![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Jakuzzi - 02-08-2013 http://www.youtube.com/watch?v=WaISBW3Z_14&feature=youtu.be&annotation_id=annotation_3999910969&feature=iv&src_vid=bYP4wKD-6J8 RE: Gry - Mierzwiak - 04-08-2013 Jeśli ktoś nie zauważył, to na PS Store jest letnia wyprzedaż, w której Journey kosztuje 25 zł (w PS+ 22,50). Kupione. Pobrane. Zagrane. Niesamowita gra, miażdżąca muzyką, klimatem, stroną wizualną i niepozbawiona emocji. Nie zmiażdżyła mnie jak niektórych, zakończenie - a raczej to, co następuje bezpośrednio przed właściwym końcem - przewidziałem, ale było to satysfakcjonujące, i tak po prostu piękne. Gra z anonimowym towarzyszem tylko dodaje smaczku. Małe wielkie arcydzieło. RE: Gry - Turus - 04-08-2013 Shit, oby ta promocja potrwała do 10ego, bo na razie krucho z kasą a w Podróż muszę wreszcie zagrać. RE: Gry - Mierzwiak - 04-08-2013 Spokojnie, wyprzedaż trwa do 28 sierpnia :) RE: Gry - Joe Chip - 06-08-2013 Killzone 3 Po zdobyciu PS 3 ten tytuł poszedł na pierwszy ogień. Kampania jest naprawdę spoko, gra wygląda pięknie, gdyby jeszcze była dłuższa. Niemniej już tutaj satysfakcja porównywalna tylko z elitą wśród strzelanek pierwszoosobowych. Autorzy robili co mogli by urozmaicić rozgrywkę. Jetpack, latanie w kosmosie, użytkowanie mechów, pojazdu mknącego przez śnieg, spora różnorodność wśród poziomów, napakowanie akcją ile się da w stylu CoD. Taa, to CoD w dalekiej przyszłości, widoczne też inspiracje Halo i historią Związku Radzieckiego. No to teraz część druga. RE: Gry - Joe Chip - 06-08-2013 Owszem. RE: Gry - Huntersky - 08-08-2013 Saint's Row The Third - Jak na razie jestem na samym początku, ale myślę, że mogę się już wypowiedzieć. Pozytywnie odjechana gierka, w sam raz, żeby się zrelaksować. Oczywiście do GTA nie ma startu, ale jest niezłym substytutem. Jeżeli ktoś lubiał wyjść na Times Square w celu zrobienia totalnej masakry - super, Saint's Row jest takie przez cały czas. Model strzelania jest całkiem niezły, fajne są żywe tarcze i wrestlingowe takedowny, model jazdy nie jest aż tak spieprzony (co w klonach GTA należy do rzadkości), ale najlepsza jest customizacja (coś, co uwielbiam) - jedna z lepszych jakie widziałem. Masa różnych ubrań, suwaczków zmieniających wygląd bohatera, ba, można nawet wybrać spośród 7 różnych głosów. Do tego jeszcze dochodzi dostosowywanie wyglądu swojego gangu i całkiem potężny tuning samochodów. Jest spoko/10 Aha, można ją dostać razem z poprzednią cześcią, Sacred 2 i Risen 2 na Humble Bundle za co łaska.
RE: Gry - Ash - 11-08-2013 Mam pytanie: Kojarzy ktoś może tytuł gry z lat 1999-2001 (mniej więcej...) w której siadaliśmy za kierownicą samochodu i jeździliśmy po mieście, pamiętam tylko tyle, że nie można było niestety rozjeżdżać przechodniów (zawsze w ostatniej chwili robili uniki...) oraz, że po wylądowaniu w wodzie pojawiał się komunikat "spij z rybami" (w polskiej wersji oczywiście). RE: Gry - military - 11-08-2013 Driver? RE: Gry - Ash - 11-08-2013 To na pewno nie był Driver, gdyby to by był Driver na pewno bym o tym pamiętał... RE: Gry - McCoy - 11-08-2013 Midtown Madness RE: Gry - Ash - 11-08-2013 To chyba ta gra, dzięki. :) RE: Gry - military - 12-08-2013 Far Cry: Blood Dragon - jak to jest, że najlepsze gry ostatnio pochodzą z dystrybucji cyfrowej? Ta tutaj to hołd dla kina akcji z lat 80. - i rzeczywiście czuć ten klimat, choć poczułem go dopiero gdy sam zagrałem w demo, bo oglądając gameplaye z youtube jakoś nie byłem przekonany. No ale cóż - skończyłem demo i natychmiast kupiłem pełną wersję. Świetna gra ze świetną mechaniką i naprawdę doskonałym klimatem, którego połowę robi oprawa (Blade Runner + Terminator + Tron), a drugą połowę dźwięk (muzyka zabija, dialogi to typowa tandeta typu Commando). Masa nawiązań i autoironii jest zabawna, ale nie jestem pewny, czy nie lepiej byłoby iść w tandetną powagę - mogło być jeszcze śmieszniej. No ale wtedy nie byłoby np. encyklopedii broni ("jeśli nie wiesz, czym jest i co robi łuk, może lepiej przestań grać i poczytaj coś. Możesz oburzać się, że łuk to żadne s-f, ale dlatego dodaliśmy do niego neon"). Ogólnie: polecam, właśnie wsiąkłem na dwie godzinki i ani przez sekundę nie czułem znużenia. Choć mam nadzieję, że fragmentów skradankowych nie będzie zbyt wiele, bo to nie to, co lubię najbardziej. Zadziwiające, ile można upchnąć w 1,3 GB dyskowej przestrzeni. ![]() RE: Gry - Turus - 13-08-2013 Zajarałeś mnie tym tytułem. Po ile to chodzi ? RE: Gry - military - 13-08-2013 1200 MSP na Xboksa, na inne platformy nie wiem. RE: Gry - wujo444 - 13-08-2013 kod Uplay tylko dla EU kosztuje 2$ na steamtrades. RE: Gry - decard - 13-08-2013 Michael Biehn to głos głównego bohatera. Gram od 3 dni. Klimat niesamowity, papa się sama uśmiecha :D Uplay key w fabrykakluczy.pl 15zł. Rewelacyjny trailer może też kogoś przekona: RE: Gry - military - 13-08-2013 To wyście chyba zajebistego trailera nie widzieli.:) RE: Gry - Joe Chip - 18-08-2013 Resistance: Fall of Man Staroświecka. Robi wrażenie swym gameplayem jakby osadziła się w okolicach 2003 roku zapożyczając z tego okresu trochę wojennej zawieruchy. Równie dobrze mogłaby być wydana i wtedy. Przechodzenie singla może nieco wydać się męczące. Lokacje żywcem wyjęte z Call of Duty, Half-Life 2 i Halo. Cóż, bawiłem się mimo tego dobrze, pomysł na historię wyróżnia się na tle innych. Bezpośredni sequel pod każdym względem poprawia tą grę co czyni ją o klasę lepszą. Zagranie w serię od jedynki może zniechęcić do dalszego ciągu. Resistance 2 Porównywalny poziomem z Killzone 2. Przy pierwszym Resistance postęp jest widoczny pod wszystkim co tylko można unowocześnić. Od narracji przez różnorodność zwiedzanych terenów - najciekawsze są miasteczka i Chicago lecz i wnętrza statku Obcych potrafią przykuć uwagę, także to co widać w tle jak moment gdy wychodzi się z bazy na San Francisco - stworów z nieprzeciętnie zaprojektowanymi bossami - tu znów wyróżnia się Chicago, szkoda tylko, że ten fragment to zaskryptowany film akcji - jeszcze ciekawszych i ładniejszych modeli giwer do ogólnego dziania się. RE: Gry - military - 19-08-2013 Przeszedłem fabularny wątek Blood Dragon. Grywalność jest po prostu rozbijająca: to, co się dzieje od momentu przekroczenia portalu ("Test your might!") do ubicia wszystkich wrogów przekracza ludzkie pojęcie. Zarówno pod względem niesamowicie suchej i zajebistej fabuły (jest nawet montaż przed ostatnim starciem!), jak i rozgrywki (fragmenty rodem z Painkillera, ujeżdżanie laserowego dinozaura itp.). A potem można zaliczać misje poboczne, rozwijać postać i żyłować wyniki dalej, w otwartej grze - resetując wrogów jeśli uważasz, że jest ich za mało. Ta gra to czysty fun, a jedyną wadą jest brak faktycznego ostatniego bossa (jest tylko mega rozwałka z morzem pionków). Wątek fabularny jest króciutki, ale świeży i zabawny od początku do końca, a do tego na mapie jest masa rzeczy do znalezienia i ubicia. Jednym słowem: ta gra to ideał. Miałem dać 9/10 za monotonię, ale różnorodność później tak mnie zaskoczyła, że nie ma bata - 10/10 i już. |