Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Jakuzzi - 02-08-2013


http://www.youtube.com/watch?v=WaISBW3Z_14&feature=youtu.be&annotation_id=annotation_3999910969&feature=iv&src_vid=bYP4wKD-6J8


RE: Gry - Mierzwiak - 04-08-2013

Jeśli ktoś nie zauważył, to na PS Store jest letnia wyprzedaż, w której Journey kosztuje 25 zł (w PS+ 22,50).

Kupione. Pobrane. Zagrane. Niesamowita gra, miażdżąca muzyką, klimatem, stroną wizualną i niepozbawiona emocji. Nie zmiażdżyła mnie jak niektórych, zakończenie - a raczej to, co następuje bezpośrednio przed właściwym końcem - przewidziałem, ale było to satysfakcjonujące, i tak po prostu piękne. Gra z anonimowym towarzyszem tylko dodaje smaczku. Małe wielkie arcydzieło.


RE: Gry - Turus - 04-08-2013

Shit, oby ta promocja potrwała do 10ego, bo na razie krucho z kasą a w Podróż muszę wreszcie zagrać.


RE: Gry - Mierzwiak - 04-08-2013

Spokojnie, wyprzedaż trwa do 28 sierpnia :)


RE: Gry - Joe Chip - 06-08-2013

Killzone 3

Po zdobyciu PS 3 ten tytuł poszedł na pierwszy ogień. Kampania jest naprawdę spoko, gra wygląda pięknie, gdyby jeszcze była dłuższa. Niemniej już tutaj satysfakcja porównywalna tylko z elitą wśród strzelanek pierwszoosobowych. Autorzy robili co mogli by urozmaicić rozgrywkę. Jetpack, latanie w kosmosie, użytkowanie mechów, pojazdu mknącego przez śnieg, spora różnorodność wśród poziomów, napakowanie akcją ile się da w stylu CoD. Taa, to CoD w dalekiej przyszłości, widoczne też inspiracje Halo i historią Związku Radzieckiego. No to teraz część druga.


RE: Gry - Joe Chip - 06-08-2013

Owszem.


RE: Gry - Huntersky - 08-08-2013

Saint's Row The Third - Jak na razie jestem na samym początku, ale myślę, że mogę się już wypowiedzieć. Pozytywnie odjechana gierka, w sam raz, żeby się zrelaksować. Oczywiście do GTA nie ma startu, ale jest niezłym substytutem. Jeżeli ktoś lubiał wyjść na Times Square w celu zrobienia totalnej masakry - super, Saint's Row jest takie przez cały czas.

Model strzelania jest całkiem niezły, fajne są żywe tarcze i wrestlingowe takedowny, model jazdy nie jest aż tak spieprzony (co w klonach GTA należy do rzadkości), ale najlepsza jest customizacja (coś, co uwielbiam) - jedna z lepszych jakie widziałem. Masa różnych ubrań, suwaczków zmieniających wygląd bohatera, ba, można nawet wybrać spośród 7 różnych głosów. Do tego jeszcze dochodzi dostosowywanie wyglądu swojego gangu i całkiem potężny tuning samochodów.
Jest spoko/10

Aha, można ją dostać razem z poprzednią cześcią, Sacred 2 i Risen 2 na Humble Bundle za co łaska.

[Obrazek: JZizjxC.jpg]


RE: Gry - Ash - 11-08-2013

Mam pytanie:
Kojarzy ktoś może tytuł gry z lat 1999-2001 (mniej więcej...) w której siadaliśmy za kierownicą samochodu i jeździliśmy po mieście, pamiętam tylko tyle, że nie można było niestety rozjeżdżać przechodniów (zawsze w ostatniej chwili robili uniki...) oraz, że po wylądowaniu w wodzie pojawiał się komunikat "spij z rybami" (w polskiej wersji oczywiście).





RE: Gry - military - 11-08-2013

Driver?


RE: Gry - Ash - 11-08-2013

To na pewno nie był Driver, gdyby to by był Driver na pewno bym o tym pamiętał...


RE: Gry - McCoy - 11-08-2013

Midtown Madness


RE: Gry - Ash - 11-08-2013

To chyba ta gra, dzięki. :)


RE: Gry - military - 12-08-2013

Far Cry: Blood Dragon - jak to jest, że najlepsze gry ostatnio pochodzą z dystrybucji cyfrowej? Ta tutaj to hołd dla kina akcji z lat 80. - i rzeczywiście czuć ten klimat, choć poczułem go dopiero gdy sam zagrałem w demo, bo oglądając gameplaye z youtube jakoś nie byłem przekonany. No ale cóż - skończyłem demo i natychmiast kupiłem pełną wersję. Świetna gra ze świetną mechaniką i naprawdę doskonałym klimatem, którego połowę robi oprawa (Blade Runner + Terminator + Tron), a drugą połowę dźwięk (muzyka zabija, dialogi to typowa tandeta typu Commando).

Masa nawiązań i autoironii jest zabawna, ale nie jestem pewny, czy nie lepiej byłoby iść w tandetną powagę - mogło być jeszcze śmieszniej. No ale wtedy nie byłoby np. encyklopedii broni ("jeśli nie wiesz, czym jest i co robi łuk, może lepiej przestań grać i poczytaj coś. Możesz oburzać się, że łuk to żadne s-f, ale dlatego dodaliśmy do niego neon").

Ogólnie: polecam, właśnie wsiąkłem na dwie godzinki i ani przez sekundę nie czułem znużenia. Choć mam nadzieję, że fragmentów skradankowych nie będzie zbyt wiele, bo to nie to, co lubię najbardziej.

Zadziwiające, ile można upchnąć w 1,3 GB dyskowej przestrzeni.

[Obrazek: Far-Cry-3-Blood-Dragon-Splash-Image.jpg]




RE: Gry - Turus - 13-08-2013

Zajarałeś mnie tym tytułem. Po ile to chodzi ?


RE: Gry - military - 13-08-2013

1200 MSP na Xboksa, na inne platformy nie wiem.


RE: Gry - wujo444 - 13-08-2013

kod Uplay tylko dla EU kosztuje 2$ na steamtrades.


RE: Gry - decard - 13-08-2013

Michael Biehn to głos głównego bohatera.
Gram od 3 dni. Klimat niesamowity, papa się sama uśmiecha :D
Uplay key w fabrykakluczy.pl 15zł.

Rewelacyjny trailer może też kogoś przekona:





RE: Gry - military - 13-08-2013

To wyście chyba zajebistego trailera nie widzieli.:)




RE: Gry - Joe Chip - 18-08-2013

Resistance: Fall of Man

Staroświecka. Robi wrażenie swym gameplayem jakby osadziła się w okolicach 2003 roku zapożyczając z tego okresu trochę wojennej zawieruchy. Równie dobrze mogłaby być wydana i wtedy. Przechodzenie singla może nieco wydać się męczące. Lokacje żywcem wyjęte z Call of Duty, Half-Life 2 i Halo. Cóż, bawiłem się mimo tego dobrze, pomysł na historię wyróżnia się na tle innych. Bezpośredni sequel pod każdym względem poprawia tą grę co czyni ją o klasę lepszą. Zagranie w serię od jedynki może zniechęcić do dalszego ciągu.

Resistance 2

Porównywalny poziomem z Killzone 2. Przy pierwszym Resistance postęp jest widoczny pod wszystkim co tylko można unowocześnić. Od narracji przez różnorodność zwiedzanych terenów - najciekawsze są miasteczka i Chicago lecz i wnętrza statku Obcych potrafią przykuć uwagę, także to co widać w tle jak moment gdy wychodzi się z bazy na San Francisco - stworów z nieprzeciętnie zaprojektowanymi bossami - tu znów wyróżnia się Chicago, szkoda tylko, że ten fragment to zaskryptowany film akcji - jeszcze ciekawszych i ładniejszych modeli giwer do ogólnego dziania się.


RE: Gry - military - 19-08-2013

Przeszedłem fabularny wątek Blood Dragon. Grywalność jest po prostu rozbijająca: to, co się dzieje od momentu przekroczenia portalu ("Test your might!") do ubicia wszystkich wrogów przekracza ludzkie pojęcie. Zarówno pod względem niesamowicie suchej i zajebistej fabuły (jest nawet montaż przed ostatnim starciem!), jak i rozgrywki (fragmenty rodem z Painkillera, ujeżdżanie laserowego dinozaura itp.). A potem można zaliczać misje poboczne, rozwijać postać i żyłować wyniki dalej, w otwartej grze - resetując wrogów jeśli uważasz, że jest ich za mało.

Ta gra to czysty fun, a jedyną wadą jest brak faktycznego ostatniego bossa (jest tylko mega rozwałka z morzem pionków). Wątek fabularny jest króciutki, ale świeży i zabawny od początku do końca, a do tego na mapie jest masa rzeczy do znalezienia i ubicia. Jednym słowem: ta gra to ideał. Miałem dać 9/10 za monotonię, ale różnorodność później tak mnie zaskoczyła, że nie ma bata - 10/10 i już.