Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - Mental - 10-09-2013

Cytat:W tej grze nie ma czarnych.

Cytat:Ani broni.

W tej grze nie będzie niczego. -- Krzysztof Kononowicz



RE: Grand Theft Auto - military - 11-09-2013

(10-09-2013, 22:19)Huntersky napisał(a): Fajna ulica:[Obrazek: ju7Uo4t.jpg]

Też mnie rozbawiła gdy zobaczyłem tę nazwę pierwszy raz kilkanaście miesięcy temu, w grze robionej od dekady.:)

[Obrazek: DNF_Morningwood.jpg]



RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 11-09-2013

Po wielogodzinnej analizie tych wszystkich grafik pokazujących wielkość mapy, dochodzę do wniosku, że rzeczywiście jest ona za duża.;)

Nie wiem, czy ktoś o tym pisał, ale w promocji w Realu gra ma kosztować 199 zł, co zdecydowanie podważa sens pre-ordera z amazona (szczególnie, że hype coraz bardziej mi się udziela a przesyłka będzie szła 3 dni przynajmniej). W sumie nawet te 213 zł z Tesco wydaje się sensowne, ale obawiam się o dostępność. Jak mam się po nocach bić z gimnazjalistami o parę sztuk i ostatecznie się nie załapać to dziękuję bardzo.

Edit: dobra, widzę, że za 220-230 można kupić w kilku miejscach z odbiorem osobistym więc olewam amazona jednak. Posta zostawiam, bo może ktoś ma tylko kilka przystanków do Reala.

Edit2: empik Ale do odbioru dopiero 18.10, tak?


RE: Grand Theft Auto - simek - 11-09-2013

Z każdym dniem do premiery widzę niższe ceny :) Rozumiem, że na cenę 199 nie ma co liczyć przychodząc normalnie do empika 17.?


RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 11-09-2013

Biorąc pod uwagę ceny gier w empiku wydaje się to mało prawdopodobne, ale z tego co wiem, robią nocną sprzedaż. Nie wiem, w jakiej cenie i nie wiem, czy wszędzie.
Na jakimś forum ps3 trafiłem na takiego posta:
"GTA5 w Empiku 199zł w dniu premiery, potem 260.... A 180 zł dla ludzi z preorderem ---- info od ekspedientki"
Ktoś wie, czy takie pre-order z półki w Empiku ma sens, bo widziałem, że pełno tego leży za 20zł, ale różnie to bywa z nimi.

UPDATE: wygląda na to, że na empik.com można zamówić za 199 (niby tylko 500 promocyjnych sztuk) i odbiór w salonie będzie jednak możliwy w dniu premiery. Trzeba opłacić z góry, ale z regulaminu empik.com wynika, że jak nie odbierzesz/anulujesz zamówienie, zwracają kasę w ciągu 14 dni.
Osoby, które zrobiły preordera przed wprowadzeniem ceny 199 zł też chyba dostaną zniżkę. W sumie nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej.
W dniu premiery, w salonach też chyba będzie obowiązywała cena 199 zł, więc preodrer gwarantuje dostępność i sterowiec. Tak, czy inaczej empik wydaje się dobrą opcją. Albo odbieram preoredera albo biorę z półki i czekam na zwrot kasy za preordera.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 11-09-2013

Dostałem maila od empiku:

Cytat:Dziękujemy za złożenie zamówienia w naszym sklepie na grę GTA V. Uprzejmie informujemy, że cena gry uległa zmianie i obecnie kosztuje 199,99 zł za 1 sztukę.
W związku z powyższym uległa także zmianie cena w złożonym zamówieniu. Jeżeli opłaciłeś zamówienie z góry różnica zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem naszego sklepu.

Gra zostanie dostarczona 17.09.2013.
Sweet. Olewam Tesco :)


RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 11-09-2013

A ja z kolei, po złożeniu zamówienia dostałem maila ze zmianą terminu wysyłki i odbiorem 18.09. Co jest o tyle dziwne, że jest to pierwszy termin o jakim poinformowali. Wygląda na to, że sami nie nadążają za zmianami cen/terminów i bez sensu mnie stresują wysyłając stare info z automatu.


RE: Grand Theft Auto - SonnyCrockett - 11-09-2013

To ja chyba lecę do Reala tego 17.09. kupię z 10 szt. i zaraz daje na allegro po 250. Hype trzeba wykorzystać :P


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 11-09-2013

@PropJoe:

To pewnie przez ilość zamówień. Ja się cieszę że złożyłem już w lutym i mam nadzieję, że wszystko pójdzie bez problemów i 17 rano wracam do domu z grą.


RE: Grand Theft Auto - PropJoe - 11-09-2013

Ale, że jak? 17.09 będą realizowali zamówienia złożone wcześniej i rzucą coś na sklep (jeśli coś zostanie z nocy) a nie będą mieli dla mnie?!;] Nie wykluczam, że tak jest, ale to przecież bez sensu. Na ciężarówce nie zmieszczą więcej i przywiozą dzień później dodatkową partię? Skoro robią nocną sprzedaż to przecież muszą mieć więcej.


RE: Grand Theft Auto - Huntersky - 11-09-2013

W takim razie pieprzę muve i z samego rana jadę do reala.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 11-09-2013




RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 11-09-2013

Ale mała ta mapa :/


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 11-09-2013

Mała? Człowiek jest wielkości koniuszka tych wskaźników na niej. Jeśli wierzyć obliczeniom z neta, że ma ona około 50 mil kwadratowych to daje to 80 km^2. Moje miasto ma 32 :)

Mapa jest ogromna i w przeciwieństwie do RDR usiana nie tylko ładnymi widoczkami. Większość westernowego arcydzieła Rockstara to były puste... pustkowia. Tutaj widać, że na każdym kroku będzie coś interaktywnego.




RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 11-09-2013

Sarkazm, Hitch, sarkazm :)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 11-09-2013

Wiem, ale wolałem już odbębnić odpowiedź na wypadek prawdziwych tego typu zarzutów ze strony jakiejś forumowej jęczyduszy :)

[Obrazek: GTAvsGTASAMap.jpg]


RE: Grand Theft Auto - hanys - 11-09-2013

Mapa duża, ale ciężko ocenić jak duże jest samo miasto, widziałem już z 10 porównań i wszędzie jest trochę inaczej: na jednej LS jest minimalnie większe od LC, na innym jest wielkości dwóch wysp z LC, a jeden portal na YT jak porównywał to mu wyszło, że niby jest o połowę większe od LC. W sumie to śmieszne dywagacje, ale jakoś trzeba przetrwać do przyszłego tygodnia.

E: Hitch a ja mam takie coś, które skalowanie jest poprawne ?




RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 11-09-2013

I pomyśleć że kiedyś obszar San Andreas wydawał się ogromny.


RE: Grand Theft Auto - simek - 11-09-2013

W GTA VI chcę Miami w skali 1:1 :)


RE: Grand Theft Auto - hanys - 11-09-2013

*Przeczytałem mapę zamiast Miami :P

I to oby dwa wybrzeża USA!