![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Mefisto - 07-09-2007 prosto, stylowo, zachęcająco: EDIT: o tu jest sporo większy http://www.aintitcool.com/images2007/twbb1.jpg - military - 07-09-2007 Fakt, ten znaczek pliku .BMP istotnie jest prosty, a stylowy zarazem. :) - Mefisto - 07-09-2007 u mnie się wyświetla - nie wiem więc o co chodzi - Glut - 07-09-2007 U mnie się nie wyświetla również. - Snuffer - 07-09-2007 U mnie się wyświetla. wszystko w porządku jest.. - military - 07-09-2007 Widziałem wersje AICN. Świetny plakat, gdyby nie ta czerwona krecha. Jak na strużkę krwi to słabo ją przypomina, bardziej coś w guście krechy z painta. :) - Mierzwiak - 12-09-2007 Southlnad Tales: ![]() Świetny. - Snuffer - 12-09-2007 Ładny plakat. Filmu nie moge się doczekać, ale ta obsada... Noo nadal nie moge się przekonać. Ale może Kelly zrobi z nich aktorów. - desjudi - 12-09-2007 THERE WILL BE BLOOD Andersona! ta kreska krwii nie wygląda jak kreska krwii 8) - Glut - 12-09-2007 A mnie się plakat Southlnad Tales nie podoba. Te mordy takie mają błyszczące cholera. Ale co Donnie Darko to Donnie Darko. Zobaczymy - demen - 12-09-2007 ![]() Potrzebuję plakatu z logiem 12. monkeys w jak największej się da rozdzielczości. Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by dysponował. Będę robił z niego szablon i pójdzie sprayem na ściane. - Mierzwiak - 12-09-2007 Większego chyba nie znajdziesz: http://carteles.metropoliglobal.com/galerias/data/711/1-1995-12monos-usa-129092929.jpg - demen - 12-09-2007 Cytat:Serwer adserver.m2kcore.com zbyt długo nie odpowiada.Mógłbyś wrzucić na img shack lub inny file hoster, bo z tego servera mi nie odpala. Z góry dziękuje za fatygę. - Mierzwiak - 12-09-2007
- D'mooN - 12-09-2007 Miast szukać jak najwyższej rozdzielczości lepiej na wektory przerobić całość (tu masz sprawę ułatwioną - jest monochroma i bardzo duży kontrast). Wtedy powiększać można ile dusza zapragnie. - demen - 13-09-2007 No no, wziąłem już ten poster który mi Mierzwiak dał i go w corelu na wektory przerobiłem. - D'mooN - 13-09-2007
- Mental - 13-09-2007 Cytat:No no, wziąłem już ten poster który mi Mierzwiak dał i go w corelu na wektory przerobiłem. a można to samo w photoshopie zrobić? pytam z ciekawości. - D'mooN - 13-09-2007 W Illustratorze. - Glut - 13-09-2007 Plakaty '30 days of night' są przemocne! (tak, wiem że można je zrobić po jednodniowym kursie w photoshopie ;)) |