Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- wujekhaker - 07-03-2007

Dosyć tego marudzenia :p

Dzisiaj na jedynce 23:50 Serpico. Ciężko mi okreslić ktora kreacja Ala była najlepsza, ale ta z Serpico napewno jest brana pod uwagę


- Dr_Bakier - 08-03-2007

Dziś na Discovery o godz 21.00 można obejrzeć "Godzina zero Strzelanina w Hollywood "- dokładną rekonstrukcję ze słynnego napadu nabank który widzieliśmy w ''44minutach'' z madsenem i bryniarskim.


- LPC - 08-03-2007

czasami przydałby mi sie taki ak47 z większym magazynkiem :twisted:


- picek - 10-03-2007

Dziś :: Polsat :: 00:25 :: Drakula :: (reżyseria: Francis Ford Coppola)

Gdyby to było TVP... :/


- wujekhaker - 11-03-2007

Dzisiaj jedynka 23:05 "dzienniki motocyklowe"
Wczoraj pierwszy raz widziałem zakończenie Draculi i tak mi sie nie podobał :)


- MOLQ - 11-03-2007

To wytrwaly jestes zeby to ogladac na Polszmacie 8)

16 marca Piraci z Karaibow : Klatwa Czarnej Perly - Polsat heh

16 marca Kasyno - Zone Europa

14 marca Glosniej od Bomb - Tvp Kultura


- Don Vito - 12-03-2007

Kasyno też będzie puszczane w ciągu najbliższych dwóch tygodni na Polsacie.


- Hitch - 18-03-2007

Za 5 minut na jedynce:
Dog Soldiers. Mam nadzieje ze z tlumaczeniem z DVD ;)


- apone - 21-03-2007

Hopsie dzisiaj na TVP 1 o 23.25 jest "Mulholland Drive" :)


- hops - 21-03-2007

Jedyny prawie-dobry film Lyncha. Mimo wszystko, odpuszczę ;) Ale dzięki za info.


- Q - 25-03-2007

2 kwietnia Zakładnik (Collateral) 21:00 POLSAT

BTW od 5 kwietnia na Polsacie będzie też serial CSI: NY - według mnie najlepszy ze serii CSI.


- Don Vito - 25-03-2007

W piątek w 20:20 na TVP 1 "Klient", czyli film, który mogę oglądać bez końca. Zrobię sobie kiedyś12 godzinny maraton :)
Zaraz potem "Psy Wojny".

O chyba 21:10 na Polshicie The Kingdom of Heven- i tak obejrzę Klienta :)

Sobota 22:20 (i pewnie niedziela 20) na TVN 7-> "Sztuczna Inteligencja" Spielberga


- Q - 25-03-2007

Cytat:O chyba 21:10 na Polshicie The Kingdom of Heven- i tak obejrzę Klienta

Po pierwsze nie Kingdom of Heven, ale Kingdom Come (Królestwo Niebieskie) i nie o 21:10, ale o 20:00. Pewnie ci się pomyliło, bo o 21:05 na tvn Gladiator będzie+.


- jajcasz - 26-03-2007

jutro w tvp 2 o godzinie 22:50 beda "Godziny"


- Don Vito - 26-03-2007

Q napisał(a):
Cytat:O chyba 21:10 na Polshicie The Kingdom of Heven- i tak obejrzę Klienta

Po pierwsze nie Kingdom of Heven, ale Kingdom Come (Królestwo Niebieskie) i nie o 21:10, ale o 20:00. Pewnie ci się pomyliło, bo o 21:05 na tvn Gladiator będzie+.

Po prostu pomyliłem filmy. W telegazecie napisali "Królestwo Niebieskie" o myślałem, że to film Scotta.


- LPC - 07-04-2007

11:05 Metropolis
by Fritz Lang

TVP Kultura


- Don Vito - 07-04-2007

Wtorek coś koło 23 "Dziecko Rosemary"


- picek - 08-04-2007

The Aviator
DZIŚ, TVP 2, 19;10


- Hitch - 08-04-2007

Wszyscy beda ogladac pewnie Aviatora...
Ale na jedynce o 21:00 Wesley Snipes, w jednym ze swoich lepszych filmów (szczegolnie patrzac na ostatnie osiagniecia...), razem z Woodym Harrelsonem i Jennifer Lopez beda starac się zatrzymać Pociąg z Forsą. ;)


- Don Vito - 08-04-2007

A ja wolę siedzieć przy kompie i pisać bzdury :)

Mam dylemat. Co wybrać, Oczy Węża, czy Donnie Brasco? Oba wtorek o 21. Pierwszy na Polsacie, drugi na AXN.