![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- wujekhaker - 07-03-2007 Dosyć tego marudzenia :p Dzisiaj na jedynce 23:50 Serpico. Ciężko mi okreslić ktora kreacja Ala była najlepsza, ale ta z Serpico napewno jest brana pod uwagę - Dr_Bakier - 08-03-2007 Dziś na Discovery o godz 21.00 można obejrzeć "Godzina zero Strzelanina w Hollywood "- dokładną rekonstrukcję ze słynnego napadu nabank który widzieliśmy w ''44minutach'' z madsenem i bryniarskim. - LPC - 08-03-2007 czasami przydałby mi sie taki ak47 z większym magazynkiem :twisted: - picek - 10-03-2007 Dziś :: Polsat :: 00:25 :: Drakula :: (reżyseria: Francis Ford Coppola) Gdyby to było TVP... :/ - wujekhaker - 11-03-2007 Dzisiaj jedynka 23:05 "dzienniki motocyklowe" Wczoraj pierwszy raz widziałem zakończenie Draculi i tak mi sie nie podobał :) - MOLQ - 11-03-2007 To wytrwaly jestes zeby to ogladac na Polszmacie 8) 16 marca Piraci z Karaibow : Klatwa Czarnej Perly - Polsat heh 16 marca Kasyno - Zone Europa 14 marca Glosniej od Bomb - Tvp Kultura - Don Vito - 12-03-2007 Kasyno też będzie puszczane w ciągu najbliższych dwóch tygodni na Polsacie. - Hitch - 18-03-2007 Za 5 minut na jedynce: Dog Soldiers. Mam nadzieje ze z tlumaczeniem z DVD ;) - apone - 21-03-2007 Hopsie dzisiaj na TVP 1 o 23.25 jest "Mulholland Drive" :) - hops - 21-03-2007 Jedyny prawie-dobry film Lyncha. Mimo wszystko, odpuszczę ;) Ale dzięki za info. - Q - 25-03-2007 2 kwietnia Zakładnik (Collateral) 21:00 POLSAT BTW od 5 kwietnia na Polsacie będzie też serial CSI: NY - według mnie najlepszy ze serii CSI. - Don Vito - 25-03-2007 W piątek w 20:20 na TVP 1 "Klient", czyli film, który mogę oglądać bez końca. Zrobię sobie kiedyś12 godzinny maraton :) Zaraz potem "Psy Wojny". O chyba 21:10 na Polshicie The Kingdom of Heven- i tak obejrzę Klienta :) Sobota 22:20 (i pewnie niedziela 20) na TVN 7-> "Sztuczna Inteligencja" Spielberga - Q - 25-03-2007 Cytat:O chyba 21:10 na Polshicie The Kingdom of Heven- i tak obejrzę Klienta Po pierwsze nie Kingdom of Heven, ale Kingdom Come (Królestwo Niebieskie) i nie o 21:10, ale o 20:00. Pewnie ci się pomyliło, bo o 21:05 na tvn Gladiator będzie+. - jajcasz - 26-03-2007 jutro w tvp 2 o godzinie 22:50 beda "Godziny" - Don Vito - 26-03-2007 Q napisał(a):Cytat:O chyba 21:10 na Polshicie The Kingdom of Heven- i tak obejrzę Klienta Po prostu pomyliłem filmy. W telegazecie napisali "Królestwo Niebieskie" o myślałem, że to film Scotta. - LPC - 07-04-2007 11:05 Metropolis by Fritz Lang TVP Kultura - Don Vito - 07-04-2007 Wtorek coś koło 23 "Dziecko Rosemary" - picek - 08-04-2007 The Aviator DZIŚ, TVP 2, 19;10 - Hitch - 08-04-2007 Wszyscy beda ogladac pewnie Aviatora... Ale na jedynce o 21:00 Wesley Snipes, w jednym ze swoich lepszych filmów (szczegolnie patrzac na ostatnie osiagniecia...), razem z Woodym Harrelsonem i Jennifer Lopez beda starac się zatrzymać Pociąg z Forsą. ;) - Don Vito - 08-04-2007 A ja wolę siedzieć przy kompie i pisać bzdury :) Mam dylemat. Co wybrać, Oczy Węża, czy Donnie Brasco? Oba wtorek o 21. Pierwszy na Polsacie, drugi na AXN. |