Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gorące wieści, plotki itp. - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Gorące wieści, plotki itp. (/Thread-Gor%C4%85ce-wie%C5%9Bci-plotki-itp--113)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411


RE: Gorące wieści, plotki itp. - zombie001 - 13-03-2017

Jeśli ktoś jeszcze myślał, ze Sony nie zdurniało do reszty, to oto mamy kolejne, tym razem już oficjalne, potwierdzenie:


sequel "Dziewczyny z Tatuażem" będzie z nową obsadą.

Ja od siebie mogę dać tylko tyle:

Kontynuacja z Rooney martwa na amen... :<


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 13-03-2017

Inna obsada w zasadzie nie musi skończyć się katastrofą (choć Fede Alvarez na miejsce Finchera, nie oszukujmy się - nic dobrego z tego nie wyniknie), niemniej ze względów finansowych jest to strasznie głupia decyzja, ciężko mi stwierdzić czym podyktowana. Craig i Mara chcieli dużo hajsów, a Sony chce zmniejszyć budżet o połowę? No ale w takim razie, to po prostu filmu nie robimy, bo w tej sytuacji, to i tak się raczej nie sprzeda.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-03-2017

Rooney była genialna w pierwszym filmie więc wolałbym żeby nie marnowała talentu na sequele, zwłaszcza z patałachami pokroju Alvareza za kamerą.

http://ew.com/movies/2017/03/13/new-girl-with-the-dragon-tattoo-movie-gets-2018-release-date/

O Natalce i ScarJo nie pisało się przypadkiem już poprzednim razem?


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Corn - 14-03-2017

Ja słyszałem coś o Vikander


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 14-03-2017

Link który wkleiłem też o niej słyszał :)


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Galadh - 14-03-2017

(14-03-2017, 13:09)Mierzwiak napisał(a): O Natalce i ScarJo nie pisało się przypadkiem już poprzednim razem?

Tak było. Fincher zaprosił Natalkę na przesłuchanie do roli, ale ta odmówiła, stwierdziwszy, że na tym etapie kariery nie wypada jej się bawić w castingi, gdy z kolei ScarJo odpadła, bo Fincher stwierdził, że bez sensu będzie się oglądać film w oczekiwaniu na to, aż się wreszcie rozbierze. Ale tak już bez spłycania jego intencji, to po prostu wolał mniej rozpoznawalną twarz, która nie będzie "odstawać" od postaci. Ponoć Carey Mulligan doszła wtedy do finału i była #2. O Vikander faktycznie mówiono ostatnio, gdy po raz pierwszy poinformowano o przymiarkach do tej części, ale zdaje się, że nie była zainteresowana. 


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 14-03-2017

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.filmweb.pl/news/Natalie%2BPortman%2Bi%2BJack%2BNicholson%2Bgwiazdami%2Bkolejnego%2Bfilmu%2BRidleya%2BScotta-122169&ved=0ahUKEwj70LzpydbSAhWBxxQKHYfYCSYQqQIIGigBMAA&usg=AFQjCNGsHZUENqMgCV1fuBkFyyOgvBxxFQ&sig2=B4pT7n7D_5CnXkK373cbeQ

Dziadzio Scott nawet o emeryturze nie myśli :P
Oby obsada się sprawdziła to w kinie będe pierwszy.



Edit. W przyszłym roku czeka nas nie tylko kolejny reżyserskich projekt Damiena Chazella, na ekrany kin trafi także za pewne jego niezrealizowany scenariusz który znajdował się przez parę lat na liście najlepszych niezrealizowanych scenariuszy Hollywood.
https://naekranie.pl/aktualnosci/odrzucony-projekt-rezyser-la-la-land-trafi-na-duzy-ekran

Gdyby Chazelle chciał reżyserować to film na pewno nie pojawi się w 2018, ale jeśli odda stołek to pewnie tak.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 18-03-2017

https://naekranie.pl/aktualnosci/tom-hardy-zostanie-komandosem-w-filmie-netflixa-1738249

Kolejny ciekawie zapowiadający się film od Netflixa. Scott produkuje, Hardy gra a Domenik reżyseruje. Mam nadzieje, że gość pokaże klase bo naprawdę, filmografie to on ma małą a jak pokazuje "Zabójstwo" talentu mu nie brakuje, oby jeszcze Deakinsa sobie do pomocy ściągnął.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Mierzwiak - 24-03-2017

Wraca temat dostępności filmów w domu nawet 17 dni po premierze kinowej:

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1490185271

Warner chciałby za możliwość obejrzenia jednego filmu... 50$.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Bucho - 24-03-2017

Niby duzo, ale jak masz duzy salon z wypasiona plazma to potem zapraszasz 20. znajomych i wychodzi 2.5 dolca od glowy.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - SonnyCrockett - 24-03-2017

To byłby już cel komercyjny czego licencja nie obejmuje. ;P


RE: Gorące wieści, plotki itp. - simek - 29-03-2017

(24-03-2017, 01:30)Bucho napisał(a): Niby duzo, ale jak masz duzy salon z wypasiona plazma to potem zapraszasz 20. znajomych i wychodzi 2.5 dolca od glowy.
Nie trzeba plazmy i tabunu znajomych, żeby to miało sens, przypominam, że teraz bilet w weekend w Cinema City kosztuje 28 zł, a 50$ to mniej niż 200 zł - wystarczy z kilkoma kumplami zamiast dojeżdżać do centrum handlowego, stać w kolejkach, nie móc pić alkoholu i płacić chore pieniądze za popcorn przenieść się do domu i będzie to sensowna, opłacalna opcja.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 04-04-2017

https://naekranie.pl/aktualnosci/bitwa-o-anglie-w-kinach-ridley-scott-za-kamera-filmu-wojennego-1774060


Super, świetny pomysł, ale....ile Scott planuje filmów? Od cholery Obcych, ten o wnuku bogacza no i to. Z czego ten brzmi najciekawiej.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 04-04-2017

Ten o wnuku bogacza chyba będzie kręcił na dniach, a film wojenny jest na wczesnym etapie, więc szansa, że w ogóle coś z niego wyniknie wynosi pewnie nie więcej niż 10% - na wczesnych etapach produkcji była "Wieczna wojna", "Krwawy południk" i setki innych projektów Scotta.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 04-04-2017

Osobiscie wolałbym jakby rzucił te wszystkie filmy i nakręcił Bitwe o Anglie a potem jakiś pożądny film opowiadający o średniowieczu a potem poszedł na emeryturę :D Niech sobie odpocznie bo 80 lat prawie na karku a on ciągle zasuwa po planach filmowych i realizowanymi po woli projektami.

A Villeneuve przebakiwał cos o planach na kolejne dwa Blade Runnere w które Scott na bank by się zaangażował.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Albertino - 04-04-2017

Wątpię, aby sequel Blade Runnera zarobił zadowalającą kasę, więc dalszych kontynuacji raczej nie będzie (choć kto wierzył np. w taki sukces Fury Road?). Natomiast dziadek widocznie lubi kręcić filmy i będzie to pewnie robił dopóki zdrowie pozwoli.

Jeśli o mnie chodzi, to chciałbym aby odpuścił te bardziej przyziemne filmy, bo ewidentnie nie jest w nich dobry, a skupił się na sf i epice historycznej (te mu czasami wychodzą/wychodziły).


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 04-04-2017

A ja sądzę, że nowy "Blade Runner" może być box-officową niespodzianką, zwłaszcza jak porządnie przyłożą się do promocji filmu.

Jeśli chodzi o filmy historyczne to Scott to absolutna czołówka. Jego poziomowi epickości jedynie nieliczni dorównali i mam nadzieje, że jeszcze do tego gatunku wróci i stworzy tak epicki, mocny i piękny film jak "Gladiator". Na pewno, podobnie jak Scorsese, do końca życia będzie miał materiałów na filmy.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - zombie001 - 04-04-2017

(04-04-2017, 20:08)Albertino napisał(a): (choć kto wierzył np. w taki sukces Fury Road?).

"MM: Fury Road" to średniawy przykład. Sukcesem może i było, ale artystycznym. Finansowo te wyniki były takie se. Gdyby film Millera uzyskał rezultat zbliżony do takiego "Deadpoola", to pewnie WB by od razu mu wyłożyło kasę na MM5 i MM6, żeby kręcił to back-to-back :)
A tak, jest jak jest...
"BB2" może się Villeneuve udać, ale sukces na polu artystycznym (i spełnienie oczekiwań fanów), to jeszcze nie gwarancja sequela.

Co do Scotta, to popieram tą myśl:

Cytat:chciałbym aby odpuścił te bardziej przyziemne filmy, bo ewidentnie nie jest w nich dobry, a skupił się na sf i epice historycznej (te mu czasami wychodzą/wychodziły).

Akurat z wszystkich zapowiadanych filmów, które być może zrealizuje, to ten który będzie robił na dniach, wygląda najmniej obiecująco. Tak dla przypomnienia, ostatnie plany Scotta:
"Cartel" (Di Caprio był wiązany z jedną z ról),
"Wieczna Wojna" (do której powstało już z pierdyliard scenariuszy),
western "Wraiths of the Broken" (na podstawie książki reżysera "Bone Tomahawk),
n-ty prequel Obcego,
"Bitwa o Anglię".

A to tylko tytuły, które padły w ostatnich miesiącach :) 



Tak swoją drogą, apropo zapracowanych ludzi. Tomasz Hardy też ma nieźle napięty grafik:

"Fonzo" o losach Al Capone dla Tranka,
"Triple Frontier" dla Bigelow  Chadora,
"War Party" o żołnierzynach Navy SEALs, dla A.Dominika,

oddalająca się z minuty na minutę adaptacja Splinter Cell,

no i "True Amercian", z którym był wiązany od dłuższego czasu, teraz też zyskało reżysera - Pablo Larraína ("Jackie", "Neruda").


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 04-04-2017

I 2 sezon Taboo a także 4 Peaky Blinders.

Eric Roth został scenarzystą "Diuny", nieźle.


RE: Gorące wieści, plotki itp. - Kuba - 13-04-2017

Hugo Weaving oficjalnie w obsadzie "Mortal Engines". Coraz bardziej żałuje, że Jackson zrezygnował z reżyserii.