![]() |
|
ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach (/Thread-ALARM-NADCHODZI-KOLEJNY-REMAKE-czyli-wszystko-o-remake-ach--652) |
RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 02-12-2016 Niech zgadnę...a Winnetou gra teraz Niemiec Ahmed? RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Pelivaron - 11-01-2017 http://movieweb.com/jj-abrams-original-movies-done-with-sequels-reboots/ Ważne oświadczenie Abramsa ;) W sumie pracował przy dwóch kultowych seriach. Z drugiej strony ciekawe co by zrobił, jakby dostał np robotę przy Bondzie :) RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Arahan - 27-01-2017 No to w 2017 doczekamy się "Człowieka z blizną". W roli głównej DiCaprio, partneruje mu Sofia Vergara, a za kamerą Pablo Larraín. https://empireherald.com/scarface-remake-starring-leonardo-dicaprio-and-sofia-vergara-announced-for-2017/ RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Dr Strangelove - 27-01-2017 Jakieś bzdury, nie wierzę, a jeśli... No to będzie olbrzymia katastrofa. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Bradesinarus - 31-01-2017 (27-01-2017, 18:17)Arahan napisał(a): No to w 2017 doczekamy się "Człowieka z blizną". To w takim razie są dwie wersje. Bo dzisiaj ogłoszono wszak, że projekt porzucił reżyser Antoine Fuqua (wybrał kontynuację "Bez litości) zaś na nowego "Człowieka z Blizną" szykowany jest Diego Luna http://variety.com/2017/film/news/scarface-reboot-antoine-fuqua-exits-1201973278/ RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Pelivaron - 08-02-2017 http://variety.com/2017/film/news/jack-nicholson-toni-erdmann-remake-retirement-oscar-nominated-1201980617/ lol :D RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Szaman - 08-02-2017 Legenda kina powraca, a dział taki pesymistyczny. Nie widziałem Toniego, ale oryginalna rola zbiera wiele pozytywnych opinii, więc wolę taki Powrót Króla niż dziadkowe wygłupy z De Niro, pajacowanie z Sandlerem na Netflixie czy lunatykowanie za walizkę pieniędzy Marvela. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Szaman - 08-02-2017 Zapewne wiecie co to? :)
RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Mierzwiak - 08-02-2017 Hhhhhhhhhhhh. Po co? RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - PropJoe - 08-02-2017 Dokładnie to zdaje się myśleć Cranston. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Corn - 09-02-2017 Niech już robią tę biografię Stana Lee z Cranstonem, zanim zmarnuje resztki kariery :/ RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Szaman - 09-02-2017 Powstanie remake "Czułych słówek", tym razem od Lee Danielsa, z Oprah Winfrey w głównej roli http://www.thewrap.com/lee-daniels-oprah-winfrey-terms-of-endearment-remake/ RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - simek - 09-02-2017 (08-02-2017, 22:27)Mierzwiak napisał(a): Hhhhhhhhhhhh. Po co?Widzę, że przy każdym ogłoszonym remake'u musi paść to pytanie. Jak widzisz plakat Hamleta w miejscowym teatrze, to też rwiesz włosy z głowy i pytasz po co? Historia jest lubiana, a ludzie lubią znane historie w innym wykonaniu, dlatego remaki będą powstawały do końca świata. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Mierzwiak - 09-02-2017 Jest różnica między klasykiem literatury, którego noea interpretacja to zawsze wyzwanie, a filmem, o którego remake nikt nie prosił. Historia jest lubiana, ale przez kogo? Przez ludzi którzy widzieli oryginał a wątpię by fani filmu nie mogli się doczekać banalnego (sądząc po fotce) rimejku z czarnym hobbitem. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Juby - 10-02-2017 Mina Hurta na tej fotce = moja reakcja na wieść o rimejku. RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Gieferg - 10-02-2017 (08-02-2017, 22:27)Mierzwiak napisał(a): Hhhhhhhhhhhh. Po co? No jak po co? Żeby Amerykanie nie musieli czytac napisów. Bo to pierwszy remake robiony z tego powodu? RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 10-02-2017 To nie tylko to. Chodzi też o to, żeby w filmie były znane amerykańskie twarze a nie jakieś "no-name'y z Europy" RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Gieferg - 10-02-2017 Oni robią rimejki nawet tylko po to, żeby nie słuchać np angielskiego akcentu (vide: brytyjski serial Coupling którego Amerykanie popełnili bezpłciową kalkę). RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - shamar - 11-02-2017 Czyli są zjebani totalnie :) RE: ALARM! NADCHODZI KOLEJNY REMAKE! czyli wszystko o remake'ach - Gieferg - 15-02-2017 http://www.comingsoon.net/movies/news/814793-the-raid-remake-gets-frank-grillo-to-star-joe-carnahan-directing Dla odmiany remake, który chętnie zobaczę. Oryginał prawie mnie uśpił. |