolution (popsuty system przebrań, czekpojntów, oraz zbyt Rodriguezowska fabuła i postacie - więcej noir ma być!). Osobiscie byłbym zadowolony, gdyby w jednym roku wychodził klasyczny Hitman - tj. oddzielne, duże sandboksowe misje z celem do zabicia, a w drugim ten na modłe Absolution - mocno osadzony w fabule. RE: Gry - wujo444 - 29-11-2012 THQ Humble Bundle http://www.humblebundle.com/ PWYW: (od 1$) Darksiders Metro RF: Arm CoH + OF + ToV BTA: Saint Row 3 To tak dla przypomnienia, że firma zdycha. RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 01-12-2012 Najbardziej klimatyczna "pokazówka" z nowego Hitmana. Jako, że powtarzałem etap z 10 razy, mogę powiedzieć, że nawet po 10 razie się nie nudzi ;-) (gdyby przeglądarka nie odtworzyła Wam od podlinkowanego momentu, skoczcie do 48:14) RE: Gry - military - 03-12-2012 Pierwszy raz widzę "ciche przerzucenie w stylu Hulka Hogana" - wygląda to kuriozalnie. Stealth kill polegający na przerzuceniu gościa do tyłu. Przecież facet powinien drzeć mordę jak szalony. |