![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - patyczak - 11-12-2012 Cytat:dzieje się na uboczu LOTR-a; czasem przeplata się z wydarzeniami z filmu, Czyli jest to gra na licencji filmu i mamy np. muzykę Shore'a? Może to głupie, ale jakoś nie wyobrażam sobie teraz gry z tego uniwersum bez tego elementu:/ RE: Gry - military - 11-12-2012 Jest to gra i na licencji filmu, i książek - wcześniej się to jeszcze nie zdarzyło, z tego co wiem. Muzyka jest w klimacie LOTR-a - nie jestem pewien, czy Shore został wykorzystany, ale nie zauważyłem jakiegoś odstępstwa od formy. W ogóle nie myślałem o muzyce - jest i jest LOTRowska, i już.:) RE: Gry - BezcelowyAlbatros - 11-12-2012 Ja napaliłem się, po raz pierwszy, na grę z cyklu Lego..., po obejrzeniu tego: Odwzorowanie scen z trylogii, odgrywane przez Lego-ludki kupiło moje serce. Jako, że jestem sknerą, czekam tylko na jakieś obniżki. :-) RE: Gry - military - 11-12-2012 Też mam ochotę to kupić, ale trochę wkurza fakt, że są tutaj dialogi. Poprzednie Lego obywały się bez nich i było fajnie. RE: Gry - patyczak - 11-12-2012 Całkiem spoko gierka, prosta (choć czasem trzeba się wysilić, żeby zdobyć jakiś bonus), ale szukanie tych różnych rzeczy do znalezienia daje frajdę. Ważne, że czuć ducha Śródziemia:) RE: Gry - Proteus - 12-12-2012 #! Bida z nędzą. Już wcześniej miałem wątpliwości co do sposobu przedstawienia Obcych w tej grze, ale była nadzieja, że jeszcze to dopracują. Teraz gdy CM jest już praktycznie gotowe, widać jak fatalne są wymiany ognia i jak zjebali prezentację Xenomorphów. Powolne to to, ociężałe, niestraszne, sztywne, zbyt ludzkie i jeżeli wierzyć przedpremierowym reckom, strasznie głupie. Obydwie sceny strzelania pod koniec tego filmiku są totalnie anemiczne, pozbawione jakiejkolwiek dramaturgii czy pieprznięcia. Jedyne co dobre w tym filmiku to klimat scenografii. Podjerzewam, że to własnie wygląd lokacji będzie odpowiadał za większość atmosfery. Bo w to, że gra będzie straszna dlatego, że Gearbox potrafi budować napięcie i kontrolować emocje graczy, coś nie chce mi się wierzyć. To, że obcy wyglądem nie wywołają u nikogo pikawy, już widać. RE: Gry - Galadh - 12-12-2012 Jeśli któryś użytkownik peceta nadal nie posiada Arkham City GOTY, to ma świetną okazję, by to nadrobić: http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/batman-arkham-city-game-year/ Przy zakupie możecie dodać jeden z tych voucherów: Voucher -25%: 864D2-4083I-PAJ7Q Voucher -35% (jeden na konto): WINTR-SRVEY-42012 W takim układzie wychodzi ok 16 lub 18.5 zł, dostajemy kluczyk na Steam (ale trzeba też przedzierać się potem przez cholerne Games For Windows Live). RE: Gry - military - 13-12-2012 Lord of the Rings: Conquest - przeszedłem War in the North i uważam, że to jedna z najlepszych gier, w jakie ostatnio grałem. Pozostawiła jednak niedosyt; nie chciałem żegnać się ze Śródziemiem, więc wymieniłem kiepawego Far Cry 2 na - sądząc po ocenach - jeszcze bardziej kiepawy Conquest.:) Nie sugeruję się jednak średnią na Metacritic, bo tam odchodzą takie cuda na kiju, jak na imdb. Gra to generalnie taki SW:Battleground, ale w Śródziemiu, z tym że ma kampanię w singlu, i to całkiem długą. System walki jest dziwny - wszystko jest zbyt szybkie, zbyt "lekkie", jakby grało się w przyspieszonym tempie. Mimo wszystko jest tu dynamika, a że nie zawsze jest łatwo, można się wkręcić. Ale o tym przekonałem się później, podczas epickiej bitwy o Isegard. Kiedy można entami robić rozpierduchę, rzucać ludzikami i załatwiać całe grupy jednym zamachem, jest epa. Im dalej, tym lepiej. Ale początek jest fatalny. Zacznijmy od tego, że gra wygląda źle. Bardzo, bardzo źle. LOTR-y na PS2 wyglądały podobnie, może nawet lepiej. Animacje są pokraczne, etapy puste, tekstury marne, modele mało szczegółowe. Conquest w pierwszych levelach dokonuje też sztuki niesłychanej: mimo że na ekranie jest momentami kilkadziesiąt postaci, a poziomy są małe, nadal wszystko wydaje się dziwnie puste. Niby są wielkie bitwy, ale tłumy stoją w tle, a aktywnych w walce jest początkowo góra kilkanaście postaci. Im dalej w las, tym lepiej - jest i rozmach, i lepiej zaprojektowane bitwy - ale pierwszy kontakt po prostu odrzuca. Tak grafiką, jak i dźwiękiem, bo głosy żołnierzy są dziko wkurzające. To pierwsza gra, w której wyciszyłem dialogi niemal całkowicie. Generalnie - to bardzo, bardzo, bardzo prosta naparzanka z nie najlepszym systemem walki, ale ma swoje momenty. Na razie jestem może w 1/5 pierwszej kampanii, więc ostatecznej oceny nie wystawię, ale wysoka to ona nie będzie. Tak z 5/10. Najgorsza gra z uniwersum LOTR, w jaką grałem. A trochę ich było. ![]()
RE: Gry - Khet - 13-12-2012 Widmo RE: Gry - Joe Chip - 14-12-2012 Ciekawie o XII muzie: http://gry.wp.pl/artykul/wywiad,gry-a-sztuka-runda-pierwsza,6651,1.html RE: Gry - Glut - 15-12-2012 [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YktHnbsBwzU[/youtube] Było? RE: Gry - Perfik - 15-12-2012 Jakby ktoś był zainteresowany i jeszcze nie wiedział, to można za darmochę wyhaczyć Metro 2033. Wystarczy zlajkować ich stronkę na fejsie i wklepać kod który się pojawi na steamie. https://www.facebook.com/MetroVideoGame?sk=app_395840630491782 RE: Gry - Joe Chip - 19-12-2012 Ktoś czytał ten komiks z Dukiem? http://koziol.info.pl/2012/02/duke-nukem-glorious-bastard-01-samobiezny-testosteron-w-wersji-obrazkowej/ http://www.comicbooknewbie.com/index.php/duke-nukem-glorious-bastard-2-preview/ Dodatek do Forever - The Doctor Who Cloned Me - faktycznie taki fajny? Może ktoś go tu ograł. RE: Gry - Gal Anonim - 22-12-2012 Słodkie niusy, wreszcie Dreamfall powoli wraca: http://www.polygon.com/2012/12/14/3759056/dreamfall-chapters-first-details-revealed-will-feature-three-playable RE: Gry - Joe Chip - 22-12-2012 No, najwyższy czas. :D RE: Gry - Red - 23-12-2012 Skończyłem dzisiaj Spec Ops: The Line, gierka moc. Gameplay to kolejny klon Gears of War, ale pod względem fabuły to klimat od mniej więcej od miecie, a zakończenie jest odpowiednio sycące (w zasadzie to zakończenia, których jest łącznie 4). OST też jest bardzo przyjemny i fajnie nawiązuję do wojny w Wietnamie (sama gierka to taki uwspółcześniony Czas Apokalipsy): RE: Gry - Gal Anonim - 24-12-2012 Slender w nowej wersji: http://www.youtube.com/watch?v=tenpLSKU-9U&feature=youtu.be Nie gralem w Slendera i zupelnie mnie nie ciągnie, bo poza postacią Slendermana nic mnie w tym nie interesuje. Ale odnoszę wrażenie, że ta nowa wersja czerpie więcej z całkiem niezłego internetowego serialu found footage, "Marble Hornets", właśnie o Slendermanie. Już poprzednia wersja miała opcję grania ze Slendermanem z Marble Hornets, więc kto wie. Okazuje sie, że w tej wersji ekipa z MH maczała palce w tej grze - fajnie. http://www.youtube.com/user/MarbleHornets RE: Gry - military - 29-12-2012 Duke Nukem Forever: The Doctor Who Cloned Me - to w zasadzie nie tyle dodatek, co ostatni epizod gry zakończonej cliffhangerem, dodający elementy ze słynnego zwiastuna z 2001 roku (terminatory, burdel na pustyni itp.). No ale trudno się czepiać, że nie było go w DNF - i tak gra jest długa, a sam dodatek też przytrzymał mnie przy padzie przez cztery godziny. Pierwsza połowa to odwołanie do Duke'a z czasów platformówek 2d - jest doktor Proton, armia złych robotów i klonów Duke'a, i ogólnie jest zabawnie i lekko i przyjemnie, a motyw powielonego Duke'a dał scenarzystom mnóstwo okazji do pośmiania się z własnej gry. Pod względem dialogów ta część wymiata. Druga połowa natomiast to praktycznie remake epizodu księżycowego DN3D. Też fajne, też klimatyczne, choć trochę na siłę rozciągnięte. W końcówce już gra trochę męczyła - księżycowy krajobraz jest ładny, ale wielkie, puste tereny trochę nużą. Mimo wszystko Duke to nadal świetna, zróżnicowana, pomysłowa gra, pełna świetnych pomysłów. Najważniejsze, że nie prowadzi za rękę i czasem trzeba pokombinować. To lubię. Jako całość DNF + dodatek: 10/10. Sam dodatek: 8/10. Polecam. ![]() ![]() RE: Gry - Wawrzyniec - 29-12-2012 Drugi screen aż krzyczy "Duke Nukem!". Uwierzyłem w niepochlebne recenzje Duke'a, ale Twoje opinie, Military, skłoniły mnie do zakupienia całego zestawu. To już druga gra, po którą sięgnę z sprawą filmowego forum. RE: Gry - military - 29-12-2012 DNF to chłopiec do bicia branży gier - zaczęło się od paru niepochlebnych recenzji, a potem leciały 0/10 i "dziennikarze" licytowali się, kto bardziej "błyskotliwie" zjedzie grę. Tymczasem to naprawdę świetny kawał gry, który ma techniczne wady, ale jest bardziej rozbudowany, zróżnicowany i pomysłowy niż 99% tytułów obecnej generacji. Tyle mojego. Mam nadzieję, że też ci się spodoba. |