Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Mefisto - 07-09-2007

prosto, stylowo, zachęcająco:
[Obrazek: therewillbeposter.JPG]

EDIT: o tu jest sporo większy
http://www.aintitcool.com/images2007/twbb1.jpg


- military - 07-09-2007

Fakt, ten znaczek pliku .BMP istotnie jest prosty, a stylowy zarazem. :)


- Mefisto - 07-09-2007

u mnie się wyświetla - nie wiem więc o co chodzi


- Glut - 07-09-2007

U mnie się nie wyświetla również.


- Snuffer - 07-09-2007

U mnie się wyświetla. wszystko w porządku jest..


- military - 07-09-2007

Widziałem wersje AICN. Świetny plakat, gdyby nie ta czerwona krecha. Jak na strużkę krwi to słabo ją przypomina, bardziej coś w guście krechy z painta. :)


- Mierzwiak - 12-09-2007

Southlnad Tales:

[Obrazek: southland5finish1ui3.th.jpg]

Świetny.


- Snuffer - 12-09-2007

Ładny plakat. Filmu nie moge się doczekać, ale ta obsada... Noo nadal nie moge się przekonać. Ale może Kelly zrobi z nich aktorów.


- desjudi - 12-09-2007

THERE WILL BE BLOOD Andersona! ta kreska krwii nie wygląda jak kreska krwii 8)


- Glut - 12-09-2007

A mnie się plakat Southlnad Tales nie podoba. Te mordy takie mają błyszczące cholera. Ale co Donnie Darko to Donnie Darko. Zobaczymy


- demen - 12-09-2007

[Obrazek: 12_monkeys.jpg]
Potrzebuję plakatu z logiem 12. monkeys w jak największej się da rozdzielczości. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by dysponował. Będę robił z niego szablon i pójdzie sprayem na ściane.


- Mierzwiak - 12-09-2007

Większego chyba nie znajdziesz:

http://carteles.metropoliglobal.com/galerias/data/711/1-1995-12monos-usa-129092929.jpg


- demen - 12-09-2007

Cytat:Serwer adserver.m2kcore.com zbyt długo nie odpowiada.
Mógłbyś wrzucić na img shack lub inny file hoster, bo z tego servera mi nie odpala. Z góry dziękuje za fatygę.


- Mierzwiak - 12-09-2007

[Obrazek: 1199512monosusa12909292ss0.th.jpg]


- D'mooN - 12-09-2007

Miast szukać jak najwyższej rozdzielczości lepiej na wektory przerobić całość (tu masz sprawę ułatwioną - jest monochroma i bardzo duży kontrast). Wtedy powiększać można ile dusza zapragnie.


- demen - 13-09-2007

No no, wziąłem już ten poster który mi Mierzwiak dał i go w corelu na wektory przerobiłem.


- D'mooN - 13-09-2007

[Obrazek: 30dayshowlmd3.th.jpg] [Obrazek: 30dayssnarlxz1.th.jpg] [Obrazek: 30dayswomandl5.th.jpg]


- Mental - 13-09-2007

Cytat:No no, wziąłem już ten poster który mi Mierzwiak dał i go w corelu na wektory przerobiłem.

a można to samo w photoshopie zrobić? pytam z ciekawości.


- D'mooN - 13-09-2007

W Illustratorze.


- Glut - 13-09-2007

Plakaty '30 days of night' są przemocne! (tak, wiem że można je zrobić po jednodniowym kursie w photoshopie ;))