Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Gal Anonim - 28-03-2011

patyczak napisał(a):Nigdy nie widziałem The Wire, więc nie działa na mnie jakoś specjalnie inspirująco:P
Więc oglądaj The Shield, mistrzu, i zrób Vica. :) Mógłbyś nawet jakąś dużą wersje zrobić, żebym mógł wziąć, wydrukować, oprawić i na ścianę. :)


- Mierzwiak - 28-03-2011

Semi napisał(a):Mało Ci jego owłosionych półdupków? ;]
No tak. Cofam to pytanie ;]

Crov napisał(a):Mógłbyś nawet jakąś dużą wersje zrobić
Jakbyś zajrzał na patyczakowego evianta to byś wiedział że można sobie pobrać wersję w sam raz do druku :wink:


- Mental - 28-03-2011

Ok, ja wkleję plakat, który kiedyś zrobiłem dla Unii Europejskiej:

[Obrazek: smierc_plakat.jpg]

Żartowałem :) :) :)


- patyczak - 31-03-2011

[Obrazek: treekopia2mala.jpg]


- Albertino - 31-03-2011

Tym bardziej, że ten film miał już plakat z drzewkiem ;p


- Craven - 31-03-2011

A mi się podoba i nie będę marudził, że nie urwało mi dupy.


- patyczak - 31-03-2011

No to nie miało być zwykłe drzewko, tylko miało tam widać płód. Ale chyba nie wyszło:P


- piter87 - 31-03-2011

o żesz ty, rzeczywiście widać :D


- wujo444 - 31-03-2011

pokaż palcem, bo nie widzę.


- Gwahlur - 31-03-2011

Płód jest jak w mordę strzelił, tyle ze raczej trzeba wiedzieć że on tam jest aby go zobaczyć.
Ten co płodu nie widzi, niech sobie kupi nową głowę, najlepiej polskojęzyczną ;)


- Mierzwiak - 31-03-2011

Cholera faktycznie : )

Ale drzewko bym poprawił, jest za małe. To nie DRZEWO życia, ale jakiś badyl rosnący za moim blokiem :razz:


- patyczak - 31-03-2011

[Obrazek: treekopia22kopia.jpg]

Dla wuja :P

[Obrazek: treekopia22kopiafsafsaf.jpg]


- wujo444 - 31-03-2011

dzięki, palec był potrzebny :D


- Snappik - 31-03-2011

I wywal to "Summer" na dole bo tylko wkurza.


- patyczak - 31-03-2011

W sumie, tutaj mnie wszystkie napisy wkurzają poza tytułem, więc:

[Obrazek: treekopia22kopia.jpg]


- Albertino - 31-03-2011

patyczak napisał(a):No to nie miało być zwykłe drzewko, tylko miało tam widać płód. Ale chyba nie wyszło:P

ale jaja :) Jak tak to zwracam honor. W takim razie pomysł fajny, ale wykonanie trochę jednak nie do końca mi się podoba, bo to drzewko jakieś takie zamglone i rozmazane, aaa nie wiem <malkontent>


- Mefisto - 31-03-2011

Pomysł fajny, ostatnia wersja oczywiście najlepsza, ale wygląd samego drzewa mnie nie przekonuje.


- teufelsbrut - 31-03-2011

Patyczak, życzę ci kariery w branży. Ocalisz wzrok wrażliwych ludzi, którym chce się rzygać na widok ostatnich polskich arcydzieł plakatu filmowego. Chociaż z drugiej strony- ciekawe, jak wybrnąłbyś z sytuacji, kiedy musiałabyś zrobić plakat do jakiejś żenującej polskiej produkcji. Proste "nie"? poetyckie "spierdala^j"? Czy może za odpowiednią kasę, da radę? : p

Tak z ciekawości- na jakim programie pracujesz?


- Karol - 01-04-2011

Skojarzyło mi się trochę z całkiem dobrym plakatem do całkiem złego filmu "Premonition" z Sandrą B :D. Keep up the good work! <ok>


- Mierzwiak - 12-04-2011

Drobny romans z konwencją, do której do tej pory nawet się nie zbliżałem:

[Obrazek: cubeposterqi.jpg]