![]() |
|
Heat (1995) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Michaela Manna (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Michaela-Manna--65) +---- Wątek: Heat (1995) (/Thread-Heat-1995--119) |
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Mierzwiak - 29-03-2013 Najlepszej sensacji. Największej epy. Najlepszego filmu obok Batman Returns; wspominałem, że tron stoi w BatCave?
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Mental - 29-03-2013 Cytat:gdybym tu napisał, że wolę TDK od Heat uznalibyście mnie za: za dziecko z paszportem Polsatu. RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Hitch - 29-03-2013 (29-03-2013, 20:28)Juby napisał(a): wolę TDK od Heat RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Gieferg - 30-03-2013 (29-03-2013, 20:28)Juby napisał(a): Po drugie - gdybym tu napisał, że wolę TDK od Heat Wolę TDK od Heat. Gorączkę widziałem dwa razy (ostatnio pół roku temu), może za 5 lat znowu obejrzę. RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Gal Anonim - 02-09-2013 Wiem, ze wrzucalem to tutaj dawno temu, ale klasykę warto przypomnieć! RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Mental - 02-09-2013 ^^^ Koleś grający Vincenta to niezła ciota prysznicowa. RE: HEAT [reż. Michael Mann] - SonnyCrockett - 02-09-2013 Kocie ruchy podczas strzelaniny...Naprawdę Michael na to pozwolił? OMG. RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Mental - 02-09-2013 W palę się nie mieści, jaki skok jakościowy dokonał się między LA Takedown a Heat. Żeby uświadomic wam skalę tego zjawiska: Heat to najlepszy film mojego życia a LA Takedown jeden z najgorszych
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Gal Anonim - 15-10-2013 GORĄCZKA rozczłonkowana do samych ujęć: http://filmschoolthrucommentaries.wordpress.com/2013/10/12/shot-breakdown-001-heat-1995/ RE: HEAT [reż. Michael Mann] - simek - 25-11-2013 Właśnie zobaczyłem plakat do L.A Takedown i tagline, który prezentuje mniej więcej jakość polskich tagline'ów: Hannah is the cop and the heat is on
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Gal Anonim - 25-11-2013 To pewnie tagline z DVD czy czegoś, bo wyraźnie został dodany po powstaniu HEAT. Nie ma co się dziwić, to pilot serialu.
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Spirit - 27-11-2013 Ja też wolę TDK od Heat, ale ja baba jestem, więc podobno nigdy nie zrozumiem całej tej epy i arcydzieła tego dzieła.Biedna ja, taka ograniczona
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Mental - 27-11-2013 Tylko w komunizmie wszyscy lubią "Heat" tak samo jak ja. Na wolnym rynku lubienia filmów nie ma równości lubienia, więc są filmy dla geniuszy i dla ludzi "mniej uzdolnionych". Tym drugim rynek dostarcza TDK
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Spirit - 27-11-2013 Taaa, jakoś wszyscy już dawno zapomnieli o zwykłym akcyjniaku pt."Heat" a garstka "geniuszy" z forum kmf podnieca się i lamentuje jak to świat zaspał i nie dostrzegł jakie wiekopomne dzieło powstało.Ech ci faceci, jak dzieci, przecież to tylko zwykły, sensacyjny akcyjniak, dobrze zagrany, bo z legendami kina w obsadzie, dobrze zrealizowany, ale tylko rozrywkowy akcyjniak do kroćset fur beczek.No ale co ja tam wiem... RE: HEAT [reż. Michael Mann] - simek - 27-11-2013 Podpisałbym się pod opinią Spirit po pierwszym zobaczeniu Heat, jak miałem jakieś 16 lat :p Teraz to dla mnie jakiś 4. czy 5. najważniejszy film jaki widziałem. RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Gieferg - 27-11-2013 U mnie by się może załapał do trzeciej setki ale nie mam co do tego pewności. Po pięciu latach od pierwszego seansu nawet mi się zachciało obejrzeć po raz drugi
RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Juby - 27-11-2013 U mnie byłby w setce ale i tak nie pojmuje obecnego na tym forum hajpu, a tą tzw. epę dostrzegam bardziej w Rambo 2. A Heat oglądałem dość niedawno, ostatnio 4 września (to był chyba 4-5 seans w moim życiu). Ciągle 9/10 i raczej nigdy się nie zmieni. Świetne kino sensacyjne ze znakomitym duetem De Niro - Pacino, ale czegoś mu brakuje i jest kilka rzeczy na minus, które zawsze mnie kują w oczy (nie wymieniam ich, bo sądzę, że zaraz rzuciłoby się dziesięciu obrońców, którzy rozpoczęliby kilkustronową dyskusję jak to się nie znam na najlepszym filmie świata). RE: HEAT [reż. Michael Mann] - simek - 27-11-2013 Jedyny błąd w Heat to scena na parkingu przy restauracji z Waingro i Neilem. No, jak jeszcze ostatnio oglądałem to z kumplem ponarzekaliśmy trochę na gonitwę po lotnisku, tam Vincent mógł wcześniej strzelać, a Neil mógł się po prostu schować za pierwszym pudłem i zaskoczyć Vincenta od tyłu. RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Proteus - 28-11-2013 (27-11-2013, 18:13)simek napisał(a): Jedyny błąd w Heat to scena na parkingu przy restauracji z Vaingro i Neilem. Mógłbyś rozwinąć? RE: HEAT [reż. Michael Mann] - Gal Anonim - 28-11-2013 Byla juz tu o tym mowa. Chodzi o to, ze Neil powinien po prostu Waingro skręcić kark, a nie celować do niego z pistoletu i czekać aż przejadą gliny. Wtedy ten by mu nie uciekł i wszystko potoczyłoby się lepiej. |