![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Fanatik - 10-02-2013 Dead Space 3, panie i panowie. Jedynka miejscami bywała spooky i potrafiła przestraszyć, w dwójce poczyniono pierwsze poważne kroki na rzecz akcji - więcej potworów, mniej klimatu. Trójka odchodzi od survival horroru jeszcze bardziej, ale - no właśnie - ale nie do końca. Potrafi szarpnąć momentami wciąż nieźle, jednak fani gęstego strachu będą raczej zawiedzeni. Czy to znaczy, że gra się źle? Jak dla mnie wręcz przeciwnie - od dwóch dni nie mogę się wręcz oderwać (czyli grywam po 2h jak czas pozwala) i funu z tego jest sporo. Nie rozumiem narzekań na grafikę - gra chodzi superpłynnie na maxa na średnim kompie i cieszy oko w paru momentach wybitnie. Jest nieco frajdy ze składaniem uzbrojenia, ale moim zdaniem szkoda, że ammo stało się uniwersalne. Fabuła jest mocno średnia, ale nie oszukujmy się - tylko w pierwszej części dawała radę. Po 6h mam za sobą jakieś 40-45% gry, także długość nawet w miarę. Jak do tej pory gra zasługuje na 7 i jest niezłym kompromisem pomiędzy grą akcji a duchem serii, o ile można to tak nazwać. Po prostu chce się przeć wciąż do przodu i szatkować kolejne nekromorfy. Polecam, zwłaszcza, że rip w sklepiku waży lekko ponad 4gb ;) RE: Gry - Hitch - 10-02-2013 Cytat:Wasteland 2 O, "Fallout 3" w końcu wyjdzie :) RE: Gry - military - 10-02-2013 Niby Fallout 3 - świetna muzyka, stare, dobre menu, walka w turach, dialogi które można czytać we własnym tempie... ale jakieś to kolorowo-cukierkowe. Nie ma tu atmosfery apokalipsy. RE: Gry - Gal Anonim - 10-02-2013 Kolorowo cukierkowe? :)) To, że coś ma kolory, a nie odcienie szarości nie oznacza, że jest kolorowo cukierkowe. Jest bure, w odcieniach brązu i zgniłej zieleni. Jak Fallout. Nie lubie tej mody dzisiejszej, że wszystko - żeby być dojrzałe, realistyczne i ponure - musi być szaaaare. Kolory to super rzecz. RE: Gry - military - 10-02-2013 Sorry, ale Fallout nigdy nie był w kolorze zgniłej zieleni - wprowadził to denny i debilny Fallout 3, który nie ma nic wspólnego z Falloutem. ![]() ![]() ![]() Jeśli nie widzisz różnicy, znam dobrego okulistę.:) RE: Gry - Gal Anonim - 10-02-2013 Ale ty mowisz o tym zdjęciu czy o gejmpleju z Wasteland 2? Bo to zdjęcie to progress screenshot, czyli daleki od finalnej wersji coś. Na gejmpleju masz wyraźnie bardziej ponurą kolorystyke. Jeżeli nie widzisz różnicy to znasz dobrego okulista, odwiedź go. :) I pamietaj, ze Wasteland to nie świat Fallouta. Zgniła zielen najwyraźniej ma tam swoje miejsce (sugeruje się m.in. konceptem miasta porośniętym jakąś roślinnością i roślinami atakującymi rangerów). Więc to nie jest "pomysł Fallouta 3". A zgniła zieleń nie jest po prostu filtrem tutaj, jak w F3, tylko częścia świata - właśnie tą roślinnością. NO I. Rażąca żółć i pomarańcz i tak pasuje do postapo pustynnego świata, więc też nie widzę problemów. RE: Gry - military - 10-02-2013 Wiedziałem, że powiesz, że to nie Fallout 3, ale gdyby nie fakt odebrania marki Black Isle, Wasteland 2 by po prostu nie było. Byłby prawdziwy Fallout 3. Jak dla mnie w gejmpleju nadal kolory są po prostu za mocne - jest zbyt wesoło, cukierkowo, wręcz kreskówkowo. No ale co kto lubi. Najważniejsze, że nie ma rzygotliwych zieleni F3. W ogóle W2 będzie chyba pierwszą pecetową grą, którą kupię, od czasów... hmm, pierwszego Wiedźmina. RE: Gry - Gal Anonim - 11-02-2013 (10-02-2013, 19:19)military napisał(a): Wiedziałem, że powiesz, że to nie Fallout 3, ale gdyby nie fakt odebrania marki Black Isle, Wasteland 2 by po prostu nie było. Byłby prawdziwy Fallout 3.A gdyby Interplay dostał prawa do sequela Wasteland to nie byłoby Fallouta. :) Sęk w tym, że to wciąż inne światy - o to chodzi. Nie grałem w oryginalnego Wastelanda, ale może tam zieloność świata nie jest niczym zaskakującym. Wasteland 2 to nie będzie "Fallout 3 pod przykrywką" i o tym zapewniają twórcy bardzo mocno. I to widac nawet w gejmpleju (w końcu np. system dialogów byłby bardziej falloutowy). Cytat:Jak dla mnie w gejmpleju nadal kolory są po prostu za mocne - jest zbyt wesoło, cukierkowo, wręcz kreskówkowo.Ja tego nie widzę, ale ok. Są kolory, jasne, ale mnie się właśnie podoba to, że jest dużo cienia do tego koloru i są one stonowane (inaczej niż na zdjęciu pierwszym z W2, które wrzuciłeś). Mam dość szarości sztucznie pozorującej 'realizm' i 'brud' w grach i w filmach. Cytat:W ogóle W2 będzie chyba pierwszą pecetową grą, którą kupię, od czasów... hmm, pierwszego Wiedźmina.Ja już ją kupiłem. :) Dorzuciłem się na kikstarterze i czekam. RE: Gry - military - 12-02-2013 Aliens: Colonial Marines dostaje od recenzentów srogie baty. Podobna gra jest zacofana - co jest dobrym znakiem, bo o zacofanie oskarżano DNF, które rzeczywiście odbiegało od współczesnych standardów, znaczy się było dobrą grą. Grafika jak sprzed 4 lat to dla mnie nie zarzut, a historia kopiująca momenty z Aliens też zamiast odrzucać - przyciąga. Słowem: im gorsze recenzje, tym lepiej. Kane&Lynch2 też zostało zjechane z góry na dół. Homefront też. Tak się składa, że to jedne z moich ulubionych gier. RE: Gry - Juby - 12-02-2013 (12-02-2013, 16:32)Phil napisał(a): http://www.superherohype.com/news/articles/175001-batman-arkham-city-follow-up-coming-this-year Nie rozumiem tej sytuacji. AA wyszło we wrześniu 2009 roku i już klima miesięcy później opublikowano teaser do AC. AC wyszło w listopadzie 2011 roku, gra zdobyła wszędzie jeszcze lepsze recenzje od poprzedniczki, na pewno odniosła ogromny sukces kasowy, a niemal półtorej roku po premierze kompletna susza w temacie kontynuacji. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni, bo ja JUŻ chcę zagrać w trzecie Arkham!!! W te info trudno uwierzyć (bo jakim cudem gra, o której do dzisiaj nie było nic wiadomo, miała by mieć premierę jeszcze w 2013 roku?) ale jeśli się potwierdzi, nawet z datą premiery A3 o rok późniejszą, będę bardzo happy. RE: Gry - patyczak - 12-02-2013 Koleś przechodzi etap bez ani jednego wystrzału... To nie może być dobre. RE: Gry - military - 12-02-2013 Bez jaj - przeciwnicy go ignorują. To jest może easy? RE: Gry - patyczak - 12-02-2013 Mam nadzieję, że to jest poziom easy i na wyższych obcy jak drapieżniki polują na gracza:) Edit: " difficulty is 'Hardened'." Poza tym czytałem, że fabuła ostro olewa i jest w sprzeczności z tym, co dzieje się w filmach, więc fani mogą się ostro wkurzyć. RE: Gry - military - 12-02-2013 No cóż. W CoD:BO też mogłeś przejść etap bez strzelania, a średnia ocen to 90%. To, że koleś robi speedrun i się nie wklimaca, jeszcze o niczym nie świadczy. To nadal może być przyjemna gierka. RE: Gry - Don Diego - 12-02-2013 Z tego co słyszałem i widziałem na gameplayach, AI jest strasznie słabe, a alieni są zwyczajnie za wolni. Kto wie, może jakieś patche poprawią ten aspekt gry. Ja jednak z osądami się wstrzymam, aż sam zagram, bo wygląda mi to na przypadek podobny do Duke Nukema, czy Kane&Lyncha - kilka negatywnych recenzji i zaczyna się zbiorowy internetowy płacz i atak na grę. RE: Gry - Huntersky - 12-02-2013 Jest szansa, że ta gra może być momentami niezamierzenie śmieszna. :) RE: Gry - Don Diego - 12-02-2013 Wszystko to było zamierzone. Ta produkcja to po prostu egranizacja Kosmicznych Jaj! RE: Gry - Predator895 - 14-02-2013 Demo lepsze od oryginału... #! RE: Gry - Arahan - 14-02-2013 Szczerze: widziałem każdy gameplay z tej gry bo bylem na nią napalony jak arab na kurs pilotażu i już od jakiegoś czasu wiedziałem, że to nie będzie dobre. Porównanie z Dukiem takie, że grałem w niego i jest zwyczajnie słaby. W ACM nie grałem, ale kumpel zassał i mówi, że bieda. Chyba lepiej sobie AVP:2 zainstalować. Tam przez 2 pierwsze misje nie było ani jednego Aliena, a srało się po gaciach. RE: Gry - military - 14-02-2013 A ja nadal jestem napalony, jak dla mnie grafika już z HL2 jest zupełnie satysfakcjonująca, a co dopiero A:CM, i choć porównanie dema z finalem wypada... ehem... to nadal po prostu chcę dorwać ten tytuł. |