![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Snuffer - 13-09-2007 Dajcie mi taki kurs :P - Mierzwiak - 13-09-2007 Plakaty 30 days of night walą po gałach, ale o to chodzi. Jakby krzyczały "Będzie krwawo!", bo będzie :wink: - Jakuzzi - 17-09-2007 Zapodawana niedawno w trailerach Juno:
- Mefisto - 17-09-2007 tja - to już pewniak do obejrzenia w kinie :D film się zapowiada coraz lepiej :D - Mierzwiak - 18-09-2007 ![]() Fuj. Ciekawe czy i tym razem przy monstrualnym budżecie uda im się zrobić tak paskudne i niedopracowane efekty specjalne. - Super Green - 18-09-2007 I do tego nominowane do Oscara :lol:. Normalnie żart jakiś :x - military - 23-09-2007 ![]() Nie ma to jak flipnąć głowę w fotoszopie i wkleić ją do drugiego obrazka. :) - Semi - 23-09-2007 Ona ma po prostu taki wyraz twarzy :P Podczas calego filmu... A grzywke wiatr jej popsul (: - military - 23-09-2007 A zauważył ktoś tę literówkę na plakacie nr 2? One WOMEN?! Profesjonalizm pełną gębą. :) - Hitch - 23-09-2007 Po co oni ciagna dlaej tego czyraka? Pierwsza czesc to byla gowno, druga szkoda slow...a to to chyba tylko zeby mnie zdolowac. - military - 23-09-2007 Hitch, to pewnie cię ucieszy wiadomość, że chcą nakręcić spin-off RE z jedną z drugoplanowych postaci w roli głównej. :) A potem pewnie serial. :) - Oconnel - 23-09-2007 Podobno Ali Larter (ta z Heroes) gra tam rolę poboczną, i zmiażdżyła aktorsko Mille Javovich :) (ale wiemy że to nie trudne...) - Mierzwiak - 23-09-2007 I jeśli jest jakiś powód poza "recenzenckim obowiązkiem" dla którego obejrzę tego - jak to słusznie określił Hitch - czyraka, to jest to Ali Larter. - Tomek-1 - 23-09-2007 Mierzwiak napisał(a): Paskudne efekty to się zapowiadają w klonie Narnii, czyli "Golden Compass". Jak ujrzałem w trailerze komputerową walkę dwóch niedźwiedzi to od razu przyszły mi na myśl paskudztwa w rodzaju cyfrowy Van Helsing kontra Dracula... Albo dwa dinozaury w JPIII... - Karol - 24-09-2007 Tomek-1 napisał(a):Paskudne efekty to się zapowiadają w klonie Narnii, czyli "Golden Compass". Wierz mi, gdybyś przeczytał książkę, nigdy byś tak nie powiedział :D. - Mierzwiak - 24-09-2007 Może nie czytał książki? Może nie wie że ona istnieje? Może jest jedną z tych owieczek które myślą że jak coś powstaje później to jest już jakimś klonem, chociaż w ogóle tego poprzedniego filmu, w tym wypadku Narnii, nie przypomina? - military - 24-09-2007 Nie, Mierzwiak, zacytuję ci książkę: "Dwa sztucznie wyglądające niedźwiedzie wyszły na polanę. Ich komputerowo wygenerowane futro powiewało nienaturalnie, zaś ruchy wyglądały, jakby nie uwzględniono ciężaru tych zwierząt. Zaczęła się potworna walka tytanów - w zwolnionym tempie padały kolejne, zadziwiająco lekko wyglądające ciosy (...)". Widzisz, to wierna adaptacja. - Tomek-1 - 24-09-2007 Mierzwiak napisał(a):Może nie czytał książki? Może nie wie że ona istnieje? Może jest jedną z tych owieczek które myślą że jak coś powstaje później to jest już jakimś klonem, chociaż w ogóle tego poprzedniego filmu, w tym wypadku Narnii, nie przypomina? Nie, nie czytałem książki, nie wiem że ona istnieje ("ignorancja to błogosławieństwo" :D ). Jedyne co widziałem to dwa cyfrowe miśki wyglądające strasznie sztucznie i n-te filmidło w erze post-LOTRa, próbujące powtórzyć sukces poprzednika :-P A wszystko skąpane w cyfrowych plenerach i braku grawitacji, o której tak malowniczo napisał military :) - Karol - 24-09-2007 Co nie znaczy, że "Złoty Kompas" można nazywać "klonem Narnii". Wierz mi - gdyby twórcy poszli na całość dostałbyś coś, co miałoby R (albo chociaż PG-13), wzbudziłoby mnóstwo kontrowersji i byłoby bardzo dalekie narniowym klimatom. Jeśli chodzi o efekty - faktycznie jest średnio, ale nie wiedzieć czemu podoba mi się mimika tego miśka (a i voice acting jest dobry bardzo). - Mefisto - 24-09-2007 ![]() w sumie bardzo surrealistyczny plakat |